Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Ankara

Yurt dışında eğitim almak isteyen kişiler için ülke, şehir, program türleri ve sunulan imkanlar çok çeşitlidir. Karya Yurt Dışı Eğitim Kurumu aracılığıyla, dil okulları, yaz okulları, üniversite, master/ doktora, lise, sertifika eğitimleri, meslek, İngilizce ve vize işlemleriniz için destek alabiliyorsunuz. Firmanın 4 farklı şehirde merkezi danışmanlıkları bulunuyor. Bunlardan biri de Ankara’da. Çankaya’da bulunan danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak dilediğiniz eğitim programı hakkında bilgi alabilir; eğitim süreci öncesi, sonrası ve boyunca destek alabilirsiniz.

Ankara Yurt Dışı Danışmanlık Hizmetleri
Sizlere verilen hizmetler eğitim ve dil okulları haricinde, konaklama, aktiviteler, transfer ve vize işlemleri gibi süreçleri de kapsamaktadır. Bu nedenle öğrenci adayları, firmaya yapacağı başvurularda, hangi koşullarda ne eğitimi alabileceğini, program süresini, program fiyatlarını, konaklama seçeneklerini, okulun şartlarını ve donanımını öğrenebilir. Seçim yapma aşamasını tamamladıktan sonra, kabul şartları doğrultusunda işlemlerini yapmaya başlayabilir. Kabul almanız durumunda da, eğitim süreniz ve hatta sonrasında dahi Karya eğitim kurumunun hizmetleri devam edecektir. Ankara merkez şubesini ziyaret ederek ve öncesinde web sitesinden yararlanarak kendinize bir plan hazırlayabilirsiniz.
Yurt Dışı Eğitim Olanakları
Yalnızca İngilizce değil, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca gibi birçok dil için de yurt dışı eğitim olanaklarından yararlanabiliyorsunuz. Amerika, İngiltere, Malta, Kanada, Avustralya, İspanya, İtalya, Almanya, İrlanda gibi birçok kaliteli eğitim sistemine sahip ülkede, iyi üniversite ya da özel dil okullarından eğitim alabiliyorsunuz. Karya eğitim kurumunun aracı olduğu anlaşmalı okullarda, birbirinden farklı dil eğitim programları bulunuyor. Program süreleri ise 1 hafta’dan 12 aya kadar farklı bir skalaya sahip. Yurt dışı eğitim olanakları kapsamında, konaklama, sosyal faaliyetler, vize, okul içi ve dışı etkinlikler, dil gelişimine yönelik atölyeler de bulunuyor.

Bize Hemen Ulaşmak İçin

0312 466 61 00

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İnsanlar günümüzde yurtdışında birçok farklı alanda eğitim alabiliyorlar. ...
Kanada’da Yüksek Lisans Günümüzde yüksek lisans akademik kariyer için ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim