Avustralya dil okulları

Yabancı dil eğitimi ülkemizde örgün eğitim ve üniversitede hazırlık olarak verilmektedir. Ne yazık ki yeterli olacak kadar yabancı dil öğrenilememektedir. Kurslar vasıtası ile insanlar kendilerine çok daha fazla imkan sunulan yerleri tercih etmektedir. Yapılan aktivite ve sunulan imkanlar ile yurtdışında daha iyi bir eğitim almak kolaydır. İş hayatınız veya özel hayatınız için gerekli olan İngilizce eğitimini yurtdışında almak gelişim için çok daha iyi olmaktadır.

Alınacak Eğitim

Dil okulları, yurtdışı üniversite, yurtdışında lise, yaz okulları, mesleki İngilizce, yurtdışında MBA, yurtdışında sertifika ve vize danışman programları sizler için sunulmaktadır. Dil okulları bünyesi kapsamında ki Avustralya dil okullarını seçebilirsiniz. Avustralya dil okullarını tercih etmeniz durumunda çeşitli şehir, okul ve programlar sunulmaktadır. Şehir ve okul seçimi tamamıyla size bırakılmaktadır. 164 program ve 4 okulu kapsamaktadır. Brishbane, Sydney, Perth, Cairs, Gold Coast, Dawin, Sydney Manly, Malbourne, Bondi, Manly, Adelaide ve NM TAFE Perth şehirlerinde bulunan dil okullarını seçebilirsiniz.

Eğitimde Kalite

Okulların konumu oldukça önemli caddelerde olup pratik için çok fazla imkan sunulmaktadır. Konaklama imkanı sunulup tercih edenler aile yanında kalabilir. Sunulan programlar level olarak değişmekte ve süresi duruma göre fark etmektedir. Şehir ve turistik geziler düzenlenmekte olup bir çok farlı yeri görme imkanı sunulmaktadır. Yoğun eğitim temposunda eğlenceli aktiviteler ile sizlere daha iyi bir eğitim sunulmaktadır.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Almanya dünyada ekonomik ve kültürel olarak gelişimini sağlayan sayılı ülkelerin ...
Pek çok kişi son yıllarda İngilizce öğrenmek için kurslara servet ödüyor ve pek çoğu da ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim