EC Montreal

EC Montreal Kanada Dil Okulu

Kanada / Montreal / Merkez

Montreal, Kanada’nın ikinci en büyük, Quebec Eyaleti’nin ise en büyük kentidir. Kışları çok soğuk olduğu için bir yer altı şehri bulunmaktadır. Tarihi binalar, alışveriş merkezleri, festivalleri ile bu her zaman canlı şehirde kültürel ve sosyal anlamda pek çok aktivite bulmak mümkündür. Şehirde Fransızca ve İngilizce olmak üzere iki resmi dil kullanılmaktadır.
EC Montreal, iki resmi dile sahip şehirde EC uzmanlığı ve kalitesiyle İngilizce ve Fransızca kursları vermektedir. Eğitimin yanı sıra öğrencilereüniversiteye kabul hizmetleri vezengin içerikli sosyal aktivite programı da sunulur.Fitnes dersleri, yerel festivaller, uzun yürüyüşler, piknik ve “Montreal'in Tadı” etkinliği, bowling, go-cart, Little Italy, Niagara Şelaleleri, Toronto, Ottawa ve Quebec şehir dışı turları bunlardan bazılarıdır.
Okulun konumu: Montreal'in merkezinde, ana alışveriş caddesi St. Catherine üzerindedir.
Konaklama: Aile yanı ve paylaşımlı daire konaklaması seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Akıllı tahtalı modern 23 derslik, ortalama 12 kişilik sınıflar, 290 kişilik kapasite, 15 öğrenci bilgisayarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, öğrenci salonu, bireysel çalışma odası, açıkhava teras, mutfak alanı, tesisi içinde Starbucks ve restoranlar.
Sunulan programlar: Her ders 45 dakikadır.Genel İngilizce/Fransızca (20), Yarı Yoğun İngilizce/Fransızca (24), Yoğun İngilizce/Fransızca (30), Çalışma Amaçlı İngilizce/Fransızca (20Gİ+10), Şehirde İngilizce (20Gİ+10), IELTS Hazırlığı (20), DELF/DALF Hazırlık (20 GF+10), Akademik Sömestr/Yıl (20-24-30).
EC ONLINE EĞİTİM PORTALI: Öğrencinin kayıttan başlayıp eğitimi bittikten 3 ay sonrasına kadar kullanabildiği, Oxford sınavına girebildiği ve kursu boyunca dil gelişimini online olarak izleyebildiği bir hizmettir.
EC EĞİTİM GARANTİSİ: Haftada 30 Derslik program alıp derslere devam eden ve ödevlerini yapan öğrencilere sunulan bir hizmettir. Öğrencinin baştan belirlenen sürede, belirlenen seviyeye ulaşamaması halinde bu seviyeye gelebilmesi için tüm ekstra takviye dersleri EC tarafından ücretsiz verilir.
ÜCRETSİZ DİL ATÖLYELERİ: Öğrencilerin dil gelişimlerini sonuna kadar desteklemek amacıyla açılan ücretsiz takviye sınıflardır. Her merkezde, en az haftada 1 kez açılan programlar: Konuşma Dersleri, Okuma, Yazma ve Telaffuz Sınıfları, Film Kulüpleri İsteğe bağlı diğer ek dersler: Konferanslar, İş İngilizcesi Sınıfları, Ödev Kulübü, Sınav Becerileri, Yerel Konuşma Partneri, Drama Sınıfı, Güncel Haberler Sınıfı, Şehrini Tanıma Sınıfı.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec
Kanada Montreal Ec

EC Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim