İngiltere Yaz Okulları

Sizlere sunabileceğimiz yaz okulu programlarımız


İngiltere Yaz Okulları Hakkında

6-18 yaş öğrencilerimiz için İngiltere'nin tarih ve kültür dolu en popüler şehirlerde ve pek çoğu üniversite kampüslerindeki üniversitelerdeki harika okullarda, aktivite, eğlence ve ingilizce eğitimi dolu bir yaz geçirmeleri için yaz okulu organizasyonunu Karya International sağlıyor. Öğrencilerimiz için örnek bir aktivite programı (ingiltere yaz okulları) vermek gerekirse;

İngiltere’nin en prestijli ve en ünlü Boarding School’larından biri olan Roedean Okulu kampüsü, Brighton şehrinde, yeşillikler arasında, ünlü Brighton Marina’ya tepeden bakan, 90 futbol stadyumu büyüklüğünde özel bir araziye kurulmuş olan geniş bir kampüstür.
Kampüs Özellikleri:Donanımlı Derslikler • Açık ve Kapalı Spor Sahaları • Açık Yüzme Havuzu • Kapalı Isıtmalı Yüzme Havuzu • Binicilik Tesisi • Golf Sahaları • Özel Aktivite Salonları • Sanat & Tasarım Atölyeleri • Dans Stüdyoları
MULTI-ACTIVITIES (KARIŞIK PROGRAM):Tek bir program seçmektense, farklı farklı programları bir arada almak isteyen öğrenciler için dizayn edilmiş bu programda, öğrenciler her gün tenis, yüzme, futbol, hazine avı veya takım oyunları gibi farklı bir alanda eğitim almaktadırlar.
Eğitim:Academy eğitmenlerinin tamamı, alanlarında uzman, gerekli tüm sertifikasyonlara sahip, profesyonellerdir. Genel olarak, eğitim sistemi, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeyi ve dil akıcılıklarını artırmayı hedefler. Modern dersliklerde, öğrencilere gelişmiş bir eğitim ortamı sunulur, ders dışı aktivite & geziler için ön hazırlık yapılır.
Konaklama:Yakın Zamanda Yenilenmiş Tertemiz & Güvenli Öğrenci Yurtları • Kızlar & Erkekler Ayrı Bloklarda • 2-4 Kişilik Odalar • Ortak Kullanımda Modern Banyolar • Her Blokta Öğrenci Dinlenme & Sosyal Alanları • 7/24 Güvenlik • Her Blokta 7/24 Kalan Okul Personeli.
Yemek Planı:Academy Programı kapsamında, her şey dahil bir Tam Pansiyon yemek planı uygulanmaktadır. Sabah, öğle ve akşam, açık büfe şeklinde yemek; ara öğünler, geziler ve aktiviteler esnasında ekstralar ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Aktivite & Geziler:Academy Programı’nı diğer standart yaz okulu programlarından ayıran bir diğer önemli özellik ise, tüm aktivite ve gezilerin tamamen ücretsiz olmasıdır. Öğrenciler için her gün akşam saatlerinde, dil gelişimlerini ve sosyal becerilerini artırmaya yönelik aktiviteler sunulmaktadır. Ayrıca, her hafta 1 yarım gün ve hafta sonu 2 tam gün şeklinde geziler düzenlenmektedir. Bu geziler esnasında, tüm ulaşım, yemek, giriş ve varsa biniş ücretleri programa dahil olup öğrencilerden ekstra hiçbir ücret talep edilmez.

devamını göster Devamını Göster

İngiltere Yaz Okulları Seçenekleri

İngiltere'de pek çok şehir, okul ve üniversite kampüsünde yaz okulları sunmaktayız. İster grup, ister bireysel katılım olsun öğrencilerimizin istek ve ilgi alanlarına göre farklı içerikteki yaz okulları ile organizasyon yapabilmekteyiz.

Öğrencilerimizin talebi üzerine ilgi alanına göre gezi ve turlar içeren bölgelere yaz okulu organizasyonu yapabildiğimiz gibi, istenilen bir spor türünün eğitiminin aktivite olarak verildiği yaz okullarımız da mevcut.

Öğrencimizin ilgi alanı ve tercihleri bu tercih esnasında çok önem taşıyor. Örneğin İngiltere'de Londra gezilerinin yer aldığı bir yaz okulu seçebilir ya da basketbol ağırlıklı aktivitelere yer veren bir yaz okulu seçebilirsiniz.

Bu tip seçimlerin yanı sıra öğrencilerimiz ilerde eğitim görmek isteyebileceği üniversitelerin kampüslerinde eğitim veren yaz okullarını da tercih edebilirler, pek çok yaz okulumuz ülkelerinde iyi şöhrete sahip "yüksek sıralama" sahibi üniversitelerin kampüsündedir.

devamını göster Devamını Göster

İngiltere Yaz Okulları Programları

10-19yaşındaki öğrenciler için yüksek kalitede İngilizce dil eğitimiyle spor ve aktivite programını birleştiren bir programdır.İsteyenler için ekstra Binicilik ve Aktif İngilizce program seçenekleri mevcuttur.Haftada 20 ders, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik ders müfredatıyla öğrencilerin film izlerken veya kitap okurken, hatta sosyal medyada karşılaştıkları İngilizce içerikleri anlamalarına katkı sağlamak amaçlanır. Özellikle, gruplar halinde yapılan proje ödevleriyle öğrenciler ekip çalışmasında işbirliği içinde iletişim kurabilme becerilerini geliştirirler. Sosyal aktivite programı, Beat the Clock, Granny’s Candy gibi okul içi etkinliklerin yanında her hafta 2 tam günlük ve 1 yarım günlük Londra, Brighton, Legoland/Chessington World of Adventure gibi merkezlere gezileri içerir. Kurs sonunda öğrenciler Bucksmore değerlendirmesine alınır. Bu kursa katılacak öğrencilerde İngilizce yeterliliği aranmamaktadır. Öğrencilere, hedeflerine ulaştıkça puan toplamaları için Bucksmore Pasaportu verilir. Mezun olan öğrencilere özel karne ve sertifika verilir. Program 2,3,4,5 veya 6 hafta süreyle alınabilir.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim