Almanya Dil Okulları

Almancasını ilerletmek adına Almanya’nın çeşitli şehirlerindeki dil okullarına gitmek isteyen kişilere, Karya International olarak program seçiminden şehir seçimine, vize alımlarından konaklamaya kadar her konuda yardımcı olmaktayız. 1994 yılında açılmış olan Kayra International, yurt dışı eğitim alanındaki tecrübesi ile sizlere en uygun eğitim programının seçilmesinde tüm detaylarda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Almanya Dil Okulları Hangi Şehirlerde?

Almanya’da bulunan dil okulları Berlin, Freiburg, Münih, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Radolfzell ve Köln şehirlerinde bulunmaktadır. Dil okuluna gidecek olan kişiler için öğrenci vizesi yerine, dil eğitimi vizesi verilmektedir. Tüm bu şehirlerde birçok eğitim programı katılımcıların beklenti ve ihtiyaçlarına göre sunulmaktadır. Eğitim alınacak şehirlerde aile yanında, yurtta ya da otelde konaklama seçenekleri mevcuttur. Aile yanı konaklamaları, Almanca pratik yapmanız açısından da ayrıca fayda sağlamaktadır. Sizler de Almancanızı geliştirmek istediğiniz amaç doğrultusunda, bu programlardan birini seçebilmek adına bizlerden danışmanlık alabilirsiniz. Eğitim programınızın ve eğitim şehrinin belirlenmesinde, sizler için en uygun olan seçenekleri sizlere tecrübeli danışmanlarımızla sunmaktayız.

Almanya Dil Okullarında Neler Öğrenebilirim?

Almanya’daki eğitim programlarında genel Almanca, yarı yoğun Almanca, TestDaf hazırlık, üniversite hazırlık programı gibi eğitimler yer almaktadır. Üniversite hazırlık programı, üniversiteyi Almanya’da okuyacak olan kişiler için özel olarak verilen bir eğitimdir. Bu eğitim ile öğrenciler Almancayı derslerinde çok daha kolay anlayabilme ve kullanabilme becerilerini geliştirmektedir. Eğitim programları dersleri haricinde öğrenciler, konuşma pratiklerini yapabilecekleri atölyelerde Almanca konuşma ve anlama yeteneklerini geliştirebilmektedir. Almancalarını geliştirmek, Almanca öğrenmek ya da Almanya’da üniversite okumak için Almanca öğrenmek isteyen kişiler için bulunan birçok eğitim programını seçmek adına, Karya International olarak bizlerden danışmanlık alabilirsiniz. Yurt dışı eğitim alanındaki tecrübemizle sizler için en uygun olan program seçimini yapmaktayız.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Karya International Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Karya International olarak 1994’ten ...
İngilizce veya her hangi bir yabancı dil öğrenmek insan hayatında çok daha fazla olanağı önüne ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim