FLS Specialty Tours Boston

Fisher College Yaz Okulu - FLS Specialty Tours

Üniversite Turu 15 Yaş Ve üzeri

Amerika / Boston / Boston Commons

Boston; eşsiz kültürel mekanları, prestijli üniversite ve kolejleri ve birinci sınıf eğlence ve yemek olanaklarını bir araya getirir. “Boston Maratonu”na ev sahipliği yaparak sağlıklı ve zinde yaşamı benimseyenler için cazibe merkezi olan Boston, ulaşımı 1 saatten az süren sahilleri ve kırsal alanları ile herkes için keyifle yaşanılası bir şehirdir.
Boston Commons programları: Doğu Yakası Amerikan kültürünü en incelikli haliyle keşfedebilme, Boston’un tarihinin ve renkli manzaralarının tadını çıkarabilme fırsatı sunar. Üniversite Turu, Boston Keşif kampı, Yaz Kampı, Basketbol kampı, TOEFL-SAT hazırlık gibi seçenekleri vardır.
Özellikler: 15 yaş ve üzeri içindir. En fazla 20 kişilik sınıflarda, alanında yetkin öğretmenler tarafından haftada 18 ders İngilizce verilir.
Aktivite ve Geziler: Newburry Street, Faneuil Hall ve Quincy Market, Beacon Hill ve The State House, Harvard Üniversitesi ve Harvard Meydanı, Prudential Center, New England Aquarium, Güzel Sanatlar Müzesi, Freedom Trail, Little Italy, Cambridge Side Galleria, Boston Duck Tour, Revere Beach, Six Flags Eğlence Parkı, Veda Partisi, New York City Turu (isteğe bağlı).
Konaklama: Öğrencilerin Amerikan yaşam tarzını tecrübe edebilmeleri için titizlikle seçilmiş ailelerin yanında 2 kişilik odada konaklama hizmetinde hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, Cumartesi günleri kahvaltı, Pazar günleri ise 3 öğün yemek sunulur.
Dönemler: Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında belirli tarihlerde mevcuttur.devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim