Kanada Staj Programları

Toronto School of Management


Toronto School of Management

Üniversite Hakkında

Kanada’nın doğusunda, Toronto şehrinin merkezinde konumlanan okul; işletme, muhasebe ve turizm alanlarında eğitim vermektedir.

Kariyer odaklı eğitim veren okul, sunduğu programların zorunlu staj ile desteklenmesini, tecrübe edilmesini sağlamaktadır.

Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları:

IELTS: 5.5

Toronto School of Management Ücretleri:

Sertifika ve mesleki diploma bölümlere göre değişiklik göstermektedir.

Kayıt Süreci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Ek Bilgiler:

-Öğrenciler, teorik eğitim süresi boyunca yarım zamanlı, staj dönemleri boyunca ise tam zamanlı çalışma iznine sahip olurlar.

-Programların başlangıç tarihleri 2019 yılı için: 7 Ocak, 4 Mart, 6 Mayıs, 2 Temmuz, 3 Eylül, 4 Kasım


BIG DATA ANALYTICS

Bu Programın size kazandıracakları:

• Metodolojik olarak sağlam yaklaşımların geliştirilmesini sağlamak için; en güncel otomatik ve aynı zamanda geleneksel veri toplama yöntemlerinin her ikisinden de yararlanarak, veri analitiğinin kalitesini ve kullanışlılığını artırmaya yönelik becerilerin geliştirilmesi.

Teorik kavramlar ve verilerin denetimi, işlenmesi ve toplanması hakkındaki pratik uygulamaların yanı sıra; bunların sağlanması için gereken doğru araçlar ve etkili karar verme konularında bilginizin geliştirilmesi.

• Verileri ele alma ve analiz etme konusundaki pratik deneyimleri; SQL ve SAS gibi analiz yazılımlarını kullanarak, bilgilendirici ve yararlı bilgiler elde etmek için kullanabilme yetilerinin kazandırılması.

•Bulguların anlaşılmasını kolaylaştırmak ve verimliliğini artırmak için; süreçleri anlayıp, izlemek üzere bilinçli kararlar vermek hususundaki sunum becerilerinin geliştirilmesi.

• Mesleki davranışın önemini kavrayıp, tanıyabilmek ve mesleki yeterliliği geliştirmek için stratejiler geliştirip ve uygulayabilmek.

Veri Tasarımı (150 saat)

Bu modül, öğrencilere amaçlanan sonuçlardan başlayarak veri analitiğinin kalitesini ve kullanışlılığını artırma becerisine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Modül; öğrencilerin, bir organizasyonun veri analitiğinden ne elde etmek istediğini düşünmesini sağlayacaktır. Ayrıca bu, öğrencilere en uygun veri toplama yöntemini seçme, dağıtım yaklaşımlarını tasarlama, veri toplama yaklaşımlarını uygulama ve geliştirilecek araç ve sistemleri gözden geçirme becerilerini sağlayacaktır.

Veri İşleme ve Karar Verme(150 saat)

Bu modül, veri denetimi, veri işleme ve karar vermenin teorik kavramlarını ve pratik uygulamalarını tanıtmak için tasarlanmıştır. Öğrencilere, veri analizinden elde edilen bulguların ne anlama geldiğini ve nasıl uygulanabileceklerini belirleme becerilerini kazandırır. Öğrenci, bir organizasyonun içindeki mevcut verileri, boşlukları tespit etmek, verileri analiz etmek ve bulgularından öneriler üretmek için denetlemek için kullanılabilecek yaklaşımları öğrenecektir.

SAS ve SQL Programları Sayesinde Veriler Üzerinde Çalışma (150 saat)

Bu modül öğrencilere analiz yazılımı kullanarak veri işlemek için pratik deneyimler elde etme fırsatı verir. Modül iki bölümden oluşmaktadır: Birinci bölüm, veri tabanlarıyla çalışmanın esasları olan çoklu alıştırmalar ile “Yapılandırılmış Sorgu Dili'nin “(SQL) temellerini öğrenmeye odaklanır. Faydalı bilgiler elde etmeye yönelik öğrencilere veriye erişmek ve bunları işlemek konularında pratik yaptırır. 2. Bölümde, veri işleme ve analiz için SAS yazılımının nasıl kullanılacağını öğretir.

Veri Görselleştirme ve Yorumlama (150 saat)

Veri görselleştirmeleri, uzman olmayanlara verilerin erişilebilir ve anlaşılır hale getirilmesi için güçlü bir yöntemdir. Bu modül sayesinde öğrenciler, grafiksel verilerin ve grafiklerin uygun kullanımının yanı sıra, uzman veri görselleştirme paketlerinin ve veri madenciliği sonuçlarını görselleştirmek için kullanılabilecek araçların kullanımını öğreneceklerdir.

İşe Yerleştirme (240 saat)

Programın sonunda, öğrencilerin uygun iş ortamında 240 saatlik iş yerleştirmesini tamamlamaları gerekmektedir. Yerleştirme için uygun iş sektörleri Pazarlama, Perakende, Finans ve Muhasebe, Müşteri Hizmetleri ve İdare'yi içermektedir.


Programla İlgili Detaylar
İlginizi Çekebilecek
Diğer Staj Programları
HOLMES INSTITUTE Ağırlama Faaliyetleri (Hospitality Operations) Diploması - Co-op Holmes Enstitüsü ...
Vancouver’da iki, Kelowna’da bir subesi bulanan VanWest College dil egitiminin yanı sıra 2 aydan ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim