Tamwood Summer Los Angeles

University of California Yaz Okulu - Tamwood Summer

Los Angeles Yaz Okulu/7-12 Yaş-yurt Konaklamalı

Amerika / Los Angeles / Merkez

Program, Amerika’nın güneşli ve sıcak Batı kıyısında, “Melekler Şehri” Los Angeles’ta, dünyanın en ünlü ve prestijli üniversitelerinden UCLA’in kampüsündeki Sunset Village’da sunulmaktadır. Disneyland, Walk of Fame, Beverly Hills gibi rengarenk aktivite seçenekleri sunan bu lokasyon, öğrencilerimize güneşin ve sayısız güzelliklerin tadını çıkarma imkanı sunmaktadır. Geniş bir yaş aralığı kabul edilen programın eğitim ve aktivite içerikleri öğrencilerin yaşlarına göre ayarlanmakta, öğrenciler yaşlarına göre ayrı gruplarda programa dahil edilmektedirler.Öne Çıkan Özellik: Rüyalar ülkesinde, Los Angeles’ın kalbinde, dünyanın en ünlü üniversite kampüslerinden birinde İngilizce öğrenirken unutulmaz bir yaz tatili geçirme fırsatı.
Konaklama: Üniversite kampüs yurdu; Kızlar & erkekler ayrı katlarda; 2-3 kişilik odalar; Ortak kullanımda banyo & wc; 7/24 güvenlik & kartlı giriş sistemi; Binalarda yaşayan okul personeli; ortak kullanımda dinlenme alanları; Tüm binada ücretsiz sınırsız wi-fi internet; Haftada 1 kez ücretsiz çamaşır yıkama hizmeti; Tam pansiyon açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, ara öğünlerde meyve & sağlıklı atıştırmalıklar, gezilerde paket öğle yemeği; Hafta sonu barbekü partileri.
Kampüs özellikleri: Üniversite açık-kapalı spor sahaları; Tenis kortları; Aktivite ve dans salonları; Gösteri salonları; Masa tenisi ve eğlence salonu; Öğrenci dinlenme salonları; Bilgisayar laboratuvarı.
Aktivite ve Geziler: Hafta içi 2-3 yarım gün Los Angeles Gezileri; Hafta içi 1 gün akşam gezisi; Hafta sonu 1 tam gün ücretsiz geziler; Hafta içi öğleden sonra ve akşamları, dil geliştirmeye ve kültürel değişimi sağlamaya yönelik kampüs aktiviteleri; Hafta sonu 1 gün, isteğe bağlı opsiyonel özel gezi düzenleme imkanı.
Geziler: Disneyland; Third Street Promenade; Dünyaca ünlü Malibu Plajı; Griffith Gözlem Evi; Venice Plajı; Santa Monica Pier; California Adventure; Hollywood Bulvarı; Walk of Fame; Magic Mountain Eğlence Parkı; The Grove Market and Mall; LA Dodgers beyzbol maçı; Local Museums & Attractions; Knott’s Berry Farm Eğlence Parkı; Sea World.
Programa özel: Her gün ücretsiz uluslararası konuşma kulübü.
Program tarihleri: 30 Haz/7 Tem/14 Tem/21 Tem/28 Tem/4 Ağu 2019.
Katılım yaşı: 7-12
Haftalık ders: 20
Şehre uzaklık: 30 dk.
Los Angeles Havaalanı: 30 dk.devamını göster Devamını Göster

Tamwood Summer Amerika Tanıtım Videosu


University of California
University of California
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim