İNGİLTERE DİL OKULLARI

İngiltere Dil Okulları ile ‘zaman’ kavramınız İngilizce’ye dönüşsün Birleşik Krallığı oluşturan 4 adadan en büyüğü olan ve en gelişmiş olan İngiltere’de dil eğitimi almak sizlere yaşamınızın her alanında sayısız kapı aralayacaktır. Kültürel, ekonomik, teknolojik ve çağdaş olarak gelişmiş olmakta birlikte durmadan yeniliğe açık politikaları sayesinde eğitim için uluslararası platformda en çok tercih edilen ülkedir.

Video

Genç ve dinamik nüfusa oldukça önem veren İngiltere, eğitimi gelişmişliğin ön önemli adımı olarak görüyor. Yaşam standartlarının çok yüksek olması ve eğitim sisteminin kusursuz bir şekilde işlemesi eğitim konusundan dünya çapında tanınan eğitim kurumlarına sahip olmasını sağlamıştır. Kraliyet atmosferini her adımda hissedeceğiniz İngiltere’de çok sayıda modern dil okulları bulunmaktadır. İngilizce en iyi doğduğu yerde öğrenilir. Ana dil olarak herkesin İngilizce konuştuğu İngiltere’de kısa zamanda üst seviyede İngilizce öğrenebilir ve kendinizi kültürel, sosyal açıdan geliştirebilirsiniz. Gezip göreceğiniz çok sayıda dünyaca ünlü şehirleri olan İngiltere’de her anınız dolu dolu geçek ve zaman size yetmeyecek ve ‘keşke gün 24 saatten daha fazla olsaydı’ diyeceksiniz!

İngiltere’de dil eğitimine geldiğinizde eğitiminizin sadece okul içerisinde sınırlı kalacağını düşünmeyin çünkü İngiltere Dil Okulları’nın düzenlediği sosyal etkinlikler sayesinde yaşamın her alanı sizin için tam bir dil öğrenme ortamı haline gelecektir. İngiltere Dil Okulları hakkında bilmeniz gerekenler...

İngiltere’de dil okulu başlama tarihleri yıl boyunca her ay olabileceği gibi okuldan okula da fark göstermektedir. Genel İngilizce programlarına başlamak için herhangi bir dil seviyenizin olması beklenmez. Dil okuluna başlamadan önce gireceğiniz sınava göre seviyenize uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. Bu sınava okula başlayacak herkes girmek zorundadır. Aynı seviyede bulunan öğrencilerle aynı sınıfta eğitim almanız çok önemlidir. Öğrenme sürecindeki tüm aşamalar bu sayede dengede tutulur.

Haftalık ders sayısı almak istediğiniz program türüne göre değişmekle birlikte öğrenci vizesi alabilmek için en az hafta 15 saat olmalıdır. Okulların sağladıkları olanaklar hemen hemen hepsinde çok farklılık göstermeksizin benzerdir. Okulların tesislerinin önemli bir kısmında öğrencilerin faydalanabilmesi için multimedya bilgisayar merkezi, çalışma odası, dinlenme odası, kütüphane, dil laboratuvarı, yemek salonu, kafeterya vb. bulunmaktadır. Üniversitelerin veya kolejlerin kampüslerinde yer alan dil okullarında eğitim gören öğrenciler aynı zamanda kampüsün olanaklarından da yararlanabilir.

İngiltere’de çoğu dil okulu, ülkenin resmi makamları tarafından onaylı olup dil okulları tarafından oluşan ve birbirlerini denetleme işlevine sahip oldukları derneklere üyedir. Özellikle İngiltere'de hangi dil okuluna gideceğinize karar verirken British Council tarafından onaylı olmasına dikkat etmelisiniz. İngiltere’de çok farklı kültürlerden gelen çok sayıda insan vardır. bu bakımdan insanlara karşı anlayışlı ve yeni fikirlere açık olmalısınız.

devamını göster Devamını Göster
ingiltere dil okulları

İNGİLTERE'DE EĞİTİM

Söz konusu yurt dışı eğitim olduğunda, şüphesiz ki ilk akla gelen seçeneklerden birisi de İngiltere'dir. Gerek dil eğitimi, gerekse üniversite, sertifika gibi programlar sunan okulların çeşitliliği bakımından İngiltere öğrenciler için oldukça cazip bir seçenektir. Ana dili İngilizce olan ülkelerin en yakını olduğundan, Türk öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir.

İNGİLTERE HAKKINDA

İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler bölgelerinden oluşan Avrupa'nın kuzeybatı kıyısında yer alan bir krallık devletidir. Avrupa'nın kuzeyinde olduğunda, Fransa, Belçika, Hollanda gibi Kuzey Avrupa ülkelerine komşudur. Hatta Manş tüneli ile Avrupa kıtasına bağlanır. Başkenti ve en büyük şehri Londra'dır. Bunun dışında Cambridge, Brighton , Oxford, Bristol gibi şehirler de İngiltere için önemli şehirlerdir.

İngiltere yaklaşık 2000 yıl önce Romalılar tarafından kurulan Londra, yalnızca İngiltere'nin değil dünyanın en önemli şehirlerinden biridir. Hatta pek çoklarına göre Londra Avrupa'nın başkentidir. Bu denli önemli olması, Londra'yı çok kozmopolit bir şehir haline getirmiştir. Londra'da dünyanın neredeyse her ülkesinden insanla karşılaşabilir, dünyanın bütün dillerini duyabilirsiniz. Özellikle metroda seyahat ederken Londra'nın farklı kültürleri barındırdığına şahitlik edebilirsiniz. Zengin kültürel mirasının yanı sıra, hareketli sosyal ve kültürel hayatı da Londra'yı cazip bir şehir kılmaktadır. Dünyaca ünlü Soho'da cafelere, barlara restoranla gidebilir, British Museum, Madame Tussauds, Westminister, National Gallery, royal National Theatre, Leighton House Museum and Art Gallery, London Eye, London Palladium, Big Ben gibi turistik yerleri gezme fırsatı yakalayabilirsiniz. Dünyanın en eski metrosu Londra'da bulunmaktadır, ve metroda toplam 274 istasyon bulunmaktadır. Bu metro ağını kullanarak, neredeyse tüm merkez Londra'yı gezmek mümkündür. Metroyu kullanarak yukarıda bahsettiğimiz yerleri rahatlıkla gezebilirsiniz.

Cambridge, üniversitesi ile olduğu kadar bozulmamış doğasıyla ünlü bir İngiliz şehridir. Adını Cam nehrinin üzerinde bulunan köprüden alan şehir, öğrencilerin eğitim için tercih ettiği merkezlerden biridir. Londra'ya 1 saat mesafede bulunan Cambridge, sosyal ve kültürel etkinlikleri bakımından da oldukça hareketlidir.Cambridge'de King's Collage Chapel, Fitzwilliam Museum, Clare Fellow's Gardens, The River Cam, Cambrdige University Botanic Garden, Anglesey Abbey, Cambrdige Arts Picture House, Queens' Collage mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Brighton, Manş denizi kıyısında bulunan Londra'ya tren ile 45 dk mesafede bulunan bir kıyı şehridir. Brighton hem turistik gezi düzenleyenler hem de dil eğitimi almak isteyenler için en cazip şehirlerden biridir. Londra'ya yakın konumda bulunması, iklimin Londra'ya nazaran daha güzel olması, hareketli sosyal ve gece hayatı bu şehri tercih sebebi kılmaktadır. Brighton Pier, Royal Pavillon, The King and the Queen Pub, North Laine, Theatre Royal Brighton, Brighton Museum and Art Gallery bu şehirde mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Oxford, İngiltere'nin güney doğusunda bulunan üniversitesiyle ünlü önemli şehirlerden biridir. Oxford Üniversitesi'nden dolayı öğrenci şehri olarak bilinmektedir. Buram buram tarih kokan bu şehirde, ziyaretçiler sosyal aktivitelere tam anlamıyla doyabilirler. Oxford'da çok sayıda tiyatro, müze ve sinemanın yanı sıra pek çok doğal park ve yeşil alan bulunmaktadır. Pitt Rivers Museum, Ashmolean of Art and Archaeology, University Museum of Natural History, Sheldonian Theatre bu şehirde mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.

Bristol, İngiltere'nin güney batısında bulunan bir şehirdir. Avon Nehri kıyısında kurulan Bristol, aynı zamanda eski bir liman kentidir. Londra, Brighton kadar bilinmese de dil eğitimi ya da yüksek öğrenim düşünen öğrenciler için avantajlı bir şehirdir, hem diğer büyük şehirlere göre daha az masraflı hem de daha sakindir. Öğrenciler eğitimlerine odaklanırken, şehrin sosyal imkanlarından da faydalanabilmektedirler. Bristol'de öğrenciler, Brunel's ss Great Britain, Clifton Suspension Bridge, At-Bristol, Cabot Towe, Bristol Cathedral, Dyrham Park, Bristol Zoo Gardens, Bristol city Museum and Art Gallery, The Red Lodge, Noah's Ark Zoo Farm, The Watershed gibi tarihi ve doğal merkezleri ziyaret ederek sosyal faaliyetlerde bulunabilirler.

Öğrenciler tarafından tercih edilen bir diğer şehir olan Manchester, diğer şehirlerin aksine doğal güzellikleri ya da gece hayatı ile değil, futbol takımıyla birlikte anılmaktadır. Kaliteli eğitim kurumlarının yanı sıra, hareketli sosyal hayatı da Manchester'ı öğrenciler için gözde bir destinasyon haline getirmiştir. Öğrenciler, John Rylands Library, Royal Exchange Theatre, The Manchester Cathedral, The Comedy Store, Victoria Baths gibi sosyal ve kültürel mekanlarda zaman geçirebilirler.

devamını göster Devamını Göster

İNGİLTERE EĞİTİM SİSTEMİ

İngiltere'de eğitim Türk öğrenciler tarafından son zamanlarda çok tercih edilmektedir. İngiltere'de üniversite eğitimi ülkemizin aksine daha kısa sürelidir. Lisans eğitiminin 3, yüksek lisans eğitiminin ise 1 yıl olması, İngiltereyi yüksek öğrenim için cazip bir seçenek haline getirmektedir. İngiltere'de YÖK tarafından da denkliği tanınan çok sayıda üniversite bulunmaktadır.Bu üniversitelerin çoğunluğu dünyanın en iyi üniversiteleri listesinde üst sıradadırlar. Üniversite ücretlerinin Türkiye'de bulunan özel üniversiteler ile neredeyse başa baş olması ise, Türk öğrencilerin daha prestijli, tüm dünyada geçerliliği olan bu okullara yöneltmektedir.

Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okulların çoğu da İngiltere'de bulunmaktadır; bunlardan bazıları ise Aberystwyth Üniversitesi, Stirling Üniversitesi, Anglia Ruskin Üniversitesi, Bangor Üniversitesi, Bournemonth Üniversitesi, Brunel Üniversitesi, Keele Üniversitesi, London Metropolitan Üniversitesi, London Southbank Üniversitesi, Liverpool Hope Üniversitesi, Newcastle Üniversitesi, Oxford Brookes Üniversitesi, Queen's Üniversitesi, Southampton Solent Üniversitesi, Swansea Üniversitesi,Londra Güzel Sanatlar Üniversitesi, Essex Üniversitesi, Lancashire Üniversitesi, Chester Üniversitesi, East London Üniversitesi, Greenwich Üniversitesi, Surrey Üniversitesi, Portsmouth Üniversitesi'dir.

Bunun yanı sıra çok sayıda kaliteli dil okulunun bulunması ise, dil eğitimi almak isteyen, ya da İngilizce pratiği yapmak isteyen tarafından da çok tercih edilmektedir. ABD, Kanada , Avustralya gibi deniz aşırı ülkelerde eğitim almak istemeyen, ancak dil eğitimini ya da dil pratiğini ana dili İngilizce olan bir ülkede gerçekleştirmek isteyen öğrencilerin, ilk tercihi de İngiltere'dir. 18 yaş altı için sunulan aktivitelerle zenginleştirilmiş yaz okulu programları, üniversite öğrencilerinin tercih ettiği 2 haftadan başlayan dil kursları, İngiltere'de en çok tercih edilen programlar arasındadır.

İngiltere'de eğitim almanın avantajları;

 • İngiltere dil eğitimi alınabilecek ana dili İngilizce olan en doğru destinasyonlardan biridir,
 • Dil eğitimi alınabilecek çok sayıda şehir ve okul seçeneği bulunmaktadır,
 • Her beklentiye, yaşa ve seviyeye göre kurs vardır,
 • Uluslar arası alanda tanınmış, prestijli eğitim kuruluşlarında eğitim alabilirsiniz,
 • Türkiye'de yalnızca 3.5 saat uçuş mesafesindedir,
 • Dünya'nın en önemli kültürel, sanatsal etkinliklerine katılma şansı elde edersiniz,
devamını göster Devamını Göster

İNGİLTERE'DE BULUNAN KURS SEÇENEKLERİ

İngiltere'de şehir ve okul alternatiflerinin yanı sıra, devam edebileceğiniz ders türleri de farklılıklar göstermektedir. Katılımcılar beklentilerine uygun programa, belirtilen tarihlerde devam edebilirler.

Genel İngilizce:

Haftada 20 derslik programdır, her seviyeye ve öğrenciye hitap etmektedir. Öğrenciler bu programa katılarak genel İngilizce pratiklerinin yanı sıra, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi dil becerilerini geliştirebilirler.

Yoğun İngilizce:

Haftada 30 derslik programdır. Zamanı kısıtlı, ancak dil eğitimine ihtiyacı olan öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. Özellikle yaz dönemlerinde tatil yapan üniversite öğrencileri ya da yıllık izin süresini dil eğitimi alarak değerlendirmek isteyen iş sahipleri için uygundur.

İş İngilizcesi:

Hali hazırda profesyonel alanda iş deneyimi olan ya da uluslararası bir firmada çalışan profesyoneller için önerilen bir programdır. Katılımcıların bu kursa kabul edilebilmeleri için pre-internmediate seviyede İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

Birebir İngilizce:

Belli bir alanda eksikliği olan öğrenciler tarafından en çok tercih edilen programlardan biridir. Tek bir alanda problem yaşayan öğrenciler, bire bir ders alarak eksiklerini giderebilirler. Bu kurs genellikle 20 ya da 30 derslik programlarla birleştirilerek alınır.

Sınavlara Yönelik Kurslar:

İngilizce seviyesi yeterli olan ancak akademik ya da iş amaçlı IELTS ya da Cambridge sınavlarından birine girmek isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Bu kurslar genel ya da yoğun İngilizce'den sonra alınabildiği gibi, İngilizce seviyesi yeterli adaylar için, doğrudan da alınabilir.

Yaz Okulu Programları:

18 yaş altı öğrenciler için hazırlanmış programlardır. Orta ya da lise öğrenime devam eden öğrenciler tarafından grup ya da bireysel olarak tercih edilmektedirler. Öğrenciler aldıkları dil eğitiminin yanı sıra çeşitli aktivite programlarıyla gittikleri şehirde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri liderleri eşliğinde keşfeder, uluslar arası bir ortamda yeni arkadaşlıklar kurarlar. Genç yaştaki öğrencilerin sosyalleşmesi ve yeni kültürler öğrenmesi için çok faydalı programlardır.

Sertifika Programları:

Özellikle İşletme, Finans gibi alanlarda okuyan öğrenciler ve bu alanda çalışan profesyoneller için hazırlanmış programlardır. Öğrenciler farklı süre alternatifleri olan LSBF, BBSI gibi kaliteli kuruluşlara devam ederek, CV'lerine ekleyebilecekleri değerli diploma ya da sertifika sahibi olurlar.

devamını göster Devamını Göster

İNGİLTERE ÜNİVERSİTE

Gerek dünyanın en prestijli ve en köklü üniversitelerine sahip olmasıyla, gerekse eğitim sistemiyle öğrenciler için ideal bir eğitim merkezidir İngiltere.

İngiltere’de öğrenim hayatı lisans eğitimi için 3 yıl, yüksek lisans eğitimi 1 yıldır. Bu programlar diğer pek çok ülkeden farklı olarak 1 sene daha kısa sürmektedir, ki bu öğrencilerin eğitim hayatlarını 1 yıl önceden bitirerek hayata daha erken atılmalarına olanak tanır. Ancak İngiltere’de lisans eğitimi genellikle okunan bölüme göre de değişiklik göstermekle olup bazı bölümler 4 akademik yıl sürmektedir. Bununla birlikte bazı bölümlerde ve staj deneyimi olan bölümlerde bu süre 5 yıla kadar çıkabilmekte; tıp, diş hekimliği gibi bölümlerde ise bu 5-6 yıl sürebilmektedir.

Video

İngiliz üniversiteleri öğrencilerine yalnızca dünyanın her yerinde geçerli, oldukça prestijli diplomalar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda öğrencilerin kariyer planlamalarında ve mesleki hayata atılımlarında da oldukça büyük katkı sağlayacak bir eğitim vermektedir.

İngiltere gibi dünyanın en önemli merkezlerinden birinde alınacak bir eğitim, şüphesiz ki kişilerin uluslararası bir yapı kazanmasında, uluslararası şirketlerde iyi bir kariyerler yapmasında da büyük katkı sağlamaktadır. Eğitim sonrası öğrenci dilerse dünyanın pek çok noktasında, oldukça büyük ve iyi şirketlerde çok rahat iş bulabilmektedirler. Tüm bu artılar düşünüldüğünde İngiltere’de eğitim almak bir öğrenci için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

devamını göster Devamını Göster

İNGİLTERE'DE ÜNİVERSİTE VE FOUNDATİON PROGRAMLARI

Türkiye’den İngiltere’ye lisans eğitimi için gidecek Türk öğrenciler, eğer not ortalaması ve İngilizce seviyesi yüksek ise 1. sınıftan eğitimlerine başlayabilirler. Ancak, İngilizce ve ortalaması düşük ise o zaman lisans eğitimi öncesinde Foundation (Hazırlık) programlarına katılmaları gerekebilir.Foundation Programı, İngiltere’ye başka ülkelerden gelen öğrencilerin oradaki eğitim sistemiyle olan açıklarını ve eksik kredilerini kapatmayı sağlamaktır.

Foundation programları bazı üniversitelerin kendi bünyesinde bulunmaktadır. Bazen de öğrenciler bu programı özel bir kurumdan almayı tercih etmektedirler. Ancak her kurumdan alınan foundation programını her üniversite tarafından kabul edilmeyeceği için bu konuda dikkatli araştırılma yapılması gerekmektedir.

Foundation eğitimine başvurabilmek için öğrencinin en az orta seviye İngilizceye seviyesi olması gerekmektedir. Bazı Foundation programlarında İngilizce seviyesi olarak IELTS 5.5 belgesi gerekmektedir.

Ancak Uluslararası Bakalorya (IB) ya da A Level diploması ile liseden mezun olmuş öğrenciler, diğer kriterlerinin de uyması durumunda direk üniversitenin 1. sınıfına başlayabilirler.

Kabul Şartları

 • Lise diploması
 • Lise transkripit
 • En az iki adet referans mektubu
 • Niyet mektubu
 • IELTS veya TOEFL skorunu gösteren belge
 • Varsa A level veya IB diploması

Akademik Takvim

Lisans eğitimleri genellikle Ekim başında başlamaktadır. Bazı okullar Ocak- Şubat döneminde kayıt kabul etmektedir.

Ücretler Hakkında Bilgi

İngiltere de Lisans programları 10,000 - 17,000 GBP arasındadır. Tercih edilecek okula ve bölüme göre değişiklik göstermektedir.

devamını göster Devamını Göster

YURTDIŞINDA MASTER VE LİSANS PROGRAMLARI : İNGİLTERE

İngiltere üniversitelerinin dörtte biri, dünyanın en prestijli üniversitelerinden olup Dünya’ da en yüksek sıralamalarda yer aldığından, ülkeye her sene ortalama 180’ den fazla ülkeden yarım milyon uluslararası öğrenci eğitim almaya gelmektedir.

İngiltere’de master eğitimi almak isteyen öğrencinin öncelikli olarak not ortalaması oldukça kritik bir önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra elbette ki öğrenciden beklenen bir diğer kriter ise İngilizce dil yeterliliğinin akademik bir eğitim alabileceği bir düzeyde olmasıdır. Bu iki kriteri veya herhangi birini sağlayamayan öğrenciler, mastır yapmak istedikleri bölüme geçmeden önce Pre-Master denilen yüksek lisansa hazırlık eğitimi görürler. Pre-Master programları çoğunlukla dil eğitimi ve beraberinde öğrencinin master boyunca işine yarayacak olan akademik çalışma yöntemlerine dair dersler verilmektedir. Aynı zamanda öğrenci geçeceği bölüme dair de giriş dersleri alarak pre-master eğitimini tamamlayabilmektedir.

İngiltere’de sunulan MBA (Master of Business) programlarına başvuran öğrencilerden ise asgari olarak 2 yıllık iş tecrübesi beklenmektedir. Ayrıca bazı üniversiteler de programa katılım için aynı zamanda GMAT puanı da istemektedirler.

Eğitim Sistemi ve Başvuru Tarihleri?

Yüksek Lisans eğitimi İngiltere’ de 1 yıldır. Ancak eğitimini daha kısa sürede bitirmek isteyen öğrenciler için yoğunlaştırılmış akademik programlar da mevcuttur.

İngiltere'deki en iyi üniversiteler, Master programlarını bireysel ihtiyaçlara göre planlamaktadır. Üniversiteler, öğrencilerine tam zamanlı programlar, yarı zamanlı programlar, akşam programları ve e-Öğrenim gibi eğitim seçenekleri sunmaktadır. Geniş seçenek imkanları olduğu için, öğrenciler gereksinimlerini karşılayan, profesyonel hayatlarına faydalı olacak bir program seçme şansına sahip olurlar.

Üniversitelerde ki bölümler, akademik yıl boyunca konuk konuşmacıları ve dünya liderlerini okullarında misafir ederek öğrencileri motive etmeyi hedeflemektedirler.

Bazı üniversitelerde, programlar içerisindeki modüllerde, öğrencilerin dersleri süresince staj yapmaları zorunluluğu bulunmaktadır. Staj deneyimi sayesinde öğrenciler teorik bilgileri pratikte de kullanma şansını elde ederler. Öğrenciler, kendilerine staj sırasında kazanılan tecrübe ve çevre ile İngiltere ‘de çalışma fırsatı yaratabilirler.

Öğrencinin yüksek lisans programlarına direk olarak seçtiği üniversite üzerinden başvurması gerekmektedir. Sene boyunca her zaman başvuru yapılabilir ancak bazı programların kendine ait başvuru tarihleri vardır. Bu nedenle, okulların başvuru tarihlerini kontrol etmek önemlidir.

Eğitime Kabul Koşulları

 • Lisans diploması ( İngiltere’de ortalama bir Üniversiteden kabul almanız için ortalamanızın 2,5 (4.00 üzerinden) ve üzerinde olması gerekir. )
 • IELTS 6,5
 • 2 adet referans mektubu
 • Niyet mektubu
 • CV

Yüksek Lisans programlara başlamadan önce uluslararası öğrencilerin eğitim desteği alması önerilir. Özellikle Pre- MBA, Pre Law ve Pre- Medicine programlarını alması öğrenciye yüksek lisans eğitimi sırasında kolaylıklar sağlar.

Güçlü İngilizce seviyesi de yüksek lisans yapılan süreçte önemli bir kriterdir.

Ücretler Hakkında bilgi

Master programları GBP 12,000-GBP 17,000 arasındadır. Tercih edilecek okula ve bölüme göre değişiklik göstermektedir.

devamını göster Devamını Göster

KARYA DANIŞMANLIK YÖNTEMLERİ

1) KARYA olarak anlaşmalı olduğumuz üniversitelere ÜCRETSİZ doğrudan yerleştirme

İngiltere, Kanada, Amerika, Avustralya, Hollanda, Almanya ve İsveç gibi eğitim kalitesi yüksek tüm ülkelerde, öğrencilerimizin dil ve akademik yeterlilikleri üniversitelerin kabul koşullarını sağladığı durumlarda anlaşmalı üniversitelere ücretsiz ve direkt başvuru yapmaktayız.

2) Pathway, Foundation, A-level, International Year One programları aracılığıyla üniversite geçiş programları (Bu programın tamamında Karya International ücretsiz danışmanlık yapacaktır.)

Öğrencilerin hedefleri dünya sıralamasında bir üniversitede eğitim almak olduğunda ya da üniversitelerin aradığı dil ve akademik yeterliliğini sağlayamadıkları durumlarda üniversite geçiş programları sağlayan ve uluslararası öğrencilere yönelik eğitim veren özel kurumlarda, almak istedikleri eğitim programlarına göre A-Level (16 yaş veya Cambridge / Oxford üniversiteleri için), Foundation, Pathway ya da International Year One programları aracılığıyla üniversite hazırlık programlarına katılabilirler. Özellikle mühendislik ya da işletme alanında eğitim almak isteyen fakat yıl kaybetmek istemeyen öğrenciler için ise doğrudan üniversitenin ilk yılını okuyabilecekleri ‘international year one’ programları bulunmaktadır. Bu programlarda öğrenciler yalnızca uluslararası öğrenciler ile birlikte eğitim alırlar ve programı başarıyla tamamladıklarında üniversite eğitimlerinin 2. yılından itibaren akademik eğitimlerine devam ederler.

3) Danışmanlık ücreti alarak Üniversite yerleştirme

Cambridge Üniversitesi, Oxford Ünversitesi vb. gibi sıralamalarda en yükseklerde yer alan üniversiteler prensip olarak acenteler ile anlaşma yapmamaktadır. Bu tip bir durumda öğrencinin hedeflediği üniversiteye yönelik olarak 600 GBP danışmanlık bedeli ile başvuru ve sonrasındaki tüm işlemleri için hizmet vermekteyiz.

devamını göster Devamını Göster

İNGİLTERE DİL OKULLARI GÜNCEL BİLGİLER

devamını göster Devamını Göster
İngiltere Dil Okulları Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İngiltere eğitim alanında hem kurumları hem de programları ile dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alıyor. Sadece lise, üniversite gibi eğitim kurumları ile değil dil okulları ile de kaliteli eğitimler veriyor. Yurtdışından İngiltere gidecek ve eğitim alacak olan öğrencilerin, öğrenci ...

Devamını Göster
İngiltere Dil Okulları Her Şey Dahil Fiyatları

İngiltere, dil okulları ile çok fazla öğrenciye kaliteli eğitimler veren bir ülkedir. Ülkede genel olarak her şehirde dil okulları vardır ve bu dil okulları kaliteli eğitimleri ile yabancı dili en iyi şekilde öğretir. İngiltere'de bulunan dil okulları, öğrencilere birçok farklı ...

Devamını Göster
İngiltere Dil Okulları Fiyatları

İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından tercih edilir. Ülkedeki dil okullarının birçoğu dünya çapında bilinen kurumlar arasında yer alır. İngiltere dil okullarında eğitim almak isteyen kişiler, kendilerini geliştirmek için en uygun ...

Devamını Göster
İngiltere'de MBA

MBA; ekonomi, finans, pazarlama, girişimcilik, yönetim, idare ve benzeri alanlarda uzmanlaşmak ve lisans üstü eğitim almak olarak tanımlanabilir. Eğitim konusunda dünyanın en iyi ülkelerinden biri olan İngiltere'de MBA eğitimleri almak ve iyi bir kariyere sahip olmak çeşitli programlar ...

Devamını Göster
İngiltere'de Çalışma İzni Ve Eğitim

İngiltere eğitim bakımdan dünyanın en iyi ülkelerinden biridir ve çok kaliteli eğitim kurumlarına sahiptir. Ülkede bulunan dil okulları ve üniversiteler, her yıl çok sayıda yabancı öğrenciye veriyor. Ülkemizden de eğitim amaçlı İngiltere'ye gitme planı kuran birçok ...

Devamını Göster
İngiltere'deki En İyi Dil Okulları

İngiltere dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olarak her yıl çok fazla insan tarafından ziyaret ediliyor. Aynı zamanda dil öğrenmek isteyenlerin de ilk adreslerinden biridir. İngiltere, eğitim seviyesi ve kalitesi yüksek ülkeler arasında yer alıyor. İngilizce dünya dili olduğu ...

Devamını Göster
İngiltere'de Toplu Taşım

İngiltere, dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer alıyor ve pek çok özelliği ile ön plana çıkıyor. Ülkenin ulaşım bakımdan çok ileri seviyede olan bir ağı vardır. özellikle ülkenin büyük şehirleri başta olmak üzere her şehirde ulaşımı ...

Devamını Göster
İngiltere'de Yaşam ve Kültür

İngiltere, dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Ülke pek çok açıdan ön plana çıkar ve en fazla ziyaret edilen ülkeler arasında yer alır. İngiltere hem turistik amaçlı hem de eğitim ve iş amaçlı olarak yabancı insanlar tarafından sürekli olarak ziyaret ...

Devamını Göster
İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngilizce hepimizin bildiği üzere bir dünya dilidir. Siz de İngilizce öğrenmek için pek çok dil okuluna yazılabilirsiniz. Ancak bu dil okullarında alanında uzman ve anadili İngilizce olan hocalar ile derslere girmek sizin için daha iyi olacaktır. En yüksek verimi almak ve en iyi, ...

Devamını Göster
Yurtdışı Eğitim Fiyatları

Yurtdışına çıkabilmek ve dil eğitimi alabilmek için mevcut bulunan aracı kurumlar belirli fiyatlandırma üzerinden bu hizmeti vermektedir. Yurtdışı için tercih edilebilecek danışmanlık firmasında iki farklı şekilde dil eğitimi alabilmek mümkün olur. Yurtdışı dil eğitimi fiyatları ...

Devamını Göster
İngilterede Dil Okulları

İngilizce dil eğitiminin profesyonelce verilebilmesi için, eğitim veren kişilerin bu dili konuşan ve bu dille yaşamını sürdüren kişiler tarafından verilmesi çok önemlidir. Eğitim görürken aynı zamanda öğrenilen dilin her alanda kullanılması ise dil eğitimini pekiştirmektedir. İngiltere Dil okullarında ...

Devamını Göster
İngiltere Dil Okulları

İngilizce dil eğitiminin profesyonelce verilebilmesi için, eğitim veren kişilerin bu dili konuşan ve bu dille yaşamını sürdüren kişiler tarafından verilmesi çok önemlidir. Eğitim görürken aynı zamanda öğrenilen dilin her alanda kullanılması ise dil eğitimini pekiştirmektedir. İngiltere Dil okullarında ...

Devamını Göster

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

Tüm Fiyatlar GBP Üzerinden verilmiştir. Güncel kampanyalar yansıtılmış, konaklama ve diğer giderlerle birlikte fiyat alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Aşağdaki Tabloyu sağa ve sola kaydırarak diğer seçenekleri görebilirsiniz.

Okul&
program
2Hafta   4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 10 Hafta 12 Hafta 18 Hafta 24 Hafta Detaylar
EC Londra / Merkez
English for Work
780.00
1560.00
2340.00
3120.00
3900.00
-
-
-
Detay
EC Londra / Merkez
English in the City
780.00
1560.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Londra / Merkez
Intensive English
780.00
1560.00
2340.00
3120.00
3900.00
4200.00
6300.00
-
Detay
EC Londra / Merkez
General English
630.00
1260.00
1890.00
2520.00
3150.00
3360.00
5040.00
-
Detay
EC Londra / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
6000.00
Detay
EC Londra / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
7320.00
Detay
EC Londra / Merkez
Exam Preparation IELTS
630.00
1260.00
1890.00
2520.00
3150.00
3360.00
5040.00
-
Detay
EC Londra / Merkez
Exam Preparation IELTS
780.00
1560.00
2340.00
3120.00
3900.00
4200.00
6300.00
-
Detay
EC Londra (30 Yaş üstü) / Merkez
General English
630.00
1260.00
1890.00
2520.00
3150.00
3360.00
5040.00
6000.00
Detay
EC Londra (30 Yaş üstü) / Merkez
Intensive English
780.00
1560.00
2340.00
3120.00
3900.00
4200.00
6300.00
7320.00
Detay
EC Londra (30 Yaş üstü) / Merkez
English for Work
780.00
1560.00
2340.00
3120.00
3900.00
-
-
-
Detay
EC Londra (30 Yaş üstü) / Merkez
English in the City
780.00
1560.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Londra (30 Yaş üstü) / Merkez
Business English
630.00
1260.00
1890.00
2520.00
3150.00
3360.00
5040.00
-
Detay
EC Oxford / Merkez
General English
610.00
1220.00
1830.00
2440.00
3050.00
3240.00
4860.00
-
Detay
EC Oxford / Merkez
Intensive English
770.00
1540.00
2310.00
3080.00
3850.00
3840.00
5760.00
-
Detay
EC Oxford / Merkez
English for Work
770.00
1540.00
2310.00
3080.00
3850.00
-
-
-
Detay
EC Oxford / Merkez
English in the City
770.00
1540.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Oxford / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
5520.00
Detay
EC Oxford / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
6840.00
Detay
EC Oxford / Merkez
Exam Preparation IELTS
610.00
1220.00
1830.00
2440.00
3050.00
3240.00
4860.00
-
Detay
EC Oxford / Merkez
Exam Preparation IELTS
770.00
1540.00
2310.00
3080.00
3850.00
3840.00
5760.00
-
Detay
EC Cambridge / Merkez
General English
610.00
1220.00
1830.00
2440.00
3050.00
3240.00
4860.00
-
Detay
EC Cambridge / Merkez
Intensive English
770.00
1540.00
2310.00
3080.00
3850.00
3840.00
5760.00
-
Detay
EC Cambridge / Merkez
English for Work
770.00
1540.00
2310.00
3080.00
3850.00
-
-
-
Detay
EC Cambridge / Merkez
English in the City
770.00
1540.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Cambridge / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
5520.00
Detay
EC Cambridge / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
6960.00
Detay
EC Cambridge / Merkez
Exam Preparation IELTS
610.00
1220.00
1830.00
2440.00
3050.00
3240.00
4860.00
-
Detay
EC Cambridge / Merkez
Exam Preparation IELTS
770.00
1540.00
2310.00
3080.00
3850.00
3840.00
5760.00
-
Detay
EC Brighton / Merkez
General English
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3120.00
4680.00
-
Detay
EC Brighton / Merkez
Intensive English
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
3780.00
5670.00
-
Detay
EC Brighton / Merkez
English for Work
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
-
-
-
Detay
EC Brighton / Merkez
English in the City
760.00
1520.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Brighton / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
5400.00
Detay
EC Brighton / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
6720.00
Detay
EC Brighton / Merkez
Exam Preparation IELTS
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3120.00
4680.00
-
Detay
EC Brighton / Merkez
Exam Preparation IELTS
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
3780.00
5670.00
-
Detay
EC Bristol / Merkez
General English
570.00
1140.00
1710.00
2280.00
2850.00
2820.00
4230.00
-
Detay
EC Bristol / Merkez
Intensive English
710.00
1420.00
2130.00
2840.00
3550.00
3480.00
5220.00
-
Detay
EC Bristol / Merkez
English for Work
710.00
1420.00
2130.00
2840.00
3550.00
-
-
-
Detay
EC Bristol / Merkez
English in the City
710.00
1420.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Bristol / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
5280.00
Detay
EC Bristol / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
6480.00
Detay
EC Bristol / Merkez
Exam Preparation IELTS
570.00
1140.00
1710.00
2280.00
2850.00
2820.00
4230.00
-
Detay
EC Bristol / Merkez
Exam Preparation IELTS
710.00
1420.00
2130.00
2840.00
3550.00
3480.00
5220.00
-
Detay
EC Manchester / Merkez
General English
590.00
1180.00
1770.00
2360.00
2950.00
3180.00
4770.00
-
Detay
EC Manchester / Merkez
Intensive English
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
3780.00
5670.00
-
Detay
EC Manchester / Merkez
English for Work
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
-
-
-
Detay
EC Manchester / Merkez
English in the City
760.00
1520.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Manchester / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
5400.00
Detay
EC Manchester / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
6840.00
Detay
EC Manchester / Merkez
Exam Preparation IELTS
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
3780.00
5670.00
-
Detay
International House Londra / Merkez
Genel İngilizce
700.00
1400.00
1920.00
2560.00
3200.00
3600.00
5220.00
6720.00
Detay
International House Londra / Merkez
Yoğun İngilizce
830.00
1660.00
2340.00
3120.00
3900.00
4440.00
6300.00
8160.00
Detay
International House Londra / Merkez
IELTS Academic
-
1400.00
-
2560.00
-
-
-
-
Detay
International House Newcastle / Merkez
General English (GE10)
400.00
800.00
1140.00
1520.00
1900.00
2280.00
3240.00
4320.00
Detay
International House Newcastle / Merkez
General English ve PSP (GE10 ve PSP5)
460.00
920.00
1320.00
1760.00
2200.00
2640.00
3780.00
5040.00
Detay
International House Newcastle / Merkez
General English (GE20)
440.00
880.00
1320.00
1680.00
2100.00
2400.00
3600.00
4560.00
Detay
International House Newcastle / Merkez
Business English (BE15)/Academic English (AE15)
460.00
920.00
1320.00
1760.00
2200.00
2640.00
3780.00
5040.00
Detay
International House Newcastle / Merkez
General English ve PSP (GE20 ve PSP5)
480.00
960.00
1440.00
1840.00
2300.00
2640.00
3960.00
5040.00
Detay
International House Newcastle / Merkez
General English ve PSP (GE20 ve PSP10)
580.00
1160.00
1680.00
2240.00
2800.00
3360.00
4860.00
6480.00
Detay
International House Newcastle / Merkez
Business English ve GE (BE15 ve GE10)
540.00
1080.00
1560.00
2080.00
2600.00
3120.00
4500.00
6000.00
Detay
International House Newcastle / Merkez
Academic English ve GE (AE15 ve GE10)
540.00
1080.00
1560.00
2080.00
2600.00
3120.00
4500.00
6000.00
Detay
Kaplan International Bath / Merkez
Genel İngilizce
570.00
1140.00
1650.00
2200.00
2750.00
3180.00
4590.00
6120.00
Detay
Kaplan International Bath / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1280.00
1860.00
2480.00
3100.00
3540.00
5040.00
6720.00
Detay
Kaplan International Bath / Merkez
Yoğun İngilizce
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Bath / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Bath / Merkez
IETLS-Tamamlayıcı
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Bath / Merkez
40 yaş ve üstü için klasik program
1480.00
2960.00
-
-
-
-
-
-
Detay
Kaplan International Bath / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5280.00
Detay
Kaplan International Bath / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6360.00
Detay
Kaplan International Bournemouth / Merkez
Genel İngilizce
520.00
1040.00
1500.00
2000.00
2500.00
2880.00
4140.00
5520.00
Detay
Kaplan International Bournemouth / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
590.00
1180.00
1710.00
2280.00
2850.00
3300.00
4770.00
6360.00
Detay
Kaplan International Bournemouth / Merkez
Yoğun İngilizce
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Bournemouth / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Bournemouth / Merkez
IELTS (Tamamlayıcı,yoğun)
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Bournemouth / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5160.00
Detay
Kaplan International Bournemouth / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6240.00
Detay
Kaplan International Cambridge / Merkez
Genel İngilizce
570.00
1140.00
1650.00
2200.00
2750.00
3180.00
4590.00
6120.00
Detay
Kaplan International Cambridge / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1280.00
1860.00
2480.00
3100.00
3540.00
5040.00
6720.00
Detay
Kaplan International Cambridge / Merkez
Yoğun İngilizce
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Cambridge / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Cambridge / Merkez
IELTS (Tamamlayıcı,yoğun)
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Cambridge / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5280.00
Detay
Kaplan International Cambridge / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6360.00
Detay
Kaplan International Edinburgh / Merkez
Genel İngilizce
520.00
1040.00
1500.00
2000.00
2500.00
2880.00
4140.00
5520.00
Detay
Kaplan International Edinburgh / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
590.00
1180.00
1710.00
2280.00
2850.00
3300.00
4770.00
6360.00
Detay
Kaplan International Edinburgh / Merkez
Yoğun İngilizce
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Edinburgh / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Edinburgh / Merkez
IELTS (Tamamlayıcı,yoğun)
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Edinburgh / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5160.00
Detay
Kaplan International Edinburgh / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6240.00
Detay
Kaplan International Liverpool / Merkez
Genel İngilizce
570.00
1140.00
1650.00
2200.00
2750.00
3180.00
4590.00
6120.00
Detay
Kaplan International Liverpool / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1280.00
1860.00
2480.00
3100.00
3540.00
5040.00
6720.00
Detay
Kaplan International Liverpool / Merkez
Yoğun İngilizce
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Liverpool / Merkez
İş İngilizcesi (Tamamlayıcı, yoğun)
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Liverpool / Merkez
IELTS (Tamamlayıcı, yoğun)
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Liverpool / 30 Yaş Üstü
40 yaş ve üstü için klasik program
1480.00
2960.00
-
-
-
-
-
-
Detay
Kaplan International Liverpool / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5280.00
Detay
Kaplan International Liverpool / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6360.00
Detay
Kaplan International Londra / Covent Garden
Genel İngilizce
600.00
1200.00
1740.00
2320.00
2900.00
3360.00
4860.00
6480.00
Detay
Kaplan International Londra / Covent Garden
Yarı Yoğun İngilizce
670.00
1340.00
1920.00
2560.00
3200.00
3660.00
5220.00
6960.00
Detay
Kaplan International Londra / Covent Garden
Yoğun İngilizce
780.00
1560.00
2250.00
3000.00
3750.00
4320.00
6300.00
8400.00
Detay
Kaplan International Londra / Covent Garden
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
780.00
1560.00
2250.00
3000.00
3750.00
4320.00
6300.00
8400.00
Detay
Kaplan International Londra / Covent Garden
IELTS (Tamamlayıcı, yoğun)
780.00
1560.00
2250.00
3000.00
3750.00
4320.00
6300.00
8400.00
Detay
Kaplan International Londra / Covent Garden
CELTA (Yarı zamanlı)
-
-
-
-
-
1400.00
-
-
Detay
Kaplan International Londra / Covent Garden
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6120.00
Detay
Kaplan International Londra / Covent Garden
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
7200.00
Detay
Kaplan International Leicester Square/30 Yaş Üstü / Merkez
Genel İngilizce
600.00
1200.00
1740.00
2320.00
2900.00
3360.00
4860.00
6480.00
Detay
Kaplan International Leicester Square/30 Yaş Üstü / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
670.00
1340.00
1920.00
2560.00
3200.00
3660.00
5220.00
6960.00
Detay
Kaplan International Leicester Square/30 Yaş Üstü / Merkez
Yoğun İngilizce
780.00
1560.00
2250.00
3000.00
3750.00
4320.00
6300.00
8400.00
Detay
Kaplan International Leicester Square/30 Yaş Üstü / Merkez
İş İngilizcesi (Tamamlayıcı, yoğun)
780.00
1560.00
2250.00
3000.00
3750.00
4320.00
6300.00
8400.00
Detay
Kaplan International Leicester Square/30 Yaş Üstü / Merkez
IELTS (Tamamlayıcı, yoğun)
780.00
1560.00
2250.00
3000.00
3750.00
4320.00
6300.00
8400.00
Detay
Kaplan International Leicester Square/30 Yaş Üstü / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6120.00
Detay
Kaplan International Manchester / Merkez
Genel İngilizce
570.00
1140.00
1650.00
2200.00
2750.00
3180.00
4590.00
6120.00
Detay
Kaplan International Manchester / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1280.00
1860.00
2480.00
3100.00
3540.00
5040.00
6720.00
Detay
Kaplan International Manchester / Merkez
Yoğun İngilizce
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Manchester / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Manchester / Merkez
IELTS (Tamamlayıcı, yoğun)
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Manchester / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6360.00
Detay
Kaplan International Oxford / Merkez
Genel İngilizce
570.00
1140.00
1650.00
2200.00
2750.00
3180.00
4590.00
6120.00
Detay
Kaplan International Oxford / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1280.00
1860.00
2480.00
3100.00
3540.00
5040.00
6720.00
Detay
Kaplan International Oxford / Merkez
Yoğun İngilizce
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Oxford / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Oxford / Merkez
IELTS (Tamamlayıcı, yoğun)
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Oxford / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5280.00
Detay
Kaplan International Oxford / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6360.00
Detay
Kaplan International Torquay / Merkez
Genel İngilizce
520.00
1040.00
1500.00
2000.00
2500.00
2880.00
4140.00
5520.00
Detay
Kaplan International Torquay / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
590.00
1180.00
1710.00
2280.00
2850.00
3300.00
4770.00
6360.00
Detay
Kaplan International Torquay / Merkez
Yoğun İngilizce
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Torquay / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Torquay / Merkez
IELTS - Tamamlayıcı
670.00
1340.00
1950.00
2600.00
3250.00
3720.00
5400.00
7200.00
Detay
Kaplan International Torquay / Merkez
40 yaş ve üstü için klasik program
670.00
-
-
-
-
-
-
-
Detay
Kaplan International Torquay / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6240.00
Detay
Kaplan International Leicester Square/30 Yaş Üstü / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
7200.00
Detay
Kaplan International Manchester / Merkez
Akademik sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5280.00
Detay
Kaplan International Torquay / Merkez
Akademik sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5160.00
Detay
Kaplan International Liverpool / 30 Yaş Üstü
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
6360.00
Detay
Kaplan International Liverpool / 30 Yaş Üstü
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
5280.00
Detay
Kaplan International Liverpool / 30 Yaş Üstü
İş İngilizcesi (Tamamlayıcı, yoğun)
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Liverpool / 30 Yaş Üstü
Yoğun İngilizce
740.00
1480.00
2160.00
2880.00
3600.00
4080.00
5760.00
7680.00
Detay
Kaplan International Liverpool / 30 Yaş Üstü
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1280.00
1860.00
2480.00
3100.00
3540.00
5040.00
6720.00
Detay
Kaplan International Liverpool / 30 Yaş Üstü
Genel İngilizce
570.00
1140.00
1650.00
2200.00
2750.00
3180.00
4590.00
6120.00
Detay
LSI Londra / Merkez
Genel İngilizce
550.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
3060.00
4230.00
5160.00
Detay
LSI Londra / Merkez
Yoğun İngilizce
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
6240.00
Detay
LSI Londra / Merkez
TOEFL/TOEIC/IELTS
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
-
Detay
LSI Londra Hampstead / Merkez
Genel İngilizce
550.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
3060.00
4230.00
5160.00
Detay
LSI Londra Hampstead / Merkez
Yoğun İngilizce
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
6240.00
Detay
LSI Londra Hampstead / Merkez
TOEFL/TOEIC/IELTS
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
-
Detay
LSI Brighton / Merkez
Genel İngilizce
550.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
3060.00
4230.00
5160.00
Detay
LSI Brighton / Merkez
Yoğun İngilizce
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
6240.00
Detay
LSI Brighton / Merkez
TOEFL/TOEIC/IELTS
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
-
Detay
LSI Cambridge / Merkez
Genel İngilizce
550.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
3060.00
4230.00
5160.00
Detay
LSI Cambridge / Merkez
Yoğun İngilizce
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
6240.00
Detay
LSI Cambridge / Merkez
TOEFL/TOEIC/IELTS
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
-
Detay
LSI Londra / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1220.00
1830.00
2440.00
3050.00
3480.00
4860.00
5880.00
Detay
LSI Londra / Merkez
Akademik İngilizce
-
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
6240.00
Detay
LSI Londra / Merkez
İş İngilizcesi
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
-
Detay
LSI Londra / Merkez
Genel İngilizce Öğleden Sonra
290.00
560.00
840.00
1120.00
1400.00
-
-
-
Detay
LSI Londra Hampstead / Merkez
Genel İngilizce Öğleden Sonra
290.00
560.00
840.00
1120.00
1400.00
-
-
-
Detay
LSI Londra Hampstead / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1220.00
1830.00
2440.00
3050.00
3480.00
4860.00
5880.00
Detay
LSI Londra Hampstead / Merkez
Akademik İngilizce
-
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
6240.00
Detay
LSI Londra Hampstead / Merkez
İş İngilizcesi
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
-
Detay
LSI Brighton / Merkez
Genel İngilizce Öğleden Sonra
290.00
560.00
840.00
1120.00
1400.00
-
-
-
Detay
LSI Brighton / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1220.00
1830.00
2440.00
3050.00
3480.00
4860.00
5880.00
Detay
LSI Brighton / Merkez
Akademik İngilizce
-
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
6240.00
Detay
LSI Brighton / Merkez
İş İngilizcesi
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
-
Detay
LSI Cambridge / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
640.00
1220.00
1830.00
2440.00
3050.00
3480.00
4860.00
5880.00
Detay
LSI Cambridge / Merkez
Akademik İngilizce
-
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
6240.00
Detay
LSI Cambridge / Merkez
Genel İngilizce Öğleden Sonra
290.00
560.00
840.00
1120.00
1400.00
-
-
-
Detay
LSI Cambridge / Merkez
İş İngilizcesi
730.00
1340.00
2010.00
2680.00
3350.00
3780.00
5310.00
-
Detay
TWIN London Greenwich / Merkez
General English Morning
450.00
900.00
1140.00
1520.00
1900.00
2040.00
3060.00
3720.00
Detay
TWIN London Greenwich / Merkez
English+IELTS
550.00
1100.00
1590.00
2120.00
2650.00
2580.00
3870.00
4800.00
Detay
TWIN London Greenwich / Merkez
English+Conversation
550.00
1100.00
1590.00
2120.00
2650.00
2580.00
3870.00
4800.00
Detay
TWIN London Greenwich / Merkez
English+English for Work
550.00
1100.00
1590.00
2120.00
2650.00
2580.00
3870.00
4800.00
Detay
TWIN London Greenwich / Merkez
General English Afternoon
330.00
660.00
960.00
1280.00
1600.00
1680.00
2520.00
3000.00
Detay
TWIN Eastbourne / Merkez
General English Morning
450.00
900.00
1140.00
1520.00
1900.00
2040.00
3060.00
3720.00
Detay
TWIN Eastbourne / Merkez
Intensive English
550.00
1100.00
1590.00
2120.00
2650.00
2580.00
3870.00
4800.00
Detay
TWIN London Greenwich / Merkez
General English/Conversation/ English for Work/IELTS Preparation (Part-time)
160.00
320.00
480.00
640.00
800.00
960.00
1440.00
1920.00
Detay
TWIN Eastbourne / Merkez
General English(Part-time)/IELTS Preparation (Part-time)
140.00
280.00
420.00
560.00
700.00
840.00
1260.00
1680.00
Detay
TWIN Eastbourne / Merkez
Parent and Junior
450.00
900.00
1350.00
1800.00
2250.00
-
-
-
Detay
TWIN Eastbourne / Merkez
10-17 Yaş Junior Day Camp
784.00
1568.00
2352.00
3136.00
3920.00
-
-
-
Detay
TWIN London Greenwich / Merkez
ENGLISH UNLIMITED
640.00
1280.00
1710.00
2280.00
2850.00
3180.00
4770.00
5760.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Genel İngilizce
430.00
860.00
1230.00
1640.00
2050.00
2460.00
3510.00
4320.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Genel İngilizce Öğlen (12:30-15:30)
390.00
780.00
1110.00
1480.00
1850.00
2220.00
3150.00
3960.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Genel İngilizce Öğleden Sonra(15:30-18:30)
250.00
500.00
720.00
960.00
1200.00
1440.00
2070.00
2640.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Genel İngilizce Plus
500.00
1000.00
1440.00
1920.00
2400.00
2880.00
4140.00
5280.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
IELTS hazırlığı
430.00
860.00
1230.00
1640.00
2050.00
2460.00
3510.00
4320.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
İş İngilizcesi (12:30-15:30)
390.00
780.00
1110.00
1480.00
1850.00
2220.00
3150.00
3960.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Konuşma ve Telaffuz (12:30-15:30)
390.00
780.00
1110.00
1480.00
1850.00
2220.00
3150.00
3960.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Yoğun İngilizce
640.00
1280.00
1830.00
2440.00
3050.00
3660.00
5310.00
6240.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Yoğun İngilizce Öğleden Sonra (12:30-18:30)
520.00
1040.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4320.00
5520.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Gen. İng. ve Konuşma&Telaffuz (09:00-15:30)
640.00
1280.00
1830.00
2440.00
3050.00
3660.00
5310.00
6240.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Gen. İng. ve Konuşma&Telaffuz Öğl. Sonra(12:30-18:30)
520.00
1040.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4320.00
5520.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Yoğun İş İngilizcesi (09:00-15:30)
640.00
1280.00
1830.00
2440.00
3050.00
3660.00
5310.00
6240.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Yoğun İş İngilizcesi Öğleden Sonra (12:30-18:30)
520.00
1040.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4320.00
5520.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Yoğun IELTS hazırlığı (09:00-15:30)
640.00
1280.00
1830.00
2440.00
3050.00
3660.00
5310.00
6240.00
Detay
OHC London Oxford Street / Merkez
Yoğun IELTS hazırlığı Öğleden Sonra (12:30-18:30)
520.00
1040.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4320.00
5520.00
Detay
OHC London Richmond / Merkez
Genel İngilizce
430.00
860.00
1230.00
1640.00
2050.00
2460.00
3510.00
4320.00
Detay
OHC London Richmond / Merkez
Genel İngilizce Plus
500.00
1000.00
1440.00
1920.00
2400.00
2880.00
4140.00
5280.00
Detay
OHC London Richmond / Merkez
Konuşma ve Gramer-Öğleden sonra
290.00
580.00
834.00
1112.00
1390.00
1668.00
2376.00
2928.00
Detay
OHC Oxford / Merkez
Genel İngilizce
430.00
860.00
1230.00
1640.00
2050.00
2460.00
3510.00
4320.00
Detay
OHC Oxford / Merkez
Genel İngilizce Öğleden Sonra
390.00
780.00
1110.00
1480.00
1850.00
2220.00
3150.00
3960.00
Detay
OHC Oxford / Merkez
Genel İngilizce Plus
490.00
980.00
1410.00
1880.00
2350.00
2820.00
4140.00
5280.00
Detay
OHC Oxford / Merkez
Yoğun İngilizce
640.00
1280.00
1830.00
2440.00
3050.00
3660.00
5310.00
6240.00
Detay
OHC Stratford-upon-Avon / Merkez
Genel İngilizce
430.00
860.00
1230.00
1640.00
2050.00
2460.00
3510.00
4320.00
Detay
OHC Stratford-upon-Avon / Merkez
Genel İngilizce Öğleden Sonra (13:00-16:00)
390.00
780.00
1110.00
1480.00
1850.00
2220.00
3150.00
3960.00
Detay
OHC Stratford-upon-Avon / Merkez
Genel İngilizce Plus
500.00
1000.00
1440.00
1920.00
2400.00
2880.00
4140.00
5280.00
Detay
OHC Stratford-upon-Avon / Merkez
Yoğun Genel İngilizce
640.00
1280.00
1830.00
2440.00
3050.00
3660.00
5310.00
6240.00
Detay
OHC London Richmond / Merkez
Yoğun Konuşma ve Gramer
570.00
1140.00
1650.00
2200.00
2750.00
3300.00
4770.00
6120.00
Detay
LAL Londra / Merkez
Genel İngilizce
530.00
1060.00
1590.00
1800.00
2250.00
2700.00
4050.00
5400.00
Detay
LAL Londra / Merkez
Yoğun İngilizce
650.00
1300.00
1950.00
2280.00
2850.00
3420.00
5130.00
6840.00
Detay
LAL Torbay / Merkez
Genel İngilizce
470.00
940.00
1410.00
1680.00
2100.00
2520.00
3780.00
5040.00
Detay
LAL Torbay / Merkez
Yoğun İngilizce
590.00
1180.00
1770.00
2160.00
2700.00
3240.00
4860.00
6480.00
Detay
LAL Torbay / Merkez
Intensive Mini-Group English
880.00
1760.00
2640.00
3160.00
3950.00
4740.00
7110.00
9480.00
Detay
The Language Gallery Londra / Merkez
SABAH Genel İngilizce/IELTS/English for Work/Akademik İngilizce
398.00
796.00
1194.00
1592.00
1990.00
2388.00
3582.00
4776.00
Detay
The Language Gallery Londra / Merkez
AKŞAM English for Work
-
-
-
1352.00
-
-
-
-
Detay
The Language Gallery Birmingham / Merkez
SABAH Genel İngilizce/IELTS/Akademik İngilizce
418.00
836.00
1254.00
1672.00
2090.00
2508.00
3762.00
5016.00
Detay
The Language Gallery Londra / Merkez
SABAH Internship Pathway Programı/Yarı Yoğun İngilizce/IELTS/English for Work/Akademik İngilizce
480.00
960.00
1440.00
1920.00
2400.00
2880.00
4320.00
5760.00
Detay
The Language Gallery Londra / Merkez
SABAH University Pathway Programme
530.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
3180.00
4770.00
6360.00
Detay
The Language Gallery Birmingham / Merkez
SABAH Yoğun İngilizce/IELTS/Akademik İngilizce/University Pathway Programme
550.00
1100.00
1650.00
2200.00
2750.00
3300.00
4950.00
6600.00
Detay
Oxford International Londra Greenwich / Merkez
Morning 20/IELTS 20
404.00
808.00
1116.00
1488.00
1710.00
2052.00
2916.00
3672.00
Detay
Oxford International Londra Greenwich / Merkez
Morning 30/IELTS 30/Business English 30
520.00
1040.00
1416.00
1888.00
2140.00
2568.00
3654.00
4464.00
Detay
Oxford International Londra Greenwich / Merkez
Afternoon 20
280.00
560.00
840.00
1120.00
1400.00
1680.00
2520.00
3360.00
Detay
Oxford International Oxford / Merkez
Morning 20/IELTS 20
380.00
760.00
1044.00
1392.00
1560.00
1872.00
2574.00
3312.00
Detay
Oxford International Oxford / Merkez
Morning 30/IELTS 30
494.00
988.00
1320.00
1760.00
1980.00
2376.00
3186.00
4056.00
Detay
Oxford International Oxford / Merkez
Afternoon 20
280.00
560.00
840.00
1120.00
1400.00
1680.00
2520.00
3360.00
Detay
Oxford International Brighton / Merkez
Morning 20/IELTS 20
378.00
756.00
1026.00
1368.00
1530.00
1836.00
2538.00
3264.00
Detay
Oxford International Brighton / Merkez
Morning 30/IELTS 30/Business English 30
486.00
972.00
1296.00
1728.00
1920.00
2304.00
3132.00
3960.00
Detay
Oxford International Brighton / Merkez
Afternoon 20
280.00
560.00
840.00
1120.00
1400.00
1680.00
2520.00
3360.00
Detay
CES Edinburgh / Merkez
Standard General English
336.00
672.00
954.00
1272.00
1590.00
1848.00
2772.00
3168.00
Detay
CES Londra / Merkez
Standard General English
336.00
672.00
954.00
1272.00
1590.00
1848.00
2772.00
3168.00
Detay
CES Oxford / Merkez
Standard General English
336.00
672.00
954.00
1272.00
1590.00
1848.00
2772.00
3168.00
Detay
CES Edinburgh / Merkez
Intensive General English/IELTS/Business English
472.00
944.00
1356.00
1808.00
2260.00
2664.00
3996.00
4488.00
Detay
CES Londra / Merkez
Intensive General English/IELTS/Business English
472.00
944.00
1356.00
1808.00
2260.00
2664.00
3996.00
4488.00
Detay
CES Oxford / Merkez
Intensive General English/IELTS/Business English
472.00
944.00
1356.00
1808.00
2260.00
2664.00
3996.00
4488.00
Detay
CES Harrogate / Merkez
Standard General English
336.00
672.00
954.00
1272.00
1590.00
1848.00
2772.00
3168.00
Detay
CES Harrogate / Merkez
Intensive General English/IELTS/Business English
472.00
944.00
1356.00
1808.00
2260.00
2664.00
3996.00
4488.00
Detay
CES Leeds / Merkez
Standard General English
302.00
604.00
864.00
1152.00
1440.00
1656.00
2484.00
2808.00
Detay
CES Leeds / Merkez
Intensive General English/IELTS/Business English
436.00
872.00
1260.00
1680.00
2100.00
2436.00
3654.00
4128.00
Detay
CES Worthing / Merkez
Intensive General English/IELTS/Business English
436.00
872.00
1260.00
1680.00
2100.00
2436.00
3654.00
4128.00
Detay
CES Worthing / Merkez
Standard General English
302.00
604.00
864.00
1152.00
1440.00
1656.00
2484.00
2808.00
Detay
LAL Londra / Merkez
Öğleden Sonra İngilizcesi
240.00
480.00
720.00
840.00
1050.00
1260.00
1890.00
2520.00
Detay
LAL Londra / Merkez
İngilizce 30 ve üzeri
860.00
-
-
-
-
-
-
-
Detay
LAL Londra / Merkez
IELTS
550.00
1100.00
1650.00
2200.00
2750.00
3300.00
4950.00
6600.00
Detay
LAL Torbay / Merkez
İş İngilizcesi
690.00
1380.00
2070.00
-
-
-
-
-
Detay
LAL Torbay / Merkez
English with Trainee Teachers
90.00
180.00
-
-
-
-
-
-
Detay
The Language Gallery Birmingham / Merkez
SABAH Yarı Yoğun İngilizce/IELTS/Akademik İngilizce
500.00
1000.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4500.00
6000.00
Detay
The Language Gallery Manchester / Merkez
SABAH Genel İngilizce/IELTS/English for Work
358.00
716.00
1074.00
1432.00
1790.00
2148.00
3222.00
4296.00
Detay
The Language Gallery Manchester / Merkez
SABAH Yarı Yoğun İngilizce/IELTS/Akademik İngilizce
450.00
900.00
1350.00
1800.00
2250.00
2700.00
4050.00
5400.00
Detay
The Language Gallery Manchester / Merkez
SABAH Yoğun İngilizce/IELTS/Akademik İngilizce/University Pathway Programme
490.00
980.00
1470.00
1960.00
2450.00
2940.00
4410.00
5880.00
Detay
LAL Londra / Merkez
1-7 Hafta Paket Gen. İng.-Full Aile Yanı Konaklama
941.00
1715.00
2489.00
-
-
-
-
-
Detay
LAL Torbay / Merkez
1-7 Hafta Paket Gen. İng.-Full Yurt Konaklama
909.00
1665.00
2421.00
-
-
-
-
-
Detay
Oxford International Oxford / Merkez
Full Day Intensive
586.00
1172.00
1596.00
2128.00
2400.00
2880.00
4032.00
5136.00
Detay
Oxford International Londra Greenwich / Merkez
Full Day Intensive
604.00
1208.00
1662.00
2216.00
2610.00
3132.00
4608.00
5760.00
Detay
Oxford International Brighton / Merkez
Full Day Intensive
578.00
1156.00
1560.00
2080.00
2350.00
2820.00
3960.00
5088.00
Detay
Studio Cambridge Cambridge / Merkez
Standard English Course(EFL-20)
550.00
1100.00
1560.00
2080.00
2600.00
3120.00
4410.00
5520.00
Detay
Studio Cambridge Cambridge / Merkez
Intensive English Course (EFL-28)
650.00
1300.00
1860.00
2480.00
3100.00
3720.00
5310.00
5520.00
Detay
Studio Cambridge Cambridge / Merkez
IELTS Examination Course (IELTS 28)
-
1300.00
1950.00
2600.00
3250.00
3900.00
5850.00
7800.00
Detay
Westbourne Academy Bournemouth / Merkez
General Main English
258.00
516.00
774.00
936.00
1170.00
1356.00
2034.00
2712.00
Detay
Westbourne Academy Bournemouth / Merkez
English Plus
308.00
616.00
924.00
1168.00
1460.00
1644.00
2466.00
3288.00
Detay
Westbourne Academy Bournemouth / Merkez
Extra Intensive
442.00
884.00
-
-
-
-
-
-
Detay
M.L.S. Int. College Bournemouth / Merkez
General English-Intensive
590.00
1180.00
1770.00
2360.00
2950.00
3300.00
4950.00
6360.00
Detay
M.L.S. Int. College Bournemouth / Merkez
General English
490.00
980.00
1470.00
1960.00
2450.00
2760.00
4140.00
5280.00
Detay
M.L.S. Int. College Bournemouth / Merkez
General English-Super Intensive
1790.00
3580.00
5370.00
7160.00
8950.00
10500.00
15750.00
20760.00
Detay
M.L.S. Int. College Bournemouth / Merkez
General English Intensive and IELTS
590.00
1180.00
1770.00
2360.00
2950.00
3300.00
4950.00
6360.00
Detay
M.L.S. Int. College Bournemouth / Merkez
General English and IELTS
490.00
980.00
1470.00
1960.00
2450.00
2760.00
4140.00
5280.00
Detay
M.L.S. Int. College Bournemouth / Merkez
Business English Intensive
590.00
1180.00
1770.00
2360.00
2950.00
3300.00
4950.00
6360.00
Detay
M.L.S. Int. College Bournemouth / Merkez
Business English
490.00
980.00
1470.00
1960.00
2450.00
2760.00
4140.00
5280.00
Detay
M.L.S. Int. College Bournemouth / Merkez
Business English Super Intensive
1790.00
3580.00
5370.00
7160.00
8950.00
10500.00
15750.00
20760.00
Detay
Glasgow School of English Glasgow / Merkez
General English
270.00
540.00
810.00
1080.00
1350.00
1500.00
2250.00
3000.00
Detay
Glasgow School of English Glasgow / Merkez
IELTS preparation (Academic)
300.00
600.00
900.00
1200.00
1500.00
1680.00
2520.00
3360.00
Detay
Glasgow School of English Glasgow / Merkez
General English Afternoon
150.00
300.00
450.00
600.00
750.00
780.00
1170.00
1560.00
Detay
Glasgow School of English Glasgow / Merkez
Academic English Afternoon
160.00
320.00
480.00
640.00
800.00
840.00
1260.00
1680.00
Detay
Glasgow School of English Glasgow / Merkez
Business English Afternoon
160.00
320.00
480.00
640.00
800.00
840.00
1260.00
1680.00
Detay
Glasgow School of English Glasgow / Merkez
GE Late Afternoon (Temmuz-Ağustos)
270.00
540.00
810.00
1080.00
1350.00
-
-
-
Detay
Glasgow School of English Edinburgh / Merkez
General English 15
330.00
640.00
960.00
1280.00
1600.00
1860.00
2790.00
3720.00
Detay
Glasgow School of English Edinburgh / Merkez
General English 5
170.00
320.00
480.00
640.00
800.00
900.00
1350.00
1800.00
Detay
Glasgow School of English Edinburgh / Merkez
General English 20
500.00
960.00
1440.00
1920.00
2400.00
2760.00
4140.00
5520.00
Detay
CES Londra / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
-
-
3324.00
-
6675.00
Detay
CES Harrogate / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
-
-
3324.00
-
6675.00
Detay
CES Oxford / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
-
-
3324.00
-
6675.00
Detay
CES Edinburgh / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
-
-
3324.00
-
6675.00
Detay
CES Oxford / Merkez
English and Culture 50 Plus
791.00
-
-
-
-
-
-
-
Detay
CES Harrogate / Merkez
English and Culture 50 Plus
791.00
-
-
-
-
-
-
-
Detay
CES Worthing / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
-
-
3048.00
-
6150.00
Detay
CES Leeds / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
-
-
3048.00
-
6150.00
Detay
English in York York / Merkez
Academic English Study skills
390.00
780.00
1170.00
1560.00
1950.00
2340.00
3510.00
4680.00
Detay
English in York York / Merkez
Business English-2 weeks
1000.00
-
-
-
-
-
-
-
Detay
English in York York / Merkez
Business English Combi-Solo
2790.00
5580.00
8370.00
11160.00
13950.00
16740.00
25110.00
33480.00
Detay
English in York York / Merkez
IELTS half day
390.00
780.00
1170.00
1560.00
1950.00
2340.00
3510.00
4680.00
Detay
English in York York / Merkez
General English 35
570.00
1140.00
1710.00
2280.00
2850.00
3420.00
5130.00
6840.00
Detay
English in York York / Merkez
General English 35&IELTS
570.00
1140.00
1710.00
2280.00
2850.00
3420.00
5130.00
6840.00
Detay
English in York York / Merkez
General English 20
390.00
780.00
1170.00
1560.00
1950.00
2340.00
3510.00
4680.00
Detay
English in York York / Merkez
General English 30
540.00
1080.00
1620.00
2160.00
2700.00
3240.00
4860.00
6480.00
Detay
New College Group Liverpool / Merkez
IELTS Exam Preparation
350.00
700.00
1050.00
1400.00
1715.00
2058.00
3024.00
3864.00
Detay
New College Group Liverpool / Merkez
Super Intensive English
420.00
840.00
1260.00
1680.00
2065.00
2478.00
3654.00
4704.00
Detay
New College Group Liverpool / Merkez
Intensive English
350.00
700.00
1050.00
1400.00
1715.00
2058.00
3024.00
3864.00
Detay
New College Group Liverpool / Merkez
General English/IELTS Exam Preparation
287.00
574.00
861.00
1148.00
1400.00
1680.00
2457.00
3108.00
Detay
New College Group Manchester / Merkez
Super Intensive English
469.00
938.00
1407.00
1876.00
2310.00
2772.00
4095.00
5292.00
Detay
New College Group Manchester / Merkez
IELTS Exam Preparation
336.00
672.00
1008.00
1344.00
1610.00
1932.00
2835.00
3612.00
Detay
New College Group Manchester / Merkez
General English
336.00
672.00
1008.00
1344.00
1610.00
1932.00
2835.00
3612.00
Detay
New College Group Manchester / Merkez
Intensive English
336.00
672.00
1008.00
1344.00
1610.00
1932.00
2835.00
3612.00
Detay
The Language Gallery Manchester / Merkez
AKŞAM English for Work
-
-
-
1272.00
-
-
-
-
Detay
The Language Gallery Birmingham / Merkez
AKŞAM English for Work
-
-
-
1272.00
-
-
-
-
Detay
The Oxford English Centre Oxford / Merkez
TOEFL
790.00
-
-
-
-
-
-
-
Detay
The Oxford English Centre Oxford / Merkez
İş İngilizcesi
810.00
-
-
-
-
-
-
-
Detay
LAL Londra / Merkez
8 Hafta ve üzeri Paket Gen. İng.-Full Aile Yanı Konaklama
-
-
-
2967.00
3667.00
4367.00
6467.00
8567.00
Detay
LAL Torbay / Merkez
8 Hafta ve üzeri Paket Gen. İng.-Full Yurt Konaklama
-
-
-
3017.00
3733.00
4449.00
6597.00
8745.00
Detay
Frances King Londra / Merkez
Intensive with Language for You! Morning/Intensive with Language for You! Afternoon
788.00
1428.00
2142.00
2624.00
3280.00
3468.00
5202.00
6936.00
Detay
Frances King Londra / Merkez
Standard General English Morning
630.00
1144.00
1716.00
2104.00
2630.00
2772.00
4158.00
5544.00
Detay
Frances King Londra / Merkez
Standard General English Afternoon
488.00
884.00
1326.00
1624.00
2030.00
2160.00
3240.00
4320.00
Detay
Frances King Londra / Merkez
Intensive IELTS Morning/Intensive IELTS Afternoon
-
1428.00
2142.00
2624.00
-
-
-
-
Detay
Frances King Londra / Merkez
Standard IELTS
-
1144.00
1716.00
2104.00
-
-
-
-
Detay
Frances King Londra / Merkez
Intensive with Business English Morning/Intensive with Business English Afternoon
788.00
1428.00
2142.00
2624.00
3280.00
3468.00
-
-
Detay
Frances King Londra / Merkez
Intensive with IELTS
788.00
1428.00
2142.00
2624.00
3280.00
3468.00
5202.00
6936.00
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
General English G-1.20
610.00
1060.00
1510.00
1960.00
2410.00
2860.00
4210.00
5560.00
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
Semi Intesive English G-1.25
710.00
1260.00
1810.00
2360.00
2910.00
3460.00
5110.00
6760.00
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
Intensive English G-1.30
810.00
1460.00
2110.00
2760.00
3410.00
4060.00
6010.00
7960.00
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
General English Long-Term G-1.20L
-
-
-
-
-
-
-
5200.00
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
Semi Intensive English Long-Term G-1.25L
-
-
-
-
-
-
-
6160.00
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
Intensive English Long-Term G-1.30L
-
-
-
-
-
-
-
7120.00
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
Academic Study Programme A-1.30
-
-
-
-
-
-
-
7640.00
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
Intensive IELTS Preparation X-1.30
-
1320.00
-
2480.00
-
-
-
-
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
Intensive Course + Examination for IELTS (25+5) X-2.30
-
1370.00
-
2530.00
-
3690.00
-
-
Detay
Anglo-Continental Bournemouth / Merkez
Intensive Course + Examination for TOEFL (25+5) X-5.30
-
1370.00
-
2530.00
-
3690.00
-
-
Detay
St Giles Brighton / Merkez
Intensive English
822.00
1484.00
2226.00
2800.00
3500.00
3948.00
5922.00
6696.00
Detay
St Giles Brighton / Merkez
IELTS Intensive
822.00
1484.00
2226.00
2800.00
3500.00
3948.00
5922.00
7896.00
Detay
St Giles Brighton / Merkez
General English Morning
644.00
1164.00
1746.00
2200.00
2750.00
3096.00
4644.00
5448.00
Detay
St Giles Brighton / Merkez
IELTS Morning
644.00
1164.00
1746.00
2200.00
2750.00
3096.00
4644.00
6192.00
Detay
St Giles Brighton / Merkez
General English Afternoon
484.00
872.00
1308.00
1648.00
2060.00
2328.00
3492.00
4368.00
Detay
St Giles Brighton / Merkez
Intensive English for 30+
822.00
1484.00
2226.00
2800.00
3500.00
-
-
-
Detay
St Giles Cambridge / Merkez
Intensive English
822.00
1484.00
2226.00
2800.00
3500.00
3948.00
5922.00
6696.00
Detay
St Giles Cambridge / Merkez
IELTS Intensive
-
1484.00
2226.00
2800.00
3500.00
3948.00
5922.00
7896.00
Detay
St Giles Cambridge / Merkez
General English Morning
644.00
1164.00
1746.00
2200.00
2750.00
3096.00
4644.00
5448.00
Detay
St Giles Cambridge / Merkez
IELTS Morning
-
1164.00
1746.00
2200.00
2750.00
3096.00
4644.00
6192.00
Detay
St Giles Cambridge / Merkez
General English Afternoon
484.00
872.00
1308.00
1648.00
2060.00
2328.00
3492.00
4368.00
Detay
St Giles Cambridge / Merkez
14-16 YAŞ Genel İngilizce Junior Kursu
906.00
1652.00
2478.00
3136.00
3920.00
4452.00
-
-
Detay
St Giles Eastbourne / Merkez
Intensive English
764.00
1376.00
2064.00
2600.00
3250.00
3660.00
5490.00
6216.00
Detay
St Giles Eastbourne / Merkez
IELTS Intensive
764.00
1376.00
2064.00
2600.00
3250.00
3660.00
5490.00
7320.00
Detay
St Giles Eastbourne / Merkez
General English Morning
598.00
1080.00
1620.00
2040.00
2550.00
2868.00
4302.00
5064.00
Detay
St Giles Eastbourne / Merkez
IELTS Morning
-
1080.00
1620.00
2040.00
2550.00
2868.00
4302.00
5736.00
Detay
St Giles Eastbourne / Merkez
General English Afternoon
448.00
812.00
1218.00
1528.00
1910.00
2160.00
3240.00
4056.00
Detay
St Giles Eastbourne / Merkez
14-16 YAŞ Genel İngilizce Junior Kursu
848.00
1544.00
2316.00
2936.00
3670.00
4164.00
-
-
Detay
St Giles Londra / Merkez
Intensive English
848.00
1528.00
2292.00
2888.00
3610.00
4068.00
6102.00
6912.00
Detay
St Giles Londra / Merkez
IELTS Intensive
848.00
1528.00
2292.00
2888.00
3610.00
4068.00
6102.00
8136.00
Detay
St Giles Londra / Merkez
General English Morning
664.00
1200.00
1800.00
2264.00
2830.00
3192.00
4788.00
5616.00
Detay
St Giles Londra / Merkez
IELTS Morning
664.00
1200.00
1800.00
2264.00
2830.00
3192.00
4788.00
6384.00
Detay
St Giles Londra / Merkez
General English Afternoon
498.00
900.00
1350.00
1696.00
2120.00
2400.00
3600.00
4512.00
Detay
St Giles Londra Highgate / Merkez
Intensive English
780.00
1404.00
2106.00
2656.00
3320.00
3744.00
5616.00
6360.00
Detay

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim