Yurtdışı Dil Okulları ve Fiyatları

Globalleşen dünyanın en büyük gereksinimlerinden olan ortak dil paylaşımı her yıl binlerce öğrenciyi yurtdışında farklı amaçlarla dil eğitimi almaya itmektedir. Gerek iş için, gerek akademik kaygılar, gerekse kişinin kendini geliştirmek adına tercih ettikleri dil eğitimi, dünyanın pek çok farklı noktasında alınabilmektedir. 

Yurtdışında dil eğitimi açısından en çok tercih edilen İngilizce’nin yanı sıra çeşitli ihtiyaçlara göre farklı dillere yönelik eğitim alternatifleri de karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda dil eğitimi esnasında öğrenciler vize tiplerine göre belli haklar elde edebilmektedirler. Belli sürelerde gittikleri takdirde çalışma izni alabilmeleri, dil eğitimi almaya gittikleri ülkede lisans ve yüksek lisans gibi akademik eğitimler için vize uzatımı yaparak kalabilmeleri bu haklara örnek gösterilebilir.

Yurtdışı eğitimin en büyük avantajı giden öğrenciye yaşayarak ve dili deneyimleyerek öğrenme fırsatı sunmasıdır. Öğrenciler kendi ülkelerinde yabancı bir dili öğrenmeye çalıştıklarında pratik yapmak ile ilgili problemlerle karşılaşırken, öğrenmek istediklerin dilin aktif kullanıldığı bir ülkede ve dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer öğrencilerle iletişim halinde olduklarında o yabancı dili daha fazla özümsemektedirler. Bu sayede öğrenciler öğrenmek istedikleri dili her şeyiyle gördüklerinde hem unutulmaz bir deneyim hem de kalıcı bir eğitim fırsatını bir arada yakalamış olurlar.

Yurtdışı dil okulu fiyatları ülkelere göre değişkenlik göstermenin yanı sıra, alınacak eğitimin süresi ve özelliklerine göre de farklılık göstermektedir. Yurtdışında dil eğitimi alacak öğrenciler gidecekleri dil okulunun ücretini ülkeden çıkmadan önce tamamlamaları gerekmektedir.

 

Yurtdışı dil eğitimine yönelik dil okulu ve ülkeler ile ilgili opsiyonları ve ayrıntılarını aşağıdaki yazılarımızda bulabilirsiniz.

Neden Yurtdışı Dil Okullarında Eğitimi Almalıyım?

Dil eğitimi bir süreç olarak değerlendirildiğinde, yabancı dil eğitiminin dilin kullanıldığı ülkede alınması sürecin en verimli ve en hızlı değerlendirilmesi için en önemli kriterlerden biridir.
New York ya da Londra gibi bir tercih ile dili öğrenmekle kalmayıp birebir deneyimleme fırsatı bulacaksınız, Ülkemizin aksine eğitim için bulunduğunuz ülkede dili sürekli olarak kullanmak zorunda kalmanız size sürekli bir pratik yapma avantajı olarak dönecektir.
Dil eğitimi için gittiğiniz ülkede, dünyanın dört bir yanından gelmiş ve sizinle aynı durumda bulunan uluslararası arkadaşlar edinebilir, yeni yerler keşfedebilir, arkadaşlarınız sayesinde belki de onlarca farklı kültürü keşfedeceksiniz!
Günümüzde globalleşen dünyada farklı kültürlere aşina olmak, profesyonel ve kişisel hayatınıza doğrudan etki edebilecek bir unsurdur.
İngilizce eğitiminizi tamamladığınızda ülkenize İngilizce yeterliliğinizi kolaylıkla kanıtlayabileceğiniz bir belge ile dönersiniz. Bu dil eğitiminizi gösterir belge ile dünyadaki pek çok ülkedeki üniversite, iş veren tarafından kabul ya da  tercih edileceksiniz.
Yurtdışında dil eğitimi alarak şu avantajları da elde edersiniz.

  • Yurtdışındaki kaliteli dil okulları ile istediğiniz dili hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz
  • Yurtdışındaki dil okullarında etkileşim fazla olduğundan eğitiminiz sınıf dışında da devam eder.
  • Yurtdışı dil kurslarında yerel kurslardan farklı olarak aksanı doğru şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Globalleşen dünyada onlarca farklı ülkeden insanla etkileşim halinde olabilirsiniz.
  • Kurs sonunda alacağınız yeterlilik sertifikanız ile dil yeterliliğinizi yüksek öğrenim kurumları ya da iş başvuruları esnasında kolaylıkla gösterebilirsiniz.
  • Yurtdışında yaşamak, çalışmak, staj yapmak ya da kalan eğitiminize devam etmek eğilimindeyseniz yurtdışı dil kursları bu konuda öncül bir adım olabilir.
Video

Yurtdışı Dil Eğitimi Programları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için başta Amerika, Almanya, Avustralya, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İspanya, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Kuzey İrlanda, Letonya, Malta, Rusya, Singapur, Yeni Zelanda olmak üzere dünyanın dört bir yanında eğitim olanakları sunabilmekteyiz.
En popüler dil olan İngilizcenin yanı sıra İspanyolcadan İtalyancaya, Japoncadan Arapçaya kadar çok geniş bir skalada dil eğitim programları için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Yurtdışında eğitim alırken pek çok konaklama tipi tercih edebilirsiniz. Bu konaklama türlerinden en popüler olanları öğrenci yurtları, rezidanslar ve aile yanı konaklamalar olarak sıralanabilir. Ülke ve okula göre değişmekle birlikte aile yanı konaklamalar ile gidilen ülkenin aile yaşamı ile ilgili de fikir sahibi olabilirsiniz.
Dil eğitimi için yurtdışında gitmek isteyen öğrencilerimiz 2 haftalık bir eğitimden başlayarak uzayan süreler ile eğitim alabilmektedirler. Programlar genelde 48 haftaya kadar tercih edilmekle birlikte 72 hafta süreyle katılabileceğiniz programlar da bulunmaktadır.


Online Dil Eğitimi ardından Yurtdışı Dil Kursu

2020 yılı itibariyle dünya genelindeki Covid salgını yurtdışında dil kursu süreçlerinde de farklılaşmaya gidilmesine neden olmuştur. Özellikle Kanada, Amerika, İngiltere gibi yurtdışında İngilizce kursu için yoğun olarak tercih edilen ülkelerdeki dil okullarımız, dil eğitim süreçlerinin kesintiye uğramaması için online dil eğitim programları ile dil okullarını desteklemişlerdir.
Online dil eğitimi ile başlayıp, tercih ettiğiniz ülkeye giderek devamını alabileceğiniz programlar ile pandemi sürecinde hem hastalıktan uzak kalmak hem de pandeminin yarattığı karantina sürecini verimli değerlendirmek mümkün olmaktadır.
Online başlayıp yurtdışında devam eden programlarımız için danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışında Dil Eğitim Tipleri

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin çoğunluğu “Genel İngilizce” olarak adlandırılan ve temel İngilizce bilgileri ile donatılmış dil eğitim programlarını tercih etmektedirler. “Genel İngilizce” programlarının yanı sıra amaca yönelik pek çok dil eğitimi seçeneği anlaşmalı olduğumuz okullarda sunulmaktadır.
Bu kurslardan bir diğeri ise “Sınav Hazırlık Programları” olarak adlandırabileceğimiz programlardır. Bu programlara kayıt olan öğrencilerimiz IELTS ya da TOEFL gibi uluslararası geçerliliği olan İngilizce yeterlilik puanı sağlayan sınavlara yönelik eğitim almaktadırlar. Hazırlandıkları sınava yönelik eğitim programlarına kayıt olan öğrencilerimiz yine bu sınava yönelik test tekniği eğitimleri desteklenmektedirler.
“Genel İngilizce” programından daha fazlasını aynı sürede alabilmek isteyen öğrencilerimiz için “Yoğun İngilizce” ya da “Yarı Yoğun İngilizce” programları anlaşmalı olduğumuz okullarda sunulmaktadır. Bu programlarda genel İngilizce programlarından daha yoğun bir eğitim programı uygulanarak kısa sürede daha fazla yarar hedeflenmektedir.
Bu kurs tiplerinin yanı sıra mesleki dil eğitimi programları da kurslarımız arasındadır. Aşçılık, CELTA, DELTA, Futbol, Havacılık, Hemşirelik, Hukuk, Liderlik ve Yönetim, Öğretmen, Otelcilik, Pastacılık, Pazarlama, Reklamcılık, Tıp,  Turizm, Uçuş Ekibi konularında özel mesleki dil kursları da sunabilmekteyiz. Mesleki İngilizce alanımızdan güncel kurslarımızı görebilir, haklarında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Yurtdışında Dil Eğitimi Kayıt ve Hazırlık Süreci

Yabancı dil eğitimi için yurtdışı dil kursu seçeneklerini değerlendiren öğrencilerimiz birden fazla faktörü göz önünde bulundurarak karar vermelidir. Dil eğitiminin bir süreç olduğu ve zaman gerektirdiğini aklınızda bulundurarak dil kursu tercih ederken mevcut dil seviyeniz ile hedeflediğiniz dil seviyesi için gereken kurs süresini gerekli uzunlukta ayarlamalısınız. Dünyanın en iyi kursu bile dil eğitiminin bir süreç olduğu ve yeterli zaman ayırmanız gerçeğini değiştirecek bir eğitim sunamaz.
Bu nedenle eğitiminizi planlarken profesyonel danışmanlarımıza İngilizce seviyeniz ve ulaşmak istediğiniz İngilizce seviyesi ile ilgili detaylı bilgi vererek doğru eğitim süresini, bütçenize göre en uygun ülkede, en uygun sürelerle almaya çalışmak dil eğitim sürecinizin planlanmasında en önemli adımların başında gelmektedir.
Eğer yurtdışında dil kursuna kaydolmak ve dilinizi yurtdışında geliştirmek konusunda kararlı iseniz iletişim formumuzdan bizlere ulaşarak size özel belirleyeceğimiz kurslarda, bütçe ve gereksiniminize uygun ülke seçenekleri ile sizin için eğitim programınızı planlayabiliriz.

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin en çok merak ettiği soruların başında yurtdışı dil okulu fiyatları ve diğer giderler ile birlikte ödemeleri gereken toplam ücrettir.
Yurtdışı dil okulu maliyetlerini etkileyen birinci unsur seçtiğiniz dil okulunun kurs ücreti olmakla birlikte aynı okulun farklı ülke ve şehirlerdeki fiyatları maliyetler ve kur nedeni ile çok farklı olabilmektedir.
Bu nedenle öncelikli olarak bütçenize uygun ülke ve şehirde, yine bütçenize ve gereksiniminize uygun dil okulunu seçmek maliyet için en önemli unsurdur. Bütçe ve gereksinime uygun ülke, şehir ve okul seçimi yaptıktan sonra ikinci büyük maliyet unsuru konaklamadır.


Konaklama Fiyatları

Konaklamalar kalite ve ücretlerine göre seçenekler içermektedir. Konaklamaların fiyatları okula yakınlık, kalite ve yemek içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. Okula yakın ve oda kahvaltı bir konaklama seçebileceğiniz gibi okula uzak ve yemek içermeyen bir konaklama seçmek gibi tercihleriniz olabilir. Seçtiğiniz okula göre danışmanlarımız sizi konaklama detayları ile ilgili bilgilendireceklerdir.
Konaklama alırken yine bir farklılık özellikle uzun süreli kurslarda konaklamayı kursun tamamı için değil başlangıç kısmı için alıp daha sonra kurs süresince farklı konaklama seçeneklerine fırsat vermek şeklinde yapılabilir. Böylelikle kursun ilk ayı için alınan konaklama gidilen ülkede farklı konaklama seçeneklerini yerinde görüp devamında farklı bir konaklamayla değiştirilebilir.

Yurtdışı İngilizce Eğitim Kursları Fiyatları 2021

İngilizce eğitimi için yurtdışına gitmeyi düşünenler; çok kaliteli İngilizce kursu veren, Amerika, Malta ve İngiltere okullarını tercih etmektedir. Yurtdışında İngilizce ...

Devamını Göster

Amerika Dil Okulları Fiyatları 2021

Amerika’nın belli şehirlerinde yer alan kampanyalı dil okullarından eğitim alabilirsiniz. New York ve Boston şehirlerinde dil eğitimi almak isteyen kişiler, indirimli konaklama fırsatlarından ...

Devamını Göster

2021 Dil Eğitim Fiyatları

Dil eğitimi, eğitim hayatımızın önemli parçalarından birisidir. Diplomatik ilişkilerde ve daha pek çok alanda dil bilmek oldukça önemlidir. Bu açıdan pek çok ...

Devamını Göster

2021 Yurtdışı Dil Kursu Fiyatları

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler en çok dil öğrenmek ya da öğrendikleri yabancı dili geliştirmek amacıyla yurtdışını tercih etmektedir. Yurtdışında dil eğitimi ...

Devamını Göster

Pasaport Fiyatları 2021

Yurtdışı çıkışlar için lazım olan pasaportlar yurtdışına girişlerde kullanılacak olan kimlik kartlarıdır. Pasaport çıkartmak için çeşitli işlemler yapılır. ...

Devamını Göster

Yurtdışı Yüksek Lisans Fiyatları

İnsanlar geleceklerini düzgün bir şekilde kurabilmek için iyi bir eğitime ve deneyime ihtiyaç duyarlar. Bu konuda özellikle öğrenciler ve aileleri yüksek lisans ...

Devamını Göster

Yurtdışı Lise Fiyatları

Son yıllarda yurtdışında eğitim görmek popüler hale gelmiş ve aileler ne yapıp edip çocuklarını yurtdışında okutmak için ellerinden gelenleri yapıyorlar. Yurtdışında ...

Devamını Göster

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

Yurtdışında iyi bir dil eğitimi almak için çok fazla nedenler olabilir. Binlerce insanın hayali yurtdışında dil eğitimi almaktır. öğreneceğiniz yabancı diller sizi her zaman ...

Devamını Göster

İngiltere’de En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

İngiltere öğrencilerin dil eğitimi konusunda en fazla tercih ettiği ülkeler içerisinde yer alır. İngilizce eğitimi için İngiltere son derece iyi okullara sahiptir. Uzun ...

Devamını Göster

Amerika’da En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Amerika’da İngilizce kurslarını almak için tercih edilebilecek olan birçok alan bulunur. Alternatiflerin oldukça yüksek olduğu bir şehirdir. Amerika’da İngilizce ...

Devamını Göster

İngiltere Dil Okulları Her Şey Dahil Fiyatları

İngiltere, dil okulları ile çok fazla öğrenciye kaliteli eğitimler veren bir ülkedir. Ülkede genel olarak her şehirde dil okulları vardır ve bu dil okulları kaliteli eğitimleri ...

Devamını Göster

İngiltere'de Dil Okulları Fiyatları

İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından tercih edilir. Ülkedeki dil okullarının birçoğu dünya çapında bilinen kurumlar ...

Devamını Göster

İngiltere Dil Okulları Fiyatları

İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından tercih edilir. Ülkedeki dil okullarının birçoğu dünya çapında bilinen kurumlar ...

Devamını Göster

Kanada Dil Okulu Fiyatları

Tüm dünya dilleri arasında İngilizcenin önemi oldukça büyüktür. Dünya dili olarak geçen bu dil günlük hayatta ve özellikle iş hayatında ...

Devamını Göster

Amerika Üniversite Fiyatları

Dünyada birçok öğrenci üniversite için yurtdışı eğitimlerini tercih edebiliyor. Yurt dışında eğitim alınan ülkelerin başında ise Amerika geliyor. Amerika eğitimde ...

Devamını Göster

İngiltere'de Dil Eğitimi Fiyatları

İngiltere'ye gidip orada dil eğitimi almak İngilizce öğrenmek isteyen pek çok kişinin aklından geçmektedir. Fakat konaklamadan hangi okulu tercih edeceğine, vize ve pasaport ...

Devamını Göster

Yurtdışı İngilizce Dil Kursları Fiyatları

Yurtdışında dil eğitimi almak, dil öğrenmek isteyen pek çok kişi için oldukça cazip bir seçenektir. Dil öğrenmek isteyen kişilerin alanında uzman dil kurslarından ...

Devamını Göster

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngilizce hepimizin bildiği üzere bir dünya dilidir. Siz de İngilizce öğrenmek için pek çok dil okuluna yazılabilirsiniz. Ancak bu dil okullarında alanında uzman ve ...

Devamını Göster

Amerika'da Dil Okulu Fiyatları

Günümüzde dünyanın küreselleşmesiyle artık yabancı dilin önemi çok fazla artmıştır. Dil öğrenebilmenin en kolay yolu ise Amerika içerisinde yer alan 52 eyalette yüzlerce dil okulu ...

Devamını Göster

Amerika' da Ucuz Dil Okul Fiyatları

Türkiye' de ya da başka bir ülke de, daha yüksek maaşlar kazanabilmek ve işe girerken öncelik kazanmak için hemen hemen bütün şirket ya da firmaların istediği ...

Devamını Göster

Yurtdışı Eğitim Fiyatları

Yurtdışına çıkabilmek ve dil eğitimi alabilmek için mevcut bulunan aracı kurumlar belirli fiyatlandırma üzerinden bu hizmeti vermektedir. Yurtdışı için tercih edilebilecek ...

Devamını Göster

Yurtdışı Dil Okulları Sıkça Sorulanlar

Sık sorulan sorular ve cevapları sizler için derledikingiltere'de 3 aylık dil eğitimi fiyatları

İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği ülkelerden birisi de İngiltere'dir. İngilizcenin ana vatanı olan İngilitere'de dil eğitimi almak diğer ülkelere göre biraz daha fazla maliyetli olsada uygun zaman ve kampanyalarla makul seviyelere gelebilir. İngiltere'de 3 aylık bir İngilizce dil eğitim programı 2000 Sterlin'den başlayıp 3000-3500 Sterlin seviyelerine kadar çıkmaktadır.


En ucuz dil okulu hangi ülkede

En iyi dil okulunu arayan herkes aynı zamanda en uygun olan en ucuz olan dil okulunu da araştırmatadır. En iyi dil okulundan en ucuz fiyatla dil eğitimi almak hem ekonomi olarak hemde alacağı eğitimin süresi açısından önemlidir. İrlanda, Güney Afrika ve Malta ucuz dil eğitimi alabileceğiz ülkeler arasındadır.


En iyi yurtdışı dil okulları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen herkes en iyi dil okulunu bulmak için çok fazla araştırma yapar. Bu araştırmaları yapan herkes benzer sonuçlara ulaşır. EC, LSI, ELS, Kaplan International ve International House gibi dil okulları en iyi dil okulları arasında gösterilebilir.


Yurtdışında dil eğitimi ne kadara mal olur

Yurtdışında dil eğitimi günümüzde maliyetli bir hale gelmiştir. Bunda kurların yüksek seyretmesi en büyük etkendir. Yurtdışında dil eğitimi almanın maliyetini düşürmek için uygun fiyatlı ülkeler ve okullar seçilebilir. Örneğin Malta'da 1 aylık İngilizce dil eğitimi yaklaşık olarak 750 Euro'dur.


En ucuz dil okulu hangi ülkede

En iyi dil okulunu arayan herkes aynı zamanda en uygun olan en ucuz olan dil okulunu da araştırmatadır. En iyi dil okulundan en ucuz fiyatla dil eğitimi almak hem ekonomi olarak hemde alacağı eğitimin süresi açısından önemlidir. İrlanda, Güney Afrika ve Malta ucuz dil eğitimi alabileceğiz ülkeler arasındadır.


Yurtdışı dil eğitimi ve çalışma

Yurtdışında dil eğitimi alabileceğiniz ülkelerden bazıları belli şartlar çerçevesinde yurtdışından eğitim için gelen öğrencilere çalışma hakkı vermektedir. Bu ülkeler arasında Avustralya 16 hafta ve üzeri, İrlanda ise 25 hafta ve üzeri eğitimlerde öğrencilere yasal olarak haftalık 20 saat çalışma hakkı vermektedir.


En iyi yurtdışı dil okulları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen herkes en iyi dil okulunu bulmak için çok fazla araştırma yapar. Bu araştırmaları yapan herkes benzer sonuçlara ulaşır. EC, LSI, ELS, Kaplan International ve International House gibi dil okulları en iyi dil okulları arasında gösterilebilir.


Yurtdışı Dil eğitimi Fiyatları

Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin merak ettiğini en önemli konu eğitim fiyatları. Yurtdışın eğitim fiyatları eğitim için seçtiğiniz ülkeye, şehre ve okula göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Malta'da 4 haftalık eğitim 750 Euro civarında, İngiltere'de aynı süre için eğitim ücreti 1250 Sterlin civarındadır.


Yurtdışı Dil Okulları

İngilizce öğrenmek isteyen herkes yurtdışı dil okulları araştırması yapmatadır. Şüphesiz İngilizce dilini en iyi şekilde öğrenmenin yolu yurtdışı dil okullarından geçmektedir. Yurtdışında dil okuluna gidebileceğiniz ülkeler İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda ve Maltadır.


Yurtdışı dil okulları tavsiye

Yurtdışı dil okulları deyince akla ilk İngiltere ve Amerika gelir. Ancak bunların dışında tavsiye edilen ülkeler Avustralya, Kanada, İrlanda ve Malta'dır. Bu ülkelerde de diğer ülkelere nazaran daha uygun fiyatlı dil eğitimi almanız mümkündür.


Yurtdışı dil okulları tavsiye

Yurtdışı dil okulları deyince akla ilk İngiltere ve Amerika gelir. Ancak bunların dışında tavsiye edilen ülkeler Avustralya, Kanada, İrlanda ve Malta'dır. Bu ülkelerde de diğer ülkelere nazaran daha uygun fiyatlı dil eğitimi almanız mümkündür.


Yurtdışı Dil eğitimi Fiyatları

Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin merak ettiğini en önemli konu eğitim fiyatları. Yurtdışın eğitim fiyatları eğitim için seçtiğiniz ülkeye, şehre ve okula göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Malta'da 4 haftalık eğitim 750 Euro civarında, İngiltere'de aynı süre için eğitim ücreti 1250 Sterlin civarındadır.


Yurtdışı dil eğitimi ve çalışma

Yurtdışında dil eğitimi alabileceğiniz ülkelerden bazıları belli şartlar çerçevesinde yurtdışından eğitim için gelen öğrencilere çalışma hakkı vermektedir. Bu ülkeler arasında Avustralya 16 hafta ve üzeri, İrlanda ise 25 hafta ve üzeri eğitimlerde öğrencilere yasal olarak haftalık 20 saat çalışma hakkı vermektedir.


Yurtdışında dil eğitimi ne kadara mal olur

Yurtdışında dil eğitimi günümüzde maliyetli bir hale gelmiştir. Bunda kurların yüksek seyretmesi en büyük etkendir. Yurtdışında dil eğitimi almanın maliyetini düşürmek için uygun fiyatlı ülkeler ve okullar seçilebilir. Örneğin Malta'da 1 aylık İngilizce dil eğitimi yaklaşık olarak 750 Euro'dur.


Yurtdışı dil eğitimi

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta ve Yeni Zelanda yurtdışında dil eğitimi alabileceğiniz en popüler ülkelerdir. Bu ülkeler yıl boyunca yurtdışından gelen binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar arasından yurtdışı dil eğitimi denilince İngiltere ve Amerika akla ilk gelen ülkelerdir.


Yurtdışı Dil Okulu Referanslarımız

Bizi Öğrencilerimizden dinleyin


Ezgi Cıllı • İrlanda

Yaz tatilinde 1 aylığına İrlanda'ya dil eğitimi almaya gittim. Karya International desteğiyle farklı bir ...

Ece Taşkınçay • Amerika

Odtü'de hazırlığı bitirdikten sonra İngilizcemi geliştirmek için bir dil okuluna gitmeye karar verdim.İnternette ...

Volkan ışık • Kanada

Pelin hanim sahip olduğunuz tecrübeler ile bana yurt dışındaki dil eğitimimde çok iyi bir rehber oldunuz ...

Bülent Hasan Karataş • İngiltere

Öncelikle Karya Ankara ailesine kocaman teşekkürler. Ve onların nezdinde bir çalışandan çok bizlere aileden ...

Sezai Güzel • Avustralya

Ben Sezai, 23 yaşındayım, Üniversitemden yeni mezun oldum; Üniversitemi bitirdikten sonra İngilizce dil ...

Ergin Çuhacı • Kanada

Oncelıkle sızlere soylemek ıstedıgım sey hangı fırmayla yanı hangı ısım altında gıttıgınız degıl ...

Zeynep Başak Doğan • İngiltere

Üniversite mezuniyet hediyesi olarak babam yurtdışına dil eğitimine göndermeye karar verdi, O zamanlar gittiğim ...

Erol Nadi Varlı • Kanada

Selam Karya,Geleli 2 hafta oldu bugün ama aklım orada desem yalan olmaz.2 ay nasıl geçti nasıl geçti bitti ...

Semih İpek • İngiltere

Merhabalar; 2008 yılında İngiltere'de dil eğitimi için bir süre bulunmuştum. 2014 yılının ...

Berker İkizov • İrlanda

Ben Berker, 22 yaşındayım ve 3. Üniversitemi okuyorum. İlk 2 üniversitemi kendi isteğim ile bıraktım ...

Serdar İnan • İngiltere

Merhabalar bende sizinle Karya deyemimi paylasmak istedim. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya bölümünden ...

Defne Sezer Güler • Kanada

Sevgili Zuhal hanım, kızım Defne’ nin , sizin yönlendirmenizle gitmiş olduğu Toronto Üniversitesi dil ...

Eray Sarı • İngiltere

sizlerinde bilidği gibi,günümüzde ingilizce artık olmazsa olmazlarımız arasına girmiş bulunmakta.dünyanın ...

Nazlıcan Eleştekin • Kanada

Sevgili Karya International; Benim hikayem çoğu başvuran insan dan eminim ki cok daha farklidir. ...

Sanberk Uçar • İngiltere

Aslında İngiltereye dil okulu eğitimi ile planladığım yolculuğum çok farklı bitti diyerek başlamak ...

Ege Yurttaş • İrlanda

Herkese Merhabaaa!!Üniversite’de 2. Yılım ve ağırlıklı olarak Ingilizce bölümde okuyorum. Bu sebepten ...

Orçun Olgun • Cape Town

Herkese Merhaba Cape Town'dan bildiriyorum dolu dolu geçen 4 ayımdan sonra Türkiye'ye dönmek zor ...

Halit Burak Uyanıker • İrlanda

İrlanda’dan selamlar, Yurtdışında ingilizce öğrenme düşüncesi ,Türkiye’de öğrenme ...

Numan Salih Kuru • GuneyAfrika

Merhaba ben Numan. Türkiye’de uzun aramalar sonucu Karya International ile tanıştım. Nereye gitmem ...

Kerem Barboros • Amerika

Merhabalar , Büyük bir şirkette çalışırken yurtdışında İngilizce eğitimi alma ihtiyacı hissettim ...

 

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim