İngiltere Dil Okulları

İngilizce dil eğitiminin profesyonelce verilebilmesi için, eğitim veren kişilerin bu dili konuşan ve bu dille yaşamını sürdüren kişiler tarafından verilmesi çok önemlidir. Eğitim görürken aynı zamanda öğrenilen dilin her alanda kullanılması ise dil eğitimini pekiştirmektedir.


İngiltere Dil Okullarında Eğitim


Eğitim seviyesi ile dünya çapında ilk sıralarda olan İngiltere, çok fazla modern ve kaliteli hizmet veren dil okullarına sahiptir. İngilizcenin ana vatanında öğrenilmesini sağlayan eğitim kurumları, dil eğitiminin yanı sıra sokaklarda da İngilizce konuşulduğu bu ülke sayesinde, dilin yaşamın her anında bulunmasını ve günlük yaşamda 24 saat kullanılması ile de pratiğinin yapılmasında katkıda bulunuyor. Çok kısa sürede İngilizce öğrenilebilen ve İngilizce bilenlerin de dil seviyesini üst sıralara taşıyabildikleri dil okullarında; modern bilgisayar merkezi, kütüphane, çalışma ve dinlenme salonları, dil laboratuvarları ile her zevke hitap edebilen yemek salonları da bulunuyor. Özellikle dil laboratuvarları dinlediğini anlama konusunda öğrencilere çok büyük fayda sağlıyor. Çoğunlukla üniversite ve kolej kampüslerinde bulunan dil okullarında eğitim görenler, bu kampüslerin tüm olanaklarından da faydalanabiliyorlar.


İngiltere'de Verilen Kurs Seçenekleri


İngiltere'nin bir çok bölgesinde eğitim veren onlarca eğitim kurumu ve yüzlerce program mevcuttur. Bunlardan bazıları; Londra'da 79 program, Cambridge'de 44 program ve Oxford'da 42 adet program gibi sıralanabilir. Dil öğrenmek isteyenler için seviye ve ihtiyaçlarına uygun kurslar ile yaz okulları hemen hemen her bölgede bulunmaktadır.

İngiltere'deki Tüm Dil Okulları

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Evrensel dilinin İngilizce olması ile birlikte ülkemizde ve tüm dünyada yurtdışı ...
Pasaport hakkında merak edilenleri, Pasaport çıkarılırken ki süreçleri, gerekli ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim