Japonya Dil Okulları

Hangi şehirde eğitim almak istersiniz?

JAPONYA DİL OKULLARI

Japonya günümüz modern yaşamla geçmişteki tarihini birleştiren az ülkelerden biridir. Japonya tarihinin izlerini ve yaşamını hala günümüz şartlarında koruyabilmiştir. Şehirlerdeki tarihi yapılar günümüz modern yapılarıyla uyum içindedir. Bu eşsiz tecrübeyi Japonya’da Japonca dil eğitimi alarak deneyimleyebilirsiniz. Japonya’nın başkenti dünyanın en kalabalık şehirlerinden birisi olan Tokyo’dur. Ülke nüfusu yaklaşık olarak 130 milyondur. Japonya’nın resmi dili Japoncadır. Para birimi ise Yen’dir. Ülke yıl boyunca yurtdışından dil eğitimi için gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.

Japonya’ya dil eğitimi için gelen öğrenciler Osaka, Tokyo, Fukuoka, Kobe ve Hiroshima gibi şehirleri tercih etmektedir. Bunların arasında Tokyo ve Osaka öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirlerdir. Japonya’ya dil eğitimi için gelen öğrenciler tamamen sıfırdan Japonya eğitim almaya başlayabilir, üst seviyelere kadar devam edebilirler.

Japonda dil eğitim kursları, Standart Japonca, Konuşma ve Japonca ve İş Japoncası olarak çeşitlenmektedir. Bu kurslara öğrenciler dilerlerse sabahtan öğlene kadar dilerlerse öğlenden akşama kadar olarak gidebilirler.

Japonya’ya eğitim için gelen öğrenciler arasındaki en popüler konaklamalardan birisi aile yanı konaklamadır. Aile yanında kalan öğrenciler hem dilleri geliştirme fırsatı bulmakta ve Japonya kültürünü tam anlamıyla yaşama fırsatı bulmaktadır. Aile yanı konaklama dışında öğrencilere otel, öğrenci evleri ve yurtlarda konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

Japonya’da iklim şartları ülke kuzeyinde ve güneyinde farklı şekilde görülmektedir. Japonya’nın kuzey bölgeleri oldukça soğuk ve karlı geçmektedir. Ancak yaz aylarında ılık bir iklime bürünür. Güney bölgesindeyse tropikal iklim hakimdir.

Japonya’da günlük yaşam gün içinde hızlı akmaktadır. Sabah 9 ile akşam 8 arasında şehirler çok yoğun olmaktadır. İşletmeler sabah 9’da açılır, akşam 8’de kapanır. Türkiye’de olduğu gibi bankalar akşam 5’te kapanmaktadır. İşletmelerde kredi kartları geçerlidir. Döviz bozdurmak isteyenler içinse döviz büroları bulmak kolaydır. Yurtdışından gelenler için her türlü kolaylık sanmaktadır.

Japonya’ya dil eğitimine gelen öğrenciler ülkede bulunan birçok aktiviteye ve festivale katılabilmektedir. Tüm şehirlerinde dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz eşsiz ve tarihi parkları, tapınakları, heykelleri ve kültür miraslarını bulabilirsiniz.

devamını göster Devamını Göster
japonya dil okulları
Fiyat Listesi Yükleniyor...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim