Yurtdışı Dil Okulları

YurtdışıDil Okulları

Yabancı dil öğrenmek günümüzde olmazsa olmazlar arasındadır. Hem eğitim hayatında hem iş yaşamında zorunluluk haline gelmiştir. İngilizceyi öğrenebilmek için en iyi yöntem dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmektir. Yurtdışı dil okulları sizlere yurtdışında dili yaşayarak öğrenmek için harika bir fırsat sunmaktadır. Sadece sınıfta aldığınız eğitimle sınırlı değilsiniz. Bol bol pratik yapma fırsatı yakalayacaksınız. Bu sayede kelimelerin doğru telaffuzunu, doğru kullanım biçimlerini yerinde yaşayarak öğreneceksiniz. Yurtdışı dil eğitimi ile sizde İngilizce seviyenizi mükemmele yakın bir seviyeye getirebilirsiniz. Yurtdışı dil okulları sizlere bir çok seçenek sunmaktadır. İstediğiniz sürelerde ve her seviyeye, her bütçeye göre yurtdışı dil eğitimi bulabilmek mümkündür. Yurtdışı dil okulu eğitiminde gidebileceğiniz ülke seçenekleri ve detaylı bilgileri Dil Okulları linkinden ulaşabilirsiniz.

Dil okulu eğitimi alabileceğiniz seçenekler şu şekilde:

Yurtdışı eğitim denildiğinde akla gelen ülkeler, Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Avustralya’dır. Bu ülkelerin en büyük avantajları anadillerinin İngilizce olmasıdır. Dil okullarına gittiğiniz ülkelere göre değişiklik gösterse de çalışma izni alabilir, dil eğitiminize devam ederken bir yandan da çalışabilirsiniz. Genellikle, yurtdışı eğitim çok pahalı olduğu düşünülür oysa yurtdışı dil okulu fiyatları düşünüldüğü kadar pahalı değildir. Uygun fiyatlar bulabilmek mümkündür. Her bütçeye göre farklı programlar bulunabilmektedir. Bununla birlikte üzerine çalışma fırsatı bulabileceğiniz ülkeleri tercih ettiğinizde durum oldukça avantajlı bir hale gelmektedir. Avustralya, Dil eğitimi için gelen yabancı öğrencilere çalışma izni vermektedir. Sidney, Melbourne gibi metropol şehirlerinde çalışma fırsatları yakalayabilirsiniz. İrlanda çalışma izni veren bir başka ülkedir. İrlanda’da çalışma izni alabilmeniz için 25 hafta ve üzerinde bir dil eğitimine kayıt olmanız gerekmektedir. İrlanda’nın başkenti Dublin hareketli sosyal yaşamı ve iş fırsatları ile oldukça gözde seçenekler arasında. Yurtdışında dil eğitimi, çalışmak ve yaşam deneyimiyle bu eğitim süreci sizler için çok geliştirici olacaktır. Gittiğiniz ülkelerde yaşam deneyimiz, mükemmelle yakın İngilizce seviyenizle Türkiye’ye döndükten sonra kariyer planlarınıza uygun olarak büyük kurumsal şirketlerde çalışma fırsatları yakalayabilirsiniz.

Yurtdışı dil eğitimlerinde farklı amaçlara yönelik eğitimler bulabilmek mümkündür. Akademik bir kariyer hedefliyorsanız ya da dil eğitimi sonrası üniversite, yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz akademik dil programları, sınav hazırlık programları bulabilmek mümkündür. Sektörlere yönelik İş İngilizcesi eğitimi programları da mevcuttur.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
ABERYSTWYTH ÜNİVERSİTESİ Britanya adasının batı Kıyısında bulunan Aberystwyth, Orta ve ...
Öğrencilerin yurt dışında eğitim almak istemesinin en önemli nedeni İngilizce seviyelerini ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim