Karya International

Karya International Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Karya International olarak 1994’ten yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin ilk yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden biri olan Karya International, Ankara merkez ofisimizle birlikte İstanbul, İzmir ve Kıbrıs’ta bulunan şubelerimizle yurtdışı eğitim danışmanlığı vermeye devam etmekteyiz.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerimizle profesyonel ekibimiz ile yurtdışında dil eğitimi ya da lisans, yüksek lisans eğitim almayı hedefleyen gençler için profesyonel olarak program, ülke ve konaklama seçimlerinden vize işlemlerinize kadar tüm konularda ilgilidir.

Karya International olarak en önemli prensibimiz Müşteri Memnuniyetidir. Kadromuz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun yurtdışında eğitim ve yaşam deneyimi olan profesyonellerden seçilmiştir.

Aklınıza takılan merak ettiğiniz tüm şeyler için Karya International olarak profesyonel ekibimiz ile 1994’ ten bu yana var olan tecrübemizle tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

ANKARA MERKEZ

Bestekâr Sk. 88/2 - 3 Tunalı Hilmi, Çankaya

0 (312) 466 61 00

İSTANBUL TAKSİM

İstiklâl Cad. Emgen Han. 47/2 Beyoğlu

0 (212) 293 72 00

İSTANBUL KADIKÖY

Söğütlüçeşme Cad Elbek Han No 82D K:3 D:305

0 (216) 405 27 00

İZMİR

Kıbrıs Şehitleri Cad. No:30/1 Alsancak

0 (232) 465 16 00

KIBRIS

Salamis Yolu, BETSA 3 Apt. No:3 Gazimagusa

0 (533) 826 00 45

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eğitim, hayatın en önemli faaliyetlerinden biridir. Ülkemizde de birçok insan tarafından ...
Pasaport işlemleri yurtdışına yolculuk yapmak isteyen kişiler için yapılan işlemlerdir. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim