İtalya Dil Okulları

Tarihi güzellikleri ile dikkat çeken İtalya’da, İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancanızı geliştirmek birçok eğitim programı ile mümkündür. Floransa, Milano, Roma ve Siena şehirlerinde tüm beklentilerinizi karşılayacak İtalyanca eğitim programları en kaliteli okullarda sizlere verilmektedir. İtalyanca eğitimi ile ilgili olarak her türlü beklenti ve talebinize cevap verecek eğitim programlarının bulunmasında, Karya International danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz. Eğitim programınızın belirlenmesi, şehir ve konaklama yeri seçimi ve vize işlemleriniz başta olmak üzere her konuda bizlerden danışmanlık alabilirsiniz.

İtalya’da İtalyanca Öğrenmek

İtalyancayı sıfırdan öğrenmek ya da İtalyancanızı istek ve planlarınız doğrultusunda geliştirmek için birçok eğitim programı 4 farklı şehirde düzenlenmektedir. Aile yanında, stüdyo dairelerde, rezidanslarda, otellerde ya da yurtlarda konaklama imkanları bulunan eğitim programlarında, İtalyanca ile ilgili her türlü eğitimi alabilirsiniz. İtalyanca öğrenmek isteyen kişiler için olduğu kadar, İtalyanca öğretmenleri için de farklı programlar düzenlenmektedir. İtalyanca öğretmenleri için temel eğitim yoğun kursu ve DITALS-1 hazırlık eğitimleri de ayrıca verilen eğitimlerdendir.

İtalya Dil Okulları Eğitim Programları

İtalya dil okullarındaki verilen eğitimler standart İtalyanca ve yoğun İtalyanca olarak temelde ikiye ayrılmaktadır. Bu temel eğitimlerle birlikte dönemlik ve sezonluk İtalyanca kursları da ayrıca verilmektedir. Mesleki yoğun İtalyanca eğitim programları da mesleklere yönelik olarak verilen eğitim programlarıdır. Bu eğitim programları yanında aşçılık, sanat tarihi, yetişkinler için kültürel program gibi programlar da katılımcılara sunulan eğitim programlarıdır. Oldukça kapsamlı bir eğitim programı olan İtalya dil okullarında program seçimi için, Karya International Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Beklenti, talep ve geleceğe yönelik planlarınız doğrultusunda sizlere en uygun programın seçiminde ve resmi işlerin tamamlanmasında yardımcı olmaktayız.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Avustralya dünyanın en geniş 6 büyük ülkesinden biridir. Başkenti Canberra’dır. ...
Yabancı bir dili anavatanı olan ülkesinde öğrenmenin pek çok avantajı bulunmaktadır. Dil okulları ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim