STAFFORD HOUSE Summer Cambridge

Cats College Yaz Okulu - STAFFORD HOUSE Summer

Classic Course/premium

İngiltere / Cambridge / Merkez

Program, İngiltere’nin Londra’dan sonra, en popüler ve en güzel kentlerinden biri olan Cambridge’in kalbinde, dünyaca ünlü Kings College ve Trinity College’a ve Cam Nehrine sadece kısa bir yürüme mesafesinde, her köşesi yepyeni, modern ve dinamik Cats College kampüsünde sunulmaktadır. Klasik İngilizce programlarının yanısıra, daha akademik veya yoğun bir eğitim isteyen veya El ve Sahne Sanatlarına ilgi duyan öğrenciler için özel program seçenekleri de sunulmaktadır. İngiltere’nin en seçkin üniversitelerine hazırlık eğitimleri veren ünlü CATS College kampüsünde, hem Cambridge’in akademik havasını solumak, hem çok çeşitli programlar arasından kendine uygun bir program seçip, İngilizce dışında farklı yeteneklerini de geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir.
STEM (14 - 18 Yaş; 30 Haziran 2019): Stem (science, technology, engineering, mathematics ) ve coding (kodlama) programına katılan öğrenciler 15 saat İngilizce eğitimin yanı sıra 15 saat STEM dersleri almakta ve workshop’lara katılmaktadırlar. Alanında deneyimli öğretmenler, öğrencilerin kodlama bilgisini geliştirmelerine ve matematik becerilerinin gerçek hayatta mühendislik ve teknoloji problemlerine uyarlanmasına yardımcı olmaktadır.
Konaklama: Cats College Kampüs Yurdu; Tek Kişilik Özel Banyolu Odalar; Çok Modern ve Yeni Mobilyalar; Ortak Kullanımda; Mutfak & Dinlenme Alanı; 7/24 Güvenlik; Tam Pansiyon; Açık Büfe Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği; Gezilerde Paket Öğle Yemeği.
Okul Özellikleri: Lokal Yüzme Havuzu; Kapalı Spor Salonu; Açık Spor Sahaları; Bilgisayar Merkezi; Bilgi Teknolojileri Merkezi; Öğrenci Dinlenme Salonları; Civarda Cafe & Restaurantlar.
Aktivite & Geziler: Hafta içi 1 Yarım Gün Gezi; Haftasonu 1 Tam Gün Gezi; Haftasonu 1 Tam Gün, İsteğe Bağlı Opsiyonel Özel Gezi Düzenleme Imkanı; Öğleden Sonraları & Akşamları; Dil Geliştirmeye ve Kültürel Değişimi Sağlamaya Yönelik Kampüs Aktiviteleri
Hafta İçi Geziler: Cambridge & Punting; Cambridge Şehir Turu & Kings College; Peterborough; Bury St.Edmunds Stamford.
Şehir Dışı Geziler: Londra & Tekneyle Thames Turu; Canterbury & Canterbury Katedrali; Stratford-Upon-Avon & Shakespeare’s Birthplace.
Opsiyonel Geziler: Windsor Castle; Oxford & Christ Church College; Thorpe Park; Extra Londra Gezileri.
Özel Programlar: Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, Oxbridge Hazırlık & Portfolyo Hazırlama, Yaz Moda Okulu, Film Yapımı Yaz Okulu, Oyunculuk, Müzikal Tiyatro, Fotoğrafçılık, Çizim & Resim, Mücevherat & Bijuteri, Grafik Tasarım, İç Dizayn.
Program tarihleri: 23 Haziran-11 Ağustos arası program türüne göre değişir, lütfen sorunuz.
Bireysel katılım yaşı: 14-17.
Grup Katılım Yaşı: 12- 17.
Haftalık ders: 20.
Londra’ya Uzaklık: 80 dk.
Stansted Havaalanı: 40 dk.
Heathrow Havaalanı: 90 dk.
Gatwick Havaalanı: 110 dk.devamını göster Devamını Göster

STAFFORD HOUSE Summer İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim