AVUSTRALYA DİL OKULLARI

Avustralya’da İngilizce dil eğitimi denilince akla ilk gelen ülkelerden biridir. Öyle ki Avustralya açısından da uluslararası öğrenciler ülke ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Ülkenin birinci gelir kaynağı madenleri, ikinci gelir kaynağı ise yurtdışından ülkeye gelen dil öğrenmeye gelen öğrencilerdir. Avustralya’nın İngilizce dil eğitimi için tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi ülkenin eğitim sisteminin kaliteli ve uluslararası öğrencilerin başarısının sürekli takip ediliyor olmasıdır. Dil eğitimi için Avustralya’ya gelen öğrenciler göçmenlik ofisleri ve eğitim bakanlıkları tarafından sürekli takip edilmektedir. Göçmenlik ofisleri öğrencinin okuldaki devamlılığını, eğitim bakanlığı ise öğrencinin okuldaki başarısını takip etmektedir. Okullarla birlikte sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktadır. Aksi durumlarda öğrenciyle görüşmeler yapılıp herhangi bir sorun olup olmadığı soruşturulmaktadır. Öğrencilerin sağlıklı bir şekilde eğitimine devam etmesini sağlamak amaçlanmıştır.

Video

Dil eğitimi için ülkeye gelen uluslararası öğrenciler Avustralya geneline yayılmış durumdadır. En çok tercih edilen şehirlerin başında Sydney, Melbourne, Perth ve Brisbane gelmektedir. Şehirlerdeki uluslararası öğrenci yoğunlukları şehirlerin popülerliğiyle ve büyüklükleriyle doğru orantılıdır. Bu yoğunluklarda aynı ülke öğrencilerinin okullardaki popülasyonunu artırmaktadır. Bu sebepten dolayı daha verimli bir dil eğitim sürecini geçirmek isteniyorsa aynı ülke popülasyonun daha az olduğu okulları tercih etmek hatta şehirleri tercih etmekte fayda vardır. Ancak bu durum tamamen öğrencinin kendisine bağlıdır. Öğrenci kendini ne kadar kendi ana dilini kullanacak arkadaşlıklarından uzak tutarsa o kadar İngilizcesini geliştirme fırsatı bulur. Mümkün olduğu sürece yabancı arkadaşlar edinmeli okulda öğrendiği bilgileri pratikte arkadaşlarıyla iletişimde kullanmalıdır. Çünkü oradaki uluslararası öğrencilerin tek bir ortak amacı var, o da İngilizce öğrenmek. Öğrencileri ortak noktada toplayan tek şey İngilizce dilidir. Brezilya’dan gelen bir öğrenciyle Türkiye’den gelen bir öğrenci sadece İngilizceyi kullanarak iletişim kurabilir.

Avustralya’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Avustralya’ya dil eğitimi için gelen öğrenciler Avustralyalılar tarafından çok sevilmektedir. Çünkü Avustralya diğer ülkelere olan uzaklığından dolayı daha izole bir konumdadır. Bu da ülkenin ülke dışındaki yaşamları, insanları ve kültürleri merak etmesine sebep olmaktadır. Farklı kültürleri görmek, onları tanımak Avustralyalı insanları mutlu etmekte ve gelen uluslararası öğrencilere çok arkadaş canlısı davranmaktadırlar. Bu sebepten dolayı öğrenciler ülkede rahat bir şekilde yaşayabilmektedir. Avustralyalılar uluslararası öğrencilere o kadar alışmış durumdalardır ki alışveriş ya da başka bir durumda sabırla onları dinleyip onları anlamaya çalışmaktadır. Anlatan kişinin İngilizce diline ne kadar hakimse onun anlayabileceği şekilde anlatmaya özen gösterirler.

Avustralya’da bulunan dil okullarında öğrenciler maksimum 20 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır. Bu durum öğrenci yoğunluğuna göre değişmektedir. Genel olarak 16 kişilik sınıf mevcudu korunmaya çalışılmaktadır. Ayrıca sınıflarda aynı ülkeden gelen öğrencilerin olmamasına özen gösterilmektedir. Mümkün olduğunca her ülkeden tek öğrenci olması amaçlanır. Bu mümkün olmuyorsa okul geneline eşit olacak şekilde öğrenci dağılımı yapılır. Öğrencinin kendi dilini kullanmamasının önüne geçmeye çalışılır ki dil eğitimi verimli olabilsin.

Avustralya 2020 Dil Okulu ve Konaklama Fiyatları

4 HAFTA

1160AUD – 1800AUD

8 HAFTA

2320AUD – 4000AUD

12 HAFTA

2400AUD - 5100AUD

24 HAFTA

4644AUD – 11000AUD

Yukarıda belirtilen fiyatlar 2020 yılına ait fiyatlardır. Dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Güncel kampanyalar hakkında danışmanlarımız size yardımcı olacakladır.

Avustralya’da Dil Eğitimi Alırken Çalışma

Avustralya hükümeti öğrenci vizesi ile ülkeye gelen öğrencilere 16 hafta ve üzeri dil eğitimi almak şartıyla çalışmaya izin vermektedir. Öğrenciler haftalık olarak 20 saat resmi izinli olarak çalışabilirler. Bu da onların Avustralya’da hem kendi ekonomilerine katkıda bulunmalarına ve dil okulunda öğrendiklerini gündelik hayatta kullanmalarına, pratik yapmalarına yardımcı olur. Öğrenciler İngilizceye hâkim oldukları düzeyde kendilerine göre iş bulabilirler. Bulabilecekleri işler bir üniversite öğrencisinin Türkiye’de bulabileceği türde işler olabilir.

Avustralya Dil Eğitimi Başvuru ve Kabul Şartları

  • Başvuru ücreti

  • Başvuru formları
  • Pasaport ve eski vizelerinizin fotokopisi
  • Banka mektubu
  • Sponsor teminat mektubu

Avustralya Dil Okulu Eğitim Vizesi

Avustralya eğitim vizesi verme konusunda titiz davranan ülkelerden bir tanesidir. Süreç uzun ve zorlu olsa da doğru bir vize danışmanlığıyla sorusuz bir şekilde vizenizi alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Avustralya Dil Eğitimi Konaklama Seçenekleri

Avustralya’da eğitim için gelen öğrencilere çeşitli konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Bunlar, aile yanı konaklama, yurt konaklaması, otel ve öğrenci evi gibi seçenekler bulunmaktadır. Öğrenciler orada kaldıkları süreye göre bunlar arasından seçim yapmaktadır.

Avustralya'da Öğrenci Yaşam Masrafları

Avustralya’da öğrenciler konaklama, yeme içme, ulaşım ve diğer genel harcamalar için aylık olarak 1400AUD-1700AUD ihtiyaç duyarlar. Bu miktar bir öğrencinin 1 aylık masraflarını karşılamaktadır.

Avustralya'da Dil Okulu Eğitim Sağlık Sigortası

Avustralya devleti gelecek öğrencilerin gelmeden önce sağlık sigortası yaptırmalarını istemektedir.

Avustralya'da Ulaşım

Avustralya’da ulaşım eyaletten eyalete, şehirden şehre değişiklik gösterse de genel olarak şehirler arası uçakla, şehir içi ulaşımsa metro, tramvay ve otobüsle sağlanmaktadır.

Avustralya Dil Okullarına Nasıl Kayıt Olabilirim?

Sitemizdeki iletişim formu ya da telefonlardan bize ulaşmanız durumunda eğitim almak istediğiniz ülke ve programı seçmenizi sizlerden rica ederiz. Eğer ülke ve program konusunda net bir fikriniz yoksa gereksinimleriniz ve bütçeniz doğrultusunda danışmanlarımız size eğitim alternatifleri, programlar ve ülkeler hakkında kısa bilgiler verecek, istediğiniz ülke ya da ülkeler için ise detaylı fiyat ve program bilgisi içeren teklifleri tarafınıza ileteceklerdir.

İletilen bu tekliflerden bir ya da birkaçına karar vermeniz durumunda kararınızı netleştirmenizi sağlayacak kilit bilgileri size iletir ve sizin için en uygun programa karar vermenizi sağlarız.

Karar aşamasının ardından, toplanması gereken gerekli evraklar ile ilgili bir liste tarafınıza iletilerek bu evrakları toplamanız sizden rica edilir. Daha sonra kayıt olmak istediğiniz program ile ilgili bu evraklar ve başvuru formları hazırlanarak, başvuru ücretiniz ile birlikte karar verdiğiniz okula gönderilir.

Okuldan gelen kabul belgesinin ardından vize sürecine geçilir. Ülke vize prosedürüne göre vize randevusu alınarak vize başvurunuz yapılır. Vizenizin de onaylanmasını takiben eğitim süreciniz öncesi sizlere oryantasyon sağlanır. Havaalanından okula varış süreciniz ile ilgili detaylı bilgilendirme, acil durumlar, sağlık problemleri, sağlık sigortanızın kapsamı, Türkiye ile iletişim için yapmanız gerekenler, programın ilk günü ve konaklamadaki ilk gününüzde yapmanız gerekenler gibi bilgiler oryantasyon sürecinde sizlere bilgi olarak iletilmektedir.

Eğitim süreniz boyunca bize ulaşabilirsiniz

Malta’daki eğitiminiz süresi boyunca ve sonunda da Karya International olarak, olası soru ve sorunlar ile ilgili olarak ofis numaramızı da ya danışmanınıza ait telefon ve whatsapp numaralarına ulaşmaya devam edebilirsiniz. Eğer okul ya da konaklamanız ile ilgili problem çözülemez boyutta ise okulunuz ya da konaklamanız danışmanınız tarafından değiştirilecektir.

Eğer siz de bizimle benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemeniletişimegeçerek, malta dil okulu serüveninizde ilk adımı atın!

devamını göster Devamını Göster
avustralya dil okulları

AVUSTRALYA'DA EĞİTİM

Yaşam kalitesinin oldukça iyi olmasından dolayı Avustralya dil okulları oldukça revaçtadır. Özellikle eğitim alan öğrencilere yasal çalışma hakkı sunulması büyük bir artıdır. Hem okuyup hem de çalışma hakkı olan öğrenciler kendilerini geliştirmek ve dil eğitimi almak adına önemli bir adım atmaktadırlar. Öğrencilerin CV'lerinde bulunan bilgilere göre değişkenlik gösterse de ortalama saatlik ücretler 15 AUD‘dan başlamaktadır. CV'leri kapsamlı olmayan öğrenciler için ise hizmet sektörü bir çok iş imkanıyla öğrencilere el uzatmaktadır. Avustralya dil okullarında eğitim alan öğrencilerin büyük bir kısmı dil eğitimi programlarını sertifika programı, TAFE, diploma programı yada lisans – yüksek lisans gibi daha akademik programlarla birleştirmektedir. Bunun nedeni ise Avustralya ‘ da bulunan mesleki eğitim alanının bir çok alternatifinin bulunmasıdır.

Avustralya dil okulları özellikle; Melbourne, Sydney, Perth ve Brisbane şehirlerinde yer almaktadır. Bu dil okullarında Akademik İngilizce, Genel İngilizce, TOEFL, IELTS programları sunulmaktadır. Mesleki anlamda kendilerini geliştirmek isteyen bireylere ise iş alanlarına ve eğitimlerine uygun sertifika ve diploma programları uygulanmaktadır. Daha çok İngilizce seviyesi düşük olan ve İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik genel İngilizce programları önerilmektedir. Genel İngilizce programlarının süresi 24 hafta ile 48 hafta arasında değişiklik göstermektedir. TOEFL, IELTS ve akademik İngilizce ise orta seviye ya da daha üstü İngilizce bilen öğrenciler için uygun olduğu söylenmektedir.

devamını göster Devamını Göster

AVUSTRALYA'DA EĞİTİM VE YAŞAM

Avustralya coğrafi bakımdan Türkiye’ye çok uzak olabilir ama gittiğinizde dil öğrenmek için, yaşamak için ne kadar ideal bir ülke olduğunu göreceksiniz. Dünyada tüm ülkeler arasında yapılan ‘en’ anketleri içerisinde tüm olumlu kategorilerde ilk üç arasında yer almaktadır. Böyle bir başarıya sahip olan başka bir ülke yoktur. Avustralya Türkiye'yle karşılaştırdığımızda pahalı bir ülkeymiş gibi görünebilir. Fakat yaşam standartlarına baktığımızda bu durumun oldukça normal olduğunu fark edeceksiniz. Avustralya’da karşılaştıracaklarınıza çok şaşıracaksınız, geniş bir alana yayılmış bu ülkede oldukça ferah ve güzel günler geçireceksiniz. Türkiye’de hiç görmediğiniz duymadığınız hayvanlara ve doğa olaylarına şahit olacaksınız.

Böylesine her açıdan dört dörtlük olan bu ülkede eğitim aldığınızda, hayatınız boyunca hatırlayacağınız anılar ve tecrübeler kazanacaksınız. Avustralya’da dil eğitiminiz bittikten sonra tekrar IELTS sınavına girebilir, Avustralya’da istediğiniz bir üniversitede, istediğiniz bir alanda eğitiminize devam edebilirsiniz. Böylece Avustralya’da yaşadığınız mükemmel anları tekrar yaşayabilirsiniz. Tabi ki de daha önce söylediğim gibi bunları yaparken haftalık 20 saat çalışabilir, eğitim masraflarını ailenize yük olmadan karşılayabilirsiniz.

devamını göster Devamını Göster

NEDEN AVUSTRALYA'DA EĞİTİM

  • Dil okulu seçenekleri hem bütçeye hem de her amaca yönelik çeşitlilik göstermektedir.
  • Dünyanın her yerinde bilinen zincir okullarda eğitim alma fırsatınız vardır.
  • Avustralya'nın her şehrinde kendinize göre eğlence seçenekleri bulmanız mümkündür.
  • Kalabalık ve karmaşadan sıkılanlar için oldukça ferah bir ülkedir.
  • Şehir seçenekleriniz oldukça fazladır.
devamını göster Devamını Göster

AVUSTRALYA'DA YAŞAM ŞARTLARI

Şehir tercihinizin ardından okul seçimi aşamasında çok düşünmenize gerek kalmayacak, çünkü gideceğiniz tüm okullar Avustralya hükumetinin her yıl denetlediği ve öğrencilere önerdiği güvenilir okullardır. Burada eğitim dili Türkçe olan bir bölümden mezun olduysanız Avustralya'da 40 hafta ve üzeri dil eğitimi sonrasında devam edeceğiniz master ya da sertifika eğitiminiz için yeterli olacaktır. Dil eğitimi sonrasında alacağınız IELTS skoru devamında Avustralya'da kalmaya ve yaşamaya devam etmek isterseniz “nitelikli göçmenlik puanlama” sisteminde size 15-20 arası puan kazandıracaktır.

devamını göster Devamını Göster

AVUSTRALYA'DA ÇALIŞMA HAKKI

Şehir tercihinizin ardından okul seçimi aşamasında çok düşünmenize gerek kalmayacak, çünkü gideceğiniz tüm okullar Avustralya hükumetinin her yıl denetlediği ve öğrencilere önerdiği güvenilir okullardır. Burada eğitim dili Türkçe olan bir bölümden mezun olduysanız Avustralya'da 40 hafta ve üzeri dil eğitimi sonrasında devam edeceğiniz Master ya da sertifika eğitiminiz için yeterli olacaktır. Dil eğitimi sonrasında alacağınız IELTS skoru devamında Avustralya'da kalmaya ve yaşamaya devam etmek isterseniz “nitelikli göçmenlik puanlama” sisteminde size 15-20 arası puan kazandıracaktır.

devamını göster Devamını Göster

AVUSTRALYA'DA ÜNİVERSİTE

Avustralya’da alınacak bir lisans veya yüksek lisans eğitimi, öğrenciye yalnızca yurtdışı deneyimi kazandırmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyanın en iyi üniversitelerinde ve en iyi eğitim koşullarında bir eğitimi de öğrencilerine sağlayacaktır.

Her geçen yıl öğrenci kapasitesini artıran ve dünyanın sayılı ve köklü üniversitelerine sahip olan Avustralya, eğitim kalitesinin yüksekliği ile değil, yaşam koşullarıyla da öğrencilere oldukça ideal bir ortam hazırlamaktadır. Birçok sosyal faaliyet imkanına sahip olan ülke, öğrencilere sunduğu okurken part-time çalışma hakkı, eğitim sonrası göçmenlik alabilme olanağının yüksekliğiyle de dikkat çekmektedir.

Genel itibariyle zorunlu olarak 10 yıllık bir eğitim sürecine sahip olan ülke, lisans eğitimi ile birlikte toplamda 13 yıllık bir eğitim sistemine sahiptir. Bünyesinde devlet üniversitelerinin haricinde birçok özel üniversiteyi de barındıran Avustralya, eski İngiliz sömürgesi olmasının verdiği avantajla öğrencilerin lisans eğitimlerini 3 yıl, yüksek lisans eğitimlerini ise 1 yıl gibi bir sürede tamamlamalarına olanak sağlamaktadır. Avustralya’da okumak isteyen öğrenciler, devlet üniversitelerinin bütününe kayıt olabilme imkanına sahip olmalarına rağmen, özel üniversitelerin ise büyük bir kısmına kayıt yaptırabilmektedirler.

Avustralya dünyada göçmenlik konusunda da, yaşam konusunda da gelen öğrencilerine ve ziyaretçilerine en cömert davranan ülkelerden birisidir. Öncelikle öğrencilerine 20 saatle sınırlı olmak koşulu ile çalışma hakkı tanıyan devlet, eğitim sonrasında ise iş bulduğu takdirde öğrenciye göçmenlik konusunda oldukça yardımcı davranmaktadır. Avustralya’da çalışma ve yaşama izni alınabileceği gibi, vize süresi rahatlıkla uzatılabilir, hatta öğrencinin kalışı kesinleştiği takdirde birkaç sene içerisinde vatandaşlık bile verilebilir.

devamını göster Devamını Göster

AVUSTRALYA'DA EĞİTİM VE BAŞVURU

Avustralya’da lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler, İngilizce eğitim göreceklerinden, üniversite öncesinde foundation programlarına katılırlarsa çok daha rahat eğitim alabilirler. Okulların birçoğu özel eğitim kuruluşlarıyla yaptıkları partnerlikler sayesinde öğrencilerine üniversite ve yüksek lisans öncesi hazırlık eğitimi vermektedirler.

Ülkenin tüm üniversitelerinin YÖK tarafından denk görülmesi, öğrencinin Avustralya’da eğitim almasını kolaylaştıran önemli bir faktördür. Bu durumda Türkiye’de lisans eğitimi görmekte olan bir öğrenci de gerekli koşulları sağlayabildiği takdirde Avustralya'daki bir üniversiteye geçiş yapabilmektedir.

Yüksek lisans eğitimi ise İngiltere’de olduğu gibi 9 ile 1 yıl arasında değişiklik göstermekte, öğrenciler bu programa katılmadan önce de muhakkak bir pre-master programına katılmalıdırlar.

Avustralya’da eğitim almak isteyen öğrenciler başvurularını eğitim öğretim dönemi başlamadan 3 ay önce yapmalıdırlar. Öğrenci neden Avustralya’da okumak istediğine ve daha önceden belirlediği üniversiteyi neden seçtiğine dair bir yazı yazmalı, ayrıca eğitim dili İngilizce olacağından da TOEFL ve IELTS gibi sınavlara girerek gerekli puanı almalıdırlar. Bu puanı alamayan öğrenciler, lisans ve yüksek lisans öncesinde hazırlık programlarına katılarak eksiklerini giderebilirler.

devamını göster Devamını Göster

ÜNİVERSİTE DANIŞMANLIĞI

Üniversite yerleştirmesi yaparken belirlediğimiz misyonumuz, öğrencilerimizin talepleri ve yeterliliklerini temel alarak en doğru ülke, üniversite ve bölümü bulmalarını sağlamak ve tüm başvuru süreçlerini yönetmektir.

Karya International olarak danışmanlık sürecimiz;

• Öncelikle öğrenci ve aile görüşmesi ile başlar; Bu görüşmeye istinaden öğrencilerin İngilizce seviyeleri, akademik yeterlilikleri, hedefleri ve bütçelerine göre uygun programlar değerlendirilir.

• Öğrenciler ve aileleri, yurtdışındaki okulların Türk öğrencilere sunduğu burslar hakkında bilgilendirilir.

• Karar aşaması akabinde okul başvuru işlemleri başlatılır. Okul ile öğrenci arasındaki tüm işlemler tarafımızca yürütülür.

• Öğrencimizin tüm vize başvuru işlemleri, uzman vize departmanımız tarafından organize edilir.

• Vize başvurusu onaylandıktan sonra planlanan gidiş tarihine göre konaklama, uçak bileti, havaalanı transfer ve seyahat sigortası organizasyonu yapılır.

• Tüm işlemler tamamlandıktan sonra öğrencinin gideceği ülke ve şehir ile ilgili oryantasyon yapılır.

• Programın tamamında ve sonrasında öğrenciye ve ailesine tüm aşamalarda destek sağlanır.

devamını göster Devamını Göster

KARYA İLE DANIŞMANLIK YÖNTEMLERİ

1) KARYA Olarak Anlaşmalı Olduğumuz Üniversitelere Doğrudan Ücretsiz Yerleştirme

İngiltere, Kanada, Amerika, Avustralya, Hollanda, Almanya ve İsveç gibi eğitim kalitesi yüksek tüm ülkelerde, öğrencilerimizin dil ve akademik yeterlilikleri üniversitelerin kabul koşullarını sağladığı durumlarda anlaşmalı üniversitelere ücretsiz ve direkt başvuru yapmaktayız. (Aşağıdaki listelerde yıldız ile belirtilmemiş, tüm okullar bu çerçevede değerlendirilebilir.)

2) Pathway, Foundation, A-level, International Year One Programları Aracılığıyla Üniversite Geçiş Programları (Bu programın tamamında Karya International ücretsiz danışmanlık yapacaktır.)

Öğrencilerin hedefleri dünya sıralamasında bir üniversitede eğitim almak olduğunda ya da üniversitelerin aradığı dil ve akademik yeterliliğini sağlayamadıkları durumlarda üniversite geçiş programları sağlayan ve uluslararası öğrencilere yönelik eğitim veren özel kurumlarda, almak istedikleri eğitim programlarına göre A-Level (16 yaş veya Cambridge / Oxford üniversiteleri için), Foundation, Pathway ya da International Year One programları aracılığıyla üniversite hazırlık programlarına katılabilirler. Özellikle mühendislik ya da işletme alanında eğitim almak isteyen fakat yıl kaybetmek istemeyen öğrenciler için ise doğrudan üniversitenin ilk yılını okuyabilecekleri ‘international year one’ programları bulunmaktadır. Bu programlarda öğrenciler yalnızca uluslararası öğrenciler ile birlikte eğitim alırlar ve programı başarıyla tamamladıklarında üniversite eğitimlerinin 2. yılından itibaren akademik eğitimlerine devam ederler.

3) Danışmanlık Ücreti Alarak Üniversite Yerleştirme

Cambridge Üniversitesi, Harvard Üniversitesi vb. gibi sıralamalarda en yükseklerde yer alan üniversiteler prensip olarak acenteler ile anlaşma yapmamaktadır. Bu tip bir durumda öğrencinin hedeflediği üniversiteye yönelik olarak 600 GBP danışmanlık bedeli ile başvuru ve sonrasındaki tüm işlemleri için hizmet vermekteyiz.

devamını göster Devamını Göster

AVUSTRALYA ÜNİVERSİTE SİSTEMİ

Avustralya’da 40 devlet, 3 özel olmak üzere toplamda 43 üniversite bulunmaktadır. Bu yüzden Avustralya’da üniversitelerin çoğu dünya sıralamasında iyi derecelerde yer alır. 3 yıllık lisans programlarının yanı sıra TAFE olarak adlandırılan 2 yıllık ön lisans programları da bulunmaktadır. 3 yıllık lisans eğitiminde başarılı olan öğrencilere 1 yıllık ek okuma hakkı tanınarak dereceyle mezun olma şansı verilir.

devamını göster Devamını Göster

AVUSTRALYA DİL OKULLARI

devamını göster Devamını Göster
Avustralya

Avustralya dünyanın en geniş 6 büyük ülkesinden biridir. Başkenti Canberra’dır. Avustralya'nın en büyük şehri ise Sydney’dir. Avustralya'da konuşulan resmi dil İngilizcedir. Anayasal Monarşi ile yönetilen federal bir devlettir. Nüfusu ise 24 milyondur. Doğal güzellikleri, ...

Devamını Göster

Avustralya Dil Okulu Fiyatları

Tüm Fiyatlar AUD Üzerinden verilmiştir. Güncel kampanyalar yansıtılmış, konaklama ve diğer giderlerle birlikte fiyat alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Aşağdaki Tabloyu sağa ve sola kaydırarak diğer seçenekleri görebilirsiniz.

Okul&
program
2Hafta   4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 10 Hafta 12 Hafta 18 Hafta 24 Hafta Detaylar
EC Brisbane / Merkez
General English
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4440.00
6660.00
-
Detay
EC Brisbane / Merkez
Semi Intensive English
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
4740.00
7110.00
6240.00
Detay
EC Brisbane / Merkez
Intensive English
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
7560.00
9840.00
Detay
EC Brisbane / Merkez
Semi Intensive English Evening Classes
580.00
1160.00
1740.00
2320.00
2900.00
-
-
-
Detay
EC Brisbane / Merkez
English for Work
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
-
-
-
Detay
EC Brisbane / Merkez
English in the City
880.00
1760.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Brisbane / Merkez
Exam Preparation IELTS
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4440.00
6660.00
-
Detay
EC Brisbane / Merkez
Exam Preparation IELTS
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
4740.00
7110.00
9240.00
Detay
EC Brisbane / Merkez
Exam Preparation IELTS
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
7560.00
9840.00
Detay
EC Brisbane / Merkez
English for Academic Purposes
-
-
-
-
4400.00
-
-
-
Detay
EC Brisbane / Merkez
Language Semester Abroad Semi Intensive
-
-
-
-
-
-
-
9025.00
Detay
EC Brisbane / Merkez
Language Semester Abroad Intensive
-
-
-
-
-
-
-
9270.00
Detay
EC Gold Coast / Merkez
General English
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4440.00
6660.00
-
Detay
EC Gold Coast / Merkez
Semi Intensive English
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
4740.00
7110.00
6240.00
Detay
EC Gold Coast / Merkez
Intensive English
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
7560.00
9840.00
Detay
EC Gold Coast / Merkez
English for Work
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
-
-
-
Detay
EC Gold Coast / Merkez
Exam Preparation IELTS
760.00
1520.00
2280.00
3040.00
3800.00
4440.00
6660.00
-
Detay
EC Gold Coast / Merkez
Exam Preparation IELTS
820.00
1640.00
2460.00
3280.00
4100.00
4740.00
7110.00
9240.00
Detay
EC Gold Coast / Merkez
Exam Preparation IELTS
880.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5040.00
7560.00
9840.00
Detay
EC Gold Coast / Merkez
Language Semester Abroad Semi Intensive
-
-
-
-
-
-
-
9025.00
Detay
EC Gold Coast / Merkez
Language Semester Abroad Intensive
-
-
-
-
-
-
-
9270.00
Detay
EC Melbourne / Merkez
General English
830.00
1660.00
2490.00
3320.00
4150.00
4680.00
7020.00
-
Detay
EC Melbourne / Merkez
Semi Intensive English
910.00
1820.00
2730.00
3640.00
4550.00
5280.00
7920.00
6240.00
Detay
EC Melbourne / Merkez
Intensive English
980.00
1960.00
2940.00
3920.00
4900.00
5700.00
8550.00
10800.00
Detay
EC Melbourne / Merkez
Semi Intensive English Evening Classes
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
-
-
-
Detay
EC Melbourne / Merkez
English for Work
980.00
1960.00
2940.00
3920.00
4900.00
-
-
-
Detay
EC Melbourne / Merkez
English in the City
980.00
1960.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Melbourne / Merkez
Exam Preparation IELTS
830.00
1660.00
2490.00
3320.00
4150.00
4680.00
7020.00
-
Detay
EC Melbourne / Merkez
Exam Preparation IELTS
910.00
1820.00
2730.00
3640.00
4550.00
5280.00
7920.00
9960.00
Detay
EC Melbourne / Merkez
Exam Preparation IELTS
980.00
1960.00
2940.00
3920.00
4900.00
5700.00
8550.00
10800.00
Detay
EC Melbourne / Merkez
Exam Preparation IELTS Evening Classes
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
-
-
-
Detay
EC Melbourne / Merkez
English for Academic Purposes
-
-
-
-
4900.00
-
-
-
Detay
EC Melbourne / Merkez
Language Semester Abroad Semi Intensive
-
-
-
-
-
-
-
9515.00
Detay
EC Melbourne / Merkez
Language Semester Abroad Intensive
-
-
-
-
-
-
-
9765.00
Detay
EC Sydney / Merkez
General English
830.00
1660.00
2490.00
3320.00
4150.00
4680.00
7020.00
-
Detay
EC Sydney / Merkez
Semi Intensive English
910.00
1820.00
2730.00
3640.00
4550.00
5280.00
7920.00
6240.00
Detay
EC Sydney / Merkez
Intensive English
980.00
1960.00
2940.00
3920.00
4900.00
5700.00
8550.00
10800.00
Detay
EC Sydney / Merkez
General English Evening Classes
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
-
-
-
Detay
EC Sydney / Merkez
English for Work
980.00
1960.00
2940.00
3920.00
4900.00
-
-
-
Detay
EC Sydney / Merkez
English in the City
980.00
1960.00
-
-
-
-
-
-
Detay
EC Sydney / Merkez
Exam Preparation IELTS
830.00
1660.00
2490.00
3320.00
4150.00
4680.00
7020.00
-
Detay
EC Sydney / Merkez
Exam Preparation IELTS
910.00
1820.00
2730.00
3640.00
4550.00
5280.00
7920.00
9960.00
Detay
EC Sydney / Merkez
Exam Preparation IELTS
980.00
1960.00
2940.00
3920.00
4900.00
5700.00
8550.00
10800.00
Detay
EC Sydney / Merkez
Exam Preparation IELTS Evening Classes
660.00
1320.00
1980.00
2640.00
3300.00
-
-
-
Detay
EC Sydney / Merkez
English for Academic Purposes
-
-
-
-
4900.00
-
-
-
Detay
EC Sydney / Merkez
Language Semester Abroad Semi Intensive
-
-
-
-
-
-
-
9515.00
Detay
EC Sydney / Merkez
Language Semester Abroad Intensive
-
-
-
-
-
-
-
9765.00
Detay
International House Brisbane / Merkez
General English Evening/IELTS Evening
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
International House Brisbane / Merkez
General English/Business English/IELTS
500.00
1000.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4500.00
5760.00
Detay
Kaplan International Adelaide / Merkez
Genel İngilizce
690.00
1380.00
2070.00
2760.00
3450.00
4140.00
-
-
Detay
Kaplan International Adelaide / Merkez
Yoğun İngilizce
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
5040.00
7290.00
9720.00
Detay
Kaplan International Adelaide / Merkez
Akademik Amaçlar için İngilizce
-
-
-
-
4200.00
-
-
-
Detay
Kaplan International Adelaide / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
8880.00
Detay
Kaplan International Brisbane / Merkez
Genel İngilizce
690.00
1380.00
2070.00
2760.00
3450.00
4140.00
-
-
Detay
Kaplan International Brisbane / Merkez
Yoğun İngilizce
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
5040.00
7290.00
9720.00
Detay
Kaplan International Brisbane / Merkez
IELTS-Yoğun
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
5040.00
7290.00
9720.00
Detay
Kaplan International Brisbane / Merkez
Akademik Amaçlar için İngilizce
-
-
-
-
4200.00
-
-
-
Detay
Kaplan International Brisbane / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
8880.00
Detay
Kaplan International Melbourne / Merkez
Genel İngilizce
790.00
1580.00
2370.00
3160.00
3950.00
4740.00
-
-
Detay
Kaplan International Melbourne / Merkez
Yoğun İngilizce
930.00
1860.00
2790.00
3720.00
4650.00
5580.00
8190.00
10920.00
Detay
Kaplan International Melbourne / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
930.00
1860.00
2790.00
3720.00
4650.00
5580.00
8190.00
10920.00
Detay
Kaplan International Melbourne / Merkez
IELTS-Yoğun
930.00
1860.00
2790.00
3720.00
4650.00
5580.00
8190.00
10920.00
Detay
Kaplan International Melbourne / Merkez
Akademik Amaçlar için İngilizce
-
-
-
-
4650.00
-
-
-
Detay
Kaplan International Melbourne / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
10080.00
Detay
Kaplan International Perth / Merkez
Genel İngilizce
690.00
1380.00
2070.00
2760.00
3450.00
4140.00
-
-
Detay
Kaplan International Perth / Merkez
Yoğun İngilizce
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
5040.00
7290.00
9720.00
Detay
Kaplan International Perth / Merkez
Yoğun İngilizce-Akşam
720.00
1440.00
2160.00
2880.00
3600.00
4320.00
6480.00
8640.00
Detay
Kaplan International Perth / Merkez
IELTS-Akşam
720.00
1440.00
2160.00
2880.00
3600.00
4320.00
6480.00
8640.00
Detay
Kaplan International Perth / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
5040.00
7290.00
9720.00
Detay
Kaplan International Perth / Merkez
Akademik Amaçlar için İngilizce
-
-
-
-
4200.00
-
-
-
Detay
Kaplan International Perth / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
8880.00
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
Genel İngilizce
790.00
1580.00
2370.00
3160.00
3950.00
4740.00
-
-
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
Yoğun İngilizce
930.00
1860.00
2790.00
3720.00
4650.00
5580.00
8190.00
10920.00
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
Yoğun İngilizce-Akşam
750.00
1500.00
2250.00
3000.00
3750.00
4500.00
6750.00
9000.00
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
IELTS-Akşam
750.00
1500.00
2250.00
3000.00
3750.00
4500.00
6750.00
9000.00
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
Yoğun İş İngilizcesi
930.00
1860.00
2790.00
3720.00
4650.00
5580.00
8190.00
10920.00
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
Akademik Amaçlar için İngilizce
-
-
-
-
4650.00
-
-
-
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
Yoğun Akademik Sömestir
-
-
-
-
-
-
-
10080.00
Detay
Kaplan International Adelaide / Merkez
IELTS-Yoğun
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
5040.00
7290.00
9720.00
Detay
Kaplan International Perth / Merkez
IELTS-Yoğun
840.00
1680.00
2520.00
3360.00
4200.00
5040.00
7290.00
9720.00
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
IELTS-Yoğun
930.00
1860.00
2790.00
3720.00
4650.00
5580.00
8190.00
10920.00
Detay
Kaplan International Sydney / Merkez
Tamamlayıcı İş İngilizcesi
930.00
1860.00
2790.00
3720.00
4650.00
5580.00
8190.00
10920.00
Detay
LSI Brisbane / Merkez
Genel İngilizce
500.00
1000.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
-
-
Detay
LSI Brisbane / Merkez
Yarı Yoğun İngilizce
550.00
1100.00
1650.00
2200.00
2750.00
3240.00
4860.00
5880.00
Detay
LSI Brisbane / Merkez
Yoğun İngilizce
620.00
1240.00
1860.00
2480.00
3100.00
3600.00
5400.00
6480.00
Detay
LSI Brisbane / Merkez
TOEFL / IELTS 24
550.00
1100.00
1650.00
2200.00
2750.00
3240.00
4860.00
-
Detay
LSI Brisbane / Merkez
TOEFL / IELTS 30
620.00
1240.00
1860.00
2480.00
3100.00
3600.00
5400.00
-
Detay
LSI Brisbane / Merkez
Genel İngilizce Öğleden Sonra
370.00
700.00
1050.00
1400.00
1750.00
-
-
-
Detay
LSI Brisbane / Merkez
Akademik İngilizce
-
1240.00
1860.00
2480.00
3100.00
3600.00
5400.00
6480.00
Detay
LSI Brisbane / Merkez
İş İngilizcesi
890.00
1760.00
2640.00
3520.00
4400.00
5220.00
7380.00
-
Detay
OHC Sydney / Merkez
Genel İngilizce
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Melbourne / Merkez
Genel İngilizce
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Sydney / Merkez
Genel İngilizce Plus
810.00
1620.00
2310.00
3080.00
3850.00
4620.00
6660.00
8640.00
Detay
OHC Melbourne / Merkez
Genel İngilizce Plus
810.00
1620.00
2310.00
3080.00
3850.00
4620.00
6660.00
8640.00
Detay
OHC Sydney / Merkez
Akademik amaçlı İngilizce (EAP)
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Sydney / Merkez
IELTS
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Melbourne / Merkez
IELTS
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Melbourne / Merkez
Akademik amaçlı İngilizce (EAP)
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Brisbane / Merkez
Genel İngilizce
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Brisbane / Merkez
Genel İngilizce Plus
760.00
1520.00
2190.00
2920.00
3650.00
4380.00
6300.00
8160.00
Detay
OHC Brisbane / Merkez
IELTS
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Gold Coast / Merkez
Genel İngilizce
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Gold Coast / Merkez
Genel İngilizce Plus
760.00
1520.00
2190.00
2920.00
3650.00
4380.00
6300.00
8160.00
Detay
OHC Gold Coast / Merkez
IELTS
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Cairns / Merkez
Genel İngilizce
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Cairns / Merkez
Genel İngilizce Plus
760.00
1520.00
2190.00
2920.00
3650.00
4380.00
6300.00
8160.00
Detay
OHC Cairns / Merkez
IELTS
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Cairns / Merkez
Akademik amaçlı İngilizce (EAP)
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Gold Coast / Merkez
Akademik amaçlı İngilizce (EAP)
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
OHC Brisbane / Merkez
Akademik amaçlı İngilizce (EAP)
400.00
800.00
1200.00
1600.00
2000.00
2400.00
3600.00
4800.00
Detay
ILSC Sydney / Merkez
Full Time Evening
468.00
936.00
1404.00
1872.00
2340.00
2808.00
4212.00
5616.00
Detay
ILSC Sydney / Merkez
Full Time Morning
477.00
954.00
1431.00
1908.00
2385.00
2754.00
4131.00
5400.00
Detay
ILSC Sydney / Merkez
Full Time Intensive
549.00
1098.00
1647.00
2196.00
2745.00
3294.00
4941.00
6588.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
Full Time Evening
378.00
756.00
1134.00
1512.00
1890.00
2268.00
3402.00
4536.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
Full Time Morning
468.00
936.00
1404.00
1872.00
2340.00
2700.00
4050.00
5292.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
Full Time Intensive
540.00
1080.00
1620.00
2160.00
2700.00
3240.00
4860.00
6480.00
Detay
Navitas Brisbane / Merkez
Genel İngilizce
540.00
1080.00
1620.00
2160.00
2700.00
3240.00
4860.00
-
Detay
Navitas Manly / Merkez
Genel İngilizce
580.00
1160.00
1740.00
2320.00
2900.00
3480.00
5220.00
-
Detay
Navitas Perth / Merkez
Genel İngilizce
572.00
1144.00
1716.00
2288.00
2860.00
3432.00
5148.00
-
Detay
Navitas Sydney / Merkez
Genel İngilizce
592.00
1184.00
1776.00
2368.00
2960.00
3552.00
5328.00
-
Detay
Navitas Darwin / Merkez
Genel İngilizce
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3600.00
5400.00
-
Detay
Navitas Brisbane / Merkez
Akademik İngilizce
-
-
-
-
3350.00
-
-
-
Detay
Navitas Brisbane / Merkez
IELTS Preparation
540.00
1080.00
1620.00
2160.00
2700.00
3240.00
4860.00
6480.00
Detay
Navitas Darwin / Merkez
Akademik İngilizce
-
-
-
-
3450.00
-
-
-
Detay
Navitas Sydney / Merkez
Akademik İngilizce
-
-
-
-
3550.00
-
-
-
Detay
Navitas Sydney / Merkez
IELTS Preparation
600.00
1200.00
1800.00
2400.00
3000.00
3600.00
5400.00
7200.00
Detay
Navitas Perth / Merkez
Akademik İngilizce
-
-
-
-
3350.00
-
-
-
Detay
Navitas Perth / Merkez
IELTS Preparation
580.00
1160.00
1740.00
2320.00
2900.00
3480.00
5220.00
6960.00
Detay
Navitas Brisbane / Merkez
Genel İngilizce (Akşam)
460.00
920.00
1380.00
1840.00
2300.00
2760.00
4140.00
-
Detay
Navitas Brisbane / Merkez
IELTS Preparation (Akşam)
460.00
920.00
1380.00
1840.00
2300.00
2760.00
4140.00
5520.00
Detay
Navitas Manly / Merkez
Genel İngilizce (Akşam)
500.00
1000.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4500.00
-
Detay
Navitas Manly / Merkez
IELTS Preparation (Akşam)
500.00
1000.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4500.00
6000.00
Detay
Navitas Perth / Merkez
Genel İngilizce (Akşam)
500.00
1000.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4500.00
-
Detay
Navitas Perth / Merkez
IELTS Preparation (Akşam)
500.00
1000.00
1500.00
2000.00
2500.00
3000.00
4500.00
6000.00
Detay
Navitas Sydney / Merkez
Genel İngilizce (Akşam)
520.00
1040.00
1560.00
2080.00
2600.00
3120.00
4680.00
-
Detay
Navitas Sydney / Merkez
IELTS Preparation (Akşam)
520.00
1040.00
1560.00
2080.00
2600.00
3120.00
4680.00
6240.00
Detay
Navitas Brisbane / Merkez
Genel İngilizce(Part-time)
490.00
980.00
1470.00
1960.00
2450.00
2940.00
4410.00
5880.00
Detay
Navitas Darwin / Merkez
Genel İngilizce(Part-time)
550.00
1100.00
1650.00
2200.00
2750.00
3300.00
4950.00
6600.00
Detay
Navitas Manly / Merkez
Genel İngilizce (Part-time)
530.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
3180.00
4770.00
6360.00
Detay
Navitas Perth / Merkez
Genel İngilizce(Part-time)
530.00
1060.00
1590.00
2120.00
2650.00
3180.00
4770.00
6360.00
Detay
Navitas Sydney / Merkez
Genel İngilizce(Part-time)
550.00
1100.00
1650.00
2200.00
2750.00
3300.00
4950.00
6600.00
Detay
Navitas NM TAFE Perth / Merkez
Akademik İngilizce 2&3
-
-
-
-
3350.00
-
-
-
Detay
ILSC Sydney / Merkez
Full Time Afternoon
414.00
828.00
1242.00
1656.00
2070.00
2484.00
3726.00
4968.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
Full Time Afternoon
387.00
774.00
1161.00
1548.00
1935.00
2322.00
3483.00
4644.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
Full Time Intensive
549.00
1098.00
1647.00
2196.00
2745.00
3294.00
4941.00
6588.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
Full Time Morning
477.00
954.00
1431.00
1908.00
2385.00
2754.00
4131.00
5400.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
Full Time Afternoon
405.00
810.00
1215.00
1620.00
2025.00
2430.00
3645.00
4860.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
Full Time Evening
414.00
828.00
1242.00
1656.00
2070.00
2484.00
3726.00
4968.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
IELTS Afternoon
-
774.00
1161.00
1548.00
1935.00
2322.00
3483.00
4644.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
IELTS Afternoon
-
810.00
1215.00
1620.00
2025.00
2430.00
3645.00
4860.00
Detay
ILSC Sydney / Merkez
IELTS Afternoon
-
828.00
1242.00
1656.00
2070.00
2484.00
3726.00
4968.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
University Pathway Program-Afternoon
-
-
-
-
-
2322.00
3483.00
4644.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
University Pathway Program-Afternoon
-
-
-
-
-
2430.00
3645.00
4860.00
Detay
ILSC Sydney / Merkez
University Pathway Program-Afternoon
-
-
-
-
-
2484.00
3726.00
4968.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
IELTS Morning
-
936.00
1404.00
1872.00
2340.00
2700.00
4050.00
5292.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
IELTS Morning
-
954.00
1431.00
1908.00
2385.00
2754.00
4131.00
5400.00
Detay
ILSC Sydney / Merkez
IELTS Morning
-
954.00
1431.00
1908.00
2385.00
2754.00
4131.00
5400.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
University Pathway Program-Intensive
-
-
-
-
-
3240.00
4860.00
6480.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
University Pathway Program-Intensive
-
-
-
-
-
3294.00
4941.00
6588.00
Detay
ILSC Sydney / Merkez
University Pathway Program-Intensive
-
-
-
-
-
3294.00
4941.00
6588.00
Detay
ILSC Brisbane / Merkez
University Pathway Program-Morning
-
-
-
-
-
2700.00
4050.00
5292.00
Detay
ILSC Melbourne / Merkez
University Pathway Program-Morning
-
-
-
-
-
2754.00
4131.00
5400.00
Detay
ILSC Sydney / Merkez
University Pathway Program-Morning
-
-
-
-
-
2754.00
4131.00
5400.00
Detay
Eurocenters Cairns / Merkez
Genel İngilizce/IELTS
500.00
1000.00
1505.00
2020.00
2540.00
3065.00
-
-
Detay
Eurocenters Cairns / Merkez
Standart İngilizce/Standart İş İngilizcesi/Standart IELTS
600.00
1200.00
1785.00
2370.00
2950.00
3510.00
5040.00
6480.00
Detay
Eurocenters Cairns / Merkez
Yoğun İngilizce/Yoğun IELTS/PET
680.00
1360.00
2025.00
2685.00
3340.00
3990.00
5670.00
7320.00
Detay

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim