Malta Dil Okulları

Hangi şehirde eğitim almak istersiniz?

MALTA DİL OKULLARI

devamını göster Devamını Göster
malta dil okulları

MALTA DİL OKULLARI

Malta Dil Okulları

Malta, ülke olarak Akdeniz’in ortasında, Türkiye’nin tatil kentlerinden bildiğiniz iklim benzeri bir iklimle, ana dillerinden biri İngilizce olan, kaliteli eğitim ortamları sunan, ekonomisinin önemli bir kalemi yabancı öğrenciler olduğu için yabancı öğrencilere değer veren, küçük ve sevimli bir ülkedir.

Malta dil okulları ve malta yaz okulları, ülkenin geneline yayılmış, uluslararası kalitedeki yabancı dil eğitimi veren eğitim kurumlarında, yabancı öğrencilerine hizmet vermektedir.

Malta, İtalya’nın güneyinde turizm ve dil eğitimi ile ünlüdür, güzel kumsalları ve Akdeniz iklimi eşliğinde hem tatil yapılabilecek hem dil öğrenilebilecek şahane bir adadır.

180 yıl boyunca İngiliz hakimiyetinde kalmış ada, İngilizlerin bu hakimiyeti nedeniyle ülkenin resmi dillerinden birini İngilizce yapmıştır. Adada aynı zamanda yerel bir dil olan Maltaca dili de konuşulmakla birlikte, yoğun olarak İngilizce ile iletişim kurulmaktadır.

Malta’daki dil okulları yerel dil okulları olmayıp, genellikle Amerika birleşik devletleri, İngiltere, Kanada gibi ülkelerde de hizmet veren uluslararası dil okullarının Malta’da da hizmet vermesi şeklindedir.

Malta’daki en popüler şehirler,Gozo, Comino ve Sliema’dır. Şehirler Malta’daki takım adalar üzerine kurulmuştur. Adada deniz sporları yanı sıra, dalma gibi aktiviteler içinde vakit ayırmak mümkün olabilmektedir.

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği programlar ise Genel İngilizce programlarının yanında İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve Sınav İngilizcesi şeklinde sıralanabilir. Bu programların yanı sıra pek çok farklı meslek için mesleki İngilizce programları ve konuşmaya yönelik özelleştirilmiş daha fazla “speaking” içeren pratik İngilizce programları da adada sunulan programlar arasındadır.

Malta’da Eğitim Avantajları

Genellikle ekonomik olarak Avrupa’daki dil okullarından daha uygun fiyata benzer eğitim programlarına katılabileceğiniz Malta, bu nedenle Türk öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Malta’da eğitim alan öğrenciler, Malta’ya giriş için Avrupa birliği ülkelerinin de kullandığı Schengen vizesine tabii tutulmaktadır. Bu nedenle Malta’ya giden öğrenciler eğitim süreleri içinde ya da devamında Avrupa ülkelerini de ziyaret edebilirler.

Malta yılın neredeyse tüm aylarında sıcak ve akdeniz iklimi ile sizi karşılar, bu nedenle hem keyifle eğitiminizi tamamlar, hem de tatil olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Malta’da dil eğitimi ve çalışma olanakları: Malta’da yabancı öğrenciler için yasal çalışma izni mevcuttur. Malta’da 90 gün ve üzeri bir programa kayıt olan öğrenciler yasal çalışma hakkı kazanırlar. Malta’daki eğitimlerinden sonra bu çalışma iznini kullanabilecek olan öğrencilerimiz haftalık 20 saate kadar yasal olarak çalışabilmektedir.

Malta Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları:

  1. Malta dil okulu başvuru ücretinin ödenmesi ( başvuru ücretleri, başvurulan okul ve okuldaki programın kapsamına göre değişebilmektedir, danışmanlarımız başvuru ücretleri ile ilgili olarak sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir)
  2. Pasaport ve pasaportunuzdaki varsa eski vizelerin yer aldığı sayfaların fotokopisi
  3. Okul başvuru formu ( okula göre değişmekte olup, uzman danışmanlarımız eşliğinde bu formlar doldurulabilir )
  4. Banka mektubu
  5. Sponsor teminat mektubu

Malta Dil Okulu Vizesi

Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilerimiz eğitim sürelerine göre farklı vize tiplerine başvurabilirler. Eğer Malta’daki eğitim 90 günden az bir program ise C tipi schengen vize ile programa katılabilirken, daha uzun programlarda eğitim vizesi alınması gerekmektedir.

Malta’da Yaşam Masrafları

Malta turistik bir ülke olduğundan ve genel gelirlerini turizmden sağladığı için yaşam masrafları çok ucuz değildir. Bu nedenle Malta’da normal şartlarda bir yaşam sürebilmek için aylık ortalama 1500€ civarında bir para gerekebilmektedir. Sosyal yaşam ve diğer aktivitelere göre bu rakam artabilir ya azalabilir.

Malta Dil Okulları Konaklama

Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilerimiz için adada pek çok tip konaklama alternatifi mevcuttur. Aile yanı konaklama, öğrenci yurdu konaklama, kiralık daire konaklama gibi konaklama alternatiflerinde konaklayabilirsiniz. Programınız ile ilgili bilgi alırken program ve aktivite tipinize en uygun, okulunuza en yakın konaklama ile ilgili detaylı bilgiyi profesyonel danışmanlarımızdan alabilieceksiniz.

Malta’da Ulaşım

Malta küçük bir ada ülkesi olduğundan genellikle ulaşım yürüyerek sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra diğer ulaşım seçenekleri de adada mevcuttur.

Malta Dil Okullarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

Sitemizdeki iletişim formu ya da telefonlardan bize ulaşmanız durumunda eğitim almak istediğiniz ülke ve programı seçmenizi sizlerden rica ederiz. Eğer ülke ve program konusunda net bir fikriniz yoksa gereksinimleriniz ve bütçeniz doğrultusunda danışmanlarımız size eğitim alternatifleri, programlar ve ülkeler hakkında kısa bilgiler verecek, istediğiniz ülke ya da ülkeler için ise detaylı fiyat ve program bilgisi içeren teklifleri tarafınıza ileteceklerdir.

İletilen bu tekliflerden bir ya da birkaçına karar vermeniz durumunda kararınızı netleştirmenizi sağlayacak kilit bilgileri size iletir ve sizin için en uygun programa karar vermenizi sağlarız.

Karar aşamasının ardından, toplanması gereken gerekli evraklar ile ilgili bir liste tarafınıza iletilerek bu evrakları toplamanız sizden rica edilir. Daha sonra kayıt olmak istediğiniz program ile ilgili bu evraklar ve başvuru formları hazırlanarak, başvuru ücretiniz ile birlikte karar verdiğiniz okula gönderilir.

Okuldan gelen kabul belgesinin ardından vize sürecine geçilir. Ülke vize prosedürüne göre vize randevusu alınarak vize başvurunuz yapılır. Vizenizin de onaylanmasını takiben eğitim süreciniz öncesi sizlere oryantasyon sağlanır. Havaalanından okula varış süreciniz ile ilgili detaylı bilgilendirme, acil durumlar, sağlık problemleri, sağlık sigortanızın kapsamı, Türkiye ile iletişim için yapmanız gerekenler, programın ilk günü ve konaklamadaki ilk gününüzde yapmanız gerekenler gibi bilgiler oryantasyon sürecinde sizlere bilgi olarak iletilmektedir.

Eğitim süreniz boyunca bize ulaşabilirsiniz

Malta’daki eğitiminiz süresi boyunca ve sonunda da Karya International olarak, olası soru ve sorunlar ile ilgili olarak ofis numaramızı da ya danışmanınıza ait telefon ve whatsapp numaralarına ulaşmaya devam edebilirsiniz. Eğer okul ya da konaklamanız ile ilgili problem çözülemez boyutta ise okulunuz ya da konaklamanız danışmanınız tarafından değiştirilecektir.

Eğer siz de bizimle benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen iletişimegeçerek, malta dil okulu serüveninizde ilk adımı atın!

devamını göster Devamını Göster

MALTA'DA BULUNAN DİL OKULLARI

Yurt dışı danışmanlık hizmetleri sektöründe ilk akla gelen isimlerden biri olan Karya firmamız, birçok kaliteli okulda eğitim alma imkanı veriyor. Malta'da bulunan dil okulları hem eğitim kalitesi hem de etkili eğitim teknikleri ile ön plana çıkar. Burada yer alan yabancı dil okulları genel olarak Amerika ve İngiltere temelli olan ve eğitimleri ile çok fazla tercih edilen okullardır. Ülkede aynı zamanda yerel dil okulları da kaliteli eğitimler verir. Malta ülkesinde İngilizce konuşan çok sayıda insan bulunuyor. Bu sayede de halk ile sürekli iletişim halinde olmak ve mümkün hale geliyor. Malta, dil pratiği yapmak için tercih edilebilecek iyi bir ülkedir. Malta'da dil eğitimi için iyi bir okul tercih etmek ve gerçek anlamda gelişim göstermek önemlidir. Bu yüzden Karya International olarak 20 yıldan fazla bir süredir sektörde edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile Malta gibi ülkelerde kaliteli okullarda eğitim almanız için size danışmanlık yapıyoruz ve eğitim sürecinizi takip ediyoruz.

devamını göster Devamını Göster

MALTA'DA DİL EĞİTİMİ ALMANIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Dil eğitimi almak birçok alanda işe yarar. Yurt dışı dil eğitimi için tercih edilebilecek ülkelerden biri olan Malta, sağladığı avantajlar ile tam bir dil ülkesidir. Ülkede konuşulan dil İngilizce olduğu için sürekli farklı insanlar ve konuşma şekilleri ile pratik yapma imkanı bulunuyor. Bununla birlikte ekonomik dil eğitimi almak isteyenler için de avantajlı bir Avrupa ülkesidir. Birçok ülkeye göre daha düşük maliyet ile dil eğitimi alma olanağı veren Malta, kaliteli ve gelişmiş dil okullarına sahip olduğu için de çok fazla dil eğitimi alan insana sahiptir. Malta'da kısa ve uzun dönemli dil kurslarına gitmek ve istenilen şekilde uzmanlaşmak mümkündür. Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi seviyelerde dil eğitimi alınabilir. Karya International olarak sizlerin Malta da dahil birçok ülkede dil eğitimi almanızı sağlıyor ve sizleri bu süreçte takip ediyoruz.

devamını göster Devamını Göster
Malta Dil Okulları

Dil eğitimi oldukça komplike bir süreçtir. Kişi anadilinin konuşulduğu bir coğrafyada ne kadar iyi bir dil eğitimi alırsa alsın pratik eksikliği sebebiyle istediği seviyeye istediği süreç içerisinde ulaşabilmesi çok da mümkün görünmemektedir. Bu noktada yurt dışında eğitim alma alternatifini de gözden ...

Devamını Göster

Malta Dil Okulu Fiyatları

Tüm Fiyatlar EUR Üzerinden verilmiştir. Güncel kampanyalar yansıtılmış, konaklama ve diğer giderlerle birlikte fiyat alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Aşağdaki Tabloyu sağa ve sola kaydırarak diğer seçenekleri görebilirsiniz.

Okul&
program
2Hafta   4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 10 Hafta 12 Hafta 18 Hafta 24 Hafta Detaylar
EC St Julians / Merkez
General English
440.00
880.00
1320.00
1760.00
2200.00
2340.00
3510.00
-
Detay
EC St Julians / Merkez
Intensive English
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
2880.00
4320.00
-
Detay
EC St Julians / Merkez
English for Work
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
-
-
-
Detay
EC St Julians / Merkez
Mini Group
740.00
1480.00
2220.00
2960.00
3700.00
-
-
-
Detay
EC St Julians / Merkez
Intensive Mini Group
920.00
1840.00
2760.00
3680.00
4600.00
-
-
-
Detay
EC St Julians / Merkez
Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
4320.00
Detay
EC St Julians / Merkez
Intensive Academic Semester Year
-
-
-
-
-
-
-
5280.00
Detay
EC St Julians / Merkez
Exam Preparation IELTS/TOEFL
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
2880.00
4320.00
-
Detay
EC St Julians / Merkez
Club 50+ Mini Group 20 and Activity Programme
960.00
1920.00
2880.00
3840.00
4800.00
-
-
-
Detay
EC St Julians / 30 Yaş Üstü
General English
440.00
880.00
1320.00
1760.00
2200.00
2340.00
3510.00
4320.00
Detay
EC St Julians / 30 Yaş Üstü
Intensive English
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
2880.00
4320.00
5280.00
Detay
EC St Julians / 30 Yaş Üstü
English for Work
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
-
-
-
Detay
EC St Julians / 30 Yaş Üstü
Business Mini Group
800.00
1600.00
2400.00
3200.00
4000.00
-
-
-
Detay
EC St Julians / 30 Yaş Üstü
Intensive Business Mini Group
990.00
1980.00
2970.00
3960.00
4950.00
-
-
-
Detay
EC St Julians / 30 Yaş Üstü
Club 50+ Mini Group 20 and Activity Programme
960.00
1920.00
2880.00
3840.00
4800.00
-
-
-
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET- 4 haftalık Genel İng. Yemeksiz Paylaşımlı Apt. Yurdu Paylaşımlı Oda
-
1240.00
-
-
-
-
-
-
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET- 4 haftalık Genel İng. Yemeksiz Paylaşımlı Apt. Yurdu Tek Kiş. Oda
-
1860.00
-
-
-
-
-
-
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET- 4 haftalık Yoğun İng. Yemeksiz Paylaşımlı Apt. Yurdu Paylaşımlı Oda
-
1460.00
-
-
-
-
-
-
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET- 4 haftalık Yoğun İng. Yemeksiz Paylaşımlı Apt. Yurdu Tek kiş. Oda
-
2080.00
-
-
-
-
-
-
Detay
Clubclass Swieqi / Merkez
PAKET/5-7 hafta-Genel İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
-
-
1645.00
-
-
-
-
-
Detay
Clubclass Swieqi / Merkez
PAKET/5-7 hafta-Yoğun İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
-
-
1945.00
-
-
-
-
-
Detay
Clubclass Swieqi / Merkez
PAKET/24 hafta ve üzeri-Yoğun İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
-
-
-
-
-
-
-
5860.00
Detay
Clubclass Swieqi / Merkez
PAKET/24 hafta ve üzeri-Genel İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
-
-
-
-
-
-
-
4960.00
Detay
English Language Academy Gzira / Merkez
PAKET/Genel İngilizce Paylaşımlı Oda Yemeksiz Yurt Konaklama
-
-
-
2240.00
-
3320.00
-
6540.00
Detay
English Language Academy Gzira / Merkez
PAKET/Genel İngilizce Tek kişilik Oda Yemeksiz Yurt Konaklama
-
-
-
3500.00
-
5200.00
-
10150.00
Detay
English Language Academy Gzira / Merkez
PAKET-Genel İngilizce Paylaşımlı Oda Aile Yanı konaklama
-
-
-
2600.00
-
3850.00
-
6990.00
Detay
English Language Academy Gzira / Merkez
PAKET-Genel İngilizce Tek Kişilik Oda Aile Yanı konaklama
-
-
-
3550.00
-
5280.00
-
10420.00
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Group 20
320.00
640.00
960.00
1040.00
1300.00
1440.00
2160.00
2400.00
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Combination 30
800.00
1600.00
2400.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Combination 40
1260.00
2520.00
3780.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Conversation 10
160.00
320.00
480.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Business 20
560.00
1120.00
1680.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Business 30
840.00
1680.00
2520.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Business 40
1120.00
2240.00
3360.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Business Combination 30
1040.00
2080.00
3120.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
ACE Business Combination 40
1500.00
3000.00
4500.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
IELTS
-
-
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4500.00
6000.00
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET-Long Stay SPECIAL Yoğun İng. Standard Apt. Paylaşımlı Oda Fatura Dahil
-
-
2010.00
2680.00
3350.00
3840.00
5760.00
6960.00
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET-Long Stay SPECIAL Yoğun İng. Suite Apt. Paylaşımlı Oda Fatura Dahil
-
-
2220.00
2960.00
3700.00
4260.00
6390.00
7800.00
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET-Long Stay SPECIAL Genel İng. Standard Apt. Tek Kiş. Oda Fatura Dahil
-
-
2550.00
3400.00
4250.00
4800.00
7200.00
8640.00
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET-Long Stay SPECIAL Genel İng. Suite Apt. Tek Kiş. Oda Fatura Dahil
-
-
2760.00
3680.00
4600.00
5220.00
7830.00
9480.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
General English Mini 30
800.00
1600.00
2400.00
-
-
-
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Intensive English
1070.00
2140.00
3210.00
-
-
-
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
General English 30
590.00
1180.00
1770.00
2040.00
2550.00
3060.00
4590.00
6120.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
General English 20
410.00
820.00
1230.00
1440.00
1800.00
2160.00
3240.00
4320.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
IELTS/TOEFL/TOEIC
590.00
1180.00
1770.00
2040.00
2550.00
3060.00
4590.00
6120.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
General English 50 Plus
890.00
1780.00
2670.00
-
-
-
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Business English
690.00
1380.00
2070.00
2760.00
3450.00
4140.00
6210.00
8280.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
English for Work
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3600.00
5400.00
7200.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Academic Year Course
-
-
-
2040.00
2550.00
3060.00
4590.00
6120.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
International Foundation Year
-
-
-
2280.00
2850.00
3420.00
5130.00
6840.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Intensive Business English
1200.00
2400.00
3600.00
4800.00
6000.00
7200.00
10800.00
14400.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.24 Hafta Genel İngilizce-Whitehouse Economy Residence PAKET
-
-
-
-
-
-
-
6480.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.24 Hafta Genel İngilizce Superior Apart Yurt PAKET
-
-
-
-
-
-
-
7200.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.24 Hafta Ekonomi Apart Yurt Genel İng. PAKET
-
-
-
-
-
-
-
6480.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.12 Hafta Whitehouse Economy Residence Genel İng. PAKET
-
-
-
-
-
3480.00
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.12 Hafta Genel İngilizce Superior Apart Yurt PAKET
-
-
-
-
-
3840.00
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.12 Hafta Ekonomi Apart Yurt Genel İng. PAKET
-
-
-
-
-
3480.00
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.24 Hafta Akademik Sene-Ekonomi Apart Yurt PAKET
-
-
-
-
-
-
-
6960.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.24 Hafta Akademik Sene Kursu Superior Apart Yurt PAKET
-
-
-
-
-
-
-
7680.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.24 Hafta Akademik Sene Kursu Whitehouse Economy Residence PAKET
-
-
-
-
-
-
-
6960.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.12 Hafta Akademik Sene-Ekonomi Apart Yurt PAKET
-
-
-
-
-
3720.00
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.12 Hafta Akademik Sene-Superior Apart Yurt PAKET
-
-
-
-
-
4080.00
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.12 Hafta Akademik Sene Kursu-Whitehouse Economy Residence PAKET
-
-
-
-
-
3720.00
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.12 Hafta Akademik Sene-Aile Yanı Yarım Pansiyon PAKET
-
-
-
-
-
4200.00
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.12 Hafta Genel İngilizce-Aile Yanı Yarım Pansiyon PAKET
-
-
-
-
-
3960.00
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.24 Hafta Akademik Sene- Aile Yanı Yarım Pansiyon PAKET
-
-
-
-
-
-
-
7920.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
Uçak Bileti Prom.24 Hafta Genel İngilizce-Aile Yanı Yarım Pansiyon PAKET
-
-
-
-
-
-
-
7440.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 1-7 HAFTA GENEL İNGİLİZCE 20+AİLE YANI KONAKLAMA
690.00
1380.00
2070.00
-
-
-
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 1-7 HAFTA GENEL İNGİLİZCE 20+WHITE HOUSE RESIDENCE KONAKLAMA
690.00
1380.00
2070.00
-
-
-
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 1-7 HAFTA GENEL İNGİLİZCE 20+ECONOMY APARTMENTS KONAKLAMA
690.00
1380.00
2070.00
-
-
-
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 1-7 HAFTA GENEL İNGİLİZCE 20+SUPERIOR APARTMENTS KONAKLAMA
770.00
1540.00
2310.00
-
-
-
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 1-7 HAFTA GENEL İNGİLİZCE 20+SALINI RESORT 50 YAŞ VE ÜZERİ PROGRAM
1810.00
3620.00
5430.00
-
-
-
-
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 8 HAFTA VE ÜZERİ GENEL İNGİLİZCE 20+AİLE YANI YARIM PANSİYON KONAKLAMA
-
-
-
2400.00
3000.00
3600.00
5400.00
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 8 HAFTA VE ÜZERİ GENEL İNGİLİZCE 20+WHITEHOUSE KONAKLAMA
-
-
-
2080.00
2600.00
3120.00
4680.00
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 8 HAFTA VE ÜZERİ GENEL İNGİLİZCE 20+ECONOMY APARTMENTS KONAKLAMA
-
-
-
2080.00
2600.00
3120.00
4680.00
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET 8 HAFTA VE ÜZERİ GENEL İNGİLİZCE 20+SUPERIOR APARTMENTS KONAKLAMA
-
-
-
2320.00
2900.00
3480.00
5220.00
-
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET Academic Year Course+Superior Apartments Paylaşımlı Oda Konaklama
-
-
-
-
-
4080.00
6120.00
7680.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET Academic Year Course+Economy Apartments Paylaşımlı Odada Konaklama
-
-
-
-
-
3720.00
5580.00
6960.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET Academic Year Course+Aile Yanı Paylaşımlı Oda Konaklama
-
-
-
-
-
4200.00
6300.00
7920.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET Academic Year Course+Whitehouse Hostel Yurt Paylaşımlı Oda Konaklama
-
-
-
-
-
3720.00
5580.00
6960.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET Academic Year Course+Superior Apartments Tek Kiş. Oda Konaklama
-
-
-
-
-
5580.00
8370.00
10680.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET Academic Year Course+Aile Yanı Tek Kiş. Oda Konaklama
-
-
-
-
-
5700.00
8550.00
10920.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET Academic Year Course+Whitehouse Hostel Yurt Tek Kiş. Oda Konaklama
-
-
-
-
-
5220.00
7830.00
9960.00
Detay
ESE St Julians / Merkez
PAKET Academic Year Course+Economy Apartments Tek Kiş. Oda Konaklama
-
-
-
-
-
5220.00
7830.00
9960.00
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET-Long Stay SPECIAL Genel İng. Standard Apt. Paylaşımlı Oda Fatura dahil
-
-
1680.00
2240.00
2800.00
3180.00
4770.00
5640.00
Detay
AM Language Studio Sliema / Merkez
PAKET-Long Stay SPECIAL Genel İng. Suite Apt. Paylaşımlı Oda Fatura dahil
-
-
1890.00
2520.00
3150.00
3600.00
5400.00
6480.00
Detay
Clubclass Swieqi / Merkez
PAKET/8-23 hafta-Genel İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
-
-
-
1960.00
2260.00
2530.00
3880.00
-
Detay
Clubclass Swieqi / Merkez
PAKET/8-23 hafta-Yoğun İngilizce 3 kişilik Hostel konaklama
-
-
-
2320.00
2660.00
2980.00
4580.00
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
PAKET-ACE Group 20 ve Standart Yurt Çift Kişilik Oda Yemeksiz 1-7 Hafta
850.00
1530.00
2210.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
PAKET-ACE Group 20 ve Standart Yurt Çift Kişilik Oda Yemeksiz 8 Hafta ve üzeri
-
-
-
2290.00
2820.00
3230.00
4760.00
5810.00
Detay
ACE St Julians / Merkez
PAKET-ACE Group 20 ve Superior Yurt Çift Kişilik Oda Yemeksiz 1-7 Hafta
890.00
1610.00
2330.00
-
-
-
-
-
Detay
ACE St Julians / Merkez
PAKET-ACE Group 20 ve Superior Yurt Çift Kişilik Oda Yemeksiz 8 Hafta ve üzeri
-
-
-
2450.00
3020.00
3470.00
5120.00
6290.00
Detay
Eurocenters Msida / Merkez
Genel İngilizce
330.00
660.00
990.00
1200.00
1500.00
1800.00
2700.00
3240.00
Detay
Eurocenters Msida / Merkez
Standart İngilizce
390.00
780.00
1170.00
1440.00
1800.00
2160.00
3240.00
3840.00
Detay
Eurocenters Msida / Merkez
Yoğun İngilizce/Yoğun IELTS
450.00
900.00
1350.00
1640.00
2050.00
2460.00
3690.00
4320.00
Detay

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim