Japonya Dil Okulları

Hangi şehirde eğitim almak istersiniz?

ALMANYA DİL OKULLARI

Almanya'da dil okulu için konsolosluk tarafından öğrenci vizesi yerine dil eğitimi vizesi verilir. Dil eğitim vizesi ile Almanya'ya giden öğrencilere çalışma hakki tanınmaz. Genel ve yoğun almanca kursları öğrencilerin dilini geliştirebilmeleri için çeşitli dil aktivite programları ile birlikte sunulmaktadır. Almanya'da birçok konaklama seçeneği mevcuttur.

Almanya'da aile yanında konaklamak Bavyera aile hayatını birinci elden tanımak için harika bir fırsattır. Ayrıca, ders dışındaki bir ortamda, mesela ailenizle akşam yemeği yerken, Almanca pratiği yapma imkanı da bulursunuz. Yurtdışında Almanca eğitimi almak isteyen öğrenciler için Almanya da pek çok dil okulu bulunmaktadır.

devamını göster Devamını Göster
japonya dil okulları

NEDEN ALMANYA DİL OKULLARI?

Almanya'da eğitim almak için aslında birçok sebebiniz vardır. Almanca öğrenmek, Almancanızı ilerletmek/geliştirmek, ülkemizden bu kadar çok göç alan bir ülkenin kültürünü tanımak, yaşayarak öğrenmek gibi oldukça geçerli sebepler ile Almanya'da hem eğitim almanız hem de kendi kültürümüze benzediği kadar farklılıkları da var olan bir ülkeyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Türkiye'ye yakın olması da bir diğer avantajınız olacaktır. Ulaşımı kolay, yaşam koşulları olarak uygun, Avrupa Birliğine üye olması ile alacağınız vize ile birçok popüler komşu ülkelere seyahat edebilme olanağınız ile Almanya; aslında Almanca öğrenmek için en ideal yer olacak.

devamını göster Devamını Göster

AMERİKA DİL OKULLARI

Amerika, yurtdışında İngilizce eğitim almak isteyenleri büyüleyici coğrafi yapısı, dünya çapında adından sıklıkla bahsettiren eğlence merkezleri ile kendine çekmeyi başarmıştır.

Amerika’da dil okulları ve üniversiteler dünyanın en iyi eğitim veren yabancı dil merkezleri arasında hep ilk sıradadır. Herkesin bütçesine ve hedeflerine uygun dil okulunun bulunduğu Amerika’da, 52 eyalet ve bu eyaletlerde birbirinden profesyonel dil okulları bulunmaktadır.

Amerika’da dil eğitimi aldıktan sonra lisans veya yüksek lisans eğitimi almak çok kolaydır. Çoğu üniversiteye TOEFL’sız girme şansı elde edersiniz. Ayrıca Amerika’da eğitime devam etmek istiyorsanız üniversite kampüsünde yer alan birçok dil okulu seçeneği vardır. Bunlardan birini tercih ederek henüz üniversite eğitimine başlamadan kampüs ortamını görmüş ve kampüs imkanlarından yararlanmış olursunuz.

Kozmopolit yapısı sayesinde farklı kültürleri tanıyıp analiz edebilirsiniz. her farklı deneyimden öğreneceğiniz bir şey olduğunu unutmamalısınız.Konaklama seçenekleri açısından Amerika çok çeşitli imkanlara sahiptir. Bütçenize uygun istediğiniz konaklama seçeneğini sürekli duyduğunuz dünyaca ünlü şehirlerin hepsinde bulabilirsiniz.Amerika’da dil eğitimi almak için her hangi bir şart aranmamaktadır. Sürekli pratik yaparak aktif şekilde İngilizce eğitimi alacağınız dil okulları sayesinde içinizde ki potansiyelin farkına varırsınız. Amerika Dil Okulları’nın eğitim politikası tamamiyle öğrenciyi sıkmadan, teşvik ederek ve İngilizceyi severek öğrenmesini sağlamaktır. Öğrenci gerçek anlamda öğrenmek istemezse kimse bireye zorla bir şeyler öğretemez. Bundan yola çıkarak öğrencilerle sürekli iletişim içerisinde olup gelişimleri takip edilir. Amerika’da dil eğitimi süresi tamamen size bağlıdır. Bu süre birkaç haftadan iki yıla kadar uzayabilir. Fakat öğrendiklerinizin kalıcı olmasını istiyorsanız en az 2 aylık bir eğitim sürecinden geçmeniz tavsiye edilir.

Amerika dil okulları sayesinde Amerika'nın zengin teknolojik imkanlarından yararlanarak İngilizce öğrenebilirsiniz. Okullarda ki sınıflar görsel ve işitsel teknolojik materyallerle donatılmıştır. Uluslararası öğrenciler genellikle New York, Boston, San Francisco, Los Angeles, San Diego, Berkeley, Washington ve Chicago gibi herkesin bildiği dünyaca ünlü metropolleri tercih etmektedir.

devamını göster Devamını Göster

NEDEN AMERİKA DİL OKULLARINDA EĞİTİM ALMALIYIM

 • Yüzlerce dil okulu seçeneği bulunmaktadır.
 • İngilizceyi Amerikan aksanı ile öğrenme şansı sağlar.
 • Amerika'da eğitim almak prestijlidir.
 • Birçok ülkeye daha ekonomik bir yaşam sunar.
 • Okul kampüsleri içerisinde haftada 20 saat çalışma hakkı vardır.
 • Üniversite geçiş programları ile dil okulu sonrası hiçbir sınava girmeksizin lisans ya da yüksek lisans eğitimine geçiş hakkı sunar.
devamını göster Devamını Göster

AVUSTRALYA DİL OKULLARI

Avustralya’da İngilizce dil eğitimi denilince akla ilk gelen ülkelerden biridir. Öyle ki Avustralya açısından da uluslararası öğrenciler ülke ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Ülkenin birinci gelir kaynağı madenleri, ikinci gelir kaynağı ise yurtdışından ülkeye gelen dil öğrenmeye gelen öğrencilerdir. Avustralya’nın İngilizce dil eğitimi için tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi ülkenin eğitim sisteminin kaliteli ve uluslararası öğrencilerin başarısının sürekli takip ediliyor olmasıdır. Dil eğitimi için Avustralya’ya gelen öğrenciler göçmenlik ofisleri ve eğitim bakanlıkları tarafından sürekli takip edilmektedir. Göçmenlik ofisleri öğrencinin okuldaki devamlılığını, eğitim bakanlığı ise öğrencinin okuldaki başarısını takip etmektedir. Okullarla birlikte sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktadır. Aksi durumlarda öğrenciyle görüşmeler yapılıp herhangi bir sorun olup olmadığı soruşturulmaktadır.  Öğrencilerin sağlıklı bir şekilde eğitimine devam etmesini sağlamak amaçlanmıştır.

Dil eğitimi için ülkeye gelen uluslararası öğrenciler Avustralya geneline yayılmış durumdadır. En çok tercih edilen şehirlerin başında Sydney, Melbourne, Perth ve Brisbane gelmektedir. Şehirlerdeki uluslararası öğrenci yoğunlukları şehirlerin popülerliğiyle ve büyüklükleriyle doğru orantılıdır. Bu yoğunluklarda aynı ülke öğrencilerinin okullardaki popülasyonunu artırmaktadır.  Bu sebepten dolayı daha verimli bir dil eğitim sürecini geçirmek isteniyorsa aynı ülke popülasyonun daha az olduğu okulları tercih etmek hatta şehirleri tercih etmekte fayda vardır. Ancak bu durum tamamen öğrencinin kendisine bağlıdır. Öğrenci kendini ne kadar kendi ana dilini kullanacak arkadaşlıklarından uzak tutarsa o kadar İngilizcesini geliştirme fırsatı bulur. Mümkün olduğu sürece yabancı arkadaşlar edinmeli okulda öğrendiği bilgileri pratikte arkadaşlarıyla iletişimde kullanmalıdır. Çünkü oradaki uluslararası öğrencilerin tek bir ortak amacı var, o da İngilizce öğrenmek. Öğrencileri ortak noktada toplayan tek şey İngilizce dilidir. Brezilya’dan gelen bir öğrenciyle Türkiye’den gelen bir öğrenci sadece İngilizceyi kullanarak iletişim kurabilir.

Avustralya’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Avustralya’ya dil eğitimi için gelen öğrenciler Avustralyalılar tarafından çok sevilmektedir. Çünkü Avustralya diğer ülkelere olan uzaklığından dolayı daha izole bir konumdadır. Bu da ülkenin ülke dışındaki yaşamları, insanları ve kültürleri merak etmesine sebep olmaktadır. Farklı kültürleri görmek, onları tanımak Avustralyalı insanları mutlu etmekte ve gelen uluslararası öğrencilere çok arkadaş canlısı davranmaktadırlar. Bu sebepten dolayı öğrenciler ülkede rahat bir şekilde yaşayabilmektedir. Avustralyalılar uluslararası öğrencilere o kadar alışmış durumdalardır ki alışveriş ya da başka bir durumda sabırla onları dinleyip onları anlamaya çalışmaktadır. Anlatan kişinin İngilizce diline ne kadar hakimse onun anlayabileceği şekilde anlatmaya özen gösterirler.

Avustralya’da bulunan dil okullarında öğrenciler maksimum 20 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır. Bu durum öğrenci yoğunluğuna göre değişmektedir. Genel olarak 16 kişilik sınıf mevcudu korunmaya çalışılmaktadır. Ayrıca sınıflarda aynı ülkeden gelen öğrencilerin olmamasına özen gösterilmektedir. Mümkün olduğunca her ülkeden tek öğrenci olması amaçlanır. Bu mümkün olmuyorsa okul geneline eşit olacak şekilde öğrenci dağılımı yapılır. Öğrencinin kendi dilini kullanmamasının önüne geçmeye çalışılır ki dil eğitimi verimli olabilsin.

 

Avustralya 2020 Dil Okulu ve Konaklama Fiyatları

4 HAFTA

1160AUD – 1800AUD

8 HAFTA

2320AUD – 4000AUD

12 HAFTA

2400AUD -  5100AUD

24 HAFTA

4644AUD – 11000AUD

 

Yukarıda belirtilen fiyatlar 2020 yılına ait fiyatlardır. Dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Güncel kampanyalar hakkında danışmanlarımız size yardımcı olacakladır.

Avustralya’da Dil Eğitimi Alırken Çalışma

Avustralya hükümeti öğrenci vizesi ile ülkeye gelen öğrencilere 16 hafta ve üzeri dil eğitimi almak şartıyla çalışmaya izin vermektedir. Öğrenciler haftalık olarak 20 saat resmi izinli olarak çalışabilirler. Bu da onların Avustralya’da hem kendi ekonomilerine katkıda bulunmalarına ve dil okulunda öğrendiklerini gündelik hayatta kullanmalarına, pratik yapmalarına yardımcı olur. Öğrenciler İngilizceye hâkim oldukları düzeyde kendilerine göre iş bulabilirler. Bulabilecekleri işler bir üniversite öğrencisinin Türkiye’de bulabileceği türde işler olabilir.

Avustralya Dil Eğitimi Başvuru ve Kabul Şartları

 • Başvuru ücreti

 • Başvuru formları
 • Pasaport ve eski vizelerinizin fotokopisi
 • Banka mektubu
 • Sponsor teminat mektubu

Avustralya Dil Okulu Eğitim Vizesi

Avustralya eğitim vizesi verme konusunda titiz davranan ülkelerden bir tanesidir. Süreç uzun ve zorlu olsa da doğru bir vize danışmanlığıyla sorusuz bir şekilde vizenizi alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Avustralya Dil Eğitimi Konaklama Seçenekleri

Avustralya’da eğitim için gelen öğrencilere çeşitli konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Bunlar, aile yanı konaklama, yurt konaklaması, otel ve öğrenci evi gibi seçenekler bulunmaktadır. Öğrenciler orada kaldıkları süreye göre bunlar arasından seçim yapmaktadır.

Avustralya'da Öğrenci Yaşam Masrafları

Avustralya’da öğrenciler konaklama, yeme içme, ulaşım ve diğer genel harcamalar için aylık olarak 1400AUD-1700AUD ihtiyaç duyarlar. Bu miktar bir öğrencinin 1 aylık masraflarını karşılamaktadır.

Avustralya'da Dil Okulu Eğitim Sağlık Sigortası

Avustralya devleti gelecek öğrencilerin gelmeden önce sağlık sigortası yaptırmalarını istemektedir.

Avustralya'da Ulaşım

Avustralya’da ulaşım eyaletten eyalete, şehirden şehre değişiklik gösterse de genel olarak şehirler arası uçakla, şehir içi ulaşımsa metro, tramvay ve otobüsle sağlanmaktadır.

Avustralya Dil Okullarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

 Sitemizdeki iletişim formu ya da telefonlardan bize ulaşmanız durumunda eğitim almak istediğiniz ülke ve programı seçmenizi sizlerden rica ederiz. Eğer ülke ve program konusunda net bir fikriniz yoksa gereksinimleriniz ve bütçeniz doğrultusunda danışmanlarımız size eğitim alternatifleri, programlar ve ülkeler hakkında kısa bilgiler verecek, istediğiniz ülke ya da ülkeler için ise detaylı fiyat ve program bilgisi içeren teklifleri tarafınıza ileteceklerdir.

İletilen bu tekliflerden bir ya da birkaçına karar vermeniz durumunda kararınızı netleştirmenizi sağlayacak kilit bilgileri size iletir ve sizin için en uygun programa karar vermenizi sağlarız.

Karar aşamasının ardından, toplanması gereken gerekli evraklar ile ilgili bir liste tarafınıza iletilerek bu evrakları toplamanız sizden rica edilir. Daha sonra kayıt olmak istediğiniz program ile ilgili bu evraklar ve başvuru formları hazırlanarak, başvuru ücretiniz ile birlikte karar verdiğiniz okula gönderilir.

Okuldan gelen kabul belgesinin ardından vize sürecine geçilir. Ülke vize prosedürüne göre vize randevusu alınarak vize başvurunuz yapılır. Vizenizin de onaylanmasını takiben eğitim süreciniz öncesi sizlere oryantasyon sağlanır. Havaalanından okula varış süreciniz ile ilgili detaylı bilgilendirme, acil durumlar, sağlık problemleri, sağlık sigortanızın kapsamı, Türkiye ile iletişim için yapmanız gerekenler, programın ilk günü ve konaklamadaki ilk gününüzde yapmanız gerekenler gibi bilgiler oryantasyon sürecinde sizlere bilgi olarak iletilmektedir.

Eğitim süreniz boyunca bize ulaşabilirsiniz

Malta’daki eğitiminiz süresi boyunca ve sonunda da Karya International olarak, olası soru ve sorunlar ile ilgili olarak ofis numaramızı da ya danışmanınıza ait telefon ve whatsapp numaralarına ulaşmaya devam edebilirsiniz. Eğer okul ya da konaklamanız ile ilgili problem çözülemez boyutta ise okulunuz ya da konaklamanız danışmanınız tarafından değiştirilecektir.

Eğer siz de bizimle benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen iletişime geçerek, malta dil okulu serüveninizde ilk adımı atın!

 

 

devamını göster Devamını Göster

CAPE TOWN DİL OKULLARI

Güney Afrika’da eğitim almak istiyorum diyen çok az kişi vardır etrafımızda. Çünkü Güney Afrika’da eğitim kelimesi bizi biraz korkutuyor olabilir. Aslında düşünülenin tam tersine, Güney Afrika’nın oldukça çağdaş yöreleri ve gelenekleri var. Ayrıca Cape Town bir turizm cennetidir ve Cape Town ’da bir sürü eğitim kurumlarının şubesi bulunmaktadır. Bu kurumların hepsi İngiltere kurumları tarafından sürekli denetlenmektedir. Bu nedenle bu eğitim kurumları oldukça kaliteli dil okullarıdır. Aşağıda Cape Town hakkında ayrıntılı bilgi vereceğim ancak eğer aklınıza takılan sorular olursa, bizimle ilgili linklerden iletişime geçebilirsiniz.

Güney Afrika’nın cennet köşesi olarak da adlandırabileceğimiz Cape Town, tarih kitaplarında hep adını duyduğumuz Ümit Burnu’nun kıyısında, muhteşem manzarası ve huzurlu atmosferiyle görenleri kendine hayran bırakan bir şehirdir. Önceden İngiliz sömürgesi olmasından doğan avantajıyla Avrupai, modern bir yapıya sahip olan şehir, turistlerin olduğu kadar öğrencilerin de ilgisini çekmekte ve son zamanlarda en çok tercih edilen eğitim merkezlerinden biri olmaktadır.

EC, International House ve LAL gibi dünyanın en ünlü dil okullarının şubelerinin bulunduğu bu huzurlu şehir, samimi halkının ve sokak sanatçılarının samimi ve sıcakkanlı yaklaşımıyla da daha da renkli bir havaya bürünmektedir. Resmi dili İngilizce olan Cape Town, ders dışında yapılacak aktivite çeşitliliğiyle olduğu kadar, ucuz yaşam koşullarıyla da öğrencilere oldukça ideal bir eğitim ortamı hazırlamaktadır.

İngilizce öğrenmenin en yeni yolu, değişik kültürlerin mükemmel bir doğada harmanlanmasıyla oluşan Cape Town’daki dil okullarıdır. Son zamanlarda turistler tarafından çok sık ziyaret edilen şehirlerden biri olan Cape Town, Afrika’nın Gökkuşağı ülkesi’ olarak adlandırılmaktadır. Şarap mahzenleri, altın madenleri, uzun kumsallar, binlerce çeşit hayvan türleri ve mükemmel manzaralarıyla Cape Town size mükemmel birçok güzellik göstermektedir.

2002 yılında şehrin merkezinde bir binaya kurulmuş olan EC Cape Town Dil Okulu, bütün restoranlara, mağazalara, internet kafelere ve daha birçok sosyal aktivite mekanlara yakın bir konumdadır.

EC Cape Town Dil Okulu kısa bir zaman içerisinde İngiltere’de bulunan ana merkezinin desteğiyle uluslararası sertifika verebilen bir dil okulu haline gelmiştir. Her hafta başı pazartesi günleri, yeni sınıflar açılır ve bu sınıflara seviyelere uygun yeni öğrencilerin yerleştirebilmesi için seviye tespit sınavları yapılmaktadır. Toplam 16 sınıfta ders verilmektedir. Bütün sınıflar tam donanımlı ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Sınıflar maksimum 8 kişiliktir. Bunlara ek olarak binada öğrencilerin boş zamanlarını geçirmesi için kütüphane ve öğrenci kafeteryası vardır.

devamını göster Devamını Göster

GÜNEY AFRİKA DİL OKULLARI

Yaşam koşullarıyla olduğu kadar, bünyesindeki dil eğitimi alınabilecek okullarıyla da oldukça uygun fiyatlara sahip olan Güney Afrika, öğrencilerin uzun dönem dahi gitseler mağdur olmalarına engel olan bir ülkedir. Öğrenciler çok uygun fiyatlara çok kaliteli dil eğitimi alabilmekte ve bunun yanında farklı deneyimleri de yaşayabilmektedirler.

EC, LAL, Eurocentres, International House gibi dünyanın pek çok noktasında dil eğitiminin en iyileri olarak adlandırılan okullar, özellikle başkent Cape Town’da bulunan şubeleriyle öğrencilerine hem ucuz hem de oldukça kaliteli eğitim sunmaktadırlar.

Öğrenciler genel İngilizce eğitiminden akademik İngilizce eğitimine kadar oldukça geniş bir yelpazede eğitim alabilme olanağına sahip olmalarının yanı sıra, IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge gibi önemli dil sınavları için da hazırlık eğitimi alabilmektedirler. Bütün bunlarla birlikte iş amaçlı İngilizce programlarında da oldukça başarılı olan dil okulları, öğrencilerine iş dünyasında da farklı birçok kapı açmaktadır.

devamını göster Devamını Göster

FAS DİL OKULLARI

Zor günlerden, uzun çabalardan sonra kurulabilmiş, her yönüyle büyüleyici dekor gibi bir kenttir Fas. Camiler, ezan sesleri, medreseler, deri, maden, buhur ve gül kokusu, medreseler, eşeklerini yürütmeye çabalayan satıcılar. Rabat, Fas’ın başkentidir. Eğlenmek için, her ihtiyacınız için Rabat’ta kendinize göre mekanlar bulmanız mümkündür. Ayrıca haftasonları, diğer şehirlere geziler düzenlenmektedir. Fas’ın her şehri eski ve yeni olarak iki bölgeden oluşuyor. Eski Fas sokakları masallardan fırlamış gibi dar ve tarihi binalarla dolu, yeni Fas ise, modern binalar, yüksek restoranlarla doludur. Bir diğer cazibe merkezi ise, şehrin suyunu sağlayan Bou Celud Bahçesi. Ayrıca kesin ziyeret etmeniz gereken diğer bir yer, Nord Kalesi’dir.

MARAKEŞBu şehir oldukça eski bir tarihe dayanmaktadır. Almoravide hanedanlığının 1062 yılına başkentliğini yapmıştır. Bu nedenle, zamanla da önemli ticaret merkezlerinden biri olmaya başlamıştır. Djemaa el Fnaa Meydanı: Marekeş’in kalbi olan meydan, Fas’a gittiğinizde ilk gezeceğiniz yerlerden biri olmalıdır. Gece ve gündüz başka bir dünyaymış gibi olan meydan da, yılan gösterileri yapılır,

devamını göster Devamını Göster

FRANSA DİL OKULLARI

Kültür, sanat ve turizm merkezi olarak bilinen Fransa; Kuzey Denizi, Manş Denizi, Atlas Okyanusu ve Akdeniz'le kuşatılmış 2700 kilometre uzunluğundaki muhteşem kıyı şeridi, doğal güzellikleri, tarihi ve turistik yerleriyle Avrupa'nın önemli ülkelerinden biridir. Uzun yıllar dünyanın en yaygın dili olan Fransızca halen pek çok ülkede kullanılmaktadır. Yurtdışında Fransızca öğrenmek isteyenlerin ilk adresi olan Fransa da dil okulları ve yaz okulları şehirlere göre çeşitlik göstermektedir. Paris, Nice, Cannes, Lyon ve Bordeux Fransızca dil okulları için en çok tercih edilen şehirlerdendir. Dil okulları ve kaliteli Fransızca dil aktivite programları öğrencilerin mükemmel bir eğitim almalarına olanak sağlar. Fransa'da öğrencilere genellikle aile yanı konaklama sunulur. Ayrıca yurt ve öğrenci hostellerinde kalmak da mümkündür. Fransa'da yabancı öğrencilerin çalışma izni yoktur.

devamını göster Devamını Göster

İNGİLTERE DİL OKULLARI

İngiltere Dil Okulları ile ‘zaman’ kavramınız İngilizce’ye dönüşsün Birleşik Krallığı oluşturan 4 adadan en büyüğü olan ve en gelişmiş olan İngiltere’de dil eğitimi almak sizlere yaşamınızın her alanında sayısız kapı aralayacaktır. Kültürel, ekonomik, teknolojik ve çağdaş olarak gelişmiş olmakta birlikte durmadan yeniliğe açık politikaları sayesinde eğitim için uluslararası platformda en çok tercih edilen ülkedir.

Genç ve dinamik nüfusa oldukça önem veren İngiltere, eğitimi gelişmişliğin ön önemli adımı olarak görüyor. Yaşam standartlarının çok yüksek olması ve eğitim sisteminin kusursuz bir şekilde işlemesi eğitim konusundan dünya çapında tanınan eğitim kurumlarına sahip olmasını sağlamıştır. Kraliyet atmosferini her adımda hissedeceğiniz İngiltere’de çok sayıda modern dil okulları bulunmaktadır. İngilizce en iyi doğduğu yerde öğrenilir. Ana dil olarak herkesin İngilizce konuştuğu İngiltere’de kısa zamanda üst seviyede İngilizce öğrenebilir ve kendinizi kültürel, sosyal açıdan geliştirebilirsiniz. Gezip göreceğiniz çok sayıda dünyaca ünlü şehirleri olan İngiltere’de her anınız dolu dolu geçek ve zaman size yetmeyecek ve ‘keşke gün 24 saatten daha fazla olsaydı’ diyeceksiniz!

İngiltere’de dil eğitimine geldiğinizde eğitiminizin sadece okul içerisinde sınırlı kalacağını düşünmeyin çünkü İngiltere Dil Okulları’nın düzenlediği sosyal etkinlikler sayesinde yaşamın her alanı sizin için tam bir dil öğrenme ortamı haline gelecektir. İngiltere Dil Okulları hakkında bilmeniz gerekenler...

İngiltere’de dil okulu başlama tarihleri yıl boyunca her ay olabileceği gibi okuldan okula da fark göstermektedir. Genel İngilizce programlarına başlamak için herhangi bir dil seviyenizin olması beklenmez. Dil okuluna başlamadan önce gireceğiniz sınava göre seviyenize uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. Bu sınava okula başlayacak herkes girmek zorundadır. Aynı seviyede bulunan öğrencilerle aynı sınıfta eğitim almanız çok önemlidir. Öğrenme sürecindeki tüm aşamalar bu sayede dengede tutulur.

Haftalık ders sayısı almak istediğiniz program türüne göre değişmekle birlikte öğrenci vizesi alabilmek için en az hafta 15 saat olmalıdır. Okulların sağladıkları olanaklar hemen hemen hepsinde çok farklılık göstermeksizin benzerdir. Okulların tesislerinin önemli bir kısmında öğrencilerin faydalanabilmesi için multimedya bilgisayar merkezi, çalışma odası, dinlenme odası, kütüphane, dil laboratuvarı, yemek salonu, kafeterya vb. bulunmaktadır. Üniversitelerin veya kolejlerin kampüslerinde yer alan dil okullarında eğitim gören öğrenciler aynı zamanda kampüsün olanaklarından da yararlanabilir.

İngiltere’de çoğu dil okulu, ülkenin resmi makamları tarafından onaylı olup dil okulları tarafından oluşan ve birbirlerini denetleme işlevine sahip oldukları derneklere üyedir. Özellikle İngiltere'de hangi dil okuluna gideceğinize karar verirken British Council tarafından onaylı olmasına dikkat etmelisiniz. İngiltere’de çok farklı kültürlerden gelen çok sayıda insan vardır. bu bakımdan insanlara karşı anlayışlı ve yeni fikirlere açık olmalısınız.

devamını göster Devamını Göster

Japonya Dil Okulu Fiyatları

Tüm Fiyatlar JPY Üzerinden verilmiştir. Güncel kampanyalar yansıtılmış, konaklama ve diğer giderlerle birlikte fiyat alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Aşağdaki Tabloyu sağa ve sola kaydırarak diğer seçenekleri görebilirsiniz.

Okul Program Adı Şehir
Merkez
4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta Detay
KAI
General Japanese Course
Tokyo
Merkez
-
-
-
-
Detay
KAI
Practical Conversation Course 15
Tokyo
Merkez
112000.00
224000.00
336000.00
672000.00
Detay
KAI
Practical Conversation Course 20
Tokyo
Merkez
132000.00
264000.00
396000.00
792000.00
Detay
KAI
Grammar & Conversation July
Tokyo
Merkez
-
-
-
-
Detay
KAI
Grammar & Conversation August
Tokyo
Merkez
-
-
-
-
Detay
KAI
JLPT Preparation
Tokyo
Merkez
-
-
-
-
Detay
KAI
Grammar & Conversation Full
Tokyo
Merkez
-
-
-
-
Detay
KAI
50 Yaş üstü Paket - Konaklama ve Transfer Hariç
Tokyo
Merkez
-
-
-
-
Detay

Fiyat Listesinin Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim