Amerika'da İngilizce Eğitimi

Amerika Okulları

Yurtdışı eğitim konusunda öğrencilerin ilk tercihlerinden birisi Amerika’dır. Eğitim kalitesiyle, yaşam tarzıyla öğrencileri en çok cezbeden ülkelerin başında Amerika gelmektedir. Üstelik Amerika yurtdışı eğitim konusunda çok fazla seçenek sunmaktadır. Amerika’da bulunan dil okullarının neredeyse tamamı şehir merkezlerinde bulunmaktadır. New York, Los Angeles, San Francisco, Boston, Maimi gibi pek çok dünya tarafından bilinen markalaşmış şehirlerde, dil okulu programları sunulmaktadır. Her ihtiyaca, her bütçeye ve her seviyeye göre dil okulu programları bulabilmek mümkündür. Markalaşmış şehirlerde sunulan dil okulu programları istediğiniz sürelerde eğitim alabilirsiniz.

Amerika’da dil okullarında dil eğitimi almak sadece bir dil eğitimi olarak görmek yanlış olacaktır. Zira Amerikan yaşam tarzını yakından görecek ve deneyimleyeceksiniz. Dünya’nın pek çok yerinden gelen insanlarla arkadaş olabilirsiniz. Yeni yerler görüp yeni insanlarla tanışmanız mümkündür. Bu sizlere yaşam deneyimi olarak dönecektir. Bu durum hem iş hayatınızda hem eğitim hayatınızda oldukça yararlı olacaktır. Dil eğitimi konusuna gelecek olursak, dil öğrenmenin en iyi en doğru yolu o dilin konuşulduğu ülkede bol bol pratik yaparak, hayatın her alanında o dili kullanarak öğrenme yöntemidir. Bu sayede kelimelerin doğru telaffuzlarıyla, kullanıldığı yerleri doğru bir şekilde öğrenme fırsatınız olacaktır. Amerika’da İngilizce öğrenmek için harika bir fırsattır. Amerikan aksanı dediğimiz İngilizce, tüm dünyada daha yaygın bir biçimde kullanılan aksandır. Bunda Amerika’nın dev sanayisi, medya unsurları, Hollywood etkisi ve sosyal medya etkisini gösterebiliriz. Ayrıca dünya üzerinde faaliyet gösteren dev şirketlerin birçoğu Amerikan şirketleridir. Bu da sizin için Amerikan aksanı oldukça hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dil okuluna gitmek veya lise eğitimi almak için tercih edilen birçok yurtdışı ülkesi ...
Kanada’da Konaklama Kanada’da kaldığınız süre boyunca birçok konaklama ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim