Yurtdışında En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Yurtdışında dil öğrenmek için ülkenin insanları ile beraber olmak ve onların kültürlerini anlamak oldukça önemlidir. Hem yaşınıza hem de seviyenize uygun olarak tasarlanan İngilizce kursları bulunur. Bu durum kariyeriniz için oldukça önemli bir yer tutar. Bu sayede uluslararası bir ilerleme meydana gelir. Yurtdışında alınan dil eğitimi sayesinde hem dil öğrenmenin hem de o dili yaşayarak öğrenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sayede dil öğrenme durumunuz çok daha hızlı bir şekilde yerine getirilir. Dil öğrenme dersler ders anlatımı, sınıfta ders ya da test ile sınırlı olmaz. Aynı zaman da orada yaşayan kişiler ile pratik yapma imkânına sahip olursunuz.

Hangi Ülkelerde İngilizce Kursu Alınabilir?

Yurtdışında bulunan dil okullarının herhangi birisini seçerek hem İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayabilir hem de orada bulunan insanlar ile kültürlerini öğrenebilirsiniz. İngilizce kursunu alabileceğiniz ülkeler; İngiltere, Kanada, Amerika, İrlanda, Güney Afrika, Fransa, Malta, Almanya, İtalya, Rusya İspanya şeklinde daha birçok ülkede İngilizce kursu alma imkânına sahip olursunuz. İngilizce kursu almaya karar verdiğiniz ülkede aynı zaman da yaşayacağınız için İngilizce konuşmak zorunda kalırsınız. Bu da hem dil öğrenme sürenizi hem de dilinizin gelişimini olumlu yönde etkileyen bir durumdur. Aynı zaman da kelimelerin telaffuzlarını da daha hızlı bir şekilde öğreneceğiniz için daha hızlı konuşmaya başlarsınız.

İngilizce Kursunun Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Yurtdışında alacağınız İngilizce kursunun sonunda sizlere sertifika verilir. Aldığınız bu sertifika sayesinde hem kariyeriniz, hem eğitim alanınız hem iş başvurularınızda birçok avantaj elde etme fırsatını yakalamış olursunuz. İngilizce öğrenmek günümüzde zorunlu hale gelmiş durumdadır. Çünkü hemen hemen her alanda kullanılan bir dildir. Yurtdışında İngilizce öğrenmek çok avantajlıdır. Bu durum aynı bebeğin etrafındaki insanlara bakarak konuşmayı öğrenmesi gibi yurtdışında da o dili öğrenmek, o dilin konuşulduğu ortamda olmaz sizin İngilizce öğrenmenizi daha da kolaylaştırır. Üstelik sadece dil öğrenmekle de kalmayıp aynı zaman da o ülkenin kültürünü de öğrenmiş olursunuz. Bu sayede o alanda iş bulma olasılığınızda da bir artış meydana gelir.

İngilizce Kursu Fiyatları Hakkında Bilgi

Yurtdışında İngilizce kurslarının fiyatları gideceğiniz ülkeye göre değişiklik gösterir. Bu nedenle de tam bir fiyat bilgisi almak için öncelikle hangi ülkeye gideceğiniz hakkında karar vermeniz gerekir. Dil öğrenmenin en kolay olan durumu başlangıç aşamasıdır. Ardından seviyelerde bir artış meydana gelir. Standart olan bir öğrenme şeklini tercih etmeniz durumunda bir sene sonunda İngilizceyi konuşur duruma gelirsiniz. Daha hızlı bir şekilde öğrenmek isterseniz o zaman daha fazla para ödemeniz gerekir. Ardından ise öğrenme süreniz altı aya düşer. Ancak bir tek eğitim almanız yeterli değildir. Aynı zaman da günlük hayatınızda da konuşmanız gerekir.

İngilizce Öğrenmenin En Etkili Yolu Nedir?

Yurtdışında İngilizce kursu alırken öğrenme süresini daha aza indirme fırsatınız olur. Onun içinde öncelikle Türkçe konuşmayı bırakıp günlük yaşamınızda da İngilizce konuşmanız gerekir. Günlük hayatta da İngilizce konuşmanız durumunda daha hızlı bir şekilde konuşmaya başlarsınız. İngilizce öğrenirken konuştuğunuz kelimeleri kesinlikle Türkçeye çevirmemeniz gerekir. Bu durum öğrenmenizi geciktiren durumlar arasında yer alır. İngilizceyi öğrenirken bu dili konuşan kişiler ile iletişim kurmanız da oldukça önemlidir. Bu sayede daha hızlı bir şekilde dili konuşmaya başlarsınız. Üstelik telaffuz durumunuz da çok daha iyi olacağı için güzel bir şekilde İngilizce konuşmaya başlarsınız. Ancak Türkçe konuşmayı kesinlikle bırakmanız oldukça önemlidir.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Pek çok kişi hayatının bir döneminde yurtdışında eğitim alma fikrine girer. Kimileri ...
Pek çok kişi hayatının çoğu bölümünü eğitime ayırmaktadır. Eğitimin ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim