1 Haftalık Yurtdışı Dil Eğitimi

İngiltere’de bazı dönemlerde bazı şehirlerinde haftalık yurtdışı dil eğitimi verilmektedir. 1 haftalık yurtdışı dil eğitimleri yetişkin gruplara yönelik olarak planlanmıştır. Bu program sayesinde tatil yapma ve dil eğitimini bir arada gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle dil okullarının yoğun olduğu ve aktif olduğu okullarda 1 haftalık dil eğitimi tercih etmeniz, sizin için avantajlıdır. Okullarda genel İngilizce ve mesleki İngilizce şeklinde hazırlanan programlar haftalık 20 ders olacak şekilde planlanmıştır. Hızlandırılmış eğitim programı ile mevcut yabancı dilinizi geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz. 1 Haftalık dil eğitimlerine katılabilmek için önceden yabancı dil seviyenizin iyi olması gerekir. Dil eğitimi içerisinde bazı okullar konaklama ve beslenme dâhil programlar düzenleyerek, öğrencilere kolaylık sağlamaktadır.

Yurt Dışı Eğitim Programları

Danışmanlık firmalarının görevlerinden biri de, yurt dışı eğitim programları hakkında öğrencilere bilgi vermektir. Eğitim almak isteyen kişiler tek başına araştırma yaparak bu bilgilere ulaşmakta zorluk çekebilir. Bunun için eğitim danışmanlarından doğru bilgi almanızı tavsiye ederiz. Eğitim programlarını inceleyecek olursak 16 yaş üzeri kişiler genel İngilizce programına katılabilirken, mesleki İngilizce programına katılacak kişilerde 17 yaş üzeri sınır bulunmaktadır. Haftalık 45 dakikalık dersler, 20 ders saati süresince devam edecektir. Amaç öğrencilerin akıcı bir dille konuşmaları ve konuşulanı anlamaları sağlanmaktadır. Kendine güvenen, aktif konuşan ve yazabilen öğrencilere dönüştürmek için her derse özen gösterilmektedir. Ayrıca 12 kişilik sınıflarda alınan eğitim ile daha verimli bir öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yurt Dışı Dil Eğitiminde Masraflar

1 haftalık dil eğitimi içerisinde yer alan hızlandırılmış çalışma, öğrencilerin verimli bir şekilde dil öğrenmelerini hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda özen ile eğitim veren dil okulları, bazı masrafları karşıladığı gibi bazı masrafları da karşılamamaktadır. Okula kayıt ücreti, konaklama, haftalık ders eğitim ücreti, kitaplar, sertifika, vize işlemleri, uçak bileti, sağlık sigortası ve danışmanlık işlemleri ücrete dahil durumlar olarak belirlenmiştir. Kahvaltı ve akşam yemekleri ile yanınızda bulunması gereken harçlık, eğitim programı içerisinde yer almaktadır. Her okulun kendi programı içerisinde belli alanlarda fırsatlar tanınmaktadır.

Yurt Dışında Haftalık Dil Eğitimleri

ABD, İngiltere, Avustralya veya Kanada gibi ülkelerin en popüler okullarında dil eğitimi alabilirsiniz. Günümüzde kolaylaşan eğitim fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirerek, hayalinizdeki ülkede istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Eğer uzun vadede dil eğitimi alma hayaliniz varsa, yabancı dilinizin çok iyi olması gerekmeden de dil okullarına kayıt yaptırabilirsiniz. Çünkü uzun vadede dil eğitiminde hazırlık okuyarak kendinizi geliştireceksiniz. Diğer yandan 1 2 haftalık programlarda eğitim almak için yeteri kadar dil bilmek gerekiyor. Tatil amaçlı ve dilinizi geliştirmek adına en çok tercih edilen programlar arasında yer almaktadır. Çünkü kısa sürede eğitim alacağınız ülke hakkında bilgi sahibi olarak, ileride uzun vadede nerede nasıl eğitim alacağınız konusunda öngörü sahibi olmanızı sağlamaktadır. Danışmanlık firmalarından Karya eğitim; kısa vadede öngörü sahibi olmak için yurt dışına çıkmanıza gerek kalmadan, tüm artıları ve eksileri sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Türkiye’de bulunan üniversitelerdeki işletme bölümü deyince akla gelen ...
Amerika binlerce dil okulu bulmanız mümkündür. Dil okulu tecrübesi edinmek bir dili öğrenmek ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim