Yurtdışında Sertifika Programları

Yurtdışı Sertifika Programları

Yurtdışı eğitim seçenekleri arasında son yıllarda duyulmaya başlayan ve aslında belki de en avantajlılardan birisi olan yurtdışında sertifika programları pek çok ülkede eğitim fırsatı sunmaktadır. Sertifika programları oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Hemen hemen her alanda istediğiniz bi süre çerçevesinde eğitim alabilirsiniz. Sertifika programlarını Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya gibi pek çok ülke de bulabilmek mümkündür. Serifika programları, lisans ve yüksek lisans programlarına göre hem çok daha uygun maliyetlerde hem de çok daha kısa sürelere sahiptir. Günümüzde iş dünyası için kendinizi sürekli geliştirmeniz gerekir. Sürekli olarak kendinizi alanınızla ilgili güncel tutmanız gerekir. Kariyer planlarınıza yönelik istediğiniz her alanda eğitim bulabilirsiniz. Bu eğitimler, sizler, kariyer planlamalarınızda bir adım öne çıkaracaktır.

Yurtdışı sertifika programlarıyla birlikte sizde yurtdışında istediğiniz alanda eğitim alabilirsiniz. Sertifika almanızın yanı sıre İngilizce seviyenize de ciddi bir katkısı olacaktır. Bu sayede yurtdışında yaşama deneyimi elde etmiş olursunuz. Bununla birlikte günlük yaşantınızda İngilizce ile içli dışlı olacağınız için bol bol pratik yapma fırsatınız olacaktır. Oldukça fazla seçenekler arasında size en uygun programla istediğiniz bir süre çerçevesinde programlara katılabilirsiniz. 2 haftadan- 2 yıla kadar süren değişen sertifika programları bulunmaktadır. Bununla birlikte oldukça makul fiyatlarda sertifika programları bulunmaktadır. Bununla birlikte kabul almak kolaydır. Özellikle çalışan profesyoneller için bir lisans ya da yüksek lisans programına kıyasla kolay katılım şartlarıyla oldukça cazip bir seçenektir. Bunlara fiyatların makül olmasını da eklersek sertifika programları daha da cazip hale gelmektedir. Sertifika programlarının en avantajlı yanlarından birisi ise Kanada’da sertifika programlarıyla 1 yıl eğitim alırsanız 1 yıl yasal çalışma hakkı elde etmenizdir. Amerika’da da bu sistem bulunmaktadır. Amerika’da bu sisteme optical traning programe adı verilmektedir. OPT’yle sizde Amerika’da çalışma hayatına bir adım atabilirsiniz. Elbette ki bulunduğunuz şirkette daha kalıcı olduğunuz taktirde yasal çalışma izninizi uzatabilirsiniz.

Sertifika programlarıyla alanınızdan farklı bir alana yönelmek istediğinizde de sizler için iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Kendi alanınızda gelişmek istiyorsanız elbette iyi adımlardan biri olacaktır.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Avrupa’da alınabilecek olan ekonomik bazda birçok dil kursu bulunur. Bu dil kursları ...
Yurtdışında hukuk okumak isteyenler için kaliteli ve saygın üniversiteler barındıran Amerika, ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim