İspanya Dil Okulları

İspanya’nın 9 farklı şehrinde, 8 okulda toplam 52 farklı eğitim programı sizler için sunulmaktadır. Madrid, Valencia, Barcelona, Alicante, Granada, Malaga, Salamanca, Sevilla ve Marbella şehirlerinde size en uygun olan eğitim programını seçebilirsiniz. Kayra International olarak sizlere eğitim programı ve şehir seçiminde olduğu kadar, vize işlemlerinizde ve konaklama tercihlerinizde de yardımcı olmaktayız. İspanyolca öğrenmek ya da İspanyolcanızı geliştirmek adına her türlü programı bu dil okullarında bulmanız mümkündür.

İspanya’da Dil Eğitimi

Sanatı, tarihi dokusu, doğası ve sosyal hayatı ile en eğlenceli ve heyecan verici ülkelerden biri olan İspanya’da, İspanyolcanızı geliştirmek ya da İspanyolca öğrenmek dil okullarının birbirinden farklı programları ile mümkündür. Aile yanında, yurtta ya da otelde konaklama imkanları ile sizin için en uygun olan programı seçebilir ve İspanyolcanızı ilerletebilirsiniz. Farklı yaş grupları ve farklı ihtiyaçlar için düşünülmüş toplamda 52 adet eğitim programı bulunmaktadır. Kayra International ile sizlerin beklenti ve taleplerine en uygun eğitim programını seçmenize yardımcı olmaktayız.

İspanya Dil Eğitimi İçeriği

İspanya dil okullarında genel İspanyolca, yoğun İspanyolca (haftada 20 ya da 30 saat olarak verilmektedir), yoğun İspanyolca ile birlikte grup dersleri (haftada 20 ders ve 5 özel ders olarak), iş İspanyolcası, İspanyolca ve gezi (dersler sonrası geziler ve aktivitelerde pratik yapma imkanı sunar), 50 yaş üzeri İspanyolca eğitimi, DELE hazırlık eğitimi ve yaz okulu eğitim programları sunulan genel eğitimlerdir. Yaz okulu programı haziran ve ağustos aylarında 13-17 yaş arasındaki gençler için düzenlenmektedir. Sizler de İspanyolcanızı beklentilerinize en uygun şekilde öğrenmek ya da geliştirmek isterseniz, 20 yılı aşkın süredir yurt dışı eğitim alanında deneyim sahibi olan Kayra International’dan danışmanlık alabilirsiniz.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında eğitim almak her öğrencinin istediği bir şeydir. Farklı kültürlerin ...
Karya Yurtdışı Eğitim'in herkesin kariyerine özel olarak hazırlanmış dil eğitimi programları ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim