FLS Specialty Tours Los Angeles

Citrus College Yaz Okulu - FLS Specialty Tours

Kaliforniya Keşif Kampı 15 Yaş Ve üzeri/yaz Sezonu

Amerika / Los Angeles / Citrus College

Los Angeles; Disneyland, Santa Monica gibi merkezleriyle Amerika’nın turistik açıdan şüphesiz en cezbedici şehirlerinden olan Los Angeles, LA Lakers NBA takımı ve ünlü Amerikan üniversitesi UCLA’ya da ev sahipliği yapar.
Citrus College - Kaliforniya Keşif Kampı: Citrus College, San Gabriel dağlarının eteğinde ve Los Angeles’ın merkezine birkaç dakikalık mesafedeki huzurlu Glendora banliyösünde yer alır. Program, öğrencilere Citrus’un kampüs yaşamını deneyimlerken heyecan verici Güney Kaliforniya’nın en güzel yerlerini keşfetme şansı sunar.
Özellikler: 15 yaş ve üzeri içindir. En fazla 20 kişilik sınıflarda, alanında yetkin öğretmenler tarafından haftada 18 ders İngilizce verilir. Kampüste haftalık spor faaliyetleri ve etkinlikler yapılır.
Aktivite ve Geziler: Hollywood, Beverly Hills, LA Şehir Merkezi, Disneyland, Victoria Gardens, USC Turu, Ontario Mills Alışveriş Merkezi, Universal Studios, California Science Center, Huntington Kütüphanesi, Old Town Pasadena, Santa Anita Mall, Plaj Gezisi (sadece yazın ve isteğe bağlı), MLB Beyzbol maçı (Sadece yazın, isteğe bağlı), Veda Partisi.
Konaklama: Öğrencilerin Amerikan yaşam tarzını tecrübe edebilmeleri için titizlikle seçilmiş ailelerin yanında 2 kişilik odada konaklama hizmetinde hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, Cumartesi günleri kahvaltı, Pazar günleri ise 3 öğün yemek sunulur.
Dönemler: Ocak, Şubat, Mart, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Aralık’ta belirli tarihlerde gerçekleşir.devamını göster Devamını Göster

FLS Specialty Tours Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim