EMBASSY Summer Los Angeles

California State University Yaz Okulu - EMBASSY Summer

Yaz Okulu Apartment Style Twin En-suite Room/10-18 Yaş

Amerika / Los Angeles / Merkez

Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri’nin batısında bulunan nüfus bakımından en büyük, yüzölçümü bakımından 3. büyük Amerikan eyaletidir. Ayrıca dünyanın en büyük 5. Ekonomisine sahiptir. Los Angeles en büyük şehridir. Program, Kaliforniya Eyalet Üniversitesi Northridge Kampüsünde sunulur ve Los Angeles San Fenando Valley’de yer alır. Los Angeles’a 45 dakika mesafededir. İçinde yüzme havuzundan markete kadar her türlü imkânın bulunduğu bu kampüste öğrenciler hem akademik olarak derslerine odaklanabilmekte; hem hafta içi ve hafta sonu aktivitelerine katılabilmekte hem de plajların, güneşli havanın ve turistik bölgelerin tadını çıkarabilmektedir. Aynı zamanda öğrenciler üniversitenin tüm imkânlarından faydalanabilmektedirler. Öne Çıkan Özellik: California State University, ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki üç büyük devlet üniversitesinden biridir.

Konaklama: Kampüs yurtlarında konaklama; Her dairede iki kişilik iki yatak odası; Klimalı odalar; Wi-fi; Ortak kullanımda banyo-tuvalet; Her 2 odaya 1 banyo-tuvalet alanı; 24 saat güvenlik/gece nöbetçisi; Ortak kullanımda dinlenme alanları; Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği; Yemeklerde bol ve sağlıklı çeşit; Gezilerde paket öğle yemeği.
Kampüs Özellikleri: Tenis kortu; Kum voleybol sahası; Basketbol sahası; Yüzme havuzu; Öğrenci dinlenme odası; Yemekhane; Bilgisayar odası; Ücretsiz internet erişimi; Market.
Aktivite ve Geziler: Hafta içi 2 gün öğleden sonra gezisi; Hafta sonu 1 tam gün gezi; Hafta sonu 1 gün isteğe bağlı opsiyonel özel gezi düzenleme imkânı; Akşamları dil geliştirmeye ve kültürel değişimi sağlamaya yönelik kampüs aktiviteleri; Bazı akşamlar şehir içi gezileri ve opsiyonel tiyatro & müzikal gezileri.
Şehir Dışı Gezileri: Hollywood ve Rodeo Drive; Santa Monica ve Venice Beaches; Getty ve Grammy Museums; Downtown La And Griffith Observatory.
Opsiyonel Geziler: Disneyland; Universal Studios; Six Flags Magic Mountain; Outlet Shopping Mall.
Program tarihleri: 13 Haziran - 8 Ağustos 2021.
Katılım yaşı: 10-18
Haftalık ders: 20.
Şehir merkezi: 40 dk.
Havaalanı mesafeleri: LAX 40 dk.devamını göster Devamını Göster

California State University
California State University
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim