St Clares Oxford

St Clares College Yaz Okulu - St Clares

Oxford Yaz Okulu/fen Bil.-sanat-İş İngilizcesi.

İngiltere / Oxford / Merkez

Program, İngiltere’nin en eski ve en köklü üniversitesine ev sahipliği yapan Oxford’da, kentin en güvenli ve en güzel bölgelerinden biri olan Headington’da Rye St. Antony okul kampüsünde sunulmaktadır. Şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’nin yansıra, kentin sayısız güzelliklerini görme şansı bulan öğrenciler, aynı zamanda, hafta sonları Londra, Cambridge gibi farklı şehirleri de görme imkânı bulmaktadırlar. Öne Çıkan Özellik: İngiltere’nin en ünlü şehirlerinden Oxford’da, harika bir kampüste eğitim alma ve İngiltere’nin en güzel kentlerini gezme olanakları.
Konaklama: Kampüs İçi Konaklama; 10-15 Yaş Grubu İçin İki Kişilik Odalar; 15-17 Yaş Grubu Için Tek Kişilik Odalar; Her Dairede Ortak Banyo ve wc; Ortak Kullanımda Mutfak ve dinlenme Alanı; Kızlar ve erkekler Ayrı Katlarda; 24 Saat Özel Güvenlik; Açık Büfe Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği; Dinlenme Salonu.
10 - 15 Yaş Programı (3 hafta) 7 Temmuz-27 Temmuz/28 Temmuz-17 Ağustos: Haftada 18 ders eğitim alınmaktadır. Her ders 55 dakikadır. Öğrenciler sabah derslerinde konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirirken, öğleden sonra derslerinde proje çalışmaları yapmaktadırlar.
15 - 17 Yaş Programı Interactive English (21 Ders) (2,3,4 hafta ) 16 Haziran-17 Ağustos (23 Haziran ve 14 Temmuz Başlangıcı bulunmamaktadır): Haftada 21 ders eğitim alınmaktadır. Sabah derslerinde dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi beceri dersleri, öğleden sonra konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler alınmaktadır.
Intensive English (25 Ders) (3 Hafta) 30 Haziran-20 Temmuz/21 Temmuz-10 Ağustos: Sabah; dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi beceri dersleri, öğleden sonra; Akademik Amaçlar İçin İngilizce ve Sınav İngilizcesi (IELTS, FCE, CAE, CPE) gibi dersler sunulur. Öğrencilerin seviyesi en az orta seviye olmalıdır.
IB Programı (25 Ders) (3 Hafta) 30 Haziran-20 Temmuz/21 Temmuz-10 Ağustos: Bu program, öğrencilere İngiltere’nin ilk IB okulundan IB diploması alma fırsatı vermektedir. Programda ileri seviye Edebiyat, Fen Bilimleri, Beşeri Bilimler ve Bilgi Kuramı dersleri bulunmaktadır. Öğrenciler hem IB felsefesini ve metodolojisi hakkında bilgi sahibi olmakta hem de seçtikleri konular üzerinde çalışarak becerilerini geliştirmektedirler. Öğrencilerin seviyesi en az orta seviye olmalıdır.
Oxford ‘da Fen Bilimleri Eğitimi (25 Ders) (2 Hafta) 23 Haziran-6 Temmuz: Öğrenciler gelişmiş teknolojiye sahip laboratuvarlarda hem uygulanabilir araştırma yeteneklerini hem de Fen Bilimleri alanında araştırma yaparak konu odaklı İngilizce kullanımlarını geliştirmektedirler. Öğrencilerin seviyesi en az orta seviye olmalıdır.
Aktivite ve Geziler: Haftasonu 1 Tam Gün Geziler; Hafta içi 2 Yarım Gün Gezi Sanatları; Stratford-upon-avon; London; London Musical; Bath; Oxford Colleges/ Museums Tours Christ Church Oxford; Akşamları Dil Geliştirmeye ve Kültürel Değişimi Sağlamaya Yönelik Kampüs Aktiviteleri.
Özel Programlar: Art in Oxford: 6 Temmuz-20 Temmuz (2 Hafta): Stüdyo çalışmaları, sergi ziyaretleri ile öğrenci portfoylolarını geliştirmeye yönelik programdır.
Business in Oxford: 21 Temmuz-3 Ağustos (2 Hafta): Üniversitede işletme/finans hedefleyen öğrencilerin temel becerilerini geliştirmeye yönelik programdır.
Öğrencilerin İngilizceleri en az intermediate olmalıdır.
NOT: 15 - 17 Yaş grubu öğrencilerimiz için aile yanı konaklama seçeneği bulunmaktadır.
Katılım Yaşı: 10-15 / 15-17
Haftalık Ders: 18 / 21 / 25
Şehir Merkezine Uzaklık: 10 dk.
Gatwick Havaalanı: 95 dk.
Heathrow Havaalanı: 1 saat.
Stansted Havaalanı: 95 dk.devamını göster Devamını Göster

St Clares İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim