Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Ankara

28-03-2018

Yurt dışında eğitim almak isteyen kişiler için ülke, şehir, program türleri ve sunulan imkanlar çok çeşitlidir. Karya Yurt Dışı Eğitim Kurumu aracılığıyla, dil okulları, yaz okulları, üniversite, master/ doktora, lise, sertifika eğitimleri, meslek, İngilizce ve vize işlemleriniz için destek alabiliyorsunuz. Firmanın 4 farklı şehirde merkezi danışmanlıkları bulunuyor. Bunlardan biri de Ankara’da. Çankaya’da bulunan danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak dilediğiniz eğitim programı hakkında bilgi alabilir; eğitim süreci öncesi, sonrası ve boyunca destek alabilirsiniz.

Ankara Yurt Dışı Danışmanlık Hizmetleri
Sizlere verilen hizmetler eğitim ve dil okulları haricinde, konaklama, aktiviteler, transfer ve vize işlemleri gibi süreçleri de kapsamaktadır. Bu nedenle öğrenci adayları, firmaya yapacağı başvurularda, hangi koşullarda ne eğitimi alabileceğini, program süresini, program fiyatlarını, konaklama seçeneklerini, okulun şartlarını ve donanımını öğrenebilir. Seçim yapma aşamasını tamamladıktan sonra, kabul şartları doğrultusunda işlemlerini yapmaya başlayabilir. Kabul almanız durumunda da, eğitim süreniz ve hatta sonrasında dahi Karya eğitim kurumunun hizmetleri devam edecektir. Ankara merkez şubesini ziyaret ederek ve öncesinde web sitesinden yararlanarak kendinize bir plan hazırlayabilirsiniz.
Yurt Dışı Eğitim Olanakları
Yalnızca İngilizce değil, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca gibi birçok dil için de yurt dışı eğitim olanaklarından yararlanabiliyorsunuz. Amerika, İngiltere, Malta, Kanada, Avustralya, İspanya, İtalya, Almanya, İrlanda gibi birçok kaliteli eğitim sistemine sahip ülkede, iyi üniversite ya da özel dil okullarından eğitim alabiliyorsunuz. Karya eğitim kurumunun aracı olduğu anlaşmalı okullarda, birbirinden farklı dil eğitim programları bulunuyor. Program süreleri ise 1 hafta’dan 12 aya kadar farklı bir skalaya sahip. Yurt dışı eğitim olanakları kapsamında, konaklama, sosyal faaliyetler, vize, okul içi ve dışı etkinlikler, dil gelişimine yönelik atölyeler de bulunuyor.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
İngilizce veya her hangi bir yabancı dil öğrenmek insan hayatında çok daha fazla olanağı önüne ...
Bir ülkenin tüm derinliklerine, kültürüne, siyasetine, ekonomisine hâkim ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim