MLA New York

Ramapo College Yaz Okulu - MLA

New York&washington D.c. Yaz Okulu 10-19 Yaş

Amerika / New York / Merkez

New York; ABD’nin ve Dünyanın en uluslararası şehirlerinden birisi olan ve çok farklı kültürlere ev sahipliği yapan bir şehirdir. Turistler ve öğrenciler için oldukça popülerdir. Özgürlük Heykeli, Empire State Binası, Central Park, Times Meydanı ve Metropolitan Müzesi gibi pek çok gezilip görülecek yer; kültürel, sosyal ve spor aktivite imkanları sunmaktadır.
MLA New York Yaz Okulu; 40 yıldan fazla tecrübesi ile yüksek kaliteli yaz okulu programları sunmaktadır. Ramapo College kampüsünde olan yaz okulu programında, öğrenciler üniversitenin tüm imkanlarından faydalanabilmektedir. Öğrenciler program içerisindeki aktiviteler ve şehir gezileri ile yaz tatillerinin tadını çıkarmaktadırlar. Güvenliğe oldukça önem verilmektedir. Bu kapsamda, öğrenciler program boyunca gözetmenler ile beraber hareket etmektedirler. Paket öğle yemekleri yerine öğrencilere para yüklü okula ait olan MLA kart verilmekte ve tam gün yapılan gezilerde öğrencilerin bu kart ile yiyecek ve içeceklerini alabilmeleri sağlanmaktadır. Okula girişler Perşembe veya Cuma günleri yapılmaktadır.
Okulun konumu:
Şehir merkezine 35 dakika uzaklıkta yer almaktadır.
Konaklama: 24 saat güvenlikli, sürekli doktor bulunan okul kampüsünde ortak banyolu tek veya çift kişilik odalarda konaklamaktadırlar.
Kampüs özellikleri: 300 dönüm alana kurulmuş yeşil bir kampüs, spor tesisleri ve yurtları ile klasik bir Amerikan kampüsüdür.
Paket içeriği:
Tam Pansiyon yurt konaklama, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoş geldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, MLA kart, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: 2 haftalık program için Hafta için 1 Yarım Gün New York Gezisi; Hafta içi ve Hafta Sonu 7 Tam Gün Gezi; 2 Gün Washington D.C. Gezisi; Akşamları kampüs içi aktiviteler.
Tarihler: 01.07-14.07, 16.07-29.07, 17.07-30.07, 30.07-12.08.2020.devamını göster Devamını Göster

Ramapo College
Ramapo College
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim