Almanya Dil Okulları

Almancasını ilerletmek adına Almanya’nın çeşitli şehirlerindeki dil okullarına gitmek isteyen kişilere, Karya International olarak program seçiminden şehir seçimine, vize alımlarından konaklamaya kadar her konuda yardımcı olmaktayız. 1994 yılında açılmış olan Kayra International, yurt dışı eğitim alanındaki tecrübesi ile sizlere en uygun eğitim programının seçilmesinde tüm detaylarda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Almanya Dil Okulları Hangi Şehirlerde?

Almanya’da bulunan dil okulları Berlin, Freiburg, Münih, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Radolfzell ve Köln şehirlerinde bulunmaktadır. Dil okuluna gidecek olan kişiler için öğrenci vizesi yerine, dil eğitimi vizesi verilmektedir. Tüm bu şehirlerde birçok eğitim programı katılımcıların beklenti ve ihtiyaçlarına göre sunulmaktadır. Eğitim alınacak şehirlerde aile yanında, yurtta ya da otelde konaklama seçenekleri mevcuttur. Aile yanı konaklamaları, Almanca pratik yapmanız açısından da ayrıca fayda sağlamaktadır. Sizler de Almancanızı geliştirmek istediğiniz amaç doğrultusunda, bu programlardan birini seçebilmek adına bizlerden danışmanlık alabilirsiniz. Eğitim programınızın ve eğitim şehrinin belirlenmesinde, sizler için en uygun olan seçenekleri sizlere tecrübeli danışmanlarımızla sunmaktayız.

Almanya Dil Okullarında Neler Öğrenebilirim?

Almanya’daki eğitim programlarında genel Almanca, yarı yoğun Almanca, TestDaf hazırlık, üniversite hazırlık programı gibi eğitimler yer almaktadır. Üniversite hazırlık programı, üniversiteyi Almanya’da okuyacak olan kişiler için özel olarak verilen bir eğitimdir. Bu eğitim ile öğrenciler Almancayı derslerinde çok daha kolay anlayabilme ve kullanabilme becerilerini geliştirmektedir. Eğitim programları dersleri haricinde öğrenciler, konuşma pratiklerini yapabilecekleri atölyelerde Almanca konuşma ve anlama yeteneklerini geliştirebilmektedir. Almancalarını geliştirmek, Almanca öğrenmek ya da Almanya’da üniversite okumak için Almanca öğrenmek isteyen kişiler için bulunan birçok eğitim programını seçmek adına, Karya International olarak bizlerden danışmanlık alabilirsiniz. Yurt dışı eğitim alanındaki tecrübemizle sizler için en uygun olan program seçimini yapmaktayız.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Herkesin sahip olmak istediği yeşil pasaport birçok ülkeye vizesiz seyahat etmenizi ...
Kanada Güney Amerika kıtasının Kuzeyinde bulunan bir ülkedir. Kanada 10 eyaletten oluşmaktadır. ...
Almanya Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim