Kuzeyİrlanda Dil Okulları

Hangi şehirde eğitim almak istersiniz?

KUZEY İRLANDA DİL OKULLARI

İrlanda Adası’ nda kuzeyde yer alan Kuzey İrlanda, Birleşik Krallık’ a bağlı özerk bir ülke olup krallığın en küçük ülkesidir. Kuzey İrlanda’ nın başkenti ve en büyük şehri Belfast’ tır, dil okulları da bu şehirde yer almaktadır ve para birimi olarak GBP kullanılmaktadır. Denizcilik ülke ekonomisinde önemli bir yer tutmaktadır. Gemi inşaatı, tekstil, turizm sektörleri ülke ekonomisi için oldukça önemlidir. Kuzey İrlanda muhteşem doğası, tarihi güzellikleri ile hem turistlerin hem de İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

Kuzey İrlanda’ da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Kuzey İrlanda halkı sıcakkanlı ve misafirperver yapıları ile İngilizce öğrenmek için gelen öğrencilere çabuk uyum sağlayabilecekleri bir ortam sunmaktadır. Öğrenciler İngilizce öğrenirken, ülkenin küçük olması nedeni ile hem halk hem de diğer ülkelerden gelen öğrenciler ile pratik yapabilmektedirler. Yaşam maliyetleri Birleşik Krallık’ taki ülkelere daha uygundur.

Kuzey İrlanda’ da Dil Eğitimi Alırken Çalışma

Kuzey İrlanda, dil eğitimi için gelen öğrencilere çalışma hakkı vermemektedir.

Kuzey İrlanda Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

  • Başvuru Ücreti
  • Başvuru Formu
  • Pasaport ve Eski Vize Fotokopileri
  • Banka Mektubu
  • Sponsor Teminat Mektubu

Kuzey İrlanda Dil Eğitimi Vizesi

Kuzey İrlanda’ da Schengen vizesi geçerli değildir. Dil okuluna gitmek isteyen öğrencilerin Birleşik Krallık öğrenci vizesi almaları gerekmektedir.

Kuzey İrlanda’ da Konaklama Alternatifleri

Her ülkede olduğu gibi Kuzey İrlanda’ da da konaklama, öğrencilerin okulları tarafından ayarlanmaktadır. Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Aile yanı konaklama için seçilen aileler okullar tarafından denetlenmektedir. Öğrenciler bütçelerine ve kendilerine uygun gördükleri konaklama seçeneğini tercih edebilmektedirler.

Kuzey İrlanda’ da Yaşam Masrafları

Yaşam masrafları kişiye ve tercih edeceğiniz şehre göre değişiklik gösterse de, Kuzey İrlanda’ da öğrenci olan bir kişinin aylık ortalama masrafı yaklaşık 600GBP-800GBP arasındadır.

Kuzey İrlanda’ da Sağlık Sigortası

Kuzey İrlanda’ da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin sağlık sigortası yaptırması gerekmektedir.

Kuzey İrlanda’ da Ulaşım

Öğrenciler ulaşımlarını otobüs ile sağlayabilmektedir. Şehirlerarası ulaşım için trenler de tercih edilebilmektedir.

devamını göster Devamını Göster
kuzeyirlanda dil okulları
Fiyat Listesi Yükleniyor...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim