İrlanda'daki Dil Okulları Her Şey Dahil Fiyatları

İngilizcenin çok yüksek düzeyde öğretildiği birçok İrlanda dil okulu bulunuyor. Kesinlikle tüm okulların hem dünya çapında tanınan uluslararası dil sertifikaları hem de İrlanda ulusal akreditasyonları var.

Bazı insanlar İngilizce dil kurslarından hoşlanmazlar. Neden İrlanda’da İngilizce öğrenimini seçmiyorsunuz? Basitçe bir dil öğrenmek mi, yoksa temelde yeni bir seviye mi edinmek istiyorsunuz? İrlanda’da İngilizce öğrenmek, bunu yapmak için harika bir fırsat. İrlanda’daki İngilizce kursları, yurtdışındayken İngilizce dilinde nasıl iletişim kuracağınızı öğrenmenin eğlenceli bir yoludur. İrlanda’da birçok öğrenci ve dost canlısı insan vardır - İngilizce kursları için mükemmel bir kombinasyon. Dublin'deki İngilizce dil kursları ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kısa ve uzun sürelidir.

Dil engelinin aşılması ve konuşma becerilerinin geliştirilmesi: ilerleme, program sonunda günlüğüne yansır. Özellikle ev sahibi bir ailede yaşarken İrlanda hayatı, zihniyeti ve gelenekleri ile tanışırsınız. Ünlü turistik yerleri ve ilgi çekici yerleri ziyaret eder, İrlanda kültürüne dalmış olursunuz. Dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinirsiniz.İrlanda Dil Okulları Programlarımızın Listesi için tıklayın.

İrlanda’da Ki Dil Okullarının Genel Durumu

İrlanda dil okullarıülke genelinde bulunur, İngilizce öğretiminin en yüksek standartlarını karşılarlar ve tüm dünyada tanınırlar. Her dil okulunda, öğrenci akıcılık ve konuşma bağlanırlığını parlatabilir, dil sertifikası alabilir, kültürü, yaşam biçimini tanıyabilir, iyi arkadaşlar bulabilir, gelecekte meslek hayatında ve işinde yardımcı olacak yararlı bağlantılar kurabilir.İrlanda'daki birçok okul yatılı okullar ilkesiyle çalışmaktadır. Çocuklar okul bölgesinde ikamet ediyor. Dengeli beslenme ile sağlanır, çok yönlü gelişim, eğlence düzenlenir. Çocukların misafirperver İrlandalı ailelerinde yaşadığı okullar da vardır.Buradaki eğitim ABD, İngiltere'deki okullardan daha ucuzdur ve edinilen bilgi düzeyi yüksektir.

Avrupa'da elde edilen orta öğretim, yabancı üniversitelerde daha ileri çalışmalar için başvuru sahipleri için geniş umutlar yaratmaktadır. İrlanda'daki çok sayıda dil okulu yabancı çocukları kabul ediyor, onlara değerli bilgiler veriyor. İrlandalı öğrenciler için çalışma 6 yaşında başlar ve 12 yıl sürer. Genel eğitim programı birkaç seviyeye ayrılmıştır:

• giriş seviyesi;

• genç orta aşama;

• kıdemli orta seviye.

İrlanda Dil Okulları Dublin

İrlanda’nın, Dublin ve Cork şehirlerindeki yaz kursları, çocukları ve ergenleri kabul eder. Canlı dil pratiğini İrlanda’da günlük yaşama giriş ile birleştirmek isteyen insanlar için çok makuldür.İrlanda’da İngiltere’ye kıyasla çok fazla dil okulu yok, ancak yine de, büyük bir büyükşehir Dublin’de okumaktan okyanus kıyısındaki küçük kasabalara - Galway veya Limerick’te, okula yürüyerek gidebileceğiniz pek çok seçenek var. Küçük dükkânlardaki satıcılar sizi tanıyacak ve varıştan sonraki birkaç gün içinde selamlayacaklar.

Bütün şehir sıcak ve misafirperver bir ev haline gelir. Ayrı bir zevk, tabii ki, Dublin ve genel olarak İrlandalı. Bunlar gerçekten “sıcak”, duyarlı insanlar. Otobüs sürücüleri, mağazalardaki güvenlik görevlileri, barmenler ve seyirciler hızla arkadaşınız olur. Konuşkan ve açıklar, ülkenizle içtenlikle ilgileniyorlar ve kendi gözlem ve hikâyelerini hayattan paylaşmaya her zaman hazırlar. “İşimi seviyorum çünkü insanları seviyorum. Tüm insanlar. Hepsi kendi yollarında harikalar ” hepsi böyle düşünürler.

Dublin'deki dil okulları pratikte bu becerileri uygulayarak İngilizce öğrenmek için harika bir fırsat. İrlanda'nın başkenti çok büyük değil, yürüyerek dolaşmak güzel. Bundan yararlanın - dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarlaDublin'itanıyın.

İrlanda’nın Diğer Şehirleri

SadeceDublin'edeğil, İrlanda'nın diğer şehirlerine de gidebilirsiniz. Her seçeneğin avantajları vardır. Hangi İrlanda şehri çalışmak istediğinizi, hangi hedefleri belirlediğinizi, ne tür bir kurs türünü ve hangi konaklama seçeneklerini istediğinizi emin olmanız gerek.

Aslında, İrlanda'da İngilizce öğrenmek, yerli halk sayesinde, diğer İngilizce konuşulan ülkelerde olduğundan daha kolaydır. İrlandalılar güler yüzlülüğü ve misafirperverliği ile ünlüdür. Barda yerlilerle bir bardak İrlanda birası veya viski üzerinde konuşmak kolaydır. İrlanda'da dil pratiği kendiliğinden ve kolaydır.

İrlanda'nın muhteşem ülkesi olan dil kursları kayıtsız kimseyi terk etmeyecek ve İngilizce öğrenmeyi Batı Avrupa'nın en güzel ve en yeşil köşelerinden birinde yaşamakla birleştirme şansını verecektir.

Birçok olumlu şeyi sıralayabilirsiniz, ancak kişisel olarak yerinde (ve bir kereden fazla) emin olmak, diğer kişilerin yorumlarını okumaktan, video izlemekten ve arkadaş hikâyelerini dinlemekten daha iyidir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada yüksek lisans programları; son yıllarda büyük talep görmektedir. Bunun sebepleri arasında; ...
Yurtdışı dil eğitimi fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Gitmek ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim