Amerika'da Dil Okulları

Eğitimde her zaman öncü olan ABD yaşam standartları açısından en çok tercih edilen ülkedir. Eğitim sisteminde sürekli yenilenen ve teknolojik ilerlemeye kaydeden ABD öğrencilere lisans, lisansüstü, doktora gibi birçok eğitim fırsatı sunmaktadır. Yurt dışı Amerika dil okullarında birçok seçenek mevcuttur.

Amerika Dil Okullarının Avantajları Nelerdir?

Amerika dil okullarında ister yaz okulu olarak ister eğitim döneminde dil öğrenmek amacıyla başvuru yapabilir ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Amerika'da dil öğrenmenin yanında farklı milletlerden gelen birçok öğrenci ile tanışma ve farklı kültürleri yaşama deneyimi sağlayacaksınız. Eğitimde öncü olması ve modern eğitim sistemi daha hızlı öğrenme sağlayacaktır. Dil okulu dışında spor aktiviteleri ve gezileri ile Amerika’yı tanıyacaksınız. Dil okulu sonucu aldığınız sertifika her ülkede geçerli olacak ve size iş imkanı sağlayacaktır.

Amerika'da Yaşam Ve Konaklama

Amerika dünyanın en pahalı ülkeleri arasındadır. Amerika dil okullarına gidecek öğrenciler için farklı konaklama tarifeleri vardır. Gidilecek aile yanında yemek dahil programları ve yemek kendine ait programlar vardır. Ödediğiniz ücrete göre değişkenlik gösterir. Dil okulunda geçirilen zaman haricinde part time çalışma imkanı sağlayan yerler de çalışarak dil öğrenmeye katkı sağlamış ve hem de para kazanmış olursunuz. Amerika dil okullarında bir çok hizmet verilmektedir. Uzman danışmanların görev yaptığı dil okullarında öğrencilerin adaptasyonu sağlanmakta ve buna yönelik hizmet verilmektedir.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin, eğitim süreçlerinin planlanması ...
Yurtdışında resim okumak birçok eğitim alanında olduğu gibi size birçok farklı imkanların ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim