Alpadia London City Yaz Okulu - ALPADIA Summer

Teens (13-17 Yaş) Standart İngilizce

İngiltere / London City / Merkez

Londra; Dünyanın en heyecan verici şehirlerinden biri olup müzik, tiyatro gibi sanat dallarında, spor, kültür, tasarım, moda, alışveriş ve yemek alanlarında önde gelir. Her yıl İngilizce öğrenmek üzere gelen yüzlerce öğrenciyi, İngilizcenin anavatanı olarak misafir eder.
ALPADIA Londra Yaz Okulu; İngilizce kurslarının verildiği okul bulunduğu konum nedeniyle birçok ikonik noktaya yakındır ve öğrencilerine bu konumun keyfini çıkarabilecekleri sosyal programlar sunar.
Okulun konumu: Londra’nın kalbinde, canlı Hoxton, Shoreditch bölgesinde yer alır.
Konaklama: Tek kişilik en-suite odada tam pansiyon yurt konaklama sunulur.
Donanım: Özenle tasarlanmış çalışmaya elverişli modern ve ferah derslikler, yeşilliklerle dolu dinlenme alanları, açık ve kapalı hava etkinlik alanları, olimpik nitelikte spor merkezi.
Sunulan programlar: Standart İngilizce (20), Yoğun İngilizce (25), Private İngilizce (Standart kurs ile birleştirilerek haftada ilave 5 özel ders alınabilir).
Premium seçenekleri: Öğrencinin, haftada 3 kez öğleden sonraları seçmeli 1 spor veya yaratıcı aktiviteye katılabildiği seçenektir. Bu merkezdeki seçenekler: Moda/Futbol Plus/Oyun programlama/City/Dil plus.
Paket içeriği: Tek kişilik en-suite odada tam Pansiyon yurt konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoş geldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, cep harçlığı hizmeti, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: Londra’da alışveriş ve gezi (Big Ben, Westminster Manastırı, Parlamento binaları, Tower Köprüsü, Londra Kulesi, Camden Şehri, Kanal yürüyüşü, St. Pauls, Soho, Covent Garden, Leicester Meydanı, Piccadilly sirki, Harrods, Trafalgar Meydanı, Ulusal Müze, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Shoreditch ve Brick Lane marketleri, Tate Modern, Kraliyet Gözlemevi vb.), Brighton, Oxford ve Cambridge’de alışveriş ve geziler.
Tarihler: 04.07-10.07/11.07-17.07/18.07-24.07/25.07-31.07/01.08-07.08/08.08-14.08.2021.

devamını göster Devamını Göster

ALPADIA Summer İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim