İngiltere Yaz Okulları

Sizlere sunabileceğimiz yaz okulu programlarımız

İngiltere Yaz Okulları Hakkında

6-18 yaş öğrencilerimiz için İngiltere'nin tarih ve kültür dolu en popüler şehirlerde ve pek çoğu üniversite kampüslerindeki üniversitelerdeki harika okullarda, aktivite, eğlence ve ingilizce eğitimi dolu bir yaz geçirmeleri için yaz okulu organizasyonunu Karya International sağlıyor. Öğrencilerimiz için örnek bir aktivite programı (ingiltere yaz okulları) vermek gerekirse;

Video

Örnek bir program olarak İngiltere'deki Roedean School yaz kursu ve olanaklarından bahsetmek isteriz. İngiltere'deki en bilindik okullardan olan ROedean okulu, Brighton'da orman içerisinde denizi yukarıdan gören bir konumdadır. Okul çok geniş bir araziye kurulmuş çok güzel bir kampüstür.

Kampüste çok donanımlı sınıflar ve spor alanları bulunmaktadır. Açık ve kapalı alanlarda spor yapmak isteyenler için spor sahaları dışında yüzme havuzları, binicilik alanları, golf sahası gibi olanaklar vardır.

Çoklu aktivite programlarını seçen öğrenciler günlük olarak yüzme, futbol, tenis ve bir takım özel eğitici oyunu kapsayan bir eğitim programına tabii tutulmaktadır.

Kampüsteki konaklama kız ve erkek öğrenciler ayrı şekilde konaklayacak şekilde 2-3-4 kişilik odalarda, ortak kullanımlı banyolar, her bloktaki dinlenme ve sosyal alanlardadır. Her bir konaklamada özel güvenlik elemanları istihdam edilmektedir.

Programda yeme içme özellikleri tam pansiyon olarak sunulmaktadır, genellikle açık büfe sunulan yemekler, gezilerde paket olarak öğrencilerin yanlarında alabilecekleri şekilde hazırlanmaktadır.

Programa katılan öğrenciler her hafta 1 yarım gün ve hafta sonları tam 2 gün gezi ve aktivite programlarına katılmaktadırlar. Bu aktivite ve geziler sırasındaki tüm yemek, giriş ve biniş ücretleri programa dahildir.

devamını göster Devamını Göster

İngiltere Yaz Okulları Seçenekleri

İngiltere'de pek çok şehir, okul ve üniversite kampüsünde yaz okulları sunmaktayız. İster grup, ister bireysel katılım olsun öğrencilerimizin istek ve ilgi alanlarına göre farklı içerikteki yaz okulları ile organizasyon yapabilmekteyiz.

Öğrencilerimizin talebi üzerine ilgi alanına göre gezi ve turlar içeren bölgelere yaz okulu organizasyonu yapabildiğimiz gibi, istenilen bir spor türünün eğitiminin aktivite olarak verildiği yaz okullarımız da mevcut.

Öğrencimizin ilgi alanı ve tercihleri bu tercih esnasında çok önem taşıyor. Örneğin İngiltere'de Londra gezilerinin yer aldığı bir yaz okulu seçebilir ya da basketbol ağırlıklı aktivitelere yer veren bir yaz okulu seçebilirsiniz.

Video

Bu tip seçimlerin yanı sıra öğrencilerimiz ilerde eğitim görmek isteyebileceği üniversitelerin kampüslerinde eğitim veren yaz okullarını da tercih edebilirler, pek çok yaz okulumuz ülkelerinde iyi şöhrete sahip "yüksek sıralama" sahibi üniversitelerin kampüsündedir.

devamını göster Devamını Göster

İngiltere Yaz Okulları Programları

10-19 yaşındaki öğrenciler için yüksek kalitede İngilizce dil eğitimiyle spor ve aktivite programını birleştiren bir programdır.İsteyenler için ekstra Binicilik ve Aktif İngilizce program seçenekleri mevcuttur.Haftada 20 ders, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik ders müfredatıyla öğrencilerin film izlerken veya kitap okurken, hatta sosyal medyada karşılaştıkları İngilizce içerikleri anlamalarına katkı sağlamak amaçlanır. Özellikle, gruplar halinde yapılan proje ödevleriyle öğrenciler ekip çalışmasında işbirliği içinde iletişim kurabilme becerilerini geliştirirler. Sosyal aktivite programı, Beat the Clock, Granny’s Candy gibi okul içi etkinliklerin yanında her hafta 2 tam günlük ve 1 yarım günlük Londra, Brighton, Legoland/Chessington World of Adventure gibi merkezlere gezileri içerir. Kurs sonunda öğrenciler Bucksmore değerlendirmesine alınır. Bu kursa katılacak öğrencilerde İngilizce yeterliliği aranmamaktadır. Öğrencilere, hedeflerine ulaştıkça puan toplamaları için Bucksmore Pasaportu verilir. Mezun olan öğrencilere özel karne ve sertifika verilir. Program 2,3,4,5 veya 6 hafta süreyle alınabilir.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim