Amerika Dil Okulu Konaklama

Hangi ülkede dil eğitimi almak isterseniz isteyin, en iyi ve en tecrübeli ülke olarak Amerika birinci seçenek olarak ön planda. Amerika’da dil eğitimi almak isteyen kişiler farklı ayrıcalıklara sahip olurlar. İngilizcenin en geçerli aksanı olarak kabul edilen Amerikan İngilizcesini geliştirmeye yönelik birçok alternatif seçenek ve hizmetler sunan okullar Amerika’da bulunuyor. Birçok farklı şehirlerde bulunan üst düzey kapasitede bir program veren dil okulları sizlere en kaliteli dil eğitimini sağlıyor. Birçok okul bulunan Amerika’da dil eğitimi alarak hem ülkeyi keşfedecek ve ileri düzeyde bir İngilizce dili öğreneceksiniz. Okullar başlıca genel İngilizce, iş hayatı İngilizcesi, sınav hazırlık programı, akademik hedefler doğrultusunda İngilizce gibi birçok ihtiyaca yönelik dil eğitimi alabilirler.

Amerika’da Dil Eğitimi Konaklama Seçenekleri

Amerika’da dil eğitimi almak istiyorsanız konaklama, okul, şehir ve program türleri oldukça etkili faktörlerdir. Tüm seçeneklerin doğru ve etkili şekilde çözüme ulaşması için uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Yurt dışındaeğitimi alan kişiler için sunulan konaklama seçenekleri birçok farklı özelliğe sahiptir.

Öğrenci Yurtlarında Konaklama

Amerika’da dil eğitimi sunan bazı okullardaki öğrenciler yurtta konaklama fırsatı elde ederler. Öğrenci yurt konaklama seçenekleri de farklı seçeneklerde bulunuyor. Okulun kampusunda bulunan yurt seçenekleri ve özel yurt seçenekleri olarak tercih edebilirsiniz. Tam pansiyon, yarım pansiyon veya odada kahvaltı gibi birçok detay bulunmakta. Size uygun olanı tercih ederek kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca tek kişilik oda ve üç dört kişilik odalar olarak da öğrenci yurtları bulunmakta. Öğrenci yurt fiyatları odaya ve diğer özelliklere göre değişim gösterir. Kayıt yaptırmadan önce yer olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Yılın bazı dönemlerinde yer bulmak zor olabilir.

Aile Yanında Konaklama

Amerika’da dil eğitimi alan kişilerin en çok tercih ettiği diğer seçenekler arasında olan en ekonomik olarak karşımıza çıkan bir konaklama türü. Farklı şehirlerde veya okula yakın bölgelerde aile yanında konaklama tercihi yapabilirsiniz. Ailelerin bir odasında kalarak onlarla birlikte yemek yeme imkânı bulabilirsiniz. Ailelerin kullanamadıkları odayı kiralayarak konaklama yapılabilir. Çok tercih edilen bu konaklama şekli oldukça ekonomik olarak avantaj sağlar. Güvenlik olarak da aklınızda soru işareti kalmasın, Tüm aileler konaklama hizmeti vermeden önce soruşturma yapılarak kayıt altına alınıyor. Yarım pansiyon konaklama tercih ettiğiniz takdirde aile ile birlikte kahvaltı ve akşam yemeği gibi seçenekler dahilinde konaklama yapabilme imkanı mevcuttur.

Ortak Paylaşılan Öğrenci Evleri

Dil eğitimi aldığınız okuldan veya farklı okullardan öğrencilerin beraber yaşadığı konaklama şeklidir. Her odanın farklı öğrenciye verilmesi şeklinde 3 veya 4 kişilik gruplar ile öğrenci evlerinde konaklama tercih edebilirsiniz. Tüm giderlerin ortak paylaşım sağlandığı öğrenci evlerinde bir odada kalarak yemek ve diğer işlemler sırayla yapılabilir. Dairenin büyüklüğü ve oda sayısına göre kişi sayısı azalır veya artabilir. Yemek fiyata dahil değildir. Öğrenciler tüm yemek ve temizlik, alışveriş düzenini beraber oluşturarak konaklama yapılıyor.

Otelde Konaklama

Dil eğitimi aldığınız bölge özellikle turistik bölge ise dil okulunun tavsiyesi üzerine dönemsel olarak uygun fiyatlı otelleri tercih edebilirsiniz. Dil okulları oteller ile dönemsel yani sezonluk olarak anlaşma sağlayarak sizlere kaliteli bir konaklama hizmeti verilir. Tek ya da çift kişilik odalarda yarım pansiyon veya tam pansiyon şeklinde konaklama tercihi yapabilirsiniz. Oldukça tercih edilen bir konaklama şekli olan otel konaklaması özellikle yaz tatili yapmak içinde uygun bir seçenektir. Hem yaz tatili yapıp aynı zamanda dil eğitimi almak oldukça keyifli bir eğitim almanızı sağlayacaktır.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İrlanda, ülkemizden ve diğer ülkelerden insanların eğitim amaçlı tercih ettiği ...
Avustralya, yurtdışı eğitim denildiğinde akla gelen ilk ülkelerden birisidir. Türkiye’den ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim