İrlanda Dil Okulları

Türkiye’nin ilk yurt dışı eğitim danışmanlık şirketlerinden biri olan Karya International, yurt dışındaki dil okullarında eğitim almanız ve yabancı dilinizi bu sayede geliştirebilmeniz için size birçok fırsat sunuyor. Farklı programlarda İrlanda’nın başkenti Dublin’de yabancı dil eğitimi almak isteyen kişiler için konaklamadan eğitim programlarının belirlenmesine, ücretsiz dil eğitimi atölyelerinden online eğitim portalına kadar çok geniş bir yelpazede eğitiminizi aracılığımızla planlayabilirsiniz.

İrlanda Dil Okulları Nerede?

Yabancı dil eğitimini İrlanda’da almak isteyen kişiler, bu eğitimlerini Karya International ile her detayıyla planlayarak İrlanda’nın başkenti Dublin’de eğitimlerini alabilmektedir. Yemyeşil doğası ve canlı sosyal hayatı ile ön plana çıkan Dublin’de, konaklamanızdan eğitim programınıza kadar her detay firmamız aracılığıyla düşünülmektedir. Farklı yaş grupları için farklı olarak ve kişilerin beklentilerine göre düzenlenen programlardan istediğiniz seçebilir ve Dublin’de bu eğitimi kusursuz bir şekilde alabilirsiniz. Eğitim alınacak olan okul, Dublin şehir merkezinde bulunmaktadır. Aile yanında ya da otelde konaklama seçenekleri katılımcıların tercihine göre belirlenmektedir.

İrlanda Dil Okulları Programında Neler Var?

İrlanda dil okullarında 16 yaş üzerindeki öğrenciler ile birlikte 30 yaş üzerindeki profesyoneller ve öğrenciler için ayrı ayrı programlar düzenlenmektedir. 45 dakikalık derslerde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, Akademik İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce ve Şehirde İngilizce programları sunulmaktadır. Katılımcılara kayıt oldukları andan eğitimin bitimindeki 3. aya kadar kullanabildiği bir online eğitim portalı sunulmaktadır. Bu portal ile öğrenciler Oxford sınavına girebilmekte ve kurs süresince İngilizce seviyesini takip edebilmektedir. Eğitim programı kapsamında katılımcılara, haftada bir kez dil atölyesi düzenlenmektedir. Bu atölyede öğrenciler konuşma, okuma, yazma, telaffuz ve film izleme gibi konularda pratik yapma ve İngilizcelerini daha da geliştirme şansına sahip olmaktadır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Öğrencilerin yurt dışında eğitim almak istemesinin en önemli nedeni İngilizce seviyelerini ...
Bir ada ülkesi olan Malta’nın ana dili Maltaca olmasına rağmen yıllar içinde İngilizce ana ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim