İrlanda Dil Okulları

03-09-2018

Türkiye’nin ilk yurt dışı eğitim danışmanlık şirketlerinden biri olan Karya International, yurt dışındaki dil okullarında eğitim almanız ve yabancı dilinizi bu sayede geliştirebilmeniz için size birçok fırsat sunuyor. Farklı programlarda İrlanda’nın başkenti Dublin’de yabancı dil eğitimi almak isteyen kişiler için konaklamadan eğitim programlarının belirlenmesine, ücretsiz dil eğitimi atölyelerinden online eğitim portalına kadar çok geniş bir yelpazede eğitiminizi aracılığımızla planlayabilirsiniz.

İrlanda Dil Okulları Nerede?

Yabancı dil eğitimini İrlanda’da almak isteyen kişiler, bu eğitimlerini Karya International ile her detayıyla planlayarak İrlanda’nın başkenti Dublin’de eğitimlerini alabilmektedir. Yemyeşil doğası ve canlı sosyal hayatı ile ön plana çıkan Dublin’de, konaklamanızdan eğitim programınıza kadar her detay firmamız aracılığıyla düşünülmektedir. Farklı yaş grupları için farklı olarak ve kişilerin beklentilerine göre düzenlenen programlardan istediğiniz seçebilir ve Dublin’de bu eğitimi kusursuz bir şekilde alabilirsiniz. Eğitim alınacak olan okul, Dublin şehir merkezinde bulunmaktadır. Aile yanında ya da otelde konaklama seçenekleri katılımcıların tercihine göre belirlenmektedir.

İrlanda Dil Okulları Programında Neler Var?

İrlanda dil okullarında 16 yaş üzerindeki öğrenciler ile birlikte 30 yaş üzerindeki profesyoneller ve öğrenciler için ayrı ayrı programlar düzenlenmektedir. 45 dakikalık derslerde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, Akademik İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce ve Şehirde İngilizce programları sunulmaktadır. Katılımcılara kayıt oldukları andan eğitimin bitimindeki 3. aya kadar kullanabildiği bir online eğitim portalı sunulmaktadır. Bu portal ile öğrenciler Oxford sınavına girebilmekte ve kurs süresince İngilizce seviyesini takip edebilmektedir. Eğitim programı kapsamında katılımcılara, haftada bir kez dil atölyesi düzenlenmektedir. Bu atölyede öğrenciler konuşma, okuma, yazma, telaffuz ve film izleme gibi konularda pratik yapma ve İngilizcelerini daha da geliştirme şansına sahip olmaktadır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
İngilizce dil eğitiminin profesyonelce verilebilmesi için, eğitim veren kişilerin bu dili konuşan ...
Üniversiteyi yurtdışında okumak isteyen kişilerin en fazla merak etmiş olduğu noktalar arasında ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim