Rusya Dil Okulları

Hangi şehirde eğitim almak istersiniz?

RUSYA DİL OKULLARI

Rusya’da dil eğitimi, başlarda ülkedeki üniversiteler bünyesinde verilmekteydi fakat şu an ülkede dil eğitimi veren özel dil okulu sayısı her geçen gün artmaktadır.

Rusça, Rusya’nın yanı sıra Türki cumhuriyetler diye adlandırılan, önceden SSCB bünyesinde özerk durumda olup şu an bağımsızlığını ilan eden ülkelerin yanı sıra, Ukrayna’da ve Orta Asya’nın genelinde geçerli bir dildir.

Rusçayı Rusya’da ana vatanında öğrenmek, Rus kültürünü ve yaşam şeklini deneyimlemek isteyen tüm öğrencilerimizi ofislerimize bekliyoruz.

Rusya’da Rusça Öğrenmek

Ülkemizde genel olarak İngilizce ikinci dil olarak öğrenilse de Rusya özellikle dünyadaki en büyük yüz ölçümüne sahip ülkelerden biri olması ve orta asya ve doğu Avrupa arasındaki baskın kültür olması nedeniyle Rusça öğrenilmesi durumunda büyük artı sağlayacak dillerin başında gelmektedir.

Özellikle Türkiye coğrafyasında gittikçe sayısı artan Rus girişimci ve iş ortakları nedeniyle, Rusça bilen insan gereksinimi her geçen gün artmaktadır.

Rusya dil öğrenimi gören öğrenciler için, diğer ülkelere oranla ekonomik sayılabilecek bir ülkedir. Bir öğrenci için ortalama yemek, ulaşım ve sosyal hayat masrafları 300-400$ civarında tutmaktadır. Bu rakam Avrupa ortalaması düşünüldüğünde oldukça ekonomik bir rakamdır.

Özellikle konaklama / kira ücretleri dışında yaşam masrafları oldukça makuldür. Ulaşım için Rusya’da raylı sistem yaygın olarak kullanılmaktadır.

Rusça öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için organizasyon sağladığımız okullar genellikle en popüler şehirler olan St.Petersburg ve Moskova’da yer almaktadır. Bu iki şehri Türkiye’deki İstanbul gibi düşünmek mümkündür. O nedenle yaşam masrafları diğer alternatiflere göre daha yüksektir.

Size sunabileceğimiz Rusya dil okulları alternatifleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

devamını göster Devamını Göster
rusya dil okulları
Fiyat Listesi Yükleniyor...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim