Eurocenters
Eurocenters Toronto

Eurocenters Toronto Kanada Dil Okulu

Kanada / Toronto / Merkez

Toronto: Kuzey Amerika’nın en büyük beşinci şehri Toronto, hareketli hayatı, mükemmel restoranları ve istisnai sanat, müzik ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Geniş parkları, muhteşem plajları, kusursuz toplu taşıma sistemi ve temizliği Toronto’yu örnek bir şehir yapmaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü Niagara Şelalesi yakındadır.
Eurocentres Toronto: Dil okulu kültürel farklılıkların paylaşımı ve yaşam boyu sürecek arkadaşlıklar edinmek için mükemmel bir yerdir. Toronto, ziyaretçilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilmektedir. Dil eğitiminin yanı sıra okul, aktiviteler ile ilgili bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleri de tanıtmaktadır. Öğrencilerine çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Devamlı sosyal faaliyetler düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilmektedir.
Okulun Konumu: CN Kulesi, başlıca büyük mağazalara, restoranlara ve tiyatrolara, ayrıca Toronto’nun önde gelen lig sporu stadyumlarından yalnızca birkaç dakikalık mesafede bulunan eğlence merkezinde yer almaktadır.
Konaklama:
Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım:
İnteraktif tahtalar, klima, kütüphane, bilgisayar odası, öğrenme merkezi, öğrenci salonu, wi-fi, tekerlekli sandalya ile erişim imkanı.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce, IELTS (20), Yoğun İngilizce, Yoğun İş İngilizce, Yoğun IELTS, Yoğun TOEFL, Yoğun TOEIC (25), Süper Yoğun İngilizce, Süper Yoğun IELTS (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters
Kanada Toronto Eurocenters

Eurocenters Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim