Malta Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Hangi şehirde eğitim almak istersiniz?

MALTA DİL OKULLARI

devamını göster Devamını Göster
malta dil okulları

MALTA DİL OKULLARI

Malta Dil Okulları

Malta, ülke olarak Akdeniz’in ortasında, Türkiye’nin tatil kentlerinden bildiğiniz iklim benzeri bir iklimle, ana dillerinden biri İngilizce olan, kaliteli eğitim ortamları sunan, ekonomisinin önemli bir kalemi yabancı öğrenciler olduğu için yabancı öğrencilere değer veren, küçük ve sevimli bir ülkedir.

Malta dil okulları ve malta yaz okulları, ülkenin geneline yayılmış, uluslararası kalitedeki yabancı dil eğitimi veren eğitim kurumlarında, yabancı öğrencilerine hizmet vermektedir.

Malta, İtalya’nın güneyinde turizm ve dil eğitimi ile ünlüdür, güzel kumsalları ve Akdeniz iklimi eşliğinde hem tatil yapılabilecek hem dil öğrenilebilecek şahane bir adadır.

180 yıl boyunca İngiliz hakimiyetinde kalmış ada, İngilizlerin bu hakimiyeti nedeniyle ülkenin resmi dillerinden birini İngilizce yapmıştır. Adada aynı zamanda yerel bir dil olan Maltaca dili de konuşulmakla birlikte, yoğun olarak İngilizce ile iletişim kurulmaktadır.

Malta’daki dil okulları yerel dil okulları olmayıp, genellikle Amerika birleşik devletleri, İngiltere, Kanada gibi ülkelerde de hizmet veren uluslararası dil okullarının Malta’da da hizmet vermesi şeklindedir.

Malta’daki en popüler şehirler,Gozo, Comino ve Sliema’dır. Şehirler Malta’daki takım adalar üzerine kurulmuştur. Adada deniz sporları yanı sıra, dalma gibi aktiviteler içinde vakit ayırmak mümkün olabilmektedir.

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği programlar ise Genel İngilizce programlarının yanında İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve Sınav İngilizcesi şeklinde sıralanabilir. Bu programların yanı sıra pek çok farklı meslek için mesleki İngilizce programları ve konuşmaya yönelik özelleştirilmiş daha fazla “speaking” içeren pratik İngilizce programları da adada sunulan programlar arasındadır.

Malta’da Eğitim Avantajları

Genellikle ekonomik olarak Avrupa’daki dil okullarından daha uygun fiyata benzer eğitim programlarına katılabileceğiniz Malta, bu nedenle Türk öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Malta’da eğitim alan öğrenciler, Malta’ya giriş için Avrupa birliği ülkelerinin de kullandığı Schengen vizesine tabii tutulmaktadır. Bu nedenle Malta’ya giden öğrenciler eğitim süreleri içinde ya da devamında Avrupa ülkelerini de ziyaret edebilirler.

Malta yılın neredeyse tüm aylarında sıcak ve akdeniz iklimi ile sizi karşılar, bu nedenle hem keyifle eğitiminizi tamamlar, hem de tatil olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Malta’da dil eğitimi ve çalışma olanakları: Malta’da yabancı öğrenciler için yasal çalışma izni mevcuttur. Malta’da 90 gün ve üzeri bir programa kayıt olan öğrenciler yasal çalışma hakkı kazanırlar. Malta’daki eğitimlerinden sonra bu çalışma iznini kullanabilecek olan öğrencilerimiz haftalık 20 saate kadar yasal olarak çalışabilmektedir.

Malta Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları:

  1. Malta dil okulu başvuru ücretinin ödenmesi ( başvuru ücretleri, başvurulan okul ve okuldaki programın kapsamına göre değişebilmektedir, danışmanlarımız başvuru ücretleri ile ilgili olarak sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir)
  2. Pasaport ve pasaportunuzdaki varsa eski vizelerin yer aldığı sayfaların fotokopisi
  3. Okul başvuru formu ( okula göre değişmekte olup, uzman danışmanlarımız eşliğinde bu formlar doldurulabilir )
  4. Banka mektubu
  5. Sponsor teminat mektubu

Malta Dil Okulu Vizesi

Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilerimiz eğitim sürelerine göre farklı vize tiplerine başvurabilirler. Eğer Malta’daki eğitim 90 günden az bir program ise C tipi schengen vize ile programa katılabilirken, daha uzun programlarda eğitim vizesi alınması gerekmektedir.

Malta’da Yaşam Masrafları

Malta turistik bir ülke olduğundan ve genel gelirlerini turizmden sağladığı için yaşam masrafları çok ucuz değildir. Bu nedenle Malta’da normal şartlarda bir yaşam sürebilmek için aylık ortalama 1500€ civarında bir para gerekebilmektedir. Sosyal yaşam ve diğer aktivitelere göre bu rakam artabilir ya azalabilir.

Malta Dil Okulları Konaklama

Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilerimiz için adada pek çok tip konaklama alternatifi mevcuttur. Aile yanı konaklama, öğrenci yurdu konaklama, kiralık daire konaklama gibi konaklama alternatiflerinde konaklayabilirsiniz. Programınız ile ilgili bilgi alırken program ve aktivite tipinize en uygun, okulunuza en yakın konaklama ile ilgili detaylı bilgiyi profesyonel danışmanlarımızdan alabilieceksiniz.

Malta’da Ulaşım

Malta küçük bir ada ülkesi olduğundan genellikle ulaşım yürüyerek sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra diğer ulaşım seçenekleri de adada mevcuttur.

Malta Dil Okullarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

Malta dil okullarına kayıt olabilmek için sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden ofislerimize ulaşabilir ya da iletişim formumuzdan telefon ya da email bırakarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

iletişimde kaldığımız süre boyunca profesyonel yurtdışı eğitim uzmanlarımız tarafından, eğitim gereksinimleriniz ve bütçeniz doğrultusunda size en uygun dil okulundaki dil eğitim programına kaydolmanız sağlanacaktır. Yine istek ve bütçenize en uygun dil okulu konaklaması şirketimiz tarafından organize edilecektir. Okuldan gelen kabul evrağınız ile birlikte Malta için vize evraklarınız şirketimiz vize danışmanları tarafından hazırlanarak vizenizi en doğru ve hızlı bir şekilde almanızı sağlayacağız.

Eğitim süreniz boyunca bize ulaşabilirsiniz

Malta’daki eğitiminiz süresi boyunca ve sonunda da Karya International olarak, olası soru ve sorunlar ile ilgili olarak ofis numaramızı da ya danışmanınıza ait telefon ve whatsapp numaralarına ulaşmaya devam edebilirsiniz. Eğer okul ya da konaklamanız ile ilgili problem çözülemez boyutta ise okulunuz ya da konaklamanız danışmanınız tarafından değiştirilecektir.

Eğer siz de bizimle benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen iletişime geçerek, malta dil okulu serüveninizde ilk adımı atın!

devamını göster Devamını Göster

MALTA'DA BULUNAN DİL OKULLARI

Yurt dışı danışmanlık hizmetleri sektöründe ilk akla gelen isimlerden biri olan Karya firmamız, birçok kaliteli okulda eğitim alma imkanı veriyor. Malta'da bulunan dil okulları hem eğitim kalitesi hem de etkili eğitim teknikleri ile ön plana çıkar. Burada yer alan yabancı dil okulları genel olarak Amerika ve İngiltere temelli olan ve eğitimleri ile çok fazla tercih edilen okullardır. Ülkede aynı zamanda yerel dil okulları da kaliteli eğitimler verir. Malta ülkesinde İngilizce konuşan çok sayıda insan bulunuyor. Bu sayede de halk ile sürekli iletişim halinde olmak ve mümkün hale geliyor. Malta, dil pratiği yapmak için tercih edilebilecek iyi bir ülkedir. Malta'da dil eğitimi için iyi bir okul tercih etmek ve gerçek anlamda gelişim göstermek önemlidir. Bu yüzden Karya International olarak 20 yıldan fazla bir süredir sektörde edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile Malta gibi ülkelerde kaliteli okullarda eğitim almanız için size danışmanlık yapıyoruz ve eğitim sürecinizi takip ediyoruz.

devamını göster Devamını Göster

MALTA'DA DİL EĞİTİMİ ALMANIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Dil eğitimi almak birçok alanda işe yarar. Yurt dışı dil eğitimi için tercih edilebilecek ülkelerden biri olan Malta, sağladığı avantajlar ile tam bir dil ülkesidir. Ülkede konuşulan dil İngilizce olduğu için sürekli farklı insanlar ve konuşma şekilleri ile pratik yapma imkanı bulunuyor. Bununla birlikte ekonomik dil eğitimi almak isteyenler için de avantajlı bir Avrupa ülkesidir. Birçok ülkeye göre daha düşük maliyet ile dil eğitimi alma olanağı veren Malta, kaliteli ve gelişmiş dil okullarına sahip olduğu için de çok fazla dil eğitimi alan insana sahiptir. Malta'da kısa ve uzun dönemli dil kurslarına gitmek ve istenilen şekilde uzmanlaşmak mümkündür. Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi seviyelerde dil eğitimi alınabilir. Karya International olarak sizlerin Malta da dahil birçok ülkede dil eğitimi almanızı sağlıyor ve sizleri bu süreçte takip ediyoruz.

devamını göster Devamını Göster
Malta Dil Okulları Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dil eğitimi almak için Malta’yı tercih eden öğrencilerin vize başvurularını programlarından en azından 1 buçuk veya 2 ay önce başlatması gerekmektedir. Malta’ya gitmek isteyen öğrencilerin vize değerlendirme süresi ön görüldüğünde vize başvuruları ...

Devamını Göster
Fiyat Listesi Yükleniyor...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim