OHC
OHC Toronto

OHC Toronto Kanada Dil Okulu

Kanada / Toronto / Merkez

Toronto, Kanada’nın en büyük ve dünyanın en kozmopolit şehridir. Canlı bir sosyal hayata sahip Toronto dünyanın en yaşanılır yerlerinden biridir. Niagara Şelaleleri, hokey ligi NHL gibi dünyaca ünlü birçok sembole sahiptir.
OHC Toronto , OHC dil okulunun merkezidir. Genel İngilizce, pathway gibi programların yanı sıra öğrencilerine şehrin tadını çıkarabilecekleri bir aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Toronto’nun merkezinde, Wellesley metro istasyonuna ve Eaton Centre’a yürüme mesafesinde tarihi bir binada hizmet verir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulur.
Okulun Donanımı: 150-200 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 25 derslik, maksimum 16 ortalama 12 kişilik sınıflar, langırt masası, kitap ve video dolu kütüphane, kafeterya, özel çalışma materyali, ücretsiz Wi-fi erişimi, ortak alan, mutfak, mikrodalga fırın ve buzdolapları, DVD oynatıcılar, TV’ler.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
Yoğun İngilizce: Temel İngilizce becerilerinin yanı sıra İngilizceyi iş hayatında veya sosyal hayatında yoğun olarak kullananlara yönelik içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 30 ders verilir.
İş İngilizcesi: Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir. İş dünyasında gerekli olan İngilizce becerilerinin geliştirilmesine yönelik dersler sunulur.
IELTS Sınav hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Pathway: Minimum 12 hafta süreyle haftada 30 ders üniversiteye hazırlık sürecinde gerekli İngilizce becerilerine yönelik dersler sunulur.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Toronto Ohc
Kanada Toronto Ohc
Kanada Toronto Ohc
Kanada Toronto Ohc
Kanada Toronto Ohc
Kanada Toronto Ohc

OHC Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim