Amerika Yaz Okulları

Yaz Okulu olarak Amerika seçiminizin en doğru olacağı yerdir. Birçok ırkı içinde barındıran birleşik milletler olan bu ülkede istediğiniz her dil okulu mevcuttur. Bir çok kurs imkanı ile ana dili olan kişiler ile çok uygun fiyatları ile dil okulu bulabilirsiniz. Maliyetleri aylara göre değişmekte olduğu için farklı okullardan farklı fiyatı ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Dil Okulu ve Kurs Maliyeti

Eğitim için gitmek istediğiniz ülkeler arasında Amerika olmalıdır. Maliyeti diğer ülkelere göre daha uygundur. Her şey dahil paketler ile edineceğiniz dil okulu ortalama 10.000- 13-000 Dolar olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu kursları ortalama 32 hafta olmaktadır. Yaklaşık bir yılı kaplayan bir harika fırsatları ilgili okulların web sitelerinden bulabilirsiniz.

Dil Okulu

Fiyatları ile öne çıkan çok ünlü dil okulları vardır. Bu dil okulları vize için gerekli belgeleri de sağlamaktadır. Ayrıca gidiş- dönüş uçak biletlerini de içermektedir. Yoğun ve akademik bir program ile tam olarak dil gelişimini sağlamaktadır. Uzman öğretmenler ile eğitim sıkı olarak takip edilmektedir. Özel beceri dersleri de olduğu için sadece dil bilgisi odaklı değil ayrıca konuşma, yazma, dinleme becerilerinin de gelişmesini hedeflemektedir. Ayrıca kaldığınız süre boyunca size yardım edecek arkadaşlar size eşlik edecektir. Hem ülkeyi tanımanız hem de günlük konuşmalara hakim olmanız için eşsiz bir olaydır. Erken kayıtlarda diğer aylara göre fiyatları daha ucuz olmaktadır.

Yazar
7
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dünyanın en yaşanabilir, suç oranı düşük ve güvenli bir ülke ...
İnsanlar her zaman global dil haline gelmiş olan İngilizceyi öğrenmeye çalışır. İngilizce ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim