Malta Yaz Okulları

Sizlere sunabileceğimiz yaz okulu programlarımız


Malta Yaz Okulları

Akdeniz'in incisi Malta, yaz okulları için harika bir seçenektir. Akdeniz iklimi hakim olan ada yaz aylarında Türkiye'deki yaz tatili şehirleri benzeri bir iklime sahiptir. Aynı zamanda Osmanlı Devleti nedeniyle ortak bir geçmişe sahip olduğumuz adada pek çok dil okulu ve yaz okulu hizmet vermektedir.

Ülkenin ana dili İngilizce ve Malta'cadır. Öğrenciler buradaki yaz aktiviteleri sırasında bolca eğlenir ve yaz tatillerini yaparlar. Tatilin yanı sıra yoğun aktivite programı ve dil eğitimi programı ile dillerini geliştirerek harika bir yaz geçirmiş şekilde ülkelerine geri dönerler.

devamını göster Devamını Göster

Malta Yaz Okulları Programı İçerikleri

Denizle doğanın mükemmel bir uyum yakaladığı doğa harikası adalar ülkesi Malta’da yaz okulu programına katılan öğrencilerimiz, yaz tatillerinin tadını çıkarırken aynı zamanda eğlenerek İngilizce öğrenme ve yabancı arkadaşlar edinerek İngilizce pratik yapma şansına sahip olmaktadırlar. Malta’nın en güzel koylarından Salina Bay’de bulunan Salini Resort tesislerinde, her yaş grubu öğrenciye uygun bir İngilizce kamp programı sunulmaktadır. Öğrenciler yaş ve ilgi alanlarına göre çeşitli gruplara ayrılmakta, ders dışındaki zamanlarını sayısız aktivite ve gezilerle eğlenerek geçirmektedirler.

Konaklama:Malta’nın en güzel koylarından Salini Bay kıyısında, yepyeni binasında Salini Resort tesisleri; 3-4 Kişilik geniş ve özel banyolu odalar; Her odada klima, TV, Radyo; 24 Saat özel güvenlik; Binada yaşayan okul gözetmenleri; Tam pansiyon; Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği; Bol ve zengin çeşit; Gezilerde paket öğle yemeği.
Tesis Özellikleri:Eğitim ve konaklama aynı binada; Salini Resort Dersliklerinde; Yepyeni klimalı sınıflar; Açık yüzme havuzu; Kapalı spor salonları; Oyun ve aktivite Salonları.
Aktivite ve Geziler:Hafta İçi Dersten Sonra Çeşitli Aktiviteler; Salini Resort Havuzunda Yüzme; Plaj Gezileri; Kültür Turları; Tarihi geziler; Akşamları dil geliştirmeye ve kültürel etkileşimi sağlamaya yönelik aktiviteler; Hafta sonları tam gün geziler.
Geziler:Bowling; Salini Resort Yüzme; Tekne Turu; Marina Park Gezisi; Splash & Fun Su Parkı; Tam Gün Comino Adası; Valetta Kültür Gezisi; Go-Kart & Crafts Village; Treasure Hunt; Uluslararası Parti; Golden Bay Plajı; Tüm Gün Gozo Adası.
MALTA AİLE PAKETİ:Malta’nın en popüler bölgesi olan St.Julians’ın tam merkezinde, ailecek hem İngilizce öğrenebilir, hem de ailecek güzel bir tatil yapabilirsiniz. 1 Haziran – 8 Eylül tarihleri arasında katılabileceğiniz bu program, tercihinize bağlı olarak, ister okulun tam karşısında bulunan The George Hotel’de Oda Kahvaltı konseptiyle, isterseniz de okula 15 dakika mesafede bulunan Salini Resort Hotel’de Yarım Pansiyon konseptiyle sunulmaktadır. Yetişkinler, 09:00-12:00 saatleri arasında, St.Julians’taki ESE Dil Okulu’nda İngilizce eğitimi alırlar ve öğleden sonra tatillerine devam ederler. Çocuklar ise Salini Resort dersliklerinde eğitim alırlar ve gün boyu sunulan çeşitli aktivite & gezilerle vakit geçirirler ve akşam saat 18.00’de aileleri ile kaldıkları otele okul servisleri ile ulaştırılırlar. Akşamları ve hafta sonları, çocuklar aileleriyle birlikte tatillerine devam ederler.

devamını göster Devamını Göster

Malta Yaz Okulları Eğitim ve Eğlence

Turkuaz denizi, sıcakkanlı insanlarıyla yaz okulu öğrencilerine keyifli anlar yaşatabilecek şirin bir Akdeniz adasıdır.

Eğitim:Academy eğitmenlerinin tamamı, alanlarında uzman, gerekli tüm sertifikasyonlara sahip,
profesyonellerdir. Genel olarak, eğitim sistemi, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeyi ve dil akıcılıklarını artırmayı hedefler. Modern dersliklerde, öğrencilere gelişmiş bir eğitim ortamı sunulur, ders dışı aktivite & geziler için ön hazırlık yapılır.
Konaklama:Güvenli Öğrenci Odaları • Kızlar & Erkekler Ayrı Odalarda • 2-3 Kişilik Odalar • Özel Modern Banyolar • Öğrenci Dinlenme & Sosyal Alanları • 7/24 Güvenlik
Yemek Planı:Academy Programı kapsamında, her şey dahil bir Tam Pansiyon yemek planı uygulanmaktadır. Sabah, öğle ve akşam, açık büfe şeklinde yemek; ara öğünler, geziler ve aktiviteler esnasında ekstralar ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Aktivite & Geziler:Academy Programı’nı diğer standart yaz okulu programlarından ayıran bir diğer önemli özellik ise, tüm aktivite ve gezilerin tamamen ücretsiz olmasıdır. Öğrenciler için her gün akşam saatlerinde, dil gelişimlerini ve sosyal becerilerini artırmaya yönelik aktiviteler sunulmaktadır. Ayrıca, her hafta 1 yarım gün ve hafta sonu 2 tam gün şeklinde geziler düzenlenmektedir. Bu geziler esnasında, tüm ulaşım, yemek, giriş ve varsa biniş ücretleri programa dahil olup öğrencilerden ekstra hiçbir ücret talep edilmez.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim