EC Academy Los Angeles

UCLA Campus Yaz Okulu - EC Academy

Ucla / Karma Aktivite

Amerika / Los Angeles / UCLA

Dünyanın en çok turist alan şehirlerinde biri olmakla birlikte her yıl binlerce öğrenciyi İngilizce öğrenmek üzere ağırlar. Los Angeles gerek sosyal yaşamının hareketliliği, gerekse ünlü teknoloji firmalarının birçoğunun merkezinin bulunduğu Silikon Vadisi bölgesiyle Amerika’nın gözde şehirlerindendir.
UCLA KAMPÜSÜ // 12-17 Yaş // 27 Haziran – 8 Ağustos: Prestijli UCLA kampüsünün güvenli ve korumalı ortamında yürütülür. Sınıf başına öğrenci sayısı: Max 12.Paket ücreti haricindekiler: UM (Unaccompanied Minor) ücreti.
Kampüs Özellikleri: Donanımlı Derslikler • Açık ve Kapalı Spor Sahaları • Açık Yüzme Havuzu • Gym • Çok sayıda açık alan
MULTI-ACTIVITIES (KARIŞIK PROGRAM): Tek bir program seçmektense, farklı farklı programları bir arada almak isteyen öğrenciler için dizayn edilmiş bu programda, öğrenciler her gün tenis, yüzme, futbol, hazine avı veya takım oyunları gibi farklı bir alanda eğitim almaktadırlar.
Eğitim: Academy eğitmenlerinin tamamı, alanlarında uzman, gerekli tüm sertifikasyonlara sahip, profesyonellerdir. Genel olarak, eğitim sistemi, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeyi ve dil akıcılıklarını artırmayı hedefler. Modern dersliklerde, öğrencilere gelişmiş bir eğitim ortamı sunulur, ders dışı aktivite & geziler için ön hazırlık yapılır.
Konaklama: Güvenli Öğrenci Yurtları • Kızlar & Erkekler Ayrı Bloklarda • 2-4 Kişilik Odalar • Ortak Kullanımda Modern Banyolar • Öğrenci Dinlenme & Sosyal Alanları • 7/24 Güvenlik • Her Blokta 7/24 Kalan Okul Personeli.
Yemek Planı: Academy Programı kapsamında, her şey dahil bir Tam Pansiyon yemek planı uygulanmaktadır. Sabah, öğle ve akşam, açık büfe şeklinde yemek; ara öğünler, geziler ve aktiviteler esnasında ekstralar ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Aktivite & Geziler: Academy Programı’nı diğer standart yaz okulu programlarından ayıran bir diğer önemli özellik ise, tüm aktivite ve gezilerin tamamen ücretsiz olmasıdır. Öğrenciler için her gün akşam saatlerinde, dil gelişimlerini ve sosyal becerilerini artırmaya yönelik aktiviteler sunulmaktadır. Ayrıca, her hafta 1 yarım gün ve hafta sonu 2 tam gün şeklinde geziler düzenlenmektedir. Bu geziler esnasında, tüm ulaşım, yemek, giriş ve varsa biniş ücretleri programa dahil olup öğrencilerden ekstra hiçbir ücret talep edilmez.devamını göster Devamını Göster

UCLA Campus
UCLA Campus

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim