EMBASSY Summer Cambridge

Chesterton Community College Yaz Okulu - EMBASSY Summer

13-17 Yaş Cambridge Homestay

İngiltere / Cambridge / Merkez

Dünya’nın en iyi beş üniversitesinden biri olan Cambridge Üniversitesi’nin bulunduğu Cambridge’ de şehrin nüfusunun üçte birini genç nüfus oluşturur. Akademik açıdan oldukça gelişmiş olan bu şehirde kütüphaneler, müzeler, pazarlar ve butikler de bolca bulunur. Şehir içinde ulaşım otobüs ve bisiklet ile sağlanır. Tarihi mimarisi, doğal güzellikleriyle İngiltere'nin en gözde kentlerinden biri olup, tüm noktalarına yürüyerek ulaşılabilen, tekne turlarıyla gezerek de tanınabilecek küçük ama en ünlü üniversite şehirlerinden biridir. Öğrenci şehri olan Cambridge sosyal aktiviteler ve alışveriş merkezleri ile canlı bir sosyal yaşama sahiptir. Chesterton Community College’ da ders alan öğrenciler, konaklama olarak aile yanı veya Jesus College’ da yurt konaklama tercih etme imkanına sahip olurlar.
Aile Yanı Konaklamalı Program (27 Haziran-15 Ağustos 2021): Haftada 20 ders Genel İngilizce, kurs materyalleri, kurs bitirme sertifikası, iki kişilik odalarda ortak banyolu tam pansiyon konaklama, gözetmenli aktivite programı (hafta başına 4 yarım gün aktivite, 3 akşam aktivitesi, dönüş haftası hariç her hafta 2 tam gün aktivite) ücrete dahildir.
Jesus Koleji Yurt Konaklamalı Program (11 Temmuz-15 Ağustos 2021): Dünya standartlarında birinci sınıf Cambridge Üniversitesi’nin bir parçası olan Jesus Koleji, merkezi lokasyondaki tarihi binasında konforlu bir konaklama sunar. Haftada 20 ders Genel İngilizce, kurs materyalleri, kurs bitirme sertifikası, tek/iki kişilik odalarda ortak banyolu tam pansiyon konaklama, gözetmenli aktivite programı (her hafta 5 yarım gün aktivite, 7 akşam aktivitesi, dönüş haftası hariç her hafta 2 tam gün aktivite), ücrete dahildir.
Katılım yaşı: 12-17 (yurt konaklama) / 13-17 (aile yanı konaklama)
Haftalık ders: 20.
Şehir merkezine uzaklık: 20 dk.devamını göster Devamını Göster

Chesterton Community College
Chesterton Community College
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim