Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Hakkımızda

bg-image

Yurt dışı eğitimde tecrübe ve güven

Karya International

KARYA International Yurtdışı Eğitim, 1994 yılında Ankara'da kurulmuştur ve Türkiye'nin ilk yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden biridir. Merkez, Ankara ofis olmak üzere İstanbul'da ve İzmir'de bulunan şubelerinde toplam 40 kişilik kadrosu ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Biz Kimiz

Sayılarla Karya International
5

Ofis

40 +

Uzman Çalışan

30 +

Yıllık Deneyim

20000 +

Memnun Müşteri

Yurt dışında bulunan en iyi, en seçkin okullarla birlikte yürüttüğü çalışmaları ile öğrencilerine en kaliteli eğitim seçeneklerini sunan KARYA’ nın temel prensibi, sunduğu GÜVEN’dir.  Yürüttüğü tüm programlarında öğrencilerinin 100% memnuniyetini hep ön planda tutan KARYA International, yılların verdiği tecrübesiyle bugüne kadar on binlerce öğrencinin yurtdışında, dünya standartlarında eğitim almasını sağlamıştır.
Firmamız tüm eğitim anlaşmalarını, ilgili ülkelerin hükümetlerince tanınmış, güvenilirliği kalite standartları ile tescil edilmiş okullarla sürdürmektedir. Bütün okul anlaşmaları, öğrenci referanslarına bağlı olarak her yıl revize edilerek geliştirilmektedir.

KARYA International olarak en önemli prensibimiz Müşteri Memnuniyeti İlkemizdir.
Danışmanlarımız tüm soruları sabırla ve güler yüzlü bir yaklaşımla yanıtlamak üzere gerekli tüm eğitimleri tamamlamışlardır.
Kadromuz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun yurtdışında eğitim ve yaşam deneyimi olan profesyonellerden seçilmiştir.

Bu doğrultuda, KARYA ailesi olarak değerlerimiz ve pozitif yaklaşımımız ile her zaman ve her koşulda güveninize layık olmaya çalışmaktayız.
Yurtdışında alabileceğiniz türlü eğitim konularında KARYA International ofislerine danışabilir, fikir, fiyat, broşür vb. tüm hizmetlerimizden 100% ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun!

single-img
99.9% müşteri memnuiyeti binlerce öğrenci üzerinden

Uzman Danışmanlarımızla Görüşün

Yurtdışı eğitiminizi planlamak için uzmanlarımızla görüşüp, en doğru seçimleri yapabilirsiniz.