MALTA DİL OKULLARI

devamını göster Devamını Göster
malta dil okulları

MALTA DİL OKULLARI

Malta Dil Okulları

Malta, ülke olarak Akdeniz’in ortasında, Türkiye’nin tatil kentlerinden bildiğiniz iklim benzeri bir iklimle, ana dillerinden biri İngilizce olan, kaliteli eğitim ortamları sunan, ekonomisinin önemli bir kalemi yabancı öğrenciler olduğu için yabancı öğrencilere değer veren, küçük ve sevimli bir ülkedir.

Malta dil okulları ve malta yaz okulları, ülkenin geneline yayılmış, uluslararası kalitedeki yabancı dil eğitimi veren eğitim kurumlarında, yabancı öğrencilerine hizmet vermektedir.

Malta, İtalya’nın güneyinde turizm ve dil eğitimi ile ünlüdür, güzel kumsalları ve Akdeniz iklimi eşliğinde hem tatil yapılabilecek hem dil öğrenilebilecek şahane bir adadır.

180 yıl boyunca İngiliz hakimiyetinde kalmış ada, İngilizlerin bu hakimiyeti nedeniyle ülkenin resmi dillerinden birini İngilizce yapmıştır. Adada aynı zamanda yerel bir dil olan Maltaca dili de konuşulmakla birlikte, yoğun olarak İngilizce ile iletişim kurulmaktadır.

Malta’daki dil okulları yerel dil okulları olmayıp, genellikle Amerika birleşik devletleri, İngiltere, Kanada gibi ülkelerde de hizmet veren uluslararası dil okullarının Malta’da da hizmet vermesi şeklindedir.

Malta’daki en popüler şehirler,Gozo, Comino ve Sliema’dır. Şehirler Malta’daki takım adalar üzerine kurulmuştur. Adada deniz sporları yanı sıra, dalma gibi aktiviteler içinde vakit ayırmak mümkün olabilmektedir.

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği programlar ise Genel İngilizce programlarının yanında İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve Sınav İngilizcesi şeklinde sıralanabilir. Bu programların yanı sıra pek çok farklı meslek için mesleki İngilizce programları ve konuşmaya yönelik özelleştirilmiş daha fazla “speaking” içeren pratik İngilizce programları da adada sunulan programlar arasındadır.

Malta’da Eğitim Avantajları

Genellikle ekonomik olarak Avrupa’daki dil okullarından daha uygun fiyata benzer eğitim programlarına katılabileceğiniz Malta, bu nedenle Türk öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Malta’da eğitim alan öğrenciler, Malta’ya giriş için Avrupa birliği ülkelerinin de kullandığı Schengen vizesine tabii tutulmaktadır. Bu nedenle Malta’ya giden öğrenciler eğitim süreleri içinde ya da devamında Avrupa ülkelerini de ziyaret edebilirler.

Malta yılın neredeyse tüm aylarında sıcak ve akdeniz iklimi ile sizi karşılar, bu nedenle hem keyifle eğitiminizi tamamlar, hem de tatil olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Malta’da dil eğitimi ve çalışma olanakları: Malta’da yabancı öğrenciler için yasal çalışma izni mevcuttur. Malta’da 90 gün ve üzeri bir programa kayıt olan öğrenciler yasal çalışma hakkı kazanırlar. Malta’daki eğitimlerinden sonra bu çalışma iznini kullanabilecek olan öğrencilerimiz haftalık 20 saate kadar yasal olarak çalışabilmektedir.

 

Malta Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları:

  1. Malta dil okulu başvuru ücretinin ödenmesi ( başvuru ücretleri, başvurulan okul ve okuldaki programın kapsamına göre değişebilmektedir, danışmanlarımız başvuru ücretleri ile ilgili olarak sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir)
  2. Pasaport ve pasaportunuzdaki varsa eski vizelerin yer aldığı sayfaların fotokopisi
  3. Okul başvuru formu ( okula göre değişmekte olup, uzman danışmanlarımız eşliğinde bu formlar doldurulabilir )
  4. Banka mektubu
  5. Sponsor teminat mektubu

 

Malta Dil Okulu Vizesi

Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilerimiz eğitim sürelerine göre farklı vize tiplerine başvurabilirler. Eğer Malta’daki eğitim 90 günden az bir program ise C tipi schengen vize ile programa katılabilirken, daha uzun programlarda eğitim vizesi alınması gerekmektedir.

Malta’da Yaşam Masrafları

Malta turistik bir ülke olduğundan ve genel gelirlerini turizmden sağladığı için yaşam masrafları çok ucuz değildir. Bu nedenle Malta’da normal şartlarda bir yaşam sürebilmek için aylık ortalama 1500€ civarında bir para gerekebilmektedir. Sosyal yaşam ve diğer aktivitelere göre bu rakam artabilir ya azalabilir.

Malta Dil Okulları Konaklama

Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilerimiz için adada pek çok tip konaklama alternatifi mevcuttur. Aile yanı konaklama, öğrenci yurdu konaklama, kiralık daire konaklama gibi konaklama alternatiflerinde konaklayabilirsiniz. Programınız ile ilgili bilgi alırken program ve aktivite tipinize en uygun, okulunuza en yakın konaklama ile ilgili detaylı bilgiyi profesyonel danışmanlarımızdan alabilieceksiniz.

Malta’da Ulaşım

Malta küçük bir ada ülkesi olduğundan genellikle ulaşım yürüyerek sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra diğer ulaşım seçenekleri de adada mevcuttur.

Malta Dil Okullarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

 Sitemizdeki iletişim formu ya da telefonlardan bize ulaşmanız durumunda eğitim almak istediğiniz ülke ve programı seçmenizi sizlerden rica ederiz. Eğer ülke ve program konusunda net bir fikriniz yoksa gereksinimleriniz ve bütçeniz doğrultusunda danışmanlarımız size eğitim alternatifleri, programlar ve ülkeler hakkında kısa bilgiler verecek, istediğiniz ülke ya da ülkeler için ise detaylı fiyat ve program bilgisi içeren teklifleri tarafınıza ileteceklerdir.

İletilen bu tekliflerden bir ya da birkaçına karar vermeniz durumunda kararınızı netleştirmenizi sağlayacak kilit bilgileri size iletir ve sizin için en uygun programa karar vermenizi sağlarız.

Karar aşamasının ardından, toplanması gereken gerekli evraklar ile ilgili bir liste tarafınıza iletilerek bu evrakları toplamanız sizden rica edilir. Daha sonra kayıt olmak istediğiniz program ile ilgili bu evraklar ve başvuru formları hazırlanarak, başvuru ücretiniz ile birlikte karar verdiğiniz okula gönderilir.

Okuldan gelen kabul belgesinin ardından vize sürecine geçilir. Ülke vize prosedürüne göre vize randevusu alınarak vize başvurunuz yapılır. Vizenizin de onaylanmasını takiben eğitim süreciniz öncesi sizlere oryantasyon sağlanır. Havaalanından okula varış süreciniz ile ilgili detaylı bilgilendirme, acil durumlar, sağlık problemleri, sağlık sigortanızın kapsamı, Türkiye ile iletişim için yapmanız gerekenler, programın ilk günü ve konaklamadaki ilk gününüzde yapmanız gerekenler gibi bilgiler oryantasyon sürecinde sizlere bilgi olarak iletilmektedir.

Eğitim süreniz boyunca bize ulaşabilirsiniz

Malta’daki eğitiminiz süresi boyunca ve sonunda da Karya International olarak, olası soru ve sorunlar ile ilgili olarak ofis numaramızı da ya danışmanınıza ait telefon ve whatsapp numaralarına ulaşmaya devam edebilirsiniz. Eğer okul ya da konaklamanız ile ilgili problem çözülemez boyutta ise okulunuz ya da konaklamanız danışmanınız tarafından değiştirilecektir.

Eğer siz de bizimle benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen iletişime geçerek, malta dil okulu serüveninizde ilk adımı atın!

devamını göster Devamını Göster

MALTA'DA BULUNAN DİL OKULLARI

Yurt dışı danışmanlık hizmetleri sektöründe ilk akla gelen isimlerden biri olan Karya firmamız, birçok kaliteli okulda eğitim alma imkanı veriyor. Malta'da bulunan dil okulları hem eğitim kalitesi hem de etkili eğitim teknikleri ile ön plana çıkar. Burada yer alan yabancı dil okulları genel olarak Amerika ve İngiltere temelli olan ve eğitimleri ile çok fazla tercih edilen okullardır. Ülkede aynı zamanda yerel dil okulları da kaliteli eğitimler verir. Malta ülkesinde İngilizce konuşan çok sayıda insan bulunuyor. Bu sayede de halk ile sürekli iletişim halinde olmak ve mümkün hale geliyor. Malta, dil pratiği yapmak için tercih edilebilecek iyi bir ülkedir. Malta'da dil eğitimi için iyi bir okul tercih etmek ve gerçek anlamda gelişim göstermek önemlidir. Bu yüzden Karya International olarak 20 yıldan fazla bir süredir sektörde edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile Malta gibi ülkelerde kaliteli okullarda eğitim almanız için size danışmanlık yapıyoruz ve eğitim sürecinizi takip ediyoruz.

devamını göster Devamını Göster

MALTA'DA DİL EĞİTİMİ ALMANIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Dil eğitimi almak birçok alanda işe yarar. Yurt dışı dil eğitimi için tercih edilebilecek ülkelerden biri olan Malta, sağladığı avantajlar ile tam bir dil ülkesidir. Ülkede konuşulan dil İngilizce olduğu için sürekli farklı insanlar ve konuşma şekilleri ile pratik yapma imkanı bulunuyor. Bununla birlikte ekonomik dil eğitimi almak isteyenler için de avantajlı bir Avrupa ülkesidir. Birçok ülkeye göre daha düşük maliyet ile dil eğitimi alma olanağı veren Malta, kaliteli ve gelişmiş dil okullarına sahip olduğu için de çok fazla dil eğitimi alan insana sahiptir. Malta'da kısa ve uzun dönemli dil kurslarına gitmek ve istenilen şekilde uzmanlaşmak mümkündür. Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi seviyelerde dil eğitimi alınabilir. Karya International olarak sizlerin Malta da dahil birçok ülkede dil eğitimi almanızı sağlıyor ve sizleri bu süreçte takip ediyoruz.

devamını göster Devamını Göster
Malta'da Dil Eğitimi Almak

Malta'da Dil Eğitimi Dil eğitimi günümüzde iş bulmada ve günlük hayatta çok önemli bir yere sahiptir. Yurt dışında dil eğitimi almak ve bir dilde uzmanlaşmak isteyenler için Karya Danışmanlık olarak çeşitli seçenekler sunuyoruz. Dil eğitimini ülkemizde ...

Devamını Göster
Malta Dil Okulları

Dil eğitimi oldukça komplike bir süreçtir. Kişi anadilinin konuşulduğu bir coğrafyada ne kadar iyi bir dil eğitimi alırsa alsın pratik eksikliği sebebiyle istediği seviyeye istediği süreç içerisinde ulaşabilmesi çok da mümkün görünmemektedir. Bu noktada yurt dışında eğitim alma alternatifini de gözden ...

Devamını Göster

Malta Dil Okulu Fiyatları

Tüm Fiyatlar EUR Üzerinden verilmiştir. Güncel kampanyalar yansıtılmış, konaklama ve diğer giderlerle birlikte fiyat alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Aşağdaki Tabloyu sağa ve sola kaydırarak diğer seçenekleri görebilirsiniz.

Okul Program Adı Şehir
Merkez
4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta Detay
EC
General English
St Julians
Merkez
880.00
1760.00
2340.00
-
Detay
EC
Intensive English
St Julians
Merkez
1320.00
2640.00
2880.00
-
Detay
EC
English for Work
St Julians
Merkez
1320.00
2640.00
-
-
Detay
EC
Mini Group
St Julians
Merkez
1480.00
2960.00
-
-
Detay
EC
Intensive Mini Group
St Julians
Merkez
1840.00
3680.00
-
-
Detay
EC
Academic Semester Year
St Julians
Merkez
-
-
-
4320.00
Detay
EC
Intensive Academic Semester Year
St Julians
Merkez
-
-
-
5280.00
Detay
EC
Exam Preparation IELTS/TOEFL
St Julians
Merkez
1320.00
2640.00
2880.00
-
Detay
EC
Club 50+ Mini Group 20 and Activity Programme
St Julians
Merkez
1920.00
3840.00
-
-
Detay
EC
General English
St Julians
30 Yaş Üstü
880.00
1760.00
2340.00
4320.00
Detay
EC
Intensive English
St Julians
30 Yaş Üstü
1320.00
2640.00
2880.00
5280.00
Detay
EC
English for Work
St Julians
30 Yaş Üstü
1320.00
2640.00
-
-
Detay
EC
Business Mini Group
St Julians
30 Yaş Üstü
1600.00
3200.00
-
-
Detay
EC
Intensive Business Mini Group
St Julians
30 Yaş Üstü
1980.00
3960.00
-
-
Detay
EC
Club 50+ Mini Group 20 and Activity Programme
St Julians
30 Yaş Üstü
1920.00
3840.00
-
-
Detay
LAL
Gen. İng. Day's Inn Hotel Çift Kişilik Paket
Sliema
Merkez
1353.00
2485.00
3691.00
7093.00
Detay
LAL
Gen. İng. Day's Inn Hotel Tek Kişilik Paket
Sliema
Merkez
1781.00
3342.00
4977.00
9664.00
Detay
LAL
Gen. İng. Aile Yanı HB Çift Kişilik Paket
Sliema
Merkez
1453.00
2687.00
3994.00
7698.00
Detay
LAL
Gen. İng. Aile Yanı HB Tek Kişilik Paket
Sliema
Merkez
1680.00
3141.00
4674.00
9059.00
Detay
AM Language Studio
PAKET- 4 haftalık Genel İng. Yemeksiz Paylaşımlı Apt. Yurdu Paylaşımlı Oda
Sliema
Merkez
1240.00
-
-
-
Detay
AM Language Studio
PAKET- 4 haftalık Genel İng. Yemeksiz Paylaşımlı Apt. Yurdu Tek Kiş. Oda
Sliema
Merkez
1860.00
-
-
-
Detay
AM Language Studio
PAKET- 4 haftalık Yoğun İng. Yemeksiz Paylaşımlı Apt. Yurdu Paylaşımlı Oda
Sliema
Merkez
1460.00
-
-
-
Detay
AM Language Studio
PAKET- 4 haftalık Yoğun İng. Yemeksiz Paylaşımlı Apt. Yurdu Tek kiş. Oda
Sliema
Merkez
2080.00
-
-
-
Detay
Clubclass
PAKET/5-7 hafta-Genel İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
Swieqi
Merkez
-
-
-
-
Detay
Clubclass
PAKET/5-7 hafta-Yoğun İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
Swieqi
Merkez
-
-
-
-
Detay
Clubclass
PAKET/24 hafta ve üzeri-Yoğun İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
Swieqi
Merkez
-
-
-
5860.00
Detay
Clubclass
PAKET/24 hafta ve üzeri-Genel İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
Swieqi
Merkez
-
-
-
4960.00
Detay
English Language Academy
PAKET/Genel İngilizce Paylaşımlı Oda Yemeksiz Yurt Konaklama
Gzira
Merkez
-
2240.00
3320.00
6540.00
Detay
English Language Academy
PAKET/Genel İngilizce Tek kişilik Oda Yemeksiz Yurt Konaklama
Gzira
Merkez
-
3500.00
5200.00
10150.00
Detay
English Language Academy
PAKET-Genel İngilizce Paylaşımlı Oda Aile Yanı konaklama
Gzira
Merkez
-
2600.00
3850.00
6990.00
Detay
English Language Academy
PAKET-Genel İngilizce Tek Kişilik Oda Aile Yanı konaklama
Gzira
Merkez
-
3550.00
5280.00
10420.00
Detay
LSC
Tüm Programlar Şablonu
Valetta
Merkez
-
-
-
-
Detay
ACE
ACE Group 20
St Julians
Merkez
640.00
1040.00
1440.00
2400.00
Detay
ACE
ACE Combination 30
St Julians
Merkez
1600.00
-
-
-
Detay
ACE
ACE Combination 40
St Julians
Merkez
2520.00
-
-
-
Detay
ACE
ACE Conversation 10
St Julians
Merkez
320.00
-
-
-
Detay
ACE
ACE Business 20
St Julians
Merkez
1120.00
-
-
-
Detay
ACE
ACE Business 30
St Julians
Merkez
1680.00
-
-
-
Detay
ACE
ACE Business 40
St Julians
Merkez
2240.00
-
-
-
Detay
ACE
ACE Business Combination 30
St Julians
Merkez
2080.00
-
-
-
Detay
ACE
ACE Business Combination 40
St Julians
Merkez
3000.00
-
-
-
Detay
ACE
IELTS
St Julians
Merkez
-
2000.00
3000.00
6000.00
Detay
LAL
Gen. İng. Howard Hotel Çift Kişilik Paket
Sliema
Merkez
1327.00
2435.00
3616.00
6942.00
Detay
LAL
Gen. İng. Howard Hotel Tek Kişilik Paket
Sliema
Merkez
1756.00
3292.00
4901.00
9513.00
Detay
AM Language Studio
PAKET-Long Stay SPECIAL Yoğun İng. Standard Apt. Paylaşımlı Oda Fatura Dahil
Sliema
Merkez
-
2680.00
3840.00
6960.00
Detay
AM Language Studio
PAKET-Long Stay SPECIAL Yoğun İng. Suite Apt. Paylaşımlı Oda Fatura Dahil
Sliema
Merkez
-
2960.00
4260.00
7800.00
Detay
AM Language Studio
PAKET-Long Stay SPECIAL Genel İng. Standard Apt. Tek Kiş. Oda Fatura Dahil
Sliema
Merkez
-
3400.00
4800.00
8640.00
Detay
AM Language Studio
PAKET-Long Stay SPECIAL Genel İng. Suite Apt. Tek Kiş. Oda Fatura Dahil
Sliema
Merkez
-
3680.00
5220.00
9480.00
Detay
ESE
General English Mini 30
St Julians
Merkez
1600.00
-
-
-
Detay
ESE
Intensive English
St Julians
Merkez
2140.00
-
-
-
Detay

Fiyat Listesinin Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim