Kanada Dil Okulları

Hangi şehirde eğitim almak istersiniz?

KANADA'DA DİL EĞİTİMİ NASIL ALINIR?

Video

devamını göster Devamını Göster
kanada dil okulları

YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE: KANADA

devamını göster Devamını Göster

KANADA DİL OKULLARI VE KANADA ÜNİVERSİTE

Dünyanın en güvenilir ülkelerinden biri olan Kanada, sahip olduğu sosyal ve kültürel imkanları, uygun yaşam tarzıyla öğrenciler için ideal merkezlerin başında gelmektedir.Yaşam şartlarının uygunluğu ve eğitime dayalı göçmenlik veren bir ülke olması sebebi ile her yıl daha çok öğrenci eğitim için Kanada’yı tercih etmektedir. 30 milyonu aşan nüfusu ve iki farklı resmi diliyle Kanada, eğitim konusunda da öğrencilerine seçenekler sunmakta, İngilizce ve Fransızca eğitim veren kuruluşları sayesinde daha çok öğrenciye hitap etmektedir.

Kanada üniversitelerinin en az 15 tanesi dünya listelerinde üst sıralarda yerini almıştır. Kanada’da yüksek öğretim programları mesleki eğitime odaklanan Kolejler ve akademik eğitim veren üniversiteler olarak ikiye ayrılır.

Kanada’da Kolejler’in kurulma amacı iş hayatı için nitelikli çalışanlar ve yöneticiler yetiştirmektir. Buna ek olarak, kolejler eğitimleri bitiminde öğrencilere üniversitelere geçiş imkanı da sunmaktadır.

Yani 2+2 sistemi Amerika’da olduğu gibi öğrencilere ilk 2 yılı kolejlerde, son 2 yılı üniversitelerde okuyarak çift diploma alma ve eğitimlerini daha ekonomik şekilde tamamlama imkanı sağlar.

Video

devamını göster Devamını Göster

KANADA DİL OKULLARI:KOLEJ VE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ ARASINDAKİ FARKLAR

Kanada’da deneyim ve pratiğe dayalı bir eğitim sistemi vardır. Öğrenciler konuları ezberleyerek değil, konular üzerine araştırma ve sunumlar yaparak öğrenmektedirler. Bunun yanı sıra birçok okulda klasik sınav sistemi bulunmamaktadır. Kanada’da öğretmenler öğrencilere bilgiyi hazır olarak vermektense onları konu hakkında nasıl araştırma yapacakları, bilgi nasıl edinecekleri konusunda eğitirler ve buna ek olarak söz konusu konu hakkında bir ödev veya sunum hazırlamalarını isterler. Öğrenciler araştırma sayesinde ve pratik ederek öğrendikleri bilgileri, ezberleyerek öğrendikleri bilgilerin aksine unutmazlar. Kanada eğitim sistemini bu kadar özel yapan da bilginin araştırmalar ve pratik ile desteklenmesidir.

Video

Kanada’daki üniversitelerde matematik, geometri, tarih, din, siyasi bilimler, psikoloji, antropoloji, sosyoloji ve biyoloji gibi teorik bilgi gerektiren alanlarda eğitim verilmektedir. Kolejler ise uygulamalı alanlarda meslek ve teknik odaklı eğitim verirler. Örneğin; Türkiye’de Grafik Tasarım bölümünde okumak isteyen bir öğrencinin üniversitede eğitim alması gerekirken Kanada’da bir Kolej eğitimi alması gerekir çünkü Grafik Tasarım uygulamalı bilim dalları arasındadır. Aynı şekilde Sinema ve Televizyon, Animasyon gibi bölümlerin eğitimi de Kolejlerde verilir. Öğrencilerin Kolej veya üniversite arasında tercih yapmaları eğitim almak istedikleri alana ve bölüme bağlıdır. Teknik ve uygulamalı eğitim almak isteyen öğrencilerin Kolej, teori ve akademik araştırmalara dayalı eğitim almak isteyen öğrencilerin ise Üniversite tercihi yapması gerekir.

Kolejler de teknik ve uygulamalı alanlarda eğitim ve sertifikalar verilir. Bu sertifikaların çoğu Foundation Certificate olarak adlandırılır. Bu sertifika programları lise not ortalaması yüksek olmayan öğrencilerin not ortalamalarını yükseltmeleri veya eğitim almak istedikleri alanı henüz seçememiş öğrencilerin genel alanlarda bilgi edinmeleri için tasarlanmıştır. Diploma programları da Kanada’da teknik eğitim alan öğrenciler için oldukça önemlidir. Fakat Kanada’da iş deneyiminiz, eğitim seviyeniz de daha önemlidir. Kanada’da genç nüfus için birçok iş imkanı vardır. Bu yüzden Kanada hükumeti gençlerin bir an önce iş gücüne katılmasını ister. Kanada’nın nüfusu yaşlanmakta olan nüfus kategorisindedir. Bu yüzden ülkede iş gücüne katılacak insan ihtiyacı duyulmaktadır ve bu sebep ile Kanada, ülkeye göçmen alımını da destekler.

Devlet öğrencilerin kısa süreli teknik ve uygulamalı eğitimler almasını destekler. Eğitim pratiğe dayalıdır.

Kolejler de öğrenciler Kanada’da çok önemli olan iş deneyimi kazanma şansını elde ederler. Bunun yanı sıra Kolejler üniversitelerden daha ucuz ve daha az kalabalıktır. Üniversite derslerinde bir amfide yüzlerce kişi derse girerken Kolejler de sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 40 kişi civarındadır. Kolejlerin birçok kampüsü bulunur, fakat öğrenci eğitim almak isteği bölüme göre kampüse yerleştirilir.

Kolej programları arasında Ticari Pilotluk, Moda Tasarımı, Otomotiv Yönetimi, Gemicilik Endüstrisi, Sanat, Animasyon, Oyun Tasarımı, Şarap Yapımı, Otelcilik, Mutfak Sanatları, Üretim, İşletme ve Mühendislik gibi Kanada iş gücünde en çok ihtiyaç duyulan meslekler bulunur. Programların içerdiği dersler arasında farklılıklar olsa da mezun olan tüm öğrenciler alanlarında aynı yetkinliğe sahip olacaktır. Bu yüzden Kolej programları arasında herhangi bir başarı sıralaması bulunmaz. Öğrenci için bir okulu seçerken en büyük etken okulun bulunduğu bölgedir. Öğrenciler eğitim almak istedikleri bölümün iş olanaklarının en yoğun olduğu bölgeye göre okul tercihi yaparlar.

Video

Her Kolej de ortalama 100-150 program bulunur. Kolejler kendi programlarına ek olarak üniversite diploması ve lisansüstü eğitim seçenekleri de sunarlar. Birçok Kolej de Animasyon ve Tasarım, İşletme, Teknoloji, Sağlık Bilimleri ve Toplumsal Çalışmaları kapsayan Fakülteler de bulunur.

Üniversitelerde 4 yıllık Lisans, master ve doktora programları bulunur. Eğitim akademik ve araştırma odaklıdır. Profesör, Avukat veya Araştırmacı olmak isteyen öğrencilerin üniversitelerde eğitim alması gerekirken, iş hayatına atılıp deneyim kazanmak isteyen öğrencilerin Kolejler de eğitim alması tavsiye edilir.

Eğitim Kadrosu

Üniversitelerdeki eğitim kadrosu öncelikli olarak Profesör ve Doktorlardan oluşurken Kolejler de eğitim kadrosu eğitim seviyesinin yanı sıra alanında iş deneyimine sahip, tecrübeli kişilerdir.

Kanada’da öğrenciler mezun olduktan sonra bölümlerinin ünvanını direk olarak kazanmazlar. Örneğin; makine mühendisiliği bölümünden mezun bir öğrenciye mühendis ünvanı direk olarak verilmez. Bunun için öğrencinin bir “lisans” alması gerekir. Lisans almak için sınava girmek, diplomaya sahip olmak gibi çeşitli şartlar aranabilir. Ayrıca, lisanslar belirli bir süre boyunca geçerlidir. Lisans süresi dolan bir kişi tekrar aynı aşamalardan geçer ve günün şartlarına uygun olarak çalışmak için tekrar lisans alır veya alamaz. Fakat her bölümde lisans uygulaması bulunmamaktadır. Örneğin; İşletme bölümünde lisans alınmasına gerek yoktur.

Kanada’ya Göçmenlik

Kanada’da kalmak isteyen bir öğrencinin akademik başarısı çok önemlidir. Öğrencinin gereken süre içerisinde eğitimi tamamlaması gerekir, yoksa vizesini kaybeder ve ülkesine geri dönmek zorunda kalır. Fakat başarılı bir şekilde mezun olan öğrenci, mezuniyetini takip eden 90 gün içerisinde Kanada hükümetine Work Permit için başvurur ve 3 yıllık Work Permit almaya hak kazanır.

Eğitim Sistemi

Kanada’daki okulların %95’i devlet okuludur ve bu okullarda akreditasyon sistemi aynıdır. Bu yüzden öğrenciler mezun olduktan sonra eğitim seviyelerinde herhangi bir farklılık bulunmaz. Programlar arasındaki tek fark pratik veya teorik eğitime dayanıyor olmasıdır.

Kanada’da okullar Ministry of Advanced Education and Skills Development ile ortak çalışırlar. Okullardaki eğitim programları ülkenin ihtiyaçları doğrultusunda açılır ve eğitim alacak kişi sayısı buna göre belirlenir. Böylelikle iş hayatına girecek mezun öğrenci sayısı hükümetin kontrolü altındadır. Ayrıca Kanada hükümeti, öğrencilerin kaliteli eğitim alması için okulları düzenli olarak belirli kalite standartları doğrultusunda denetler.

Eğitim Dönemi

Kanada’da eğitim dönemleri Eylül ve Ocak aylarında başlar. Fakat nadir durumlarda bazı programlar Mayıs ayında başlayabilir. Kanada’da eğitime talep fazla olduğu için başvurular son ana bırakılmamalıdır.

Türkiye’de lisans eğitimi tamamlamış kişiler WES ve ICAS’e lisans diplomaların denkliği için başvurabilirler. Böylelikle Türkiye’de aldıkları lisans diplomaları Kanada’da geçerli olur ve o alanlarda da çalışma imkanı kazanabilirler. Fakat Hukuk ve Tıp bölümlerinden mezun öğrenciler, diploma denkliğine başvuramaz.

Eğitim Ücretleri

Kanada’da lisansüstü eğitim pahalıdır. Genellikle yıllık ücret tezli mastır için 30.000 -50.000 Dolar arasındadır.

Üniversite eğitimi ise yıllık 20.000- 30.00 Dolar civarındadır.

Kolejler de ise yıllık eğitim ücreti 17 - 22.000 Dolar arasında değişmektedir.

Kolejden mezun olduktan sonra 3 yıllık Work Permit iznini alan kişi ilk yıl çalıştığı takdirde Permanant Stay Permit alır. Bu sayede Domestic Student statüsü kazanır ve okul ücretlerini Kanada vatandaşları ile aynı fiyatlar üzerinden ödeme imkanına sahip olur, ki bu da 8000 Dolar ve altı civarından fiyatlara karşılık gelir.. Sonuç olarak hem iki farklı bölümden mezun olur hem de büyük bir miktar tasarruf yapmış olur. Ayrıca, işverenlerin çok önem verdiği iş deneyimine de sahip olmuş olur.

Dil Eğitimi

Kanada’da Üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin IELTS sınavından 6.0 - 6.5 ve üzeri puan alması gerekir.

Uluslararası öğrenciler için ilk 1 ay ortama alışma süreci olarak değerlendirilir. Bu süreç içerisinde öğrenci çeşitli zorluklar yaşayabilir. Fakat 1 aydan sonra öğrenci ortama uyum sağlar.

Kolejler de dil programları, dil okullarındaki kadar esnek ve kısa süreli değildir. En kısa eğitim süresi 1 akademik dönemdir (14 Hafta) ve yılda sadece 6 kez başlangıç zamanı vardır. Bu nedenler İngilizce seviyesi iyi olan ve kısa dönem eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerin Kolej dil programlarına yönlendirilmesi yerine dil okullarında eğitim alması daha iyidir.

İş İmkanları

Kanada’da fiziksel iş gücü gerektiren ve tehlike içeren meslekler diğerlerine göre daha çok kazanç sağlamaktadırlar. Örneğin; İşletmecilik, Otelcilik, Sosyal Hizmetler mezunları yılda 35 - 40.000 Dolar arası ücret alırken Teknik Alanlardan, Sağlık Bilimlerinden, Mühendislik ve Bilgisayar Bilimlerinden mezun olanlar yıllık yaklaşık 65 - 70.000 Dolar kazanırlar. Aynı şekilde polisler, itfaiyeciler ve sağlık görevlileri de mesleki tehlike içerek işler yaptıkları için maaşları daha fazladır.

Örneğin; Kanada’da bir doktor yıllık 150.000 dolar kazanırken, denizaltında kaynak yapan bir işçi yıllık 200.000 dolar kazanmaktadır.

Ayrıca Kanada’da sosyoloji, psikoloji, matematik, siyaset bilimi, antropoloji gibi teorik bölümlerden mezun kişiler için iş imkanları daha azdır.

Konaklama

Aile yanında ve kampüs içi konaklama seçenekleri bulunur. Kampüs içi yurt konaklamalarının öğrenciler için spor salonları, kafeterya, ortak salonlar gibi bir çok imkanları vardır.

devamını göster Devamını Göster

KARYA INTERNATİONAL OLARAK KANADA ÜNİVERSİTE DANIŞMANLIK SÜRECİMİZ;

1) KARYA olarak anlaşmalı olduğumuz üniversitelere ÜCRETSİZ doğrudan yerleştirme

İngiltere, Kanada, Amerika, Avustralya, Hollanda, Almanya ve İsveç gibi eğitim kalitesi yüksek tüm ülkelerde, öğrencilerimizin dil ve akademik yeterlilikleri üniversitelerin kabul koşullarını sağladığı durumlarda anlaşmalı üniversitelere ücretsiz ve direkt başvuru yapmaktayız.

2) Pathway, Foundation, A-level, International Year One programları aracılığıyla üniversite geçiş programları

(Bu programın tamamında Karya International ücretsiz danışmanlık yapacaktır.)

Öğrencilerin hedefleri dünya sıralamasında bir üniversitede eğitim almak olduğunda ya da üniversitelerin aradığı dil ve akademik yeterliliğini sağlayamadıkları durumlarda üniversite geçiş programları sağlayan ve uluslararası öğrencilere yönelik eğitim veren özel kurumlarda, almak istedikleri eğitim programlarına göre A-Level (16 yaş veya Cambridge / Oxford üniversiteleri için), Foundation, Pathway ya da International Year One programları aracılığıyla üniversite hazırlık programlarına katılabilirler. Özellikle mühendislik ya da işletme alanında eğitim almak isteyen fakat yıl kaybetmek istemeyen öğrenciler için ise doğrudan üniversitenin ilk yılını okuyabilecekleri ‘international year one’ programları bulunmaktadır. Bu programlarda öğrenciler yalnızca uluslararası öğrenciler ile birlikte eğitim alırlar ve programı başarıyla tamamladıklarında üniversite eğitimlerinin 2. yılından itibaren akademik eğitimlerine devam ederler.

3) Danışmanlık ücreti alarak Üniversite yerleştirme

Cambridge Üniversitesi, Oxford Ünversitesi vb. gibi sıralamalarda en yükseklerde yer alan üniversiteler prensip olarak acenteler ile anlaşma yapmamaktadır. Bu tip bir durumda öğrencinin hedeflediği üniversiteye yönelik olarak 600 GBP danışmanlık bedeli ile başvuru ve sonrasındaki tüm işlemleri için hizmet vermekteyiz.

devamını göster Devamını Göster
Kanada Hakkında Genel Bilgiler

Kanada Kuzey Amerika bölgesinde bulunan 10 eyalet ve 3 bölgeden oluşan bir ülkedir. Ülke Atlantik okyanusu’ndan kuzeye doğru Pasifik okyanusu’na kadar uzanmaktadır. Yüz ölçümü olarak neredeyse 10 milyon kilometre kare alana sahip Kanada, dünyadaki en büyük ...

Devamını Göster
Kanada

Kanada Güney Amerika kıtasının Kuzeyinde bulunan bir ülkedir. Kanada 10 eyaletten oluşmaktadır. Bunlar Atlas okyanusu bölgesi, Merkez Kanada bölgesi, Kanada bozkırları Bölgesi, Batı ve kuzey Sahilleri bölgesidir.Kanada'da Amerika Birleşik Devletlerinde olduğu gibi karışık ve çok ...

Devamını Göster
Kanada Dil Okulu Çalışma İzni

Kanada, birçok insan tarafından ziyaret edilen bir ülkedir. Bu ülkeye hem eğitim hem iş hem de turistik amaçlı olarak gelen çok sayıda insan vardır. Kanada; huzurlu yaşamı, doğal manzaralı gelişmiş şehirleri, iyi ve kaliteli yaşam şartları ile eğitim için en ideal ülkelerden ...

Devamını Göster
Kanada'da Yüksek Lisans

Kanada Yüksek Lisans / Kanada’da Master Programları Kanada dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. Refah ve eğitim seviyesi oldukça yüksek olmakla birlikte eğitim sistemi en güçlü ülkeleri arasında yer almaktadır. Dünyanın en büyük ...

Devamını Göster
Kanada'da Eğitim

Kanada’da Eğitim Kanada’da eğitim görmenin avantajlarını anlatmakla başlamak doğru olur düşüncesindeyim. Bilindiği üzere Kanada’da Dünya’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olmakla birlikte iş fırsatlarıyla, yaşam standartlarıyla cazibe merkezi olmaya devam ediyor. ...

Devamını Göster
Kanada Dil Okulları

İngilizce veya her hangi bir yabancı dil öğrenmek insan hayatında çok daha fazla olanağı önüne serilmesine sebep olmaktadır. İş veya özel hayatınızda kullanmakta olduğunuz sadece bir yabancı dil bile sizlere yaşam kalitesini tattıracaktır. Gezip görmenize olanak sağlanarak farklı kültürleri tanıma fırsatı ...

Devamını Göster

Kanada Dil Okulu Fiyatları

Tüm Fiyatlar CAD Üzerinden verilmiştir. Güncel kampanyalar yansıtılmış, konaklama ve diğer giderlerle birlikte fiyat alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Aşağdaki Tabloyu sağa ve sola kaydırarak diğer seçenekleri görebilirsiniz.

Okul&
program
2Hafta   4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 10 Hafta 12 Hafta 18 Hafta 24 Hafta Detaylar
EC Montreal / Merkez
Exam Preparation IELTS
800.00
1600.00
2400.00
3200.00
4000.00
4620.00
6930.00
-
Detay
EC Montreal / Merkez
English in the City
800.00
1600.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Montreal / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
7200.00
Detay
EC Montreal / Merkez
Semi Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
7920.00
Detay
EC Montreal / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
8880.00
Detay
EC Montreal / Merkez
French for Work
800.00
1600.00
2400.00
3200.00
4000.00
4620.00
6930.00
-
Detay
EC Montreal / Merkez
General English / French
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
3780.00
5670.00
-
Detay
EC Montreal / Merkez
Semi Intensive English / French
720.00
1440.00
2160.00
2880.00
3600.00
4140.00
6210.00
-
Detay
EC Montreal / Merkez
Intensive English / French
800.00
1600.00
2400.00
3200.00
4000.00
4620.00
6930.00
-
Detay
EC Montreal / Merkez
English for Work
800.00
1600.00
2400.00
3200.00
4000.00
-
-
-
Detay
EC Montreal / Merkez
DELF / DALF Exam Preparation
800.00
1600.00
2400.00
3200.00
4000.00
-
-
-
Detay
EC Toronto / Merkez
Intensive English
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
4740.00
7110.00
-
Detay
EC Toronto / Merkez
General English
680.00
1360.00
2040.00
2720.00
3400.00
3900.00
5850.00
-
Detay
EC Toronto / Merkez
Semi Intensive English
740.00
1480.00
2220.00
2960.00
3700.00
4260.00
6390.00
-
Detay
EC Toronto / Merkez
English for Work
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
-
-
-
Detay
EC Toronto / Merkez
English in the City
820.00
1640.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Toronto / Merkez
University Pathway Programme
-
-
-
-
3700.00
4260.00
6390.00
8160.00
Detay
EC Toronto / Merkez
University Pathway Programme
-
-
-
-
4100.00
4740.00
7110.00
9120.00
Detay
EC Toronto / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
7560.00
Detay
EC Toronto / Merkez
Semi Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
8160.00
Detay
EC Toronto / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
9120.00
Detay
EC Toronto / Merkez
Higher score IELTS/TOEFL/TOEIC
680.00
1360.00
2040.00
2720.00
3400.00
3900.00
5850.00
-
Detay
EC Toronto / 30 Yaş Üstü
General English
680.00
1360.00
2040.00
2720.00
3400.00
3900.00
5850.00
7560.00
Detay
EC Toronto / 30 Yaş Üstü
Semi Intensive English
740.00
1480.00
2220.00
2960.00
3700.00
4260.00
6390.00
8160.00
Detay
EC Toronto / 30 Yaş Üstü
Intensive English
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
4740.00
7110.00
9120.00
Detay
EC Toronto / 30 Yaş Üstü
English for Work
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
-
-
-
Detay
EC Toronto / 30 Yaş Üstü
English in the City
820.00
1640.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Vancouver / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
7560.00
Detay
EC Vancouver / Merkez
Semi Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
8160.00
Detay
EC Vancouver / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
9120.00
Detay
EC Vancouver / Merkez
Exam Preparation IELTS
680.00
1360.00
2040.00
2720.00
3400.00
3900.00
5850.00
-
Detay
EC Vancouver / Merkez
University Pathway Programme
-
-
-
-
4100.00
4740.00
7110.00
9120.00
Detay
EC Vancouver / Merkez
Intensive English
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
4740.00
7110.00
-
Detay
EC Vancouver / Merkez
English for Work
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
-
-
-
Detay
EC Vancouver / Merkez
English in the City
820.00
1640.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Vancouver / Merkez
General English
680.00
1360.00
2040.00
2720.00
3400.00
3900.00
5850.00
-
Detay
EC Vancouver / Merkez
Semi Intensive English
740.00
1480.00
2220.00
2960.00
3700.00
4260.00
6390.00
-
Detay
EC Vancouver / Merkez
University Pathway Programme
-
-
-
-
3700.00
4260.00
6390.00
8160.00
Detay
EC Vancouver / 30 Yaş Üstü
General English
680.00
1360.00
2040.00
2720.00
3400.00
3900.00
5850.00
-
Detay
EC Vancouver / 30 Yaş Üstü
Semi Intensive English
740.00
1480.00
2220.00
2960.00
3700.00
4260.00
6390.00
-
Detay
EC Vancouver / 30 Yaş Üstü
Intensive English
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
4740.00
7110.00
-
Detay
EC Vancouver / 30 Yaş Üstü
English for Work
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
-
-
-
Detay
EC Vancouver / 30 Yaş Üstü
English in the City
820.00
1640.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Montreal / Merkez
Club 50+ Mini Group 20 and Activity Programme
1500.00
3000.00
-
-
-
-
-
-
Detay
ELS Toronto / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
530.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
2940.00
4320.00
5520.00
Detay
ELS Toronto / Merkez
Genel İngilizce/İş İngilizcesi
640.00
1280.00
1920.00
2560.00
3200.00
3600.00
5220.00
6480.00
Detay
ELS Toronto / Merkez
Akademik Amaçlar için İngilizce/TOEFL/IELTS
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
3720.00
5310.00
6600.00
Detay
ELS Vancouver / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
530.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
2940.00
4320.00
5520.00
Detay
ELS Vancouver / Merkez
Genel İngilizce/İş İngilizcesi
640.00
1280.00
1920.00
2560.00
3200.00
3600.00
5220.00
6480.00
Detay
ELS Vancouver / Merkez
Akademik Amaçlar için İngilizce
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
3720.00
5310.00
6600.00
Detay
ILAC Toronto / Merkez
Intensive English/IELTS/TOEFL/Business English/Pathway
444.00
888.00
1332.00
1776.00
2220.00
2556.00
3834.00
4824.00
Detay
ILAC Vancouver / Merkez
Intensive English/IELTS/TOEFL/Business English/Pathway
444.00
888.00
1332.00
1776.00
2220.00
2556.00
3834.00
4824.00
Detay
ILAC Toronto / Merkez
Power English/IELTS/TOEFL/Business English/Pathway
504.00
1008.00
1512.00
2016.00
2520.00
2952.00
4428.00
5616.00
Detay
ILAC Vancouver / Merkez
Power English/IELTS/TOEFL/Business English/Pathway
504.00
1008.00
1512.00
2016.00
2520.00
2952.00
4428.00
5616.00
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
Genel İngilizce
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4320.00
6480.00
8160.00
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
7560.00
9600.00
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
Yoğun İngilizce
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
8730.00
11160.00
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
-
-
-
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
TOEFL ve Yoğun Akademik İngilizce
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
-
-
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
TOEFL/IELTS ve Akademik İngilizce (Part-time)
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
-
-
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
IELTS-Yoğun
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
8730.00
-
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
English for Academic Pathways
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
8730.00
-
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
8280.00
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
Genel İngilizce
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4320.00
6480.00
8160.00
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
7560.00
9600.00
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
Yoğun İngilizce
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
8730.00
11160.00
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
-
-
-
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
TOEFL ve Yoğun Akademik İngilizce
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
-
-
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
TOEFL/IELTS ve Akademik İngilizce (Part-Time)
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
-
-
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
IELTS-Yoğun
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
8730.00
-
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
English for Academic Pathways
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
8730.00
-
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
8280.00
Detay
Kaplan International Vancouver / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
9840.00
Detay
Kaplan International Toronto / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
9840.00
Detay
Kaplan International Toronto / 30 Yaş Üstü
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
9840.00
Detay
Kaplan International Toronto / 30 Yaş Üstü
Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
8280.00
Detay
Kaplan International Toronto / 30 Yaş Üstü
Genel İngilizce
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4320.00
6480.00
8160.00
Detay
Kaplan International Toronto / 30 Yaş Üstü
Yarı Yoğun İngilizce
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
7560.00
9600.00
Detay
Kaplan International Toronto / 30 Yaş Üstü
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
-
-
-
Detay
Kaplan International Toronto / 30 Yaş Üstü
Yoğun İngilizce
1010.00
2020.00
3030.00
4040.00
5050.00
5820.00
8730.00
11160.00
Detay
CLLC Ottawa / Merkez
Yoğunİngilizce/Yoğun IELTS/Yoğun İş İngilizcesi
510.00
1020.00
1530.00
2040.00
2550.00
3060.00
4590.00
6120.00
Detay
CLLC Halifax / Merkez
Yoğunİngilizce/Yoğun IELTS/Yoğun İş İngilizcesi
510.00
1020.00
1530.00
2040.00
2550.00
3060.00
4590.00
6120.00
Detay
CLLC Ottawa / Merkez
Genel İngilizce Paket Program – Aile Yanı Konaklamalı
-
2640.00
-
4620.00
-
6600.00
-
12540.00
Detay
CLLC Halifax / Merkez
Genel İngilizce Paket Program – Aile Yanı Konaklamalı
-
2640.00
-
4620.00
-
6600.00
-
12540.00
Detay
CLLC Ottawa / Merkez
Genel İngilizce Paket Program–Konaklamasız
-
1420.00
-
2500.00
-
3580.00
-
6820.00
Detay
CLLC Halifax / Merkez
Genel İngilizce Paket Program–Konaklamasız
-
1420.00
-
2500.00
-
3580.00
-
6820.00
Detay
CLLC Ottawa / Merkez
Hızlandırılmış İngilizce ve IELTS veya İş İngilizcesi
772.50
1545.00
2317.50
3090.00
3862.50
4635.00
6952.50
9270.00
Detay
CLLC Halifax / Merkez
Hızlandırılmış İngilizce ve IELTS veya İş İngilizcesi
772.50
1545.00
2317.50
3090.00
3862.50
4635.00
6952.50
9270.00
Detay
CLLC Halifax / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce/Yarı yoğun İş İng./Yarı Yoğun IELTS
322.50
645.00
967.50
1290.00
1612.50
1935.00
2902.50
3870.00
Detay
CLLC Ottawa / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce/Yarı yoğun İş İng./Yarı Yoğun IELTS
322.50
645.00
967.50
1290.00
1612.50
1935.00
2902.50
3870.00
Detay
CLLC Ottawa / Merkez
University Pathway Program
675.00
1350.00
2025.00
2700.00
3375.00
4050.00
6075.00
8100.00
Detay
CLLC Halifax / Merkez
University Pathway Program
675.00
1350.00
2025.00
2700.00
3375.00
4050.00
6075.00
8100.00
Detay
LSI Toronto / Merkez
TOEFL/TOEIC/IELTS
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3360.00
5040.00
5400.00
Detay
LSI Vancouver / Merkez
TOEFL/TOEIC/IELTS
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3360.00
5040.00
5400.00
Detay
LSI Toronto / Merkez
Genel İngilizce
480.00
960.00
1440.00
1920.00
2400.00
2760.00
4140.00
4680.00
Detay
LSI Vancouver / Merkez
Genel İngilizce
480.00
960.00
1440.00
1920.00
2400.00
2760.00
4140.00
4680.00
Detay
LSI Toronto / Merkez
Yoğun İngilizce
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3360.00
5040.00
5400.00
Detay
LSI Vancouver / Merkez
Yoğun İngilizce
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3360.00
5040.00
5400.00
Detay
LSI Toronto / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
540.00
1080.00
1620.00
2160.00
2700.00
3060.00
4590.00
5160.00
Detay
LSI Vancouver / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
540.00
1080.00
1620.00
2160.00
2700.00
3060.00
4590.00
5160.00
Detay
OHC Toronto / Merkez
Genel İngilizce
680.00
1360.00
1920.00
2560.00
3200.00
3840.00
5400.00
6960.00
Detay
OHC Toronto / Merkez
Genel İngilizce Plus
740.00
1480.00
2100.00
2800.00
3500.00
4200.00
5940.00
7680.00
Detay
OHC Toronto / Merkez
Yoğun İngilizce
780.00
1560.00
2220.00
2960.00
3700.00
4440.00
6300.00
8160.00
Detay
OHC Vancouver / Merkez
Genel İngilizce
680.00
1360.00
1920.00
2560.00
3200.00
3840.00
5400.00
6960.00
Detay
OHC Vancouver / Merkez
Genel İngilizce Plus
740.00
1480.00
2100.00
2800.00
3500.00
4200.00
5940.00
7680.00
Detay
OHC Vancouver / Merkez
Yoğun İngilizce
780.00
1560.00
2220.00
2960.00
3700.00
4440.00
6300.00
8160.00
Detay
OHC Calgary / Merkez
Genel İngilizce
640.00
1280.00
1800.00
2400.00
3000.00
3600.00
5040.00
6480.00
Detay
OHC Calgary / Merkez
Genel İngilizce Plus
700.00
1400.00
1980.00
2640.00
3300.00
3960.00
5580.00
7200.00
Detay
OHC Calgary / Merkez
Yoğun İngilizce
740.00
1480.00
2100.00
2800.00
3500.00
4200.00
5940.00
7680.00
Detay
OHC Toronto / Merkez
İş İngilizcesi
680.00
1360.00
1920.00
2560.00
3200.00
3840.00
-
-
Detay
OHC Toronto / Merkez
IELTS Sınav hazırlığı
680.00
1360.00
1920.00
2560.00
3200.00
3840.00
-
-
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Genel İngilizce
496.00
992.00
1488.00
1984.00
2480.00
2892.00
4338.00
5688.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Yoğun İngilizce
538.00
1076.00
1614.00
2152.00
2690.00
3192.00
4788.00
6216.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Genel-Akademik Amaçlar için İngilizce
496.00
992.00
1488.00
1984.00
2480.00
2892.00
4338.00
5688.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Yoğun-Akademik Amaçlar için İngilizce
538.00
1076.00
1614.00
2152.00
2690.00
3192.00
4788.00
6216.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Süper Yoğun-Akademik Amaçlar için İngilizce
570.00
1140.00
1710.00
2280.00
2850.00
3372.00
5058.00
6552.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Genel-IELTS Sınav Hazırlık
496.00
992.00
1488.00
1984.00
2480.00
2892.00
4338.00
5688.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Yoğun-IELTS Sınav Hazırlık
538.00
1076.00
1614.00
2152.00
2690.00
3192.00
4788.00
6216.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Süper Yoğun İngilizce
570.00
1140.00
1710.00
2280.00
2850.00
3372.00
5058.00
6552.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Süper Yoğun-IELTS Sınav Hazırlık
570.00
1140.00
1710.00
2280.00
2850.00
3372.00
5058.00
6552.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Genel-BULATS İş İngilizcesi
496.00
992.00
1488.00
1984.00
2480.00
2892.00
4338.00
5688.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Yoğun-BULATS İş İngilizcesi
538.00
1076.00
1614.00
2152.00
2690.00
3192.00
4788.00
6216.00
Detay
Vanwest College Vancouver / Merkez
Süper Yoğun-BULATS İş İngilizcesi
570.00
1140.00
1710.00
2280.00
2850.00
3372.00
5058.00
6552.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Yoğun-BULATS İş İngilizcesi
466.00
932.00
1398.00
1864.00
2330.00
2760.00
4140.00
5376.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Süper Yoğun-BULATS İş İngilizcesi
492.00
984.00
1476.00
1968.00
2460.00
2904.00
4356.00
5640.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Genel İngilizce
430.00
860.00
1290.00
1720.00
2150.00
2496.00
3744.00
4920.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Yoğun İngilizce
466.00
932.00
1398.00
1864.00
2330.00
2760.00
4140.00
5376.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Genel-Akademik Amaçlar için İngilizce
430.00
860.00
1290.00
1720.00
2150.00
2496.00
3744.00
4920.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Yoğun-Akademik Amaçlar için İngilizce
466.00
932.00
1398.00
1864.00
2330.00
2760.00
4140.00
5376.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Süper Yoğun-Akademik Amaçlar için İngilizce
492.00
984.00
1476.00
1968.00
2460.00
2904.00
4356.00
5640.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Genel-IELTS Sınav Hazırlık
430.00
860.00
1290.00
1720.00
2150.00
2496.00
3744.00
4920.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Yoğun-IELTS Sınav Hazırlık
466.00
932.00
1398.00
1864.00
2330.00
2760.00
4140.00
5376.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Süper Yoğun İngilizce
492.00
984.00
1476.00
1968.00
2460.00
2904.00
4356.00
5640.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Süper Yoğun-IELTS Sınav Hazırlık
492.00
984.00
1476.00
1968.00
2460.00
2904.00
4356.00
5640.00
Detay
Vanwest College Kelowna / Merkez
Genel-BULATS İş İngilizcesi
430.00
860.00
1290.00
1720.00
2150.00
2496.00
3744.00
4920.00
Detay
The Language Gallery Toronto / Merkez
SABAH Genel İngilizce
420.00
840.00
1218.00
1624.00
2030.00
2436.00
3528.00
4704.00
Detay
The Language Gallery Toronto / Merkez
SABAH Yoğun İngilizce/IELTS/TOEFL/Business English
490.00
980.00
1410.00
1880.00
2350.00
2820.00
3978.00
5304.00
Detay
The Language Gallery Toronto / Merkez
SABAH Süper Yoğun İngilizce/IELTS/TOEFL/Business English
588.00
1176.00
1704.00
2272.00
2840.00
3408.00
4860.00
6480.00
Detay
ILSC Vancouver / Merkez
Full Time English
464.40
928.80
1393.20
1857.60
2322.00
2678.40
4017.60
4752.00
Detay
ILSC Vancouver / Merkez
Full Time Intensive
540.00
1080.00
1620.00
2160.00
2700.00
3056.40
4584.60
5508.00
Detay
ILSC Vancouver / Merkez
IELTS Intensive
-
-
-
2160.00
-
-
-
-
Detay
ILSC Toronto / Merkez
Full Time English
464.40
928.80
1393.20
1857.60
2322.00
2678.40
4017.60
4752.00
Detay
ILSC Toronto / Merkez
Full Time Intensive
540.00
1080.00
1620.00
2160.00
2700.00
3056.40
4584.60
5508.00
Detay
ILSC Montreal / Merkez
Full Time English
451.80
903.60
1355.40
1807.20
2259.00
2602.80
3904.20
4600.80
Detay
ILSC Montreal / Merkez
Full Time Intensive
527.40
1054.80
1582.20
2109.60
2637.00
2980.80
4471.20
5356.80
Detay
ILSC Montreal / Merkez
IELTS Intensive
-
-
-
2109.60
-
-
-
-
Detay
ILSC Toronto / Merkez
IELTS Intensive
-
-
-
2160.00
-
-
-
-
Detay
ILSC Vancouver / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
2160.00
2700.00
3056.40
4584.60
5508.00
Detay
ILSC Toronto / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
2160.00
2700.00
3056.40
4584.60
5508.00
Detay
The Language Gallery Vancouver / Merkez
SABAH Genel İngilizce
420.00
840.00
1218.00
1624.00
2030.00
2436.00
3528.00
4704.00
Detay
The Language Gallery Vancouver / Merkez
SABAH Yoğun İngilizce/TOEFL/IELTS/Business English
490.00
980.00
1410.00
1880.00
2350.00
2820.00
3978.00
5304.00
Detay
The Language Gallery Toronto / Merkez
SABAH Part-Time Genel İngilizce
182.00
364.00
504.00
672.00
840.00
1008.00
1386.00
1848.00
Detay
The Language Gallery Vancouver / Merkez
SABAH Süper Yoğun İngilizce/TOEFL/IELTS/Business English
588.00
1176.00
1704.00
2272.00
2840.00
3408.00
4860.00
6480.00
Detay
The Language Gallery Vancouver / Merkez
SABAH Part-Time Genel İngilizce
182.00
364.00
504.00
672.00
840.00
1008.00
1386.00
1848.00
Detay
CES Toronto / Merkez
General English Standard
584.00
1168.00
1704.00
2272.00
2840.00
3264.00
4896.00
5472.00
Detay
CES Toronto / Merkez
General English Intensive
624.00
1248.00
1800.00
2400.00
3000.00
3408.00
5112.00
5712.00
Detay
CES Toronto / Merkez
General English Super Intensive
830.00
1660.00
2400.00
3200.00
4000.00
4560.00
6840.00
8640.00
Detay
CES Toronto / Merkez
General English 30+
840.00
1680.00
2430.00
3240.00
4050.00
4680.00
7020.00
9000.00
Detay
CES Toronto / Merkez
IELTS Preparation Intensive
780.00
1560.00
2250.00
3000.00
3750.00
4260.00
-
-
Detay
CES Toronto / Merkez
IELTS Preparation Standard
730.00
1460.00
2130.00
2840.00
3550.00
4080.00
-
-
Detay
CES Toronto / Merkez
IELTS Preparation Super Intensive
830.00
1660.00
2400.00
3200.00
4000.00
4560.00
-
-
Detay
CES Toronto / Merkez
University Pathway Program
-
-
-
-
-
4560.00
-
-
Detay
CES Toronto / Merkez
English for Business Intensive
780.00
1560.00
2250.00
3000.00
3750.00
4260.00
-
-
Detay
ILSC Montreal / Merkez
Part-Time English
369.00
738.00
1107.00
1476.00
1845.00
2214.00
3321.00
-
Detay
ILSC Toronto / Merkez
Part-Time English
369.00
738.00
1107.00
1476.00
1845.00
2214.00
3321.00
-
Detay
ILSC Vancouver / Merkez
Part-Time English
369.00
738.00
1107.00
1476.00
1845.00
2214.00
3321.00
-
Detay
St Giles Vancouver / Merkez
Intensive English
974.00
1720.00
2580.00
3320.00
4150.00
4812.00
7218.00
8472.00
Detay
St Giles Vancouver / Merkez
TOEFL/IELTS/TOEIC Intensive
-
1720.00
-
-
-
-
-
-
Detay
St Giles Vancouver / Merkez
General English Morning
782.00
1396.00
2094.00
2720.00
3400.00
3936.00
5904.00
6864.00
Detay
St Giles Vancouver / Merkez
General English Afternoon
622.00
1112.00
1668.00
2168.00
2710.00
3144.00
4716.00
5472.00
Detay
St Giles Vancouver / Merkez
TOEFL/IELTS/TOEIC Afternoon
-
1112.00
-
-
-
-
-
-
Detay
Eurocenters Lunenburg / Merkez
Genel İngilizce/Akademik Amaçlar için İngilizce
548.00
1096.00
1644.00
1976.00
2470.00
2964.00
4446.00
5928.00
Detay
Eurocenters Lunenburg / Merkez
Standart İngilizce/Standart İş İng./Standart IELTS
664.00
1328.00
1992.00
2392.00
2990.00
3588.00
5382.00
7176.00
Detay
Eurocenters Lunenburg / Merkez
Yoğun İngilizce/Yoğun IELTS
772.00
1544.00
2316.00
2776.00
3470.00
4164.00
6246.00
8328.00
Detay
Eurocenters Toronto / Merkez
Genel İngilizce/IELTS
742.00
1352.00
2028.00
2648.00
3310.00
3852.00
5778.00
7368.00
Detay
Eurocenters Toronto / Merkez
Standart İngilizce/Standart İş İng./Standart IELTS/Standart TOEFL/Standart TOEIC
898.00
1632.00
2448.00
3232.00
4040.00
4680.00
7020.00
9000.00
Detay
Eurocenters Toronto / Merkez
Yoğun İngilizce/Yoğun IELTS
1044.00
1888.00
2832.00
3752.00
4690.00
5568.00
8352.00
10680.00
Detay
Eurocenters Vancouver / Merkez
Genel İngilizce/IELTS
742.00
1352.00
2028.00
2648.00
3310.00
3852.00
5778.00
7368.00
Detay
Eurocenters Vancouver / Merkez
Standart İngilizce/Standart İş İng./Standart IELTS/Standart TOEFL/Standart TOEIC
898.00
1632.00
2448.00
3232.00
4040.00
4680.00
7020.00
9000.00
Detay
Eurocenters Vancouver / Merkez
Yoğun İngilizce/Yoğun IELTS
1044.00
1888.00
2832.00
3752.00
4690.00
5568.00
8352.00
10680.00
Detay
Stafford House Calgary / Merkez
General English Essential
650.00
1300.00
1950.00
2600.00
3250.00
3660.00
5490.00
6720.00
Detay
Stafford House Calgary / Merkez
General English Standard
750.00
1500.00
2250.00
3000.00
3750.00
4260.00
6390.00
7920.00
Detay
Stafford House Calgary / Merkez
General English Intensive
830.00
1660.00
2490.00
3320.00
4150.00
4740.00
7110.00
8880.00
Detay
Stafford House Calgary / Merkez
IELTS Standard
750.00
1500.00
2250.00
3000.00
3750.00
4260.00
6390.00
7920.00
Detay
Stafford House Calgary / Merkez
IELTS Intensive
830.00
1660.00
2490.00
3320.00
4150.00
4740.00
7110.00
8880.00
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
General English Essential
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
3720.00
5580.00
6720.00
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
General English Standard
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4320.00
6480.00
-
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
General English Intensive
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
4800.00
7200.00
-
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
Business English Standard
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4320.00
6480.00
7920.00
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
Business English Intensive
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
4800.00
7200.00
8880.00
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
Business English Super Intensive
920.00
1840.00
2760.00
3680.00
4600.00
5280.00
7920.00
9840.00
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
IELTS Standard
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4320.00
6480.00
7920.00
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
IELTS Intensive
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
4800.00
7200.00
8880.00
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
IELTS Super Intensive
920.00
1840.00
2760.00
3680.00
4600.00
5280.00
7920.00
9840.00
Detay
Stafford House Toronto / Merkez
General English Super Intensive
920.00
1840.00
2760.00
3680.00
4600.00
5280.00
7920.00
-
Detay

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim