Wellington School Yaz Okulu - EC Academy

Wellington School / Akademik Program

İngiltere / Somerset / Wellington School8

İngiltere’nin batısında, ülkenin en ünlü ve prestijli okullarında sunulan bu özel Akademi Programı, öğrencilerin bireysel ilgi alanlarına yönelik farklı seçenekler sunmakta ve birinci sınıf bir yaz okulu deneyimi yaşatmaktadır. Academy Programı’nı, Standart Yaz Okulu Programları’ndan ayıran en önemli özellik, Haftada 20 Ders İngilizce Eğitimine ilaveten sunulan, bireysel ilgi alanlarına yönelik, haftada 10 ekstra ders şeklinde verilen Özel öğretileridir.

WELLINGTON SCHOOL // 8-17 Yaş // 9 Temmuz – 15 Ağustos: İngiltere’nin en prestijli ve en ünlü Boarding School’larından biri olan Wellington Okulu kampüsü, Wellington kasabası, Somerset şehrinde, yeşillikler arasında, ana cadde ve mağazalara yürüme mesafesinde, 35 dönümlük bir alana kurulmuş olan geniş bir kampüstür.
Kampüs Özellikleri: Donanımlı Derslikler • Açık ve Kapalı Spor Sahaları • Kapalı Isıtmalı Yüzme Havuzu • Özel Aktivite Salonları • Sanat Stüdyosu • Dans Stüdyosu
SUMMER ACADEMIC STUDY : Minimum Pre-Intermediate İngilizce becerisine sahip olan öğrencilerin tercih edebilecekleri bu Akademik Program kapsamında, İngilizce derslerine ek olarak, haftada 30 ders Matematik, Tarih, Edebiyat, Medya İletişim, Coğrafya, Çevre Bilimi, Bilim, Felsefe, Gıda Teknolojisi ve Sanat gibi ana bölüm dersleri verilmektedir. İngiliz eğitim sistemine ilgi duyan, ya da ileride yurtdışında Lise veya Üniversite eğitimi almayı planlayan öğrenciler için ideal bir programdır.
Eğitim: Academy eğitmenlerinin tamamı, alanlarında uzman, gerekli tüm sertifikasyonlara sahip, profesyonellerdir. Genel olarak, eğitim sistemi, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeyi ve dil akıcılıklarını artırmayı hedefler. Modern dersliklerde, öğrencilere gelişmiş bir eğitim ortamı sunulur, ders dışı aktivite & geziler için ön hazırlık yapılır.
Konaklama: Yakın Zamanda Yenilenmiş Tertemiz & Güvenli Öğrenci Yurtları • Kızlar & Erkekler Ayrı Bloklarda • 2-4 Kişilik Odalar • Ortak Kullanımda Modern Banyolar • Her Blokta Öğrenci Dinlenme & Sosyal Alanları • 7/24 Güvenlik • Her Blokta 7/24 Kalan Okul Personeli.
Yemek Planı: Academy Programı kapsamında, her şey dahil bir Tam Pansiyon yemek planı uygulanmaktadır. Sabah, öğle ve akşam, açık büfe şeklinde yemek; ara öğünler, geziler ve aktiviteler esnasında ekstralar ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Aktivite & Geziler: Academy Programı’nı diğer standart yaz okulu programlarından ayıran bir diğer önemli özellik ise, tüm aktivite ve gezilerin tamamen ücretsiz olmasıdır. Öğrenciler için her gün akşam saatlerinde, dil gelişimlerini ve sosyal becerilerini artırmaya yönelik aktiviteler sunulmaktadır. Ayrıca, her hafta 1 yarım gün ve hafta sonu 2 tam gün şeklinde geziler düzenlenmektedir. Bu geziler esnasında, tüm ulaşım, yemek, giriş ve varsa biniş ücretleri programa dahil olup öğrencilerden ekstra hiçbir ücret talep edilmez.
devamını göster Devamını Göster

Wellington School
Wellington School
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim