İrlanda'daki Dil Okulları Her Şey Dahil Fiyatları

İngilizcenin çok yüksek düzeyde öğretildiği birçok İrlanda dil okulu bulunuyor. Kesinlikle tüm okulların hem dünya çapında tanınan uluslararası dil sertifikaları hem de İrlanda ulusal akreditasyonları var.

Bazı insanlar İngilizce dil kurslarından hoşlanmazlar. Neden İrlanda’da İngilizce öğrenimini seçmiyorsunuz? Basitçe bir dil öğrenmek mi, yoksa temelde yeni bir seviye mi edinmek istiyorsunuz? İrlanda’da İngilizce öğrenmek, bunu yapmak için harika bir fırsat. İrlanda’daki İngilizce kursları, yurtdışındayken İngilizce dilinde nasıl iletişim kuracağınızı öğrenmenin eğlenceli bir yoludur. İrlanda’da birçok öğrenci ve dost canlısı insan vardır - İngilizce kursları için mükemmel bir kombinasyon. Dublin'deki İngilizce dil kursları ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kısa ve uzun sürelidir.

Dil engelinin aşılması ve konuşma becerilerinin geliştirilmesi: ilerleme, program sonunda günlüğüne yansır. Özellikle ev sahibi bir ailede yaşarken İrlanda hayatı, zihniyeti ve gelenekleri ile tanışırsınız. Ünlü turistik yerleri ve ilgi çekici yerleri ziyaret eder, İrlanda kültürüne dalmış olursunuz. Dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinirsiniz.

İrlanda’da Ki Dil Okullarının Genel Durumu

İrlanda dil okullarıülke genelinde bulunur, İngilizce öğretiminin en yüksek standartlarını karşılarlar ve tüm dünyada tanınırlar. Her dil okulunda, öğrenci akıcılık ve konuşma bağlanırlığını parlatabilir, dil sertifikası alabilir, kültürü, yaşam biçimini tanıyabilir, iyi arkadaşlar bulabilir, gelecekte meslek hayatında ve işinde yardımcı olacak yararlı bağlantılar kurabilir.İrlanda'daki birçok okul yatılı okullar ilkesiyle çalışmaktadır. Çocuklar okul bölgesinde ikamet ediyor. Dengeli beslenme ile sağlanır, çok yönlü gelişim, eğlence düzenlenir. Çocukların misafirperver İrlandalı ailelerinde yaşadığı okullar da vardır.Buradaki eğitim ABD, İngiltere'deki okullardan daha ucuzdur ve edinilen bilgi düzeyi yüksektir.

Avrupa'da elde edilen orta öğretim, yabancı üniversitelerde daha ileri çalışmalar için başvuru sahipleri için geniş umutlar yaratmaktadır. İrlanda'daki çok sayıda dil okulu yabancı çocukları kabul ediyor, onlara değerli bilgiler veriyor. İrlandalı öğrenciler için çalışma 6 yaşında başlar ve 12 yıl sürer. Genel eğitim programı birkaç seviyeye ayrılmıştır:

• giriş seviyesi;

• genç orta aşama;

• kıdemli orta seviye.

İrlanda Dil Okulları Dublin

İrlanda’nın, Dublin ve Cork şehirlerindeki yaz kursları, çocukları ve ergenleri kabul eder. Canlı dil pratiğini İrlanda’da günlük yaşama giriş ile birleştirmek isteyen insanlar için çok makuldür.İrlanda’da İngiltere’ye kıyasla çok fazla dil okulu yok, ancak yine de, büyük bir büyükşehir Dublin’de okumaktan okyanus kıyısındaki küçük kasabalara - Galway veya Limerick’te, okula yürüyerek gidebileceğiniz pek çok seçenek var. Küçük dükkânlardaki satıcılar sizi tanıyacak ve varıştan sonraki birkaç gün içinde selamlayacaklar.

Bütün şehir sıcak ve misafirperver bir ev haline gelir. Ayrı bir zevk, tabii ki, Dublin ve genel olarak İrlandalı. Bunlar gerçekten “sıcak”, duyarlı insanlar. Otobüs sürücüleri, mağazalardaki güvenlik görevlileri, barmenler ve seyirciler hızla arkadaşınız olur. Konuşkan ve açıklar, ülkenizle içtenlikle ilgileniyorlar ve kendi gözlem ve hikâyelerini hayattan paylaşmaya her zaman hazırlar. “İşimi seviyorum çünkü insanları seviyorum. Tüm insanlar. Hepsi kendi yollarında harikalar ” hepsi böyle düşünürler.

Dublin'deki dil okulları pratikte bu becerileri uygulayarak İngilizce öğrenmek için harika bir fırsat. İrlanda'nın başkenti çok büyük değil, yürüyerek dolaşmak güzel. Bundan yararlanın - dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarlaDublin'itanıyın.

İrlanda’nın Diğer Şehirleri

SadeceDublin'edeğil, İrlanda'nın diğer şehirlerine de gidebilirsiniz. Her seçeneğin avantajları vardır. Hangi İrlanda şehri çalışmak istediğinizi, hangi hedefleri belirlediğinizi, ne tür bir kurs türünü ve hangi konaklama seçeneklerini istediğinizi emin olmanız gerek.

Aslında, İrlanda'da İngilizce öğrenmek, yerli halk sayesinde, diğer İngilizce konuşulan ülkelerde olduğundan daha kolaydır. İrlandalılar güler yüzlülüğü ve misafirperverliği ile ünlüdür. Barda yerlilerle bir bardak İrlanda birası veya viski üzerinde konuşmak kolaydır. İrlanda'da dil pratiği kendiliğinden ve kolaydır.

İrlanda'nın muhteşem ülkesi olan dil kursları kayıtsız kimseyi terk etmeyecek ve İngilizce öğrenmeyi Batı Avrupa'nın en güzel ve en yeşil köşelerinden birinde yaşamakla birleştirme şansını verecektir.

Birçok olumlu şeyi sıralayabilirsiniz, ancak kişisel olarak yerinde (ve bir kereden fazla) emin olmak, diğer kişilerin yorumlarını okumaktan, video izlemekten ve arkadaş hikâyelerini dinlemekten daha iyidir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İrlanda’da 7 farklı okul ile düzenlenen 133 eğitim programı ile İngilizce öğrenebilir ya da ...
YurtdışıDil Okulları Yabancı dil öğrenmek günümüzde olmazsa olmazlar arasındadır. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim