Amerika'da Dil Okulu Tavsiyeleri

Amerika ile siyasi alanlarda ufak çaplı sıkıntılar yaşanmasına rağmen, gelişmiş bir ülke olduğu kesindir. Özellikle eğitim alanında kaliteli çalışmaları bulunan Amerika, dünya ülkeleri ile kıyaslandığında en ileri seviyededir. Türk gençleri dil okulu tercihleri için bu ülkeyi tercih etmektedir. Dil alanında veya daha birçok eğitim faaliyetleri konusunda Amerika tercih edilmesi gereken en başarılı ülkelerden biridir. Gençlerin bu eğitim hizmeti açısından tek tedirgin oldukları konu ise eğitim hizmetinin veya kursların maliyeti olmaktadır. Yurtdışı eğitimi almak isteyen gençlerin tercihinde Amerika, maliyetleri uygun seviyelerde belirlemiş olan bir ülkedir. Amerika'da dil eğitimi almak isteyen ya da kurs görmek isteyen gençler, hem kariyerlerini hem de geleceklerini garanti altına almış olacaklardır.

Eğitimde Tercihlerin Önemi

Gençlerin ülkemizde aldığı kurs eğitimleri her ne kadar kaliteli olsa da, Amerika'dan alınacak bir kurs ile eğitimin kalitesi veya yararlanılan kaynaklar açısından eşit tutulamaz. Eğitim alanında yapılacak tercihlerde gelecek hedefini garantilemek gerekmektedir. Amerika'da okumak veyakursları incelemek için bazı eğitim kurumlarından bilgi alınabilir. Bu eğitim veya kurslar için belirlenen fiyatları araştırdığınızda, çok yüksek seviyeli olmadığı sonucuna varabilirsiniz.

Gelecek Garantisi

Eğitimin temelinde iyi bir gelecek düşüncesi vardır. Tüm gençler ve veliler yanlış tercih yapmaktan kaçınmak için tüm imkanları zorlamalı ve atacakları tüm adımlarda doğru tercih yapmalıdır. Bu eğitimlerde düşünülmesi gereken en son konu eğitimin fiyatı konusudur. Kaliteli ve gelecek garantili bir eğitim almak isteyen tüm gençler, Amerika dil eğitimi konusuna ağırlık vermelidir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından ...
Kanada dünyanın en güvenilir ülkeleri arasında gösterilmektedir. Bu yüzden üniversite okuma ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim