EMBASSY Summer New York

Long Island University Yaz Okulu - EMBASSY Summer

Brooklyn New York Merkez-standart/12-17 Yaş

Amerika / New York / Merkez

Program, dünyanın en güzel şehirlerinden New York’un kalbinde, dünyaca ünlü Brooklyn Köprüsü’ne yürüme mesafesinde bulunan Long Island Üniversitesi Brooklyn kampüsünde sunulmaktadır. Öğrenciler New York City’nin görülmeye değer her noktasını doya doya gezerken aynı zamanda İngilizce pratiği yapma imkânı bulmaktadırlar. Öne Çıkan Özellik: New York’un Empire States, Central Park, Times Square gibi yerlerine çok yakın bir üniversite kampüsünde eğitim alırken, her gün New York’u gezmek ve alışveriş yapmak için ideal bir programdır.
Konaklama: Kampüs yurt konaklama; Kız-erkek ayrı koridorlarda; İki veya üç kişilik odalar; Ortak kullanımda banyo & WC; 24 saat güvenlik; Ortak kullanımda mutfak & dinlenme alanı; Tam pansiyon; Açık büfe kahvaltı, Öğle ve akşam yemeği; Gezilerde paket öğle yemeği.
Okul Özellikleri: Şehir merkezi kampüsü; Açık spor sahaları; Kapalı spor salonu & gym; Kapalı yüzme havuzu; Öğrenci aktivite & dinlenme salonları; Café ve market.
Aktivite ve Geziler: Hafta İçi Her Gün New York Gezileri; Haftasonu 1 Tam Gün New York Gezileri; Haftasonu 1 Gün, İsteğe Bağlı Opsiyonel Özel Gezi Düzenleme İmkanı; Akşamları Dil Geliştirmeye ve Kültürel Değişimi Sağlamaya Yönelik Kampüs Aktiviteleri; Bazı Akşamlar New York Brooklyn & Manhattan Gezileri & Opsiyonel Tiyatro & Müzikal Gezileri.
New York Gezileri: Brooklyn Köprüsü; Central Park Yürüyüş Turu; Açık Hava Spor Aktiviteleri; Empire State Binası; Özgürlük Heykeli; Times Square; 5.Cadde Alışveriş; Natural History Museum; Modern Sanatlar Müzesi; Museum of the American Gangster; Metropolitan Museum of Art; Greenwich Village Gezisi; Columbus Circle; Little Italy & Chinatown Gezisi; Highline Park; NY Financial District.
Opsiyonel Geziler: Six Flags Eğlence Parkı; NY Yankees Baseball Maçı; Birleşmiş Milletler (United Nations) Binası; Tam Gün Boston Gezisi; Tam Gün Washington Gezisi; Madame Tussauds Müzesi.
Program tarihleri: 23 Haziran - 4 Ağustos 2019.
Katılım yaşı: 12-18.
Haftalık ders: 20.
Manhattan’a uzaklık: 18 dk.
Havaalanı mesafeleri: JFK 30 dk.devamını göster Devamını Göster

EMBASSY Summer Amerika Tanıtım Videosu


Long Island University
Long Island University

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim