Yurtdışında Üniversite Okuma Şartları

İngiltere dil kursu fiyatları diğer herhangi bir ülkeye kıyasla biraz yüksek gelse de aldığınız eğitimi göz önünde bulundurduğunuzda oldukça uygun bir fiyata denk geliyor. İngiltere'de dil okulları yalnızca dilinizi geliştirmenizle kalmıyor aynı zamanda da dünyanın her yerinden kalıcı arkadaşlar edinmenize fırsat tanıyor. Dil okullarında tamamladığınız kursa göre bir sertifika da alıyorsunuz ve bu sertifika CV'niz için oldukça etkileyici olacaktır.

İngiltere'de dil kursuna kaydolmak isteyen öğrenciler için herhangi bir dil seviyesi şartı yok. Hiç İngilizce bilmeyen öğrenciler bile İngiltere'de dil okullarına kayıt olup eğitim alabilirler.

İngiltere'de dil okulları fiyatlarına gelince... Londra hem başkent hem de metropol bir şehir olmasının getirileriyle İngiltere'deki dil okullarının en pahalı bölgesi. Brighton, Hastings, Cambridge, Oxford gibi tercih edilen diğer şehirler ise Londra'ya oranla biraz daha düşük maliyetli olsa da yine de Londra'da dil kursu almak istiyorum diyen öğrenciler için öğleden sonra seçenekleri ile maliyeti biraz daha düşüyor. Yine de Brighton, Hastings gibi şehirler hem Londra'ya yakın oldukları için hem de Londra'daki dil okullarıyla karşılaştırıldığında biraz daha ekonomik olduğu için öncelikli olarak tercih edilen şehirler arasında yer alıyor.

İngiltere dil kursları sabahtan, öğleden sonra, tam gün dil eğitimi seçeneklerini sunuyor. Öğleden sonra dil okulları genellikle Londra'da sunulsa da en çok tercih edilen program sabahtan dil eğitimidir.

www.dilkursuingiltere.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Çin'de eğitim iyi bir alternatif olabilir mi? Tek Dünya, Tek hayal Çin çok geniş ve geniş ...
İspanya, ülkemize olan coğrafi ve niteliksel açıdan yakın olması, İspanyolcanın önemli ve ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim