Amerika Yaz Okulları

Sizlere sunabileceğimiz yaz okulu programlarımız

Yurtdışı Yaz Okulları : Amerika

6-18 yaş öğrencilerimiz için Amerika'daki en popüler şehirlerde ve pek çoğu üniversite kampüslerindeki üniversitelerdeki harika okullarda, aktivite, eğlence ve ingilizce eğitimi dolu bir yaz geçirmeleri için yaz okulu organizasyonunu Karya International sağlıyor. Öğrencilerimiz için örnek bir aktivite programı vermek gerekirse;

Video

Sunulan Programlar: English & Activity Camp: Haftada 20 ders İngilizce eğitimine ilaveten, eğlenceli kampüs aktiviteleri ve birbirinden ilginç gezilerin sunulduğu bu programda, sadece 7-12 yaş aralığındaki öğrencilerin eğlenirken öğrenmeleri hedeflenmektedir.
Teen Global Learner Camp: 13 yaş ve üstü öğrencilere sunulan bu program kapsamında, İngilizce becerilerinin yanı sıra, öğrencilere Liderlik Eğitimi verilmektedir. Eğitim kapsamında liderlik ve takım çalışması becerileri, özsaygı ve kişisel sorumluluk bilinci geliştirme, ölçülebilir hedefler koyma ve gerçekleştirme gibi alanlarda eğitimler sunulmaktadır.
Konaklama: Üniversite Yurtları; 1-2 Kişilik Odalar; Toplam 4 Odadan Oluşan Süitler Şeklinde; Her 3 Öğrenciye 1 Ortak Banyo Tuvalet Alanı; Kızlar ve Erkekler Ayrı Katlarda; Yaş Grubuna Göre Dağılım; 24 Saat Güvenlik; Binada Konaklayan Okul Gözetmenleri; Binaya ve Odalara Kartlı/Anahtarlı Giriş; Ortak Kullanımda Mutfak & Dinlenme Alanı; Haftada 1 Ücretsiz çamaşır Yıkama Hizmeti; Tam Pansiyon Açık Büfe Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği; Gezilerde Paket Öğle Yemeği; Hafta Sonları Barbekü Partileri.
Kampüs Özellikleri: Yüzme Havuzu; Kapalı-Açık Spor Sahaları; Bilgisayar Laboratuvarı ve İnternet; Sanat Atölyeleri; Müzik Stüdyoları; Gösteri Salonları.
Aktivite ve Geziler: Hafta İçi 2 Yarım Gün Boston Gezileri; Hafta İçi 1 Akşam Gezisi; Hafta sonu 1 Tam Gün Gezi; Hafta sonu 1 Gün İsteğe Bağlı Özel Gezi Düzenleme İmkanı; Her Akşam ve Hafta içi 3 Gün; Dil Geliştirmeye Ve Kültürel Değişimi Sağlamaya Yönelik Kampüs Aktiviteleri.
Boston Gezileri: Boston Duck Tour; Harvard ve MIT Üniversite Gezisi; Boston Commons; Prudential Tower Skywalk; Sky Zone Macerası; Harvard Natural History Müzesi; Freedom Walking Trail; Franklin Park Zoo; Wrentham Premium Outlet Alışveriş; Cape Cod & Martha’s Vineyard; Canobie Lake Eğlence Parkı; South Shore Plaza Alışveriş; Boston Red Sox Beyzbol Maçı; Güzel Sanatlar Müzesi; Boston Children’s Museum; Natick Mall Alışveriş; New England Aquarium; Bilim Müzesi; Newbury Street Alışveriş; Quincy Market; Six Flags Eğlence Parkı; Water Country Eğlence Parkı.
Opsiyonel Geziler: Charles Nehri Kıyısında Bisiklet Turu; Charles Hayden Planetarium & Cambridgeside Galleria Mall; Milton Leisure Center Havuz; Crystal Lake Yüzme; Charles Nehri Tekne Turu; Boston Harbor Tekne Turu.
Programa özel: Robotik Kampı & VEX Robotik Projesi: Sadece 8 Temmuz- 5 Ağustos tarihleri arasında 4 hafta boyunca 13 - 17 yaş grubu için sunulan bu özel program, STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarına özel ilgisi olan ve İngilizce becerilerinin yanı sıra, bu alanlarda da deneyim kazanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmış özel bir programdır. Program dahilinde VEX Robotik projesi kapsamında öğrenciler takım çalışması, liderlik ve problem çözme becerilerini geliştirme şansı bulmakta, kursun ikinci haftasında MIT tarafından düzenlenen bir Robotik workshop’una da katılmaktadırlar.

devamını göster Devamını Göster

Amerika'da Yaz Okulu Seçimi

Amerika'da pek çok şehir, okul ve üniversite kampüsünde yaz okulları sunmaktayız. İster grup, ister bireysel katılım olsun öğrencilerimizin istek ve ilgi alanlarına göre farklı içerikteki yaz okulları ile organizasyon yapabilmekteyiz.

Öğrencilerimizin talebi üzerine ilgi alanına göre gezi ve turlar içeren bölgelere yaz okulu organizasyonu yapabildiğimiz gibi, istenilen bir spor türünün eğitiminin aktivite olarak verildiği yaz okullarımız da mevcut.

Öğrencimizin ilgi alanı ve tercihleri bu tercih esnasında çok önem taşıyor. Örneğin Amerika'da Hollywood gezilerinin yer aldığı bir yaz okulu seçebilir ya da basketbol ağırlıklı aktivitelere yer veren bir yaz okulu seçebilirsiniz.

Bu tip seçimlerin yanı sıra öğrencilerimiz ilerde eğitim görmek isteyebileceği üniversitelerin kampüslerinde eğitim veren yaz okullarını da tercih edebilirler, pek çok yaz okulumuz ülkelerinde iyi şöhrete sahip "yüksek sıralama" sahibi üniversitelerin kampüsündedir.

devamını göster Devamını Göster

Yurtdışı Yaz Okulları Aktiviteleri: Amerika

Sinema Kampı (16 yaş+): George Lucas ve Ray Lioatta’nın da bulunduğu ünlü Hollywood projelerinde çalışmış Columbia Üniversitesi öğretmenleri,yönetmenleri ve teknisyenlerden oluşan kadrosuyla,haftada 18 ders İngilizce ve kamera,ekipman kullandırılarak 8 film prodüksiyon dersi verilir.Öğrenciler kısa film senaryosu yazmayı ve çekim öncesi senaryonun görsel tablosunu çizmeyi öğrenir,son filmin kopyasını alırlar.Stüdyo Turları: Warner Bros.,Sony/MGM,Paramount,Universal Studios.
Oyunculuk Kampı (15 yaş+): Hollywood’un benzersiz oyuncu camiasından gelen uzman öğretmenler eşliğinde telaffuz,hareket egzersizleri,karakter analizi,doğaçlama,karakter geliştirme ve sahnedeki diğer karakterlere karşılık verme becerilerine odaklanılır.Haftada 18 ders İngilizce,10 oyunculuk dersi verilir.Son gösterimin kopyası verilir.Local Playhouse Turu ve 2 adet Canlı Çekime Kabul Edilme içeriğe dahildir.
Kaliforniya Kampları: 12-14 yaşve15 yaş ve üzeri olmak üzere 2 seçenekte sunulur.Turistik bölgelere yakın konumdaki Cal State Fullerton’ın harika kampüs olanaklarından faydalanan öğrenciler, Disneyland,ünlü Los Angeles plajları,elektronik oyun makineleri,alışveriş merkezleri ve eğlenceli daha birçok aktivite ve gezinin tadını doyasıya çıkarabilirler.En fazla 20 kişilik sınıflarda,haftada 18 ders İngilizce verilir.Programa özgü gezi/aktiviteler şöyledir:UC Irvine turu,Huntington Beach,Newport Beach,LA Şehir Merkezi Turu,South Coast Plaza,Laguna Beach,Fashion Island,Aquarium of the Pacific,Irvine Spectrum Center.
Kaliforniya Sörf Kampı (15 yaş+): Sörf dersleri,Surf City USA olarak da bilinen ABD’nin en iyi sörf rekorlarının kırıldığı dünya şampiyonluğu bölgesi Huntington Beach’te verilir.Deneyimli eğitmenlerden haftada 10 sörf dersi ve 18 ders İngilizce verilir.Sörf tahtası,kıyafet kiralama ve Laguna Beach gezisi dahildir.
Aktivite ve Geziler: Tüm programlarda ortak: Film Gösterimi,Hollywood,Beverly Hills,Sinema Makyaj Atölyesi,Disneyland,DJ Dans Partisi,Knott’s Berry Farm,Santa Monica Plajı,MLB Beyzbol maçı,Veda Partisi.
Konaklama: Cal State University-Fullerton’ın güvenli yurtlarında,öğrencilere ev rahatlığı ve konforu sunulur.Her bir dairede 2 kişi konaklar.Hafta içi 3 öğün,gezi günlerinde brunch,gezi olmayan günlerde brunch ve akşam yemeği dahildir.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim