Kanada Dil Okulları

İngilizce veya her hangi bir yabancı dil öğrenmek insan hayatında çok daha fazla olanağı önüne serilmesine sebep olmaktadır. İş veya özel hayatınızda kullanmakta olduğunuz sadece bir yabancı dil bile sizlere yaşam kalitesini tattıracaktır. Gezip görmenize olanak sağlanarak farklı kültürleri tanıma fırsatı bulacağınız bu sayede zihniniz açılacak ve dünyaya çok daha farklı bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Dil eğitimi örgün eğitim ile verilse de başarıyı yakalayan insan sayısı oldukça azdır.

Alınacak Eğitim

Dil okulları, yaz okulları, mesleki İngilizce, yurtdışı üniversite, yurtdışında lise, yurtdışında MBA, yurtdışında sertifika ve vize danışman programları sunulmaktadır. Dil okulları bünyesinde ki Kanada dil okullarını seçebilirsiniz. Kanada dil okullarını tercih etmeniz durumunda sizlere farklı çeşitlilikteki programlar sunulmaktadır. Alacağınız eğitim için dil okulunun bulunduğu şehri seçme imkanı sunulmaktadır. 178 program ve 18 okulu kapsamaktadır. Toronto, Montreal, Ottawa, Halifax, Calgary ve Vancouver şehirlerinde bulunan okulları seçebilirsiniz.

Eğitimde Kalite

Sunulan eğitimde kalite öncelikli olup, tercih edenlerin asla pişman olmadıkları kurum tarafından sağlanmaktadır. Eğitimin kalitesi oldukça önemli bir noktada olup, her türlü imkan sunulmaktadır. Yapılacak olan seyahat ve gezilerde uzaman kişiler tarafından eşlik edilmektedir. Okulların konumu cadde üzerinde olup pratik yapmanız için oldukça fazla olanak sunmaktadır. Konaklama için aile yanı veya yurt seçenekleri vardır. İngilizce ders saatleri yoğunluğuna göre değişmektedir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışına seyahat esnasında, ülkeler arası geçiş yapan kişinin, kimlik tespitinin ...
Yurtdışında Yüksek Lisans Yurtdışında yüksek lisans yapmak akademik kariyerin yanı ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim