ELS Summer New York

The Juilliard School Yaz Okulu - ELS Summer

New York Yaz Okulu/14 Yaş Ve üzeri

Amerika / New York / Merkez

New York’un kalbinde, Manhattan’ın en güzel yerinde, dünyanın en büyük performans sanatları merkezi olan Lincoln Center’ın içinde, dünyaca ünlü Juilliard School’da düzenlenen bu program, öğrencilerimize seçkin bir atmosferde Amerika’nın ritmine eşlik etme olanağı tanımaktadır. İngilizce dersleri “New York City” temasıyla verilmekte olup, öğrenciler İngilizce iletişim becerileri öğrenirlerken, aynı zamanda New York şehir kültürünü deneyimledikleri “Amerikan Kültürü” dersleri de almaktadırlar. Öne Çıkan Özellik: New York’un en güzel bölgesinde İngilizce eğitimi alırken, New York’un şehir merkezinde olmanın verdiği avantaj ile her gün gezme ve alışveriş yapma fırsatı yanında, sadece genç yetişkinlerle bir arada vakit geçirip İngilizce pratik yapma imkanı.

Konaklama: Üniversite Kampüs Yurdu; 7/24 Güvenlikle Korunan Özel Giriş; Kızlar ve Erkekler İçin Ayrı; 2-3 Kişilik Odalar; 5 Odadan Oluşan Suitler Şeklinde; Her Suitte 2-3 Banyo & WC; Her Suitte Ortak Kullanımda Salon & Dinlenme Alanı; Tam Pansiyon; Açık Büfe Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği; Gezilerde Paket Öğle Yemeği.
Aktivite ve Geziler: Hafta içi öğleden sonra, akşamları ve hafta sonları sürekli aktivite ve gezi düzenlenmektedir.
Geziler: Lincoln Center Turu; Museum of Natural History; Özgürlük Heykeli ve Ellis Adası; Times Square; Six Flags Eğlence Parkı; Dünya Ticaret Merkezi; Empire States binası; Sinema ve tiyatro & Broadway müzikalleri; Rockefeller Center; Coney Island & New York Aquarium; Central Park’ta bisiklet turu; Metropolitan Museum of Art (MET); Büyük Beyzbol Ligi (MLB) maçı; 11 Eylül Anıtı ve Brooklyn Köprüsü; Premium Outlet Alışveriş; Fifth Avenue ve Alışveriş; Madame Tussaud’s Müzesi; Bowling; Central Park bot turu.

Programa özel: • Program dahilinde öğrencilere New York sınırsız metro ulaşım kartı, full sağlık sigortası, gidiş-dönüş havaalanı transferleri, kamp t-shirtü, kamp çantası, USB bileklik ve tüm eğitim materyalleri hediye edilmektedir. • Kamp süresince düzenlenen tüm aktivite ve geziler, ulaşım ücretleri, giriş ücretleri ve biniş kartları ücrete dahildir. Öğrencilerden ekstra ücret talep edilemez.
Program tarihleri: 14 Temmuz - 3 Ağustos 2019.
Katılım yaşı: 16 ve üzeri.
Haftalık ders: 16.
Manhattan’a uzaklık: Merkez.
Havaalanı mesafeleri: JFK 40 dk.; Newark 35 dk.devamını göster Devamını Göster

ELS Summer Amerika Tanıtım Videosu


The Juilliard School
The Juilliard School
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim