Yurtdışında Pastacılık

Pastacılık sektörü; son yıllarda büyük gelişme göstermektedir. Bunun nedeni, yeni açılan işletmelerin profesyonel pastacılarla çalışmak istemesi ve bu yüzden sektörde profesyonel pastacılara ihtiyaç duyulmasıdır. Pastacılık; birçok meslek gibi küresel bir meslektir. Dünyanın her yerinde çalışmak mümkündür.

Pastacılık Eğitiminde Neler Öğrenilir?

Pastacılık kursu; hem teorik hem de pratik eğitimler barındırmaktadır. Teorik eğitim programında; tabak sunumu, menü planlama, şeker hamuruna giriş, satın alma, maliyet hesaplama, donuk tatlılar, mutfak ekipmanları gibi konularda detaylı bir eğitim alınır. Pratik eğitimlerde ise; tuzlu ve tatlı kurabiyeler, kekler, klasik ve modern pasta yapım teknikleri, pandispanyalar ve sponge'lar, kızartma hamurları, macaron, soslar ve kremalar, tabak tatlıları gibi konularda eğitim verilmektedir. Pastacılık eğitimi dünyanın her yerinde aynı olduğu için yurtdışında çalışma seçenekleri de çoktur. Ancak, yurtdışında çalışmayı düşünenlerin hem dil hem de mesleki terminoloji gibi konularda eğitim almaları gerekmektedir. Karya Yurtdışı Eğitim'e başvuranlar, kendilerini mükemmel bir pastacılık kursunda bulurlar.

Italian Chef Academy- Profesyonel Pastacılık Kursu

Okul; İtalya'nın başkenti Roma'da bulunmaktadır. İtalya'da eğitim aldıktan sonra en çabuk şekilde iş bulanlar bu okuldan çıkmaktadır. Katılımcılar 18 yaşını doldurmuş olmalıdırlar. Dersler, 10 kişilik sınıflarda verilmektedir. Öğrenciler, okula yürüme mesafesinde olan otellerde konaklama imkanına sahiptir. Okulda, pratik eğitime oldukça uygun olan laboratuvarlarla birlikte aromatik bitkiler ve organik sebze bahçesi yer almaktadır. Okulda, profesyonel pastacılık eğitimi dört farklı modülde alınmaktadır. Bu alanda hiç tecrübesi olmayan öğrencilerden tutun da kendini daha da geliştirmek isteyen pastacılık sektörü çalışanlarına kadar herkese uygun eğitim programları yer almaktadır. Kurslara katılanlar, eğitimleri sırasında İtalya'nın ünlü işletmelerinde staj yapma şansına sahip olurlar. Pastacılık eğitimiyle beraber mutfak sanatları ve hijyen

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında Yüksek Lisans Yurtdışında yüksek lisans yapmak akademik kariyerin yanı ...
İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancasını geliştirmek isteyen kişiler için İtalya dil eğitimi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim