Yurtdışı Dil Okulları Fiyatları

Dil eğitimi için en güçlü ve en doğru seçim yurtdışı dil okullarından dil eğitimi almaktır. Eğitim kalitesi olarak uluslararası kendisini kanıtlamış zincir dil okullarının verdiği dil eğitimi haricinde okulun dışında da İngilizceyi yaşayarak hayatın içerisinde bol bol tekrar ederek öğrenme fırsatı yakalarsınız. Kelimelerin telaffuzlarını ve kullanımlarını doğru bir biçimde öğrenirsiniz. Dünyanın her yanından gelen öğrencilerle farklı kültürlerden arkadaş edinme şansınız olacaktır. Daha kısa sürede İngilizcenizi geliştirebilmeniz mümkündür. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli kural ise yurtdışına çıktığınızda Türkçe mümkün olduğu kadar kullanmamanızdır. Çünkü İngilizcenin mantığını anlamanız için olabildiğince İngilizce konuşmalısınız. İngilizce konuşurken, Türkçe düşünüp İngilizceye çevirip konuşmanız sizin hem İngilizcenin genel mantığınızı anlamanızı güçleştirir hem de daha yavaş bir öğrenmeye sebep olur. Yurtdışı dil eğitimindeyken İngilizce hayatın her alanında kullanmanız, konuşmanız oldukça önemlidir.

Yurtdışında dil eğitimi denildiğinde akla ilk gelen ülkeler Kanada, Amerika, İngiltere, Malta, Avustralya ve İrlanda’dır. Dünyanın pek çok yerinden öğrenciler dil eğitimi almak için bu ülkeleri tercih etmektedirler. Bunun başlıca nedenlerinden biri ülkede konuşulan dilin İngilizce olması ve eğitim kalitesi bakımından oldukça yüksek olmasıdır. Farklı sürelerde her bütçeye her seviyeye göre dil eğitim programları bulabilmek mümkündür.

Yurtdışı dil okulu fiyatları bakımından düşünüldüğünün aksine makul fiyatlarda da dil okulu programları bulabilmek mümkündür. Avustralya ve İrlanda gibi ülkelerde dil eğitimi için gittiğiniz de belirli bir süre üzerinde dil eğitimi alırsanız size yasal çalışma hakkı sunmaktadır. Bunun haricinde yurtdışında dil okulları farklı sürelerde çok çeşitli programlar sunmaktadır. Bu programlar öğrencilerin amaçlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mesleki İngilizce, Akademik İngilizce gibi programlar sunulan programlar arasındadır.

Aldığınız yurtdışı eğitimi sizlere hem akademik anlamda hem de iş anlamında oldukça iyi fırsatlar yakalama şansı tanıyacaktır. İngilizce öğrenmenin yanı sıra yurtdışı yaşam deneyiminiz sizleri ön plana çıkaracaktır. Farklı kültürleri tanımak, farklı kültürlerden arkadaş edinmek küreselleşen dünyamızda sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Yurtdışında dil eğitimi alabileceğiniz ülkeler aşağıda ki linklerden daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Neden Yurtdışı Dil Okullarında Eğitimi Almalıyım?

Dil eğitimi bir süreç olarak değerlendirildiğinde, yabancı dil eğitiminin dilin kullanıldığı ülkede alınması sürecin en verimli ve en hızlı değerlendirilmesi için en önemli kriterlerden biridir.
New York ya da Londra gibi bir tercih ile dili öğrenmekle kalmayıp birebir deneyimleme fırsatı bulacaksınız, Ülkemizin aksine eğitim için bulunduğunuz ülkede dili sürekli olarak kullanmak zorunda kalmanız size sürekli bir pratik yapma avantajı olarak dönecektir.
Dil eğitimi için gittiğiniz ülkede, dünyanın dört bir yanından gelmiş ve sizinle aynı durumda bulunan uluslararası arkadaşlar edinebilir, yeni yerler keşfedebilir, arkadaşlarınız sayesinde belki de onlarca farklı kültürü keşfedeceksiniz!
Günümüzde globalleşen dünyada farklı kültürlere aşina olmak, profesyonel ve kişisel hayatınıza doğrudan etki edebilecek bir unsurdur.
İngilizce eğitiminizi tamamladığınızda ülkenize İngilizce yeterliliğinizi kolaylıkla kanıtlayabileceğiniz bir belge ile dönersiniz. Bu dil eğitiminizi gösterir belge ile dünyadaki pek çok ülkedeki üniversite, iş veren tarafından kabul ya da  tercih edileceksiniz.
Yurtdışında dil eğitimi alarak şu avantajları da elde edersiniz.

  • Yurtdışındaki kaliteli dil okulları ile istediğiniz dili hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz
  • Yurtdışındaki dil okullarında etkileşim fazla olduğundan eğitiminiz sınıf dışında da devam eder.
  • Yurtdışı dil kurslarında yerel kurslardan farklı olarak aksanı doğru şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Globalleşen dünyada onlarca farklı ülkeden insanla etkileşim halinde olabilirsiniz.
  • Kurs sonunda alacağınız yeterlilik sertifikanız ile dil yeterliliğinizi yüksek öğrenim kurumları ya da iş başvuruları esnasında kolaylıkla gösterebilirsiniz.
  • Yurtdışında yaşamak, çalışmak, staj yapmak ya da kalan eğitiminize devam etmek eğilimindeyseniz yurtdışı dil kursları bu konuda öncül bir adım olabilir.
Video

Yurtdışı Dil Eğitimi Programları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için başta Amerika, Almanya, Avustralya, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İspanya, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Kuzey İrlanda, Letonya, Malta, Rusya, Singapur, Yeni Zelanda olmak üzere dünyanın dört bir yanında eğitim olanakları sunabilmekteyiz.
En popüler dil olan İngilizcenin yanı sıra İspanyolcadan İtalyancaya, Japoncadan Arapçaya kadar çok geniş bir skalada dil eğitim programları için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Yurtdışında eğitim alırken pek çok konaklama tipi tercih edebilirsiniz. Bu konaklama türlerinden en popüler olanları öğrenci yurtları, rezidanslar ve aile yanı konaklamalar olarak sıralanabilir. Ülke ve okula göre değişmekle birlikte aile yanı konaklamalar ile gidilen ülkenin aile yaşamı ile ilgili de fikir sahibi olabilirsiniz.
Dil eğitimi için yurtdışında gitmek isteyen öğrencilerimiz 2 haftalık bir eğitimden başlayarak uzayan süreler ile eğitim alabilmektedirler. Programlar genelde 48 haftaya kadar tercih edilmekle birlikte 72 hafta süreyle katılabileceğiniz programlar da bulunmaktadır.


Online Dil Eğitimi ardından Yurtdışı Dil Kursu

2020 yılı itibariyle dünya genelindeki Covid salgını yurtdışında dil kursu süreçlerinde de farklılaşmaya gidilmesine neden olmuştur. Özellikle Kanada, Amerika, İngiltere gibi yurtdışında İngilizce kursu için yoğun olarak tercih edilen ülkelerdeki dil okullarımız, dil eğitim süreçlerinin kesintiye uğramaması için online dil eğitim programları ile dil okullarını desteklemişlerdir.
Online dil eğitimi ile başlayıp, tercih ettiğiniz ülkeye giderek devamını alabileceğiniz programlar ile pandemi sürecinde hem hastalıktan uzak kalmak hem de pandeminin yarattığı karantina sürecini verimli değerlendirmek mümkün olmaktadır.
Online başlayıp yurtdışında devam eden programlarımız için danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışında Dil Eğitim Tipleri

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin çoğunluğu “Genel İngilizce” olarak adlandırılan ve temel İngilizce bilgileri ile donatılmış dil eğitim programlarını tercih etmektedirler. “Genel İngilizce” programlarının yanı sıra amaca yönelik pek çok dil eğitimi seçeneği anlaşmalı olduğumuz okullarda sunulmaktadır.
Bu kurslardan bir diğeri ise “Sınav Hazırlık Programları” olarak adlandırabileceğimiz programlardır. Bu programlara kayıt olan öğrencilerimiz IELTS ya da TOEFL gibi uluslararası geçerliliği olan İngilizce yeterlilik puanı sağlayan sınavlara yönelik eğitim almaktadırlar. Hazırlandıkları sınava yönelik eğitim programlarına kayıt olan öğrencilerimiz yine bu sınava yönelik test tekniği eğitimleri desteklenmektedirler.
“Genel İngilizce” programından daha fazlasını aynı sürede alabilmek isteyen öğrencilerimiz için “Yoğun İngilizce” ya da “Yarı Yoğun İngilizce” programları anlaşmalı olduğumuz okullarda sunulmaktadır. Bu programlarda genel İngilizce programlarından daha yoğun bir eğitim programı uygulanarak kısa sürede daha fazla yarar hedeflenmektedir.
Bu kurs tiplerinin yanı sıra mesleki dil eğitimi programları da kurslarımız arasındadır. Aşçılık, CELTA, DELTA, Futbol, Havacılık, Hemşirelik, Hukuk, Liderlik ve Yönetim, Öğretmen, Otelcilik, Pastacılık, Pazarlama, Reklamcılık, Tıp,  Turizm, Uçuş Ekibi konularında özel mesleki dil kursları da sunabilmekteyiz. Mesleki İngilizce alanımızdan güncel kurslarımızı görebilir, haklarında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Yurtdışında Dil Eğitimi Kayıt ve Hazırlık Süreci

Yabancı dil eğitimi için yurtdışı dil kursu seçeneklerini değerlendiren öğrencilerimiz birden fazla faktörü göz önünde bulundurarak karar vermelidir. Dil eğitiminin bir süreç olduğu ve zaman gerektirdiğini aklınızda bulundurarak dil kursu tercih ederken mevcut dil seviyeniz ile hedeflediğiniz dil seviyesi için gereken kurs süresini gerekli uzunlukta ayarlamalısınız. Dünyanın en iyi kursu bile dil eğitiminin bir süreç olduğu ve yeterli zaman ayırmanız gerçeğini değiştirecek bir eğitim sunamaz.
Bu nedenle eğitiminizi planlarken profesyonel danışmanlarımıza İngilizce seviyeniz ve ulaşmak istediğiniz İngilizce seviyesi ile ilgili detaylı bilgi vererek doğru eğitim süresini, bütçenize göre en uygun ülkede, en uygun sürelerle almaya çalışmak dil eğitim sürecinizin planlanmasında en önemli adımların başında gelmektedir.
Eğer yurtdışında dil kursuna kaydolmak ve dilinizi yurtdışında geliştirmek konusunda kararlı iseniz iletişim formumuzdan bizlere ulaşarak size özel belirleyeceğimiz kurslarda, bütçe ve gereksiniminize uygun ülke seçenekleri ile sizin için eğitim programınızı planlayabiliriz.

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin en çok merak ettiği soruların başında yurtdışı dil okulu fiyatları ve diğer giderler ile birlikte ödemeleri gereken toplam ücrettir.
Yurtdışı dil okulu maliyetlerini etkileyen birinci unsur seçtiğiniz dil okulunun kurs ücreti olmakla birlikte aynı okulun farklı ülke ve şehirlerdeki fiyatları maliyetler ve kur nedeni ile çok farklı olabilmektedir.
Bu nedenle öncelikli olarak bütçenize uygun ülke ve şehirde, yine bütçenize ve gereksiniminize uygun dil okulunu seçmek maliyet için en önemli unsurdur. Bütçe ve gereksinime uygun ülke, şehir ve okul seçimi yaptıktan sonra ikinci büyük maliyet unsuru konaklamadır.


Konaklama Fiyatları

Konaklamalar kalite ve ücretlerine göre seçenekler içermektedir. Konaklamaların fiyatları okula yakınlık, kalite ve yemek içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. Okula yakın ve oda kahvaltı bir konaklama seçebileceğiniz gibi okula uzak ve yemek içermeyen bir konaklama seçmek gibi tercihleriniz olabilir. Seçtiğiniz okula göre danışmanlarımız sizi konaklama detayları ile ilgili bilgilendireceklerdir.
Konaklama alırken yine bir farklılık özellikle uzun süreli kurslarda konaklamayı kursun tamamı için değil başlangıç kısmı için alıp daha sonra kurs süresince farklı konaklama seçeneklerine fırsat vermek şeklinde yapılabilir. Böylelikle kursun ilk ayı için alınan konaklama gidilen ülkede farklı konaklama seçeneklerini yerinde görüp devamında farklı bir konaklamayla değiştirilebilir.

Yurtdışı İngilizce Eğitim Kursları Fiyatları 2020

İngilizce eğitimi için yurtdışına gitmeyi düşünenler; çok kaliteli İngilizce kursu veren, Amerika, Malta ve İngiltere okullarını tercih etmektedir. Yurtdışında İngilizce kursu; hem sosyal hem de akademik kariyer bakımından ...

Devamını Göster

Yurtdışı Dil Eğitim Fiyatları 2020

Yabancı dil öğrenmek için yurt dışında eğitim almak her zaman için en mantıklı karar olmuştur. Fakat çok iyi araştırılmadan bu konuda bilgi alan kişiler, yurtdışında eğitim almanın çok zor olduğu kanısına ...

Devamını Göster

Amerika Dil Okulları Fiyatları 2020

Amerika’nın belli şehirlerinde yer alan kampanyalı dil okullarından eğitim alabilirsiniz. New York ve Boston şehirlerinde dil eğitimi almak isteyen kişiler, indirimli konaklama fırsatlarından yararlanabilirler. özellikle Boston ve ...

Devamını Göster

2020 Dil Eğitim Fiyatları

Dil eğitimi, eğitim hayatımızın önemli parçalarından birisidir. Diplomatik ilişkilerde ve daha pek çok alanda dil bilmek oldukça önemlidir. Bu açıdan pek çok işveren dil bilip bilmediğinizi sormaktadır. ...

Devamını Göster

2020 Yurtdışı Dil Eğitim Fiyatları

Yurtdışına gitmek isteyenlerin büyük bir çoğunluğu iyi bir gelecek amacıyla çıkmaktadır. Yabancı dil öğrenmenin günümüzde önemi düşünüldüğünde yurtdışında eğitimin ...

Devamını Göster

2020 Yurtdışı Dil Kursu Fiyatları

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler en çok dil öğrenmek ya da öğrendikleri yabancı dili geliştirmek amacıyla yurtdışını tercih etmektedir. Yurtdışında dil eğitimi alarak yerinde dil öğrenme politikasıyla ...

Devamını Göster

Pasaport Fiyatları 2020

Yurtdışı çıkışlar için lazım olan pasaportlar yurtdışına girişlerde kullanılacak olan kimlik kartlarıdır. Pasaport çıkartmak için çeşitli işlemler yapılır. öncelikle pasaport çıkarmak ...

Devamını Göster

Yurtdışı Yüksek Lisans Fiyatları

İnsanlar geleceklerini düzgün bir şekilde kurabilmek için iyi bir eğitime ve deneyime ihtiyaç duyarlar. Bu konuda özellikle öğrenciler ve aileleri yüksek lisans fiyatları yüzünden biraz çekingen ...

Devamını Göster

Yurtdışı Lise Fiyatları

Son yıllarda yurtdışında eğitim görmek popüler hale gelmiş ve aileler ne yapıp edip çocuklarını yurtdışında okutmak için ellerinden gelenleri yapıyorlar. Yurtdışında eğitim görmeleri için bazı işlemlerden ...

Devamını Göster

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

Yurtdışında iyi bir dil eğitimi almak için çok fazla nedenler olabilir. Binlerce insanın hayali yurtdışında dil eğitimi almaktır. öğreneceğiniz yabancı diller sizi her zaman bir adım öne taşıyacaktır. Yurtdışı ...

Devamını Göster

Yurtdışında En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Yurtdışında dil öğrenmek için ülkenin insanları ile beraber olmak ve onların kültürlerini anlamak oldukça önemlidir. Hem yaşınıza hem de seviyenize uygun olarak tasarlanan İngilizce kursları bulunur. Bu ...

Devamını Göster

İngiltere’de En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

İngiltere öğrencilerin dil eğitimi konusunda en fazla tercih ettiği ülkeler içerisinde yer alır. İngilizce eğitimi için İngiltere son derece iyi okullara sahiptir. Uzun yıllardır İngiltere bütün dünyaya ...

Devamını Göster

Amerika’da En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Amerika’da İngilizce kurslarını almak için tercih edilebilecek olan birçok alan bulunur. Alternatiflerin oldukça yüksek olduğu bir şehirdir. Amerika’da İngilizce kurslarının verildiği alanlarda ücretler ...

Devamını Göster

Yeşil Pasaport Fiyatları Ve Harçları

Herkesin sahip olmak istediği yeşil pasaport birçok ülkeye vizesiz seyahat etmenizi sağlıyor. Çok sayıda ülkede rahatça dolaşmanızı sağlayan özellikleri ve avantajları yüksek olan bir pasaport çeşidine ...

Devamını Göster

Siyah Pasaport Fiyatları Ve Harçları

Pasaport defteri bir ülkeden başka ülkeye geçerken kullanılan resmi geçiş belgesi niteliğini taşır. Yolda size problem çıkarmayan rahat seyahat etmenizi ve uçağa binmenizi sağlar. Pasaport modelleri birçok ...

Devamını Göster

Gri Pasaport Fiyatları Ve Harçları

Pasaport insanların bulunmuş olduğu ülkeden başka bir ülkeye verilen izinler ile rahatça geçmesini sağlayan resmi bir defterdir. Gri pasaport ve yeşil pasaport aynı özellikleri taşıyan defter olarak karşımıza ...

Devamını Göster

Bordo Pasaport Fiyatları ve Harçları

Pasaport, kişilerin ülke dışına çıkış durumlarında ulaşılacak yeni ülkeye girişleri için gerekli olan yasal belgelerdir. Her ülke, sınır kapılarında pasaport ile giriş şartı sunar. Vatandaşların özelliklerine ...

Devamını Göster

İngiltere Dil Okulları Her Şey Dahil Fiyatları

İngiltere, dil okulları ile çok fazla öğrenciye kaliteli eğitimler veren bir ülkedir. Ülkede genel olarak her şehirde dil okulları vardır ve bu dil okulları kaliteli eğitimleri ile yabancı dili en iyi şekilde öğretir. ...

Devamını Göster

İngiltere'de Dil Okulları Fiyatları

İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından tercih edilir. Ülkedeki dil okullarının birçoğu dünya çapında bilinen kurumlar arasında yer alır. İngiltere dil okullarında ...

Devamını Göster

İngiltere Dil Okulları Fiyatları

İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından tercih edilir. Ülkedeki dil okullarının birçoğu dünya çapında bilinen kurumlar arasında yer alır. İngiltere dil okullarında ...

Devamını Göster

Kanada Dil Okulu Fiyatları

Tüm dünya dilleri arasında İngilizcenin önemi oldukça büyüktür. Dünya dili olarak geçen bu dil günlük hayatta ve özellikle iş hayatında inşalar için oldukça önemlidir. ...

Devamını Göster

İrlanda'daki Dil Okulları Her Şey Dahil Fiyatları

İngilizcenin çok yüksek düzeyde öğretildiği birçok İrlanda dil okulu bulunuyor. Kesinlikle tüm okulların hem dünya çapında tanınan uluslararası dil sertifikaları hem de İrlanda ulusal akreditasyonları ...

Devamını Göster

Amerika Dil Okulları Fiyatları

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen her kişinin bütçesine göre programlar mevcuttur. Amerika’da üst düzey bir dil eğitimi alarak geleceğinize en güzel donanımlı bir yatırım yapmak için birçok ...

Devamını Göster

Amerika Üniversite Fiyatları

Dünyada birçok öğrenci üniversite için yurtdışı eğitimlerini tercih edebiliyor. Yurt dışında eğitim alınan ülkelerin başında ise Amerika geliyor. Amerika eğitimde gelişmiş bir ülke olarak birçok ...

Devamını Göster

Yurtdışında Eğitim Fiyatları

Yurtdışı Eğitim Fiyatları Yurtdışı eğitimi son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Yurtdışı eğitimi olukça geniş bir yelpazede çeşitli eğitimler bulabilmek mümkündür. Dil okulları, ...

Devamını Göster

Yurtdışı Dil Eğitimi Fiyatları

Yurtdışı dil eğitimi fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Gitmek istediğiniz ülke, kalmak istediğiniz şehir, eğitiminiz için ayırdığınız süre ve tabi ki eğitim, konaklama ve yaşam masrafları ...

Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim