EC Boston

EC Boston Amerika Dil Okulu

Amerika / Boston / Merkez

Boston, Massachusetts Eyaleti’nin başkentidir. Bir üniversite şehri olan Boston’da genç nüfus oldukça fazladır. Turistik açıdan da popüler olan bu şehirde kültürel ve sosyal anlamda pek çok aktivite bulabilirsiniz. Müze ve galeriler, parklar, özgürlük yolu, alışveriş merkezleri ve çok çeşitli zevklere yönelik restoranlar bulunmaktadır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiş olup metro veya otobüs ile ulaşım rahatça sağlanmaktadır.
EC Boston, Eğitimin yanı sıra öğrencilerineÜniversiteye Kabul Hizmetleri vezengin içerikli sosyal aktivite programı da sunar. Güzel Sanatlar Müzesi, Boston Halk Kütüphanesi, Harvard Üniversitesi ve MIT turları, Red Sox beyzbol maçını izleme şansı, balina gözlemleme etkinliği, tekne partisi, Martha’s Vineyard gezisi, Boston, Washington DC, Philadelphia ve Niagara Şelaleleri'ne şehir dışı turları bunlardan bazılarıdır.
Okulun konumu: Şehrin yemek ve alışveriş merkezi olan Faneuil Hall Pazar alanının hemen yanındadır. Boston'un ünlü Özgürlük Yolu üzerinde (Freedom Trail) ve deniz kıyısına 5 dk. mesafede yer alır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Akıllı tahtalı modern 18 derslik, ortalama 12 kişilik sınıflar, 270 kişilik kapasite, 19 öğrenci bilgisayarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, öğrenci salonu, bireysel çalışma odası, mutfak alanı.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (24), Yoğun İngilizce (30), Çalışma Amaçlı İngilizce (20 Gİ+10), Şehirde İngilizce (20 Gİ+10), TOEFL Hazırlığı (20 Gİ+10), Akademik Sömestr/Yıl (24-30).
EC ONLINE EĞİTİM PORTALI: Öğrencinin kayıttan başlayıp eğitimi bittikten 3 ay sonrasına kadar kullanabildiği, Oxford sınavına girebildiği ve kursu boyunca dil gelişimini online olarak izleyebildiği bir hizmettir.
EC EĞİTİM GARANTİSİ: Haftada 30 Derslik program alıp derslere devam eden ve ödevlerini yapan öğrencilere sunulan bir hizmettir. Öğrencinin baştan belirlenen sürede, belirlenen seviyeye ulaşamaması halinde bu seviyeye gelebilmesi için tüm ekstra takviye dersleri EC tarafından ücretsiz verilir.
ÜCRETSİZ DİL ATÖLYELERİ: Öğrencilerin dil gelişimlerini sonuna kadar desteklemek amacıyla açılan ücretsiz takviye sınıflardır. Her merkezde, en az haftada 1 kez açılan programlar: Konuşma Dersleri, Okuma, Yazma ve Telaffuz Sınıfları, Film Kulüpleri İsteğe bağlı diğer ek dersler: Konferanslar, İş İngilizcesi Sınıfları, Ödev Kulübü, Sınav Becerileri, Yerel Konuşma Partneri, Drama Sınıfı, Güncel Haberler Sınıfı, Şehrini Tanıma Sınıfı.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec
Amerika Boston Ec

Ec Boston Tanıtım Filmi


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim