Amerika Yaz Okulları

Yaz Okulu olarak Amerika seçiminizin en doğru olacağı yerdir. Birçok ırkı içinde barındıran birleşik milletler olan bu ülkede istediğiniz her dil okulu mevcuttur. Bir çok kurs imkanı ile ana dili olan kişiler ile çok uygun fiyatları ile dil okulu bulabilirsiniz. Maliyetleri aylara göre değişmekte olduğu için farklı okullardan farklı fiyatı ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Dil Okulu ve Kurs Maliyeti

Eğitim için gitmek istediğiniz ülkeler arasında Amerika olmalıdır. Maliyeti diğer ülkelere göre daha uygundur. Her şey dahil paketler ile edineceğiniz dil okulu ortalama 10.000- 13-000 Dolar olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu kursları ortalama 32 hafta olmaktadır. Yaklaşık bir yılı kaplayan bir harika fırsatları ilgili okulların web sitelerinden bulabilirsiniz.

Dil Okulu

Fiyatları ile öne çıkan çok ünlü dil okulları vardır. Bu dil okulları vize için gerekli belgeleri de sağlamaktadır. Ayrıca gidiş- dönüş uçak biletlerini de içermektedir. Yoğun ve akademik bir program ile tam olarak dil gelişimini sağlamaktadır. Uzman öğretmenler ile eğitim sıkı olarak takip edilmektedir. Özel beceri dersleri de olduğu için sadece dil bilgisi odaklı değil ayrıca konuşma, yazma, dinleme becerilerinin de gelişmesini hedeflemektedir. Ayrıca kaldığınız süre boyunca size yardım edecek arkadaşlar size eşlik edecektir. Hem ülkeyi tanımanız hem de günlük konuşmalara hakim olmanız için eşsiz bir olaydır. Erken kayıtlarda diğer aylara göre fiyatları daha ucuz olmaktadır.

Yazar
7
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
İngiltere, dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer alıyor ve pek çok özelliği ...
İspanya’nın birçok şehrinde dil eğitimi alabiliyorsunuz. Seçmiş olduğunuz dil eğitiminin ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim