Yurtdışı Yaz Kursları

Öğrenciler açısından birçok avantajlar sunan yurtdışı yaz kursları geçmiş yıllara oranla bugün daha uygun ve ek ücretsiz fiyatlardan uygulanıyor. En kaliteli eğitim merkezleri tarafından sunulan bu hizmet türü sayesinde öğrenciler yurtdışında birçok eğitim merkezlerinde yaz kurslarında yer alabiliyor. Yaz tatilini maksimum düzeyde keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen 7 ila 17 yaş aralığındaki öğrencilere hitap eden yurtdışı yaz eğitimleri her biri alanında uzman olan eğitimci kadrosu tarafından sunuluyor. Bu sayede öğrenciler yabancı dil eğitiminin yanı sıra birçok sosyal aktivitelerde de yerlerini almıştır. İngiltere, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve daha birçok ülkelerden yaz kursları eğitimleri alınabiliyor.

Yurtdışı Yaz Okullarının Avantajları

Profesyonel eğitim merkezleri olarak da tanımlanan yurtdışı yaz kursları öğrencilere pek çok yönden avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi ise, öğrencilerin yer aldığı ülkedeki eğitim merkezi sayesinde ilgili ülkedeki yabancı dile pratik bir biçimde hakim olmasını sağlamasıdır. Yurtdışı yaz okulları sayesinde öğrenciler birbirleriyle kusursuz uyum sağlar ve eşsiz dostluklar kurabilir. Bu kaliteli eğitim uygulamasında öğrenciler sabah saatlerinde yabancı dil kursunda yer alırlar. Öğleden sonrasında ise birbirleriyle kaynaşarak birçok sosyal aktivitelere katılabilirler. Söz konusu aktiviteler yer alınan ülkenin özelliklerine ve konumuna göre farklılık gösterebiliyor. Ancak genellikle kültürel, sanat, spor, müzik, okuma, drama, el sanatları ve daha birçok keyifli aktiviteler sunulabiliyor. Bu sayede öğrenciler daha sağlıklı bir kişisel gelişim dönemi geçirebiliyor. Yer alınan ülke bazında futbol, tenis, basketbol gibi spor aktivitelerine katılabiliyor. Hafta sonlarında ise piknik, gezi gibi aktivitelerde yer alınabiliyor.

Yurtdışı Yaz Okulları Neden Tercih Edilir?

Beklentilere hitap eden yurtdışı yaz kursları öğrencilerin sosyal ve eğitim hayatına yüksek motivasyonla giriş yapmasını sağlar. Bu sayede öğrencilerin geleceğe daha umutla bakması hedeflenir. Yurtdışı yaz okulları sayesinde öğrenciler kültürel, sanat, yazma kabiliyeti, sporsal aktiviteler ve daha birçok farklı alanlarda gelişmesi sağlanır. Bu kaliteli eğitim merkezleri sayesinde öğrenciler zorluk çekmeden ilgili ülkede konuşulan yabancı dili kolayca konuşabiliyor. Bu sayede yabancı dil konusunda da kısa sürede ve eğlenceli bir şekilde uzmanlaşabiliyor. Yurtdışında yaz kursu görmek isteyen öğrenciler ilgili ülkedeki eğitim merkezinde veya ilgili ülkede yer alan bir ailenin yanına yerleşerek bu eğitimden faydalanabiliyor. Bu profesyonel eğitim yöntemi ayrıca düşük fiyat tarifesine de sahip olduğundan 81 ilimiz üzerinden tercih ediliyor.

Yurtdışı Yaz Kursları Hangi Firmalar Tarafından Düzenlenir?

Yurtdışı yaz kursları alanında uzman olan kaliteli ve güvenilir eğitim merkezi tarafından düzenlenir. Bu sayede öğrenciler doğrudan eğitim merkezinin kurumsal web sitesinden de online olarak yurtdışı yaz kursları için erkenden rezervasyon yaptırabilir. Eğitim merkezleri arasında farklılık göstermekle birlikte bu eğitimden faydalanmak isteyenler eğitim merkezleri tarafından gerek grup olarak ve gerekse de öğrencilere özel bireysel anlamda da organizasyon hizmetleri sunulabiliyor. Ancak uzman eğitimciler tarafından da belirtildiği üzere yurtdışı yaz okullarında yer almak isteyen öğrencilerin özellikle bu hizmetten mümkünse grup halinde faydalanması daha faydalı sonuçlar sunabilmektedir. Bu durumun temel nedeni ise, öğrencilerin grup halinde hareket etmesi ve bu sayede farklı dilleri konuşan öğrenciler ile arkadaşlık yapmayarak ilgili ülkenin dilini daha kolay ve kısa süreler içerisinde öğrenmesidir.

Yurtdışı Yaz Kurslarına Kimler Katılabilir?

Yurtdışı yaz kurslarına sadece 7 ila 17 yaş aralığında yer alan öğrencilerin katılma hakkı bulunuyor. Bu sayede öğrencilerin yurtdışındaki en kaliteli okullarda hem yaz tatilini geçirip ve hem de İngilizce dili üzerinden pratik yapması söz konusudur. Türkiye genelinden katılacak olan öğrencilerin bu sayede dünyanın birçok farklı ülkelerinden gelen ve sadece kendi yaşıtları olan öğrencilerle buluşarak muhteşem bir yaz tatili geçirebiliyor.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Schengen Vizesi İçin Gerekli Evraklar Schengen Vizesi, Avrupa Birliği Schengen Bölgesinde ...
Dil öğrenmenin en önemli unsuru yerinde pratik yaparak öğrenmedir. Dil öğrenmek için öncelikle ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim