İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngilizce hepimizin bildiği üzere bir dünya dilidir. Siz de İngilizce öğrenmek için pek çok dil okuluna yazılabilirsiniz. Ancak bu dil okullarında alanında uzman ve anadili İngilizce olan hocalar ile derslere girmek sizin için daha iyi olacaktır. En yüksek verimi almak ve en iyi, en doğru İngilizceyi öğrenmek için anadili İngilizce olan ülkelerdeki dil okullarına yazılmak sizin için en iyisi olacaktır. Anadili İngilizce olan İngiltere'de dil okullarının fiyatları çok yüksek olabilmektedir. İngiltere dil okulu fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. www.karya.net sitesinden en ucuz dil okulu fiyatlarına ulaşabilir ve İngiltere'deki pek çok şehirde dil okullarına yazılabilirsiniz.

Farklı Kültürleri Tanıma Fırsatı

İngiltere'de dil okuluna yazıldığınız zaman sadece İngilizce öğrenmeyecek aynı zamanda da farklı kültürlere sahip olan İngiltere'de çeşitli kültürleri, çeşitli yemekleri deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. İngiltere gibi çok derin bir tarihi olan ülkede pek çok tarihi eser ve sayısız müze ile kültürlenebilir ve oldukça güzel bir İngiltere deneyimi elde edebilirsiniz.

Nisan 2019 Örnek Fiyatlar

EC İngiltere Brighton 4 Haftalık Eğitim ve Konaklama Dahil Genel İngilizce Kursu Fiyatı 1550 GBP
LAL İngiltere Londra 4 Haftalık Eğitim ve Konaklama Dahil Genel İngilizce Kursu Fiyatı 1555 GBP
LSI İngiltere Cambridge 4 Haftalık Eğitim ve Konaklama Dahil Genel İngilizce Kursu Fiyatı 1515 GBP

İngiltere Dil Okulları Listesi

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında resim okumak birçok eğitim alanında olduğu gibi size birçok farklı imkanların ...
Program Bilgileri Bu program H2B çalışma vizesi altında Amerika'da çalışma deneyimi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim